Osho nustatė meditacijos metodus, kuriuos pataria visiems meditacijos ieškotojams sekti ir pereiti, kad pasiektų norimų rezultatų. Jis prašo jų išbandyti įvairius metodus ir toliau žaisti. Žaisk vieną metodą mažiausiai 3 dienas, tada jie pajus tam tikrą giminystės ryšį ir pagerės sveikata. Kai pripratote prie vieno metodo, kuris geriausiai tinka jūsų kūnui ir protui, turėtumėte jo laikytis mažiausiai 3 mėnesius.

osho meditacija

Ošo dinaminė tarpininkavimas:

Ošo dinaminė meditacija yra populiariausia technika tarp visų kitų metodų. Ši technika padeda įgyti asmeninės patirties, todėl neturėtumėte pamiršti aplinkinių žmonių. Tai meditacija, kuriai reikia jūsų susikaupimo ir sąmonės, kad būtumėte budrūs ir sąmoningi. Jūs negalite atitrūkti nuo minčių.

Čia yra žingsnis po žingsnio instrukcijos apie Ošo meditacijos metodus ir naudą jums:

1 etapas:

Greitai kvėpuokite per nosį ir sutelkite dėmesį į iškvėpimą. Kvėpavimas turėtų judėti į plaučius, o įkvėpus krūtinė išsiplės. Nelaikykite kūno įtempto; įsitikinkite, kad kaklas ir pečiai yra atsipalaidavę. Kvėpuokite giliai, kol jis tampa chaotiškas, ir leiskite energijai judėti jūsų kūnui. Jūs judinate rankas, kad padidintumėte energiją. Energija kaupsis ir jūs neturite lėtėti. Tai turėtų būti tęsiama 10 minučių.

2 etapas:

Klausykite savo kūno, leiskite jam išreikšti ir sprogti. Leiskite jam visiškai kontroliuoti ir paleiskite dalykus, kurie tikriausiai trikdo protą. Elkitės šiek tiek kitaip, dainuokite, rėkite, juokitės, šaukite, šokinėkite, šokite, leiskite judesiams užvaldyti ir tiesiog darykite tai, kas jums patinka. Nejudinkite savo kūno ir neleiskite protui būti kliūtimi. Tai taip pat turėtų būti tęsiama 10 minučių.

3 etapas:

Pakelkite rankas, kad kaklas ir pečiai būtų atsipalaidavę, ir neleiskite alkūnėms užsifiksuoti. Pakeltomis rankomis šokinėkite aukštyn ir žemyn ir šaukite „Hoo … Hoo … Hoo!“, Šaukite giliai iš skrandžio ir trenkdami nusileiskite ant kojų. Tegul šis plakantis garsas patenka giliai į sekso centrą. Dar kartą leiskite sau išsekti 10 minučių.

4 etapas:

Sustabdykite save bet kokioje padėtyje. Nesutvarkykite savo kūno, nes net kosulys gali išsklaidyti energijos srautą ir visos jūsų pastangos nueis veltui. Liudykite viską, kas vyksta jūsų kūnui ir protui. Taip būkite ramūs 15 minučių.

5 etapas:

Kitas 15 minučių šokite su muzika, išreikškite ir jauskitės gyvi. Dieną būsite nusiteikę pozityviai.

Privalumai:

  1. Jaučiate vidinę ramybę ir tylą. Jūsų dėmesys ir dėmesys yra stipresni ir esate ramesnis žmogus nei anksčiau.
  2. Tai leidžia jums atsikratyti priklausomybės, kaip tada, kai pamažu rimtai žiūrite į meditaciją; pastebėsite, kad taip pat esate priklausomas. Norėsite mesti rūkyti, gerti ir kitus blogus įpročius.
  3. Jūsų prioritetai keičiasi, o jūs labiau ieškote taikos, o ne žemiško turto. Gyvenimas tapo toks konkurencingas, kad stresas užsidirbti, tapti sėkmingas, prisiimti atsakomybę tapo labiau našta. Po kelių savaičių meditacijos pamatysite, kad viskas tampa sklandžiau ir lengviau tvarkoma.
  4. Esame mažiau stresuoti ir laikomės atokiau nuo dalykų, kurie daro mus nelaimingus.
  5. Kadangi mūsų kūnui reikia pusiausvyros tarp gero maisto ir mankštos, kad jis būtų švarus ir sveikas, net ir protui reikia tam tikro valymo. Amžinybės jausmas, dvasingumo prisilietimas, gaunamas reguliariai medituojant.
  6. Jūs išliksite pozityvūs ir priversite aplinkinius žmones sugerti teigiamas emocijas.