Trečioji taip pat žinoma kaip vidinė akis. Tai žmogaus sugebėjimas pajusti aplink esančias energijas. Remiantis induistų mitologija, Viešpats Šiva turėjo trečiąją akį. Tinkamai medituodami ir atlikdami gerus metodus, galite atverti trečiąją akį, kuri galiausiai paveiks jų kankorėžinę liauką. Žemiau pateikiamas pagrindinis supratimas.

1. Pasirinkite aplinką:

trečiosios akies meditacija

Pasirinkite ramią vietą; vieta, kur trisdešimt minučių galite sėdėti ir atsipalaiduoti. Jis visada neturi būti visiškai tylus. Tačiau geriausia eiti ten, kur nėra triukšmo ar chaoso. Neįmanoma praktikuoti meditacijos perpildytose vietose.

2. Išlaikykite savo laikyseną:

Atsisėskite ant žemės ir sukryžiuokite kojas. Laikykite nugarą tiesiai ir padėkite rankas ant kelių. Taip pat galite sėdėti ant kėdės, jei sėdėti ant žemės jums yra per sunku. Pilvo raumenų pagalba palaikykite viršutinę kūno dalį. Taip pat nuleiskite pečius.

3. Atpalaiduokite savo kūną ir protą:

Galbūt pats svarbiausias ir svarbiausias būdas atverti savo kūną ir protą yra atpalaiduoti kūną ir protą. Neįtempkite raumenų ir nelaikykite kūno per daug įtempto ar tvirto. Atlaisvinkite ir pasukite galvą iš vienos pusės į kitą. Visiškai susikoncentruokite į fizinį pasaulį ir pajuskite viso aplinkinio pojūtį; net pasaulis po juo.

4. Padarykite tai įpročiu:

Įpraskite medituoti kiekvieną dieną. Jei kiekvieną dieną treniruositės nuo keturių iki penkių minučių, būsite pasirengę įveikti įvairius gyvenimo iššūkius ir taip pat geriau susikaupti praktikuodami trečiosios akies meditaciją.

5. Atkreipkite dėmesį į savo svajones:

Daugelis žmonių šiandien savo svajonėmis dažnai gali numatyti ateitį. Tačiau prieš tai jie turi sekti, ką iš tikrųjų mato. Jie turėtų pradėti svajonių dienoraštį ir laikyti jį šalia savo lovų, kad pabudę galėtų jį užsirašyti. Be to, jie turėtų stebėti, ar kuri nors svajonė išsipildė.

6. Klausykitės savo instinktų:

Ar kada nors jautėte žmogų ar įvykį, kurio negalėjote paaiškinti? Ar kada nors jautėte, kad kažkurioje pasaulio dalyje kažkas gali įvykti? Jei esate susipažinę su šiomis emocijomis, vadinasi, susitaikėte su savo nuojauta. Todėl geriausia stebėti šiuos jausmus, užsirašyti ir perskaityti, kad suprastumėte ryšius.

7. Būkite stebėtojas:

Pabandykite nueiti į restoraną ar kavinę ir stebėti kitus ten esančius žmones. Nebūdamas grubus, klausykite jų pokalbių. Pabandykite apmąstyti, kaip šie žmonės vienas kitą pažįsta ir koks yra jų pokalbio kontekstas. Pabandykite įsivaizduoti, ką jie galvoja net tada, kai nekalba.

8. Patarimai:

Norint suprasti trečiosios akies sąvoką, svarbu turėti pagrindinių žinių apie induizmą ir budizmą. Jūs taip pat turite suprasti, kad giliai jūsų viduje yra visa visata. Net jei esate užsiėmęs keliomis veiklomis, turite skirti keletą minučių meditacijai. Tai jus supras.

9. Trečiosios akies požymiai:

Jūs sužinosite, kad jūsų trečioji akis pabudo, kai pradėsite matyti daiktus mėlynos arba violetinės spalvos. Taip pat galite pamatyti intensyvius baltus taškus ar juodą dangų, užpildytą daugybe žvaigždžių. Nors tai atrodo gana sudėtinga, kasdienė praktika padės greitai ją pasiekti.

Trečiųjų akių meditacija pradedantiesiems:

Ši trečiosios akies meditacija yra paprastas būdas sutelkti psichiką, padidinti fiksavimą ir padidinti psichinį aiškumą. Čakros yra gyvybiškai svarbūs židiniai, kurie pasirodo visame kūne. Daugelį metų čakrų tvarkymas buvo susijęs su psichinės ir fizinės gerovės išlaikymu. Naudodamiesi čakrų meditacija, galite pagerinti savo pagrindinių čakrų pusiausvyrą ir atnešti savo savijautą bei psichinę būseną į ramesnę būseną. Sėdėkite malonioje padėtyje, ant kojos ant grindų ar sėdynės. Atsisėskite aukštai, stuburas tiesus, pečiai laisvi ir krūtinė atvira. Padėkite rankas ant kelių delnais.

Trečiosios akies meditacijos metodai ir trečiosios akies meditacija – išmintingi žingsniai

Skaitykite toliau, kad gautumėte patarimų, kaip geriau pažinti savo aplinką ir padidinti vidinę ramybę!

1. Raskite savo trečiosios akies čakrą:

Čakros – tai jūsų kūno gyvybingumas. Iš esmės tai yra gyvybingumo ratai, kurie prisitaiko prie stuburo. Yra septynios čakros, ir kiekviena iš jų yra lyginama su alternatyviu jūsų fizinės, psichinės ir anapusinės gerovės dalimi. Jūsų trečioji akių čakra yra 6 -oji čakra.

Trečioji akių čakra yra jūsų proto priešakyje, tarp jūsų dviejų akių. Tinka virš nosies pastolių.

Kai apmąstote, pabandykite sutelkti savo smegenis į šią čakrą. Ji prižiūri, kad padėtų jums akivaizdžiau pamatyti pasaulį.

2. Pasirinkite tinkamą aplinką:

Meditacija yra vienas geriausių prietaisų, padedančių jums atverti trečiąją akį. Skirdami daugiau dėmesio savo sąmoningumui, turėsite galimybę geriau pasiekti psichologinį aiškumą, susijusį su trečiąja akimi. Pagrindinis meditacijos tikslas yra pagreitinti psichiką pailsėti vienai idėjai ar klausimui. Pradėjus medituoti, būtina pasirinkti aplinką, kurioje jaučiatės gerai.

3. Nustatykite savo poziciją:

Proto ir kūno asociacija yra labai svarbi meditacijos metu. Kuo malonesnis būsite fiziškai, tuo mažiau reiks sutelkti dėmesį į savo meditacijos objektą ar mintį. Teigiama, kad geriausia meditacijos pozicija yra tam tikra sėdėjimo įvairovė sulenktomis kojomis ant žemės.

4. Pasirinkite meditacijos objektą:

Meditacijos objektas gali būti idėja ar fizinis klausimas. Vieno pasirinkimo tikslas yra padaryti jį mažiau reikliu jūsų protui centre. Tai apsaugos jūsų mintis nuo vingių ir padarys jūsų tarpininkavimą efektyvesnį. Žvakės yra garsūs meditacijos objektai. Žvilganti ugnis yra ne kas kita, kaip sunku pažvelgti į akis ir paguodžia asmenis.

5. Pasirinkite mantrą:

Mantra yra žodis ar posakis, kurį pakartosite savo atspindžio viduryje. Galite nurodyti mantrą viduje arba, kad kiekvienas galėtų išgirsti – tai yra individualus polinkis. Jūsų mantra turėtų būti arti namų ir reikšminga jums. Jūsų mantra turėtų būti kažkas, ką turite suderinti į savo smegenis ar sąmoningumą. Pavyzdžiui, galite pakartoti: „Aš renkuosi palaimą“. Tai padės sustiprėti ir visą dieną jausis palaima.

6. Sudarykite tvarkaraštį:

Meditacija yra treniruotė. Tai reiškia, kad pirmasis bandymas nebus didelis pasiekimas. Jūsų smegenys gali klajoti ar net linktelėti. Išsiaiškinti, kaip efektyviai atspindėti, yra procedūra, ir tai užtrunka. Padarykite meditaciją savo nuoseklaus gyvenimo dalimi. Pradėkite nuo nedidelių padidinimų, galbūt penkių minučių ar net dviejų. Netrukus su šia procedūra jausitės geriau ir turėsite galimybę kiekvieną dieną skirti daugiau galimybių meditacijai.

Pabudusios trečiosios akies pranašumai:

Trečiosios akies pažadinimas turi daug privalumų. Žemiau yra keletas privalumų.

 • Jūsų instinktas plečiasi (ateities jausmas)
 • Tai daro jus sąmoningesnius ir sąmoningesnius
 • Išplėstinė Astralinė kelionė
 • Psichiniai judesiai
 • Tai išplečia bebaimiškumą ir pasitikėjimą savimi
 • Tai sustiprina jūsų kitoniškas savybes
 • Tai padeda suprasti visatą
 • Tai padeda rasti atsakymus iš aplinkos
 • Tai padidina jūsų iššifravimo galią
 • Tai sumažina nervingumą, kančias ir baimę
 • Tam reikia praeities tyrimo, mąstymo ir gynybos.
 • Tai skatina jus rinktis geriau
 • Tai yra jūsų gyvenimo būdo vadovas
 • Tai praplečia jūsų sugebėjimus ir galimybes

Turint galimybę, kad nesate linkęs į anapusinį vystymąsi ir vis žengsite pirmyn, jūsų trečioji akis galiausiai atsivers vieningai. Atvira trečioji akis yra gyvybiškai svarbi jūsų pažangai, nes ji leidžia jums papildomai prisitaikyti prie savęs ir visatos. Turėdami galimybę pamatyti gilesnius šios realybės sluoksnius, turėsite daug labiau įtraukiančią ir patenkinančią asmenybę.