Stresas yra šiuolaikinis madingas žodis. Nuo suaugusiųjų iki vaikų stresas nukentėjo įvairaus amžiaus ir grupių žmones. Protas, kupinas neigiamų emocijų ir minčių, pamažu parodys savo poveikį fiziniam kūnui. Kaip ir tai, kaip iš namų pašaliname nepageidaujamus daiktus, kad patektų saulės spinduliai, taip pat turime atsikratyti ir detoksikuoti protą. Meditacija yra viena iš efektyviausių metodų, galinčių nuraminti chaotišką protą ir padėti jam atsipalaiduoti. Višvų meditacija yra Gurudevo Shri Swami Vishvas Ji sukurta technika. Pasak jo, meditacija yra natūralus procesas, kuris yra toks pat lengvas, kaip kvėpavimas ar objekto stebėjimas. Šiame straipsnyje mes išsamiai aptarsime šią temą.

Kas yra Višvos meditacija?

Višvų meditacija yra menas meditaciją paversti natūraliu procesu. Ją sukūrė Gurudevas Shri Swami Vishvas Ji, sukūręs lengvą metodiką, kaip palengvinti meditaciją. Višvos meditacijai nereikia specialaus mokymo ar varginančio proceso. Norint atlikti Vishvas meditaciją, nereikia specialaus mokymo ar nurodymų.

Kaip atlikti Višvos meditaciją?

Čia yra geriausios Vishvas meditacijos technikos pradedantiesiems.

 • Sėdėkite:

Norėdami praktikuoti Vishvas meditaciją, pirmiausia turite sėdėti labai atsipalaidavę. Įsitikinkite, kad jūsų stuburas dabar yra tiesus. Nejudėkite ir švelniai užmerkite akis. Atkreipkite dėmesį į akis ir kaktos sritį. Švelniai žvelkite į tai, kas vyksta aplink jus; tai darydami nejaučiate jokio spaudimo.

 • Įsivaizduokite:

Dabar pamažu pradėkite įsivaizduoti ar įsivaizduoti dalykus savarankiškai. Pabandykite stebėti ir stebėti viską, kas vyksta viduje. Dabar mintys pradės kilti. Atidžiai jas stebėkite ir susitaikykite su savo norais ir rūpesčiais. Galite pamažu pradėti stebėti savo mintis iš tolo. Po kurio laiko atsistokite.

 • Būkite gilesni:

Išmokite gilintis į savo mintis. Stebėkite, kas vyksta aplink jus. Nepasiklyskite savame pasaulyje. Tiesiog išmokite suvokti savo proto magiją. Giliai įkvėpkite ir atsipalaiduokite.

 • Būkite liudytoju:

Vishvas meditacija yra apie liudytoją. Stenkitės išlaikyti atstumą nuo proto. Kuo labiau atsiribosite nuo savo proto, tuo laimingesni ir labiau atsipalaiduosite. Neleisk sau nusivilti ar įsitempti. Tai nugalės visą Višvos tikslą.

 • Mėgaukis:

Nesvarbu, kokią meditaciją praktikuojate, jei nesate pakankamai malonūs, tikriausiai tai darote neteisingai. Priimkite tai, kas vyksta jūsų viduje, ir nebandykite nieko keisti. Būkite drąsūs ir tiesiog mėgaukitės dabartimi. Nepamirškite laikytis tam tikro atstumo nuo savo proto. Tai taip pat padės jums tapti tikru liudytoju.

 • Jūsų proto prigimtis:

Nebandykite susitapatinti su savo protu ar keisti jo prigimties. Jūsų protas turi galimybę eiti į ateitį ir sugrįžti. Proto aplinkybės tikrai nėra panašios į jūsų aplinkybes. Todėl tiesiog sėdėkite ir žiūrėkite. Jūs neturite daryti nieko kito, išskyrus tai. Tai yra esminė Vishvas meditacijos dalis.

 • Nesijaudinkite:

vishvas meditacija Nesijaudink

Kai medituojate, pastebėsite, kad jūsų mintys šokinėja iš čia į ten. Galite pradėti jausti nerimą. Bet esmė ta, kad neturėtumėte. Tai tik natūralu. Nereikia jaudintis. Tai yra to proceso dalis, kai galite liudyti savo mintis jo darbe, kai jis nervinasi, keičiasi, nusibosta ir grįžta į normalią būseną.

 • Nepasiduok:

vishavas meditacija nepasiduok

Kai kurie svarbiausi dalykai, kuriuos turėtumėte atsiminti atlikdami Vishvas meditaciją, yra tai, kad pasiduoti ar būti teisiamam yra visiškai nepriimtina. Išmokite turėti kantrybės. Apie tai ir yra meditacija. Jūs turite kurti save per praktiką ir laiką. Taigi atiduokite viską, kas geriausia.

Ko neturėtumėte daryti:

Praktikuojant Vishvas meditaciją, patariama daryti tam tikrus dalykus:

Vishavas meditacija Ką neturėtumėte daryti

 • Visų pirma nelaikykite sulenktos nugaros.
 • Antra, apribokite sumą, kurią turėtumėte išleisti meditacijai.
 • Nenusiminkite, jei užmigsite ir per daug nesistengsite.
 • Ši praktika to visiškai nereikalauja.
 • Negalima psichiškai prisirišti prie objektų, kuriuos matote užmerktomis akimis.

Vishvas meditacijos privalumai:

 • Reguliariai praktikuojant „Vishvas Meditation“ yra šie privalumai:
 • Vishvas meditacija padeda suburti klajojančio proto gabalus.
 • Tai padeda integruoti savo mintis, kad galėtumėte geriau valdyti savo mintis
 • Vishvas meditacija padeda pašalinti įvairias neigiamas mintis, įskaitant mintis apie kančias, skausmą, pyktį, depresiją, nerimą, baimę ir kt..,
 • Tai leidžia pažvelgti į save ir sukurti savimonę.
 • Reguliari Vishvas meditacijos praktika gali padėti džiaugtis sveiku kūnu ir protu.

Višvų meditacija yra kaip ir bet kuri kita meditacijos forma, kurios pagrindinis tikslas yra pasiekti vidinę ramybę. Tačiau kelias to pasiekti skiriasi. Remiantis Vishvas jogos principais, meditacija yra menas iš naujo atrasti save. Tam nereikia jokio išorinio tyrimo ar mokymo. Reikia tiesiog užmerkti akis ir mėgautis tamsa viduje. Kiekvieną kartą, kai pamatai objektą, privalai jį išmesti iš proto. Reguliariai tai praktikuodami galite padėti medituoti bet kur ir bet kada. Pasiekite didžiausią palaimą naudodami „Vishwas Meditation“.