Piramidė yra trimatis daugiakampis, kurio visos kraštinės, išskyrus pagrindą, yra trikampės. Piramidės forma žinoma antgamtiniam galios ar energijos šaltiniui. Neseniai piramidės meditacija tapo labai žinoma, nes ji padeda mums išlikti harmonijoje su aplinkiniais žmonėmis ir aplinka. Tai kelia ramybės, gerovės jausmą ir suteikia mums teigiamą požiūrį į gyvenimą ir situacijas drąsiai.

piramidės meditacija

Piramidės meditacijos samprata:

Geriausių rezultatų iš šios meditacijos gausite sėdėdami veidu į šiaurę. Jei sėdėsite į rytus, jūs būsite sveikesni. O norėdami turtų artimiausiu metu turite sėdėti šiaurės rytų kryptimi. Piramidė yra geometrinis stiprintuvas, padedantis gauti daugiau maldos galios. Tai daro bhaktą stipresnį savo religiniuose įsitikinimuose. Naudodamiesi šia meditacijos technika, daugelis meditatorių pareiškė, kad jų rezultatai yra labai vaisingi. Jie patyrė atminties prisiminimą, praeities įsikūnijimo vizijas, telepatinį bendravimą ir sąmoningumo padidėjimą.

Sunku patikėti idėja, kad paprasta geometrinė forma gali generuoti energiją medituodama. Tačiau tiesa ta, kad tai veikia ir tai taip pat be jokio šalutinio poveikio. Pradėdami praktikuoti piramidės meditaciją, žmonės neturėtų pamiršti kelių svarbių dalykų. Esame labai laimingi, kad gavome šiuos patarimus, kuriuos aptariame toliau.

a. Kai pradedate medituoti po piramide, visada turėkite omenyje, kad turite 4 kartus didesnę ir didesnę formą nei jūs.

b. Turite žinoti, kokią medžiagą naudoti. Turėtumėte vengti plastiko, Paryžiaus gipso ir pigios kokybės plytų. Jie gali pakenkti jūsų nervų sistemai. Naudokite natūralias medžiagas, tokias kaip mediena, šventos uolienos ir rutuliukai, kristalai ir tt Meditaciją Savasanoje turėtų naudoti kristalinės piramidės.

c. Pasitarkite su savo terapeutu dėl spalvingų piramidžių. Jei nežinote, ką naudoti, rinkitės ne atsitiktinai.

d. Visada dėvėkite laisvus drabužius ir šviesių spalvų drabužius, tokius kaip balta arba nuobodu, pavyzdžiui, pilka.

e. Medituokite nuošalioje vietoje, kur esate toli nuo elektroninių prietaisų ir prietaisų. Galbūt turite tiesiog kompaktinių diskų grotuvą, kuris paleis meditacijos ar mantros garso įrašus.

f. Yra piramidės dangtelių, kuriuos galima naudoti skaitant, mokantis, gaminant maistą, ilsintis ir kt.

g. Piramidės perneša kosminę energiją į žmogaus kūną, todėl iš jūsų aplinkos reikia pašalinti visas metalo ar odos medžiagas, nes jos gali turėti atvirkštinį poveikį.

h. Įdėkite dievybės, kuria tikite, atvaizdus ar stabus. Taip jausitės pozityviau ir medituodami turėsite gyvą dvasingumo jausmą.

i. Laikykite kambarį švarų ir švarų, jūs ne tik mėgausitės akimirka, bet ir būsite patenkinti.

j. Taip pat palaikykite švarią piramidę ir jos vidų.

k. Laikykite batus ir basutes toliau nuo meditacijos kambario.

l. Patartina, kad nėščios moterys ir vaikai iki 3 metų nebūtų piramidės meditacijos, kitaip jie neturėtų būti ten ilgiau nei 20 minučių. Taip atsitinka, kai kambariai perduoda kosminę energiją, kuri jiems gali būti žalinga.

m. Visada nepamirškite atsisėsti į rytus, šiaurę ar šiaurės rytus, kaip nurodyta aukščiau.

n. Atsisėskite ant šafrano spalvos kilimėlio.

o. Prieš pradėdami medituoti, visada melskitės, kad būtumėte dėkingi savo tėvams, gamtai, Dievui ir kosminei piramidės energijai.

Vaizdo šaltinis: 1