Apranga yra nepaprastai svarbi bet kurios moters gyvenimo dalis nuo jaunystės iki senatvės. Moterys labai nerimauja pasirinkdamos norimus drabužius. Drabužių pirkimą jie laiko vienu iš nedaugelio brangių dalykų, artimų širdžiai. Todėl tobulo audinio paieška yra ilgas ir įtemptas pratimas kiekvienai moteriai. Į šį procesą ji turi investuoti daug laiko ir pastangų, taip pat, jei pasirinkimas suklysta atsitiktinai, gali kilti širdį veriantis jausmas švaistyti pinigus.

Siekdama išvengti visų šių dalykų ir supaprastinti drabužių pirkimo procesą, moteriškų drabužių pramonė šiais laikais labai išsivystė ir siūlo daug įvairių drabužių Moteriškų drabužių skyriuje. Drabužių aprangos įvairovė priklauso nuo tikslinės amžiaus grupės, dėvėjimo tikslo ir progos, klientų pageidavimų, madingos mados, įžymybių rekomendacijų, vakarietiškos įtakos, naujausių madų ir kt. Remiantis visais šiais veiksniais, yra daug apsirengimo galimybės moterims, pavyzdžiui, megztiniai, saris, kurtas, chalatai ir daugelis kitų veislių. Iš visų šių veislių moteriški megztiniai buvo madingi ilgą laiką. Jie yra labai populiarūs dėl savo daugiafunkcinio pobūdžio, t.y., dėvimi ne tik dėl stiliaus, bet ir dėl patogumo.

Naujausi ir patogūs madingų megztinių modeliai moterims:

Toliau pateikiami 50 geriausių stilingų megztinių dizaino tipų moterims:

1. Apkarpytas megztinis moteriškas megztinis:

Apkarpytas megztinis moteriškas megztinis

„Cropped Cardigan“ megztinio dizainas yra modernizuota senovinio megztinio megztinio dizaino forma, kurią dauguma madingų dešimtojo dešimtmečio moterų tuo metu dėvėjo kaip mados pareiškimą. Tačiau megztinio „Cardigan“ stilius, kuris iš esmės yra priekinio rišimo megztinio stilius, dabar tapo gana pagrindiniu stiliumi, todėl jį reikėjo atnaujinti. Taigi ji rado reikiamą atnaujinimą moteriško megztinio „Cropped Cardigan“ pavidalu. Apkarpytas megztinis megztinis yra sutrumpintas įprasto megztinio megztinis ir puikiai dera su bet kokia ilga marškinėlių suknele ar marškinių suknele.

2. Moteriškas megztinis su megztiniu:

Džemperio stiliaus moteriškas megztinis

Šiuolaikinėje kūno rengybos ir sveikatos eroje įvairaus amžiaus moterys gana gerai supranta savo sveikatą, tinkamumą ir figūrą. Šiuo tikslu jos turi reguliariai išeiti mankštintis lauke, pvz., Bėgti, bėgti ar vaikščioti ir pan. Tam tikslui moterys dėvi drabužius, vadinamus megztiniais, kurie yra specialiai sukurti, kad sugertų prakaitą ir jaustųsi lengvi bei aktyvūs. bėgimas. Tačiau daugelis moterų susiduria su problema, kai lauke klimatas yra šaltas, ypač žiemą. Tokiose sudėtingose ​​situacijose tai puikus megztinis moterims.

3. Moteriškas megztinis iš megztinio:

Moteriškas megztinis su megztiniu

Pagrindinė megztinių forma yra „Cardigan“ stiliaus megztinis, kaip minėta aukščiau. Jis paprastai žinomas kaip megztinis, kuris yra pririštas prie priekinės pusės mygtukais. Bet vėlgi, kaip žinote, „Cardigan“ stilius dabar tapo visiškai nebemadingas ir jo šiuolaikinės versijos įgauna vis didesnį populiarumą. Viena iš tokių šiuolaikiškų moteriškų megztinių megztinių yra megztinis „Cardigan Jacket“. Pagal savo pavadinimą jis iš esmės sukurtas taip, kad atrodytų kaip striukė, tačiau pagamintas iš megztinių audinių. Tai geriausias pasirinkimas žiemos šventėms švęsti.

4. Poncho moteriškas megztinis:

Moteriškas megztinis „Poncho“

„Poncho“ audinys iš esmės yra storas vilnonis audinys, kurio kilmė yra kilusi iš Pietų Amerikos. Dėl tirštos konsistencijos jis yra ypač gyvybingas atvėsinant orą. Tačiau ironiškai ši medžiaga nėra tokia sunki, palyginti su tankiu nuoseklumu. Todėl pasirodo, kad tai puikus pasirinkimas moteriškiems drabužiams. Todėl moteriškas megztinis „Poncho“ įgijo didelį populiarumą tarp visų moterų.

5. Moteriškas medvilninis megztinis:

Moteriškas medvilninis megztinis

Megztinis megztinis iš esmės reiškia, kad megztinį galima dėvėti virš galvos, kaip ir marškinėlius. Šis megztinio stilius pramonėje egzistuoja jau kurį laiką, tačiau vis dėlto jis yra gana mėgstamas daugelio moterų. Tai idealus pasirinkimas bet kokiems atsitiktiniams susitikimams lauke. Jis taip pat gali būti dėvimas bet kokiai veiklai lauke. Ir ypač toms moterims, kurios visada yra užsiėmusios, šis megztinis yra patogus, nes jį galima dėvėti beveik akimirksniu, traukiant jį per galvą, nereikia užsirišti sagų ar užtrauktuko.

6. Moteriškas megztinis su gobtuvu:

Moteriškas megztinis su megztiniu

Jei norite ieškoti „Cool“ megztinių moterims, tai gali būti jūsų idealus pasirinkimas. Gobtuvas yra megztinio pratęsimas, dengiantis galvą. Tai iš esmės kilo iš išankstinio bokso įrangos, kurioje konkurentai ją dėvėjo kaip mados pareiškimą. Gaubtas suteikia jums šiuolaikišką vėsią išvaizdą, todėl net ir ilgą laiką žinomas daugeliui žmonių, šis stilius vis dar yra tendencija. Tai labai naudinga, jei norite bėgti lauke, bet saulė yra labai karšta ir blizga. Be to, gaubtas gali būti saugus pasirinkimas ausims šaltu oru.

7. Moteriškas megztinis su vėžliu:

Moteriškas megztinis su vėžliu

Megztinį „Turtleneck“ sudaro kaklo dizainas, specialiai sukurtas taip, kad jūsų galva atrodytų kaip vėžlio galva, kylanti iš jo apvalkalo. Ši koncepcija mums yra palyginti nauja ir ji buvo kilusi iš vakarietiškos mados. Vėžliuko dizainą plačiai galima pamatyti ir vyriškuose drabužiuose. Džemperio dizainas yra labai gražus ir suteikia jums mados pranašumą prieš kitas moteris.

8. Spausdintas moteriškas megztinis:

Spausdintas moteriškas megztinis

Spaudiniai visada išryškina drabužių išvaizdą. Ar tai vyriški, ar moteriški drabužiai. Spaudiniai, kuriuos dažniausiai mėgsta moterys, yra gėlių atspaudai, mieli gyvūnų atspaudai, patrauklios citatos, garsios garsenybės, patrauklios figūros ir tt Spausdintas moteriškas megztinis yra gana populiarus tarp jaunesnių moterų apie paauglius ir vidutinio amžiaus žmones. Merginoms ir damoms patinka spausdinti megztiniai, nes savo amžiuje mėgsta rengtis unikaliai.

9. Moteriškas kašmyro megztinis:

Moteriškas kašmyro megztinis

Minkštas & lygios tekstūros Kašmyro vilna visame pasaulyje žinoma kaip „kašmyro“ vilna ir yra Indijos gyventojų pasididžiavimas. Gaminama iš Kašmyro vilnos, ji vis dar nėra tokia garsi Indijoje, tačiau ji yra populiaresnė tarp Vakarų šalių. Pagrindinis šių megztinių traukos centras yra turtingas jausmas, kurį suteikia juose naudojama medžiaga.

10. Moteriškas žakardo megztinis:

Moteriškas žakardo megztinis

Šiais laikais madingas megztinis turi būti gaminamas dideliais kiekiais dėl jų didžiulės paklausos. Daugelis merginų ir ponių reikalauja vis daugiau stilingų megztinių su patraukliu dizainu, raštais, logotipais ir pan. Todėl drabužių pramonės konkurencija yra arši. Norėdami įgyti pranašumą, daugelis gamintojų naudoja pažangias drabužių gamybos technologijas. Vienas iš tokių pažangių technologijų drabužių pavyzdžių yra žakardo drabužių gamyba. Drabužių gamyboje naudojamos mašinos yra iš anksto užprogramuotos taip, kad pakartotinai spausdintų konkrečius drabužių dizainus. Taigi žakardo megztiniai, pagaminti naudojant naujoves, taip pat populiarėja.

11. Moteriškas megztinis su V formos kaklu:

V formos kaklo moteriškas megztinis

Kaklo dizainas yra viena iš universaliausių bet kokių moterų drabužių savybių. Todėl yra daug rūšių kaklo dizaino, tokių kaip vėžlys, įgulos kaklas, V kaklas ir tt Iš jų vienas kaklo dizainas, kurį moterys laiko labai unikaliu ir patraukliu, yra V kaklo dizainas. Dėl to moteriški megztiniai su „V“ kaklu tampa vis populiaresni kartu su moteriškais megztiniais „Turtleneck“..

12. Sintetinis megztinis moterims:

Sintetinis megztinis moterims

Beveik visos medžiagos, naudojamos moterų megztiniams gaminti, yra storos ir sugeria prakaitą. Nors abi šios savybės yra tinkamos užsiėmimams lauke, jos nėra tokios geidžiamos, jei dalyvaujate prestižiniame renginyje. Taigi, jei norite, kad megztinis veiktų kaip jūsų aukšto lygio vakarėlio drabužis, galite rinktis sintetinės medžiagos moterišką megztinį. Sintetinė medžiaga nėra nei per stora, nei sugeria prakaitą. Taigi prestižiniame renginyje nesijausite šlapias ir šlapias.

13. Užtrauktuko stiliaus moteriškas megztinis:

Užtrauktuko stiliaus moteriškas megztinis

Džemperių projektavimo pradžioje atsirado daug reikšmingų megztinių modelių. Nors mes jau aptarėme megztinius su gobtuvu, taip pat yra daug kitų šiuolaikinių megztinių tipų, tokių kaip, pavyzdžiui, užtrauktuko stiliaus megztinis. Pagal savo pavadinimą, tokio tipo megztiniai gali būti pririšti užtrauktuku priekyje, o tai taip pat suteikia labai šaunią šiuolaikišką išvaizdą.

14. Moteriškas dažytas megztinis:

Moteriškas dažytas megztinis

Daugelis moterų drabužius renkasi pagal mėgstamus spalvų derinius ir spalvų pasirinkimus. Dėl to jie taip pat renkasi mėgstamos spalvos megztinį. Vienas iš tokių moteriškų megztinių tipų, kuriuose spalvų derinių ir atspalvių grožis yra megztinio spalvos, yra žinomas kaip dažytas megztinis. Megztinis dažomas naudojant nuolatinius patrauklių spalvų dažus. Moterims dažniausiai patinka megztiniai, nudažyti tokiomis spalvomis kaip rožinė, oranžinė, raudona ir kt.

15. Moteriškas megztinis ilgomis rankovėmis:

Moteriškas megztinis ilgomis rankovėmis

Megztinio rankovės vaidina labai svarbų vaidmenį pagal jo stilių ir šilumos koeficientą. Jei rankovės trumpos, megztinis būtų labiau stiliaus, o ne komforto variantas. Todėl dauguma moterų renkasi megztinį ilgomis rankovėmis, kuris yra ir stiliaus, ir mados pasirinkimas. Moteriški megztiniai ilgomis rankovėmis yra labai naudingi šaltoje atmosferoje.

16. Terminis megztinis moterims:

Terminis megztinis moterims

Jei ieškote megztinio, kuris jums tarnautų kaip šildantis pasirinkimas, o ne stiliaus aspektas, šiluminiai moteriški megztiniai yra geriausi megztiniai bet kuriuo metu. Jie pagaminti tik iš šiluminio audinio, kuris neleidžia šaltai temperatūrai liestis su jūsų kūnu. Todėl moteriškas megztinis „Thermal“ yra labai naudingas šaltomis žiemomis, todėl žiemos sezono metu jo parduodama daug.

17. Megztinis moterims su kaklo kaklu:

Moteriškas megztinis su kaklu

Šaukšto kaklelio dizainas yra įprastas kaklo dizaino modelis daugelyje moterų drabužių, tokių kaip suknelė, kuri ir kt. Todėl tai yra gana novatoriškas megztinio dizainas moteriškuose drabužiuose. Todėl šis megztinio dizainas įgijo didelį populiarumą tarp moterų.

18. Siuvinėtas moteriškas megztinis:

Siuvinėtas moteriškas megztinis

Siuvinėjimas pagerina beveik visų moteriškų aksesuarų išvaizdą. Siuvinėjimas nuo pat viršaus iki batų visada patinka moterims. Todėl moterų megztiniuose buvo siuvinėjimo koncepcija. Siuvinėti moteriški megztiniai yra įausti įvairaus dizaino, pavyzdžiui, elegantiškų formų, linijų, gėlių, figūrų ir pan. Moterims patinka subtilus siuvinėjimas ant drabužių, austas aukščiausios kokybės siūlais, todėl siuvinėti megztiniai yra gana garsūs.

19. „Slouchy Open Front Draped“ moteriškas megztinis:

„Slouchy Open Front Draped“ moteriškas megztinis

Vakarų kultūrą įtraukiant į mūsų apsirengimo madą, prabangus atviras priekinis megztinis, apipavidalintas, t. Y. Atrodo kaip ilgas užuolaidos, yra puikus meninis suknelių kūrimo pavyzdys. Megztinis yra specialiai suprojektuotas taip, kad būtų atviras priekyje be jokių pririšimo priedų, o išvaizda yra šlykšti ir suteikia jai elegantišką išvaizdą.

20. Moteriškas megztinis su varpelio rankovėmis:

Moteriškas megztinis su varpelio rankovėmis

Šio megztinio stiliaus rankovių forma yra kaip varpo forma. Ši varpelio formos rankovė suteikia jums karališką išvaizdą, kai ją dėvite. Šis megztinis tinka daugeliui progų, įskaitant vakarėlius ir šventes. Kitas modernių megztinių dizaino pavyzdys.

21. Moteriškas megztinis su megztiniu:

Moteriškas megztinis su megztiniu

Džemperis yra viršutinė kūno dalis, būdinga vyrams ir moterims. Tai arba kaip švarkas, arba kaip marškinėliai su rankovėmis. Taigi, siekiant supažindinti su megztinio koncepcija kuriant megztinį, buvo pagamintas megztinis „Jumper“ stiliaus. „Jumper“ stiliaus megztinis šiuo metu yra labai populiarus drabužių drabužis moterų drabužių pramonėje.

22. Nėrimo moteriškas megztinis:

Nėrimo moteriškas megztinis

Nėrimas yra unikalus mezgimo stilius, kuris, prieš pradedant kitą siūlę, užsandarina kiekvieną siūlę, skirtingai nei įprastas mezgimas, kuris užsandarina tik paskutinę siūlę. Šis unikalus mezgimo būdas kiekvienam nėrimo drabužiui suteikia skirtingą išvaizdą, todėl nėrimo megztinis yra gana populiarus tarp moterų. Dažniausiai jis yra populiarus tarp vyresnio amžiaus moterų.

23. Moteriškas dryžuotas megztinis:

Moteriškas dryžuotas megztinis

Dryžuotas dizainas yra labai populiarus tarp jaunų merginų ir berniukų. Tai labai patraukli išvaizda ir saugiausias drabužių dizaino variantas, nesvarbu, ar tai būtų berniukas, ar mergaitė. Todėl dryžuotas raštas taip pat buvo įtrauktas į megztinių dizainą ir vėliau įgijo populiarumą. Iki šiol dryžuotas moteriškas megztinis yra vienas paklausiausių tarp moteriškų megztinių variantų.

24. „Fair Isle“ moteriškas megztinis:

„Fair Isle“ moteriškas megztinis

Mirkymas apima dažų užtepimą ant drabužių po to, kai jie yra megzti, siuvinėjimas apima papildomo atskiro dizaino pynimą ant drabužių, spausdinimas apima įspaudų piešinį ant audinio siūlų, tačiau „Fair Isle“ technika skiriasi nuo visų šių. Iš esmės tai yra technika, naudojant spalvingus siūlus paties audinio mezgimui. Todėl „Fair Isle“ megztinis yra megztas iš spalvotų siūlų, nemirštant ir nespausdinant. Ši technika yra gana reta, todėl labai vertinga.

25. Moteriškas suknelės stiliaus megztinis:

Moteriškas suknelės stiliaus megztinis

Šiuolaikinėje urbanizuotos mados eroje, atkeliaujančioje iš Europos ir Vakarų šalių, miesto įtaka buvo padaryta beveik visuose drabužių aksesuaruose. Todėl megztiniai taip pat toliau vystėsi ir tapo megztine suknele. Megztinė suknelė yra megztinis, kuris atrodo kaip suknelė, todėl tinka įvairioms progoms.

26. Plonas briaunotas moteriškas megztinis:

Plonas briaunotas moteriškas megztinis

Daugelis merginų šiais laikais labiau linkusios nulinės figūros tikslui, laikydamosi kalorijų dietos ir aktyvumo visą dieną. Dėl visų šių madų merginos ir jaunesnės ponios turi liekną ir liekną figūrą, todėl jos linkusios demonstruoti savo fizinę formą ir ja didžiuotis. Megztinis, kuris gali tiksliai patenkinti šį jų poreikį, yra plonas briaunotas moteriškas megztinis, kuris yra gana plonas liemens srityje.

27. Moteriškas džemperis:

Moteriškas džemperis

„Duster“ stiliaus megztinis iš esmės yra tolesnis „Cape“ stiliaus megztinio ilgio pratęsimas. Tačiau, skirtingai nei „Cape“ stiliaus megztinis, apimantis visą viršutinę kūno dalį, „Duster“ megztinis yra atidarytas priekinėje pusėje ir taip suteikia kūrybišką galimybę dėvėti tai, kas dera su megztiniu.

28. „Twinset“ megztinis moterims:

„Twinset“ megztinis moterims

„Twinset“ megztinis yra tos pačios spalvos vidinių drabužių ir išorinio megztinio derinys. Išvaizda yra visiškai panaši į dviejų dalių kostiumą vyrams. Vienintelis skirtumas yra tas, kad dvi dalys susideda iš kontrastingų spalvų, o „Twinset“ vidinis ir išorinis tos pačios spalvos audinys.

29. Moteriškas tunikos megztinis:

Moteriškas tunikas megztinis

Tunika yra labai populiari apranga tarp moterų. Ji valdė kartą ir vis dar yra mylima daugelio moterų. Taigi legendinio tunikos dizaino pradžia gaminant moteriškus megztinius pasirodė esąs sensacingas pasiekimas, nes gautas tunikos megztinis tapo didžiuliu populiarumo sulaukusiu moterų ir moterų hitu.

30. Liemenės stiliaus moteriškas megztinis:

Liemenės stiliaus moteriškas megztinis

Nors daugumai moterų megztinių būdingos ilgos rankovės arba šiek tiek prailgintos rankovės, modelis be rankovių yra gana nauja koncepcija ir pamažu įgauna svarbą. Tačiau liemenė jau dešimtmečius visada buvo populiari tarp vyrų. Todėl šios vyriškos mados įtraukimas į moterišką megztinį dabar sulaukė teigiamo atsako, o moterys jį dėvi dideliu mastu su pilnais marškinėliais ar marškinėliais viduje.

31. Atviras megztinis moteriškas megztinis:

Atviras megztinis moteriškas megztinis

Moteriškų drabužių modernumo pavyzdys – megztinis su atviru megztuku labiau primena merginos stilių, o ne kaip įprastas megztinis. Mezgimas atliekamas gana plačiai, o išvaizda yra pusiau skaidri, todėl atrodo labai patraukliai.

32. Moteriškas megztinis su išpjova:

Moteriškas megztinis su išpjova

Kaip minėta aukščiau, šiais laikais moterys savo drabužiams mėgsta žiupsnelį miesto skonio. Todėl jie labiau renkasi šiek tiek eksponuojamus drabužius, pavyzdžiui, naujausią iškirptą megztinį. Moteriškas megztinis „Cutout“ apima nedidelį ovalų kirpimą pečių arba juosmens srityje. Tai labai madingas drabužis tarp moterų.

33. Moteriškas megztinis su pūstomis rankovėmis:

Moteriškas megztinis su pūstomis rankovėmis

Megztinis su pūstomis rankovėmis yra vienas iš nedaugelio mielų moterų megztinių stilių. Jaukumo koeficientas slypi rankovėse, kurios kartu su liekna bet kurios merginos figūra atrodo labai madingos ir patrauklios. Todėl moteriškas megztinis su pūkinėmis rankovėmis šiais laikais taip pat yra labai populiarus tarp liesų ponių. Šio stiliaus negalima supainioti su megztiniu su varpinėmis rankovėmis; galite pažvelgti į aukščiau pateiktą vaizdą, kad geriau suprastumėte skirtumą.

34. Papuoštas moteriškas megztinis:

Papuoštas moteriškas megztinis

Šis megztinis yra siuvinėjimo, karoliukų, spalvų ir raištelių derinys. Papuoštas megztinis iš esmės yra apkaišytas visais aukščiau išvardytais komponentais, kad atrodytų labai gražiai. Gražaus siuvinėjimo derinys su karoliukais ir spalvomis suteikia megztiniui labai puikią išvaizdą.

35. Moteriškas megztinis ypač ilgomis rankovėmis:

Moteriškas megztinis ypač ilgomis rankovėmis

Megztinis ilgomis rankovėmis yra gana paplitęs, nors vis dar yra labai paklausus, tačiau ypač megztas moteriškas megztinis yra šio įprasto dizaino su ilgomis rankovėmis pratęsimas, o papildomas ilgis suteikia jam visą reikalingą patrauklų koeficientą. Ypač, kai mergaitės ranka maža, o rankovės ilgesnės už rankas.

36. Raukšlėtas moteriškas megztinis:

Raukšlėtas moteriškas megztinis

Kai megztinio audinys suteikia švelnią ar raukšlėtą konsistenciją, megztinis atrodo taip, tarsi turėtų plunksnas kaip paukštis, t. Toks raukinis megztinis yra stebėtinai patrauklios išvaizdos ir yra labai populiarus tarp mažų ir paauglių mergaičių. Be to, kai kurios ponios renkasi įmantresnę raukinio megztinio versiją.

37. „Choker“ stiliaus moteriškas megztinis:

Choker stiliaus moteriškas megztinis

Choker yra papildomas moterų apsirengimo aksesuaras, kuris dėvimas kartu su įprastais apsirengimo elementais. Jis dėvimas išilgai kaklo ir atrodo kaip užspringusi juostelė, tačiau suteikia kaklui elegantišką išvaizdą. Kai toks pakabukas yra natūraliai įtrauktas į megztinio apykaklę, jis vadinamas „Choker“ stiliaus moterišku megztiniu ir tokį megztinį mėgsta visos dabartinės kartos moterys.

38. „Cape Style“ moteriškas megztinis:

„Cape Style“ moteriškas megztinis

Trumpesnė „Duster“ moteriško megztinio versija „Cape“ stiliaus moteriškas megztinis yra palyginti mažiau populiarūs moteriški megztiniai. Jis tęsiasi tik iki dubens srities ir apima visą viršutinę kūno dalį. Jis taip pat tęsiasi horizontaliai kaip pelerina.

39. Nėriniuotas moteriškas megztinis:

Lace-up stiliaus moteriškas megztinis

Kai kurie megztiniai turi atvirą priekį, kiti turi rišimo parinktį su užtrauktuku, sagomis ar kažkuo kitu. Viena iš tokių novatoriškų džemperio rišimo galimybių, kuri taip pat suteikia jam elegantišką išvaizdą, yra raištinis rišimo stilius. Priekinėje megztinio pusėje yra keletas raištelių vienoje pusėje ir ovalios kilpos kitoje pusėje, kad būtų galima susipainioti ir mezgti raištelius.

40. Kabelinis megztinis moteriškas megztinis:

Kabelis megztas moteriškas megztinis

Kaip ir siuvinėjimas, daugelis kitų elementų gali būti austi ant megztinio pasibaigus pagrindiniam mezgimo procesui. Vienas iš tokių elementų yra tiesūs ir kryžmiškai atrodantys kabeliai, kurie yra megzti ant megztinių, kai yra padarytas paprastas pagrindinis megztinis. Šie mazgai suteikia labai kūrybingą jūsų megztinio išvaizdą.

41. Moteriškas neryškus megztinis:

Apytikslis moteriškas megztinis

Apytikslis megztinis iš esmės yra megztinis, pagamintas iš audinio, kuris yra vilnos ir aksomo derinys. Gauta medžiaga yra labai minkšta ir jauki ir atrodo kaip iš jos išeinantys kailio rutuliai. Taigi, neryškus megztinis yra labai turtingas, lygus ir patrauklus.

42. Seksualus priekinis mazgas moteriškas megztinis:

Seksualus „Front Knot“ moteriškas megztinis

Dar vienas Vakarų drabužių pramonės gaminys, „Sexy Front Knot“ megztinis apima megztinio susiejimą tik vienu sutrumpintu mazgu priekinėje pusėje, kuris suteikia jums gaivią išvaizdą ir daro megztinį gana patrauklų..

43. Moteriškas megztinis be rankovių:

Moteriškas megztinis be rankovių

Nors atrodo kaip megztinė, tačiau megztinis be rankovių šiek tiek skiriasi nuo jo. Rankovės pjūvis yra šiek tiek į vidų ir apvalus, palyginti su tiesiu liemenės pjūviu. Be to, megztinį be rankovių daug kartų dėvi tik moterys be vidinių drabužių, tokių kaip marškinėlių suknelė ar viršutinė viršutinė dalis. Tai reiškia, kad jis taip pat veikia kaip viršuje.

44. Moteriškas įgulos kaklo laisvalaikio megztinis:

Moteriškas įgulos kaklo laisvalaikio megztinis

Pagrindinė moteriško megztinio forma yra senamadiškas „Crew Neck“ megztinis, kuris visada yra saugus pasirinkimas, jei nežinote, kaip nešioti kitus modernius megztinius, tokius kaip „Cutout“ ar seksualius megztinius priekyje. Kaklas yra paprastos apvalios formos, kaip ir vyriškų marškinėlių, o išvaizda taip pat yra daugmaž panaši.

45. Moteriškas megztinis su megztais kraštais:

Moteriškas megztinis su megztais kraštais

Dar viena novatoriška moterų megztinių segmento koncepcija – pakraštiniai galai megzti megztinio krašte. „Fringe“ iš esmės yra švelnus elementas, kuris suteikia megztiniui labai patrauklią išvaizdą, kai jis megztas daug, kartu su gražiu dizainu.

46. ​​Trijų ketvirčių rankovių moteriškas megztinis:

Trijų ketvirčių rankovių moteriškas megztinis

Kaip žinote, bet kokio moteriško megztinio rankovių ilgis yra vienas iš lemiančių veiksnių. Jūs matėte ilgas ir ypatingai ilgas rankoves, taip pat matėte modelį be rankovių, tačiau vienas dažniausiai pasirenkamų variantų yra trijų ketvirčių rankovių ilgis, nes dėl to jūsų megztinis yra labai tinkamas kelioms progoms.

47. Moteriškas megztinis su narvelio kaklu:

Moteriškas megztinis su narvu

Kaip ir rankovės, kaklas taip pat yra pagrindinis jūsų megztinio komponentas, todėl jo išvaizda taip pat labai lemia bendrą jūsų asmenybės išvaizdą. Megztinis su narvu kakle yra nepaprastai patrauklus ir patrauklus bei suteikia jūsų drabužių spintai miesto įvaizdžio.

48. Moteriškas megztinis su susukta nugara:

Suktas nugaros moteriškas megztinis

Šis moteriško megztinio stilius yra labiau seksualus priekinio mazgo stiliaus variantas. „Twisted back“ moteriškas megztinis galinėje pusėje turi labai minimalią rišimo galimybę ir tik vieną netvarkingą mazgą, kaip galite pastebėti aukščiau esančioje nuotraukoje.

49. Moteriškas megztinis nuo peties:

Moteriškas megztinis nuo peties

Jūs matėte iškirptą moteriško megztinio stilių ir tai apima megztinio dizaino ovalo formos išpjovas šalia pečių arba šalia juosmens. Tačiau „Off the Shoulder“ dizainas skiriasi nuo šio stiliaus. Jo dizainas pats savaime nėra pritvirtintas prie jūsų pečių, t. Y. Jūsų pečiai paliekami pliki, o tai yra labai populiarus moteriškų drabužių pasirinkimas.

50. Moteriškas abiejų pusių apverčiamas megztinis:

Moteriškas megztinis iš abiejų pusių

Jei ketinate vakarėliui, kuriame norite nustebinti visus, labai unikalia apsirengimo koncepcija, apimančia du megztinių dizainus, kuriuos vienu metu gali pateikti vienas megztinis. Toks megztinis vadinamas apverčiamu megztiniu ir gali būti dėvimas iš abiejų pusių.

Taigi, jūs jau gana gerai susipažinote su moteriškų megztinių stilių koncepcija ir jums nebebus sunku apsipirkti megztinių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti norimą megztinį pagal aukščiau pateiktą informaciją, pavyzdžiui, jei ieškote modernaus patrauklaus dizaino, galite rinktis moterišką megztinį „Sexy Front Knot“, o jei norite paprastesnio varianto, gali nusipirkti seną gerą „Crew Neck Casual“ moterišką megztinį.