Megztiniai nuo peties yra seksualus įprastų megztinių pasirinkimas. Jie suteikia mums ne tik reikalingos šilumos, bet ir stiliaus bei žavesio. Jei ieškome šiltos aprangos žiemos sezono metu, megztinis nuo peties visada bus geras pasirinkimas.

Geriausi megztiniai ant pečių su vaizdais:

Čia išvardyti įvairūs stiliai,

1. Suploninkite pečių megztinį:

Plonas pečių megztinis

Čia yra elegantiškas baltas megztinis nuo peties, kurį gali dėvėti įvairaus amžiaus moterys. Plati iškirptės juosta nuostabiai sėdi ant jūsų pečių. Norėdami pridėti stilių, taip pat galite jį ištraukti iš abiejų pusių. Šis plonas megztinis puikiai tinka vėsesnėms dienoms, kai nereikia nieko per storo.

2. Nubrauktas peties megztinis:

Nubrauktas peties megztinis

Išbandykite šį šaltą juodą megztinį nuo peties, kuris turi briaunotą megztą siūlę. Briaunotas efektas suteikia pailgą išvaizdą, kuri puikiai tinka visų dydžių figūroms. Juoda spalva padidina ilgį ir suteikia liekną figūrą. Pasirinkite šį nuostabų megztinį dėl jo stiliaus ir elegancijos.

3. Nusivilkęs peties megztinį:

Nuimtas megztinis su pečiais

Pasirinkite šį megztinį iš viršaus kaip mados pareiškimą. Ši suvyniota kaklo išvaizda yra puiki, nes ji apima jūsų pečių plotį. Megztinis taip pat yra puikus jūsų kolekcijos elementas, nes atrodo kaip bet kuris kitas. Jis vis dar šildo ir padeda žiemą.

4. Megztinė be peties:

Nuo peties megztinė suknelė

Būkite drąsūs ir stilingi šioje nuostabioje megztinėje nuo peties, kuri tinka kaip megztinis ir suknelė. Ilgas megztinis pasiekia jūsų kelį. Megztinio apatinė dalis yra gana plati ir prigludusi. Tai padeda megztiniui gerai apkabinti kūną. Ilgos rankovės taip pat puikiai suteiks jums šilumos.

5. Atspausdintas pečių megztinis:

Išspausdintas megztinis ant peties

Išbandykite šį nuostabų megztinį nuo peties, kuris puikiai tinka sportui ir kitai veiklai lauke. Tai suteikia jums galimybę lengvai judėti ir mankštintis, tuo pačiu būdama stilinga. „Pečių“ efektas taip pat suteikia vėjo jausmą. Spausdinti megztiniai puikiai parodo ir jūsų jausmus.

6. Negabaritinis peties megztinis:

Negabaritinis megztinis iš peties

Suteikite vietos šiam negabaritiniam megztiniui, kuris pavers jus nuostabiu grožiu. Šis nuostabus laisvalaikio megztinis yra puikus drabužis, kurį galima dėvėti žiemą. Plati pečių juosta puikiai tinka ir megztiniui vietoje. Pasirinkite norimas spalvas ir siūlių modelį.

7. Vėžlio kaklas nuo peties megztinio:

Vėžlio kaklas nuo peties megztinio

Džemperis yra klasikinis viršutinių ir megztinių dizaino stilius. Šis pilkas megztinis nuo peties turi plačią apykaklę, kuri sklandžiai teka. Laisvos rankovės taip pat gana ilgos ir dengia pirštus. Šis nuostabus drabužis yra būtinas madą išmanančioms moterims. Kaklą galima suvynioti ir sulankstyti, kaip norite, todėl jis yra gana universalus.

8. Apvyniotas pečių megztinis:

Nuimtas megztinis nuo peties

Pasirinkite šį seksualų megztinį nuo peties, kad atrodytumėte pritrenkiančiai ir žavingai. V formos kaklo stiliaus megztinis yra spalvingo bordo atspalvio. Tai gerai dera su šviesios spalvos apatiniu dėvėjimu. Pasirinkite šį akinantį drabužį ir būsite miesto kalba. Seksualus megztinis puikiai tinka, kad jaustumėtės geidžiamas.

9. Pleiskanos rankovė nuo peties megztinio:

„Flare Sleeve“ nuo peties megztinio

Išbandykite šį spalvingą raudoną nuo peties megztinį su platėjančiomis rankovėmis. Briaunotas megztinis yra dramatiškas šiomis išraiškingomis rankovėmis. Rankovės yra pagamintos iš neryškios vilnos, todėl atrodo gana išskirtinai ir patraukliai. Išbandykite šį nuostabų kūrinį ir pridėkite savo garderobą. Spalvos pasirinkimas priklausys nuo jūsų, tačiau vyno raudona yra tikras nugalėtojas.

Megztiniai nuo peties yra tie, kurie dėvimi pliki pečiai. Tai plataus kaklo megztiniai ir gana spalvingi. Megzti briaunoti arba per dideli megztiniai yra geras pasirinkimas.