Joga reiškia ryšį ir psichinį ryšį tarp sielos ir Aukščiausiosios sielos, prisimenant Jį kaip meditacijos dalį, yra žinoma kaip Radžjoga. Radžjoga padeda jūsų sielai prisijungti prie Dievo, kuris suteikia jums ramybę ir atleidžia jus nuo praeities nuodėmių. Joga nuplauna įvairias priemaišas, tokias kaip maudynės upėje, o siela apsivalo, kai bendraujate su Aukščiausia siela.

Radža jogos meditacijos metodai

Čia yra geriausios Radža jogos meditacijos technikos ir privalumai.

Metodai:

1. Kasdien „Rajyoga“ skirkite 10–20 minučių nuo įtempto grafiko anksti ryte arba vakare.

2. Pasirinkite nuošalią vietą ir atsipalaiduokite. Norėdami sukurti tinkamą atmosferą, galite naudoti švelnią muziką.

3. Patogiai atsisėskite ant grindų ar kėdės ir išlaikykite stuburą.

4. Atmerkite akis ir žiūrėkite į kažką priešais save.

5. Nenustokite galvoti, tiesiog stebėkite ir pabandykite susikaupti. Jei kyla nerimą keliančių minčių, tiesiog venkite jų.

6. Jūs pradėsite jaustis taikiai ir tada galėsite susikurti mintį sau. Pabandykite susieti savo sielą su Aukščiausia Dievo siela. Pabandykite įsivaizduoti nuostabią žemę, kurią Jis sukūrė. Žali medžiai, mėlyni vandenynai, spalvingi paukščiai ir įvairovė – viskas, kas gyvena kartu.

7. Bandydami užmegzti santykius su Dievu, pastebėsite, kad jaučiatės teigiamai ir esate užjaučiantys. Jūs turite sąmoningumo ir žinių jausmą, kurio jums trūko vos prieš kelias dienas.

8. Norėdami baigti meditaciją, keletą minučių medituokite, neužmerkę akių ir neleiskite nė minties.

Privalumai:

Tolerancija:

Joga padidina jūsų galią toleruoti. Žmonės turi susidurti su daugybe situacijų ir išgyventi visas pasaulietiškas nesąmones, problemas, dirginimą, depresiją ir tt. Kai esate lengvesnės būsenos, galite susidoroti su situacijomis daug geriau nei buvote anksčiau. Tai savo ruožtu daro jūsų santykius sklandesnius, nes turite daugiau galimybių kontroliuoti situacijas.

Kritiškas:

Meditacija sužino jūsų mintis ir jūs turite aiškesnę gyvenimo viziją. Sprendimai, kurie prieš kelias dienas atrodė abejotini ir neaiškūs, dabar atrodys visiškai teisingi ir būsite pasirengę priimti teisingus sprendimus, kurie ateis iš jūsų proto. Galėsite geriau save vertinti, bet nesistenkite vertinti kitų.

Diskriminacija:

Kaip juvelyras gali greitai atskirti tikrus ir dirbtinius papuošalus, mes taip pat turime galimybę atskirti, kas yra teisinga, o kas ne. Galite išsiaiškinti tiesos ir melo skirtumus, suprasti skirtumą tarp laikino ir amžino, skirtumą tarp paviršutiniško ir subtilaus ir pan..

Atšaukimas:

Visiškai suvokdami, kad jūsų siela skiriasi nuo jūsų kūno, galite atsitraukti nuo jausmų. Kaip sraigė atsitraukia į savo kiautą, kad išvengtų amžinųjų jėgų arba tiesiog pailsėtų, net žmogus galės atsitraukti nuo savęs bet kurioje situacijoje, kad jaustųsi apsaugotas.

Ilgalaikiai sunkumai:

Meditacija padeda ištverti sunkumus. Kai turėsite jėgų ir tikėsite savo dvasingumu ir žinosite, ką darote teisingai, turėsite valios jėgų ir atsidavimo sunkiai dirbti ir sklandžiai išgyventi sunkias situacijas..

Sutelkta:

Žmogaus smegenys turi daug minčių apie viską, kas su jomis susiję. Jie turi pabrėžti juos vienu metu, o tada meditacija paverčia gydytoją. Kai pradedi mąstyti tiesiai, susikaupi. Tai atneša jus į šviesą, laisvę ir išlaisvina jus nuo įtampos.