Megztiniai, kuriuos naudoja tiek vyrai, tiek moterys, yra įvairių stilių. Daugumos šių megztinių kaklai vaidina gerą vaidmenį stiliuje. Įgulos kaklas yra apvalus kaklo modelis, kuris suteikia mums patogų dėvėti. Įgulos kaklo stilius yra labai geras, nes jis yra klasikinis ir leidžia atrodyti stilingai. Pjūvis puikiai tinka visų tipų žmonėms. Kadangi kaklas turi ploną apykaklę, galite juos turėti įvairių spalvų ir net derinių. Tai taip pat suteikia galimybę pasirinkti storas ir plonas apykakles.

Geriausi megztiniai su kaklo kaklu su vaizdais:

Patikrinkime 9 geriausius ekipos kaklo megztinius,

1. Medvilninis kašmyro įgulos kaklo megztinis:

Medvilninis kašmyro įgulos kaklo megztinis

Klasikinis megztinis ant kaklo puikiai tinka vyrams. Šis tamsiai mėlynas megztinis turi visas rankoves ir paprastą kaklo dizainą. Klasikinė išvaizda puikiai tinka biuro drabužiams kaip oficiali ar net atsitiktinė. Galite dėvėti marškinius su apykakle, o apykaklę galima parodyti iš išorės.

2. „Color Edge“ įgulos kaklo megztinis:

„Color Edge Crew Neck“ megztinis

Paprastas vyriškas megztinis su kaklo megztiniu gali būti paverstas kažkuo stilingu, tik pridėjus spalvotą kraštą. Šis kreidos spalvos megztinis turi gražią ploną juodos spalvos juostelę kakle ir rankovių galuose. Šis paprastas papildymas čia daro skirtumą.

3. Spausdintas įgulos kaklo megztinis:

Spausdintas „Crew Neck“ megztinis

Spausdintas baltas megztinis taip pat yra geras pasirinkimas vyrams ir moterims. Megztinio priekyje yra atspausdinta linija. Tai galima pritaikyti pagal jūsų skonį. Gėlių atspaudai ar raidės ant megztinio taip pat yra galimybė.

4. Fleece Lined Crew Neck megztinis:

Megztinis su vilnos pamušalu, įgulos kaklu

Išbandykite šį megztinį su vilnos pamušalu, kuris atrodo gana stilingai. Vilnos medžiagos pleistras ant peties išskiria šį megztinį. Tai vyriškas megztinis ir puikiai atrodo gerai pastatytiems vyrams. Vilna gali būti bet kokios spalvos, atitinkančios pagrindą.

5. „Raglan Crew Neck“ megztinis:

Megztinis „Raglan Crew Neck“

„Raglan“ megztinis yra klasikinio stiliaus megztinis. Šis pilkas megztinis turi raglano rankovę. Megztinis su rankovėmis tikrai suteiks jums šilumą ir komfortą. Šie klasikiniai megztiniai neišeina iš mados, todėl visada puiku turėti tokį savo kolekcijoje.

6. Dryžuotas įgulos kaklo megztinis:

Striped Crew kaklo megztinis

Įsigykite nuostabų dryžuotą megztinį, kurį galima dėvėti ant bet kokių kelnių. Tai gali būti pasirinkimas tarp juodos spalvos megztinio su kaklo megztiniu ir net rožinės spalvos kaklo megztinio. Dryžuoto megztinio spalvos paprastai būna ryškios ir ryškios. Moterims taip pat galite naudoti pastelinius atspalvius.

7. Kabelio megztas įgulos kaklo megztinis:

Kabelis megztas įgulos kaklo megztinis

Čia yra stilingas ir prašmatnus baltas megztinis, leidžiantis atrodyti žavingai. Šis trikotažinis megztinis yra prigludęs ir turi skeltuką šone. Kabelis megztas yra vienas iš klasikinių mezgimo siūlių, naudojamų megztiniams, kurie suteikia žavingą efektą. Išbandykite šį nuostabų megztinį kaip oficialų drabužį.

8. Spalvotas bloko įgulos kaklo megztinis:

„Colour Block Crew Neck“ megztinis

Spalvų blokas yra puiki drabužių technika. Šis raudonas megztinis iš tikrųjų yra baltos ir juodos spalvos kaladėlės, dryžuotos raudonu pleistru. Tai suteikia megztiniui nuostabią išvaizdą. Raudona spalva centre yra puikus būdas megztiniui suteikti stiliaus.

9. „Fair Isle Crew Neck“ megztinis:

„Fair Isle Crew Neck“ megztinis

Išbandykite šį „Fair Isle“ megztinį vyrams, kuris taip pat yra klasikinis. „Fair Isle“ dizainas yra sudėtingas ir dirba su įgulos kaklo megztinio modeliu. Geltonas megztinis yra spalva, kurią galima naudoti ir „Fair Isle“ rašte.

Megztinis su moteriškais kaklo megztiniais moteriškas ar vyriškas yra gražus, stilingas ir klasikinis megztinis. Įgulos kaklas yra apvalus ir sukuria patogų megztinį, kurį galima lengvai nuvilkti. Savo megztinius galite turėti kabelio mezgimo dizainą, „Fair Isle“ dizainą arba tiesiog spalvoto bloko dizainą.