Negabaritinis megztinis yra laisvas ir laisvomis rankovėmis. Didelė megztinių išvaizda puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui ir puikiai atrodo prie aptemptų džinsų. Jie yra įvairių mezgimo modelių, tokių kaip žemiau išvardyti.

Geriausi negabaritiniai megztiniai su vaizdais:

Suraskime čia paminėtus 9 populiariausius megztinius vyrams ir moterims.

1. Ribuoti negabaritiniai megztiniai:

Ribuoti negabaritiniai megztiniai

Čia yra puikus megztinis su briaunotu dygsniu. Siuvinėtas siūlas yra nuostabus mezgimo siūlas, suteikiantis dryžuotą išvaizdą. Vertikaliai dryžuota išvaizda puikiai tinka, kad drabužis jaustųsi pailgas. Šis megztinis yra ryškus laisvalaikio megztinis, kurį galima dėvėti ant džinsų ar sijonų.

2. Vėžlio kaklo negabaritiniai megztiniai:

„Turtle Neck“ negabaritiniai megztiniai

Dar vienas megztas megztinis iš apykaklės yra dar vienas puikus pasirinkimas žiemai. Šis megztinis turi suvyniotą apykaklę, suteikiančią papildomos šilumos kaklo srityje. Kadangi megztinis yra per didelis, jis puikiai tinka prie džinsų ar kelnių. Šio didelio dydžio megztinio ilgomis rankovėmis taip pat sukuriamas jaukus ir šiltas jausmas.

3. Negabaritinė megztinė suknelė:

Negabaritinė megztinė suknelė

Išbandykite šią seksualią megztinę, kuri jaučiasi moteriška ir stulbinanti. Nuogas megztinio atspalvis taip pat yra puikus pliusas. Apvalus megztinio suknelės kaklas yra patogus ir lengvai perkeliamas. Rankovės yra gana ilgos ir gali būti suvyniotos.

4. Gilus V negabaritinis megztinis:

Gilus V dydžio megztinis

Peržiūrėkite šį fantastišką V dydžio kaklo moterišką megztinį. Megztinis turi gilią V formos iškirptę. Ilgą megztinį galima dėvėti ir kaip suknelę. Tai suteikia universalumo maišyti ir derinti šį megztinį su bet kokiu apatiniu drabužiu. Paprastas mezgimo modelis daro šį megztinį puikiu jūsų kolekcijos priedu.

5. Kabelis megztas negabaritinis megztinis:

Kabelis megztas negabaritinis megztinis

Šis negabaritinis megztinis su kabeliu yra privalomas visoms moterims. Kabelis megztas yra klasikinis dygsnis, naudojamas mezgimui. Tai sukuria virvę, kaip raštas, kuris yra susuktas. Kabelio megztinio naudojimas megztinio centre yra įprasta praktika. Rankovės turi briaunotą efektą. Tai puikus negabaritinis megztinis.

6. Tinklinis negabaritinis megztinis:

„Lattice“ negabaritinis megztinis

Išbandykite stambų negabaritinį megztinį, kuris naudoja tinklelio siūlę, kad sukurtų nuostabų atsitiktinį efektą. Šis mielas dramblio kaulo spalvos megztinis yra geras megztinis tiek vyrams, tiek moterims. Tinklelio raštas suteikia tinklelio išvaizdą, o paprasta apykaklė ir rankovės papildo paprastą stilių. Pasirinkite tai atsitiktinei išvykai.

7. Negabaritinis megztinis:

Nuo peties didelio dydžio megztinis

Jei jums labiau patinka stilingas megztinio variantas, rinkitės megztinį nuo peties. Šis nuostabus drabužis yra per didelis, o plati iškirptė puikiai tinka dėvėti nuo peties. Alyvuogių spalvos megztinis yra puikus jūsų džinsinio audinio priedas. Platus kaklas ir laisvai priglundančios rankovės yra kietas ir prašmatnus dizaino elementas.

8. Žibintų rankovių negabaritinis megztinis:

„Lantern Sleeve“ negabaritinis megztinis

Šis kietas megztinis yra dizainerio didelio dydžio baltas megztinis su žibinto rankovėmis. Megztinis turi žibinto dizainą ant liemenės ir rankovių galų. Šis dizainas apima surinkto megztinio linijas kartu su išpūstomis dalimis. Tai unikalus dizainas, kuris puikiai atrodo atsitiktinei išvykai.

9. Šoninio plyšio negabaritinis megztinis:

Didelis megztinis su šoniniu plyšiu

Pasirinkę šį juodą megztinį, gausite mados postūmį. Megztinis turi laisvas rankoves, kurių kraštas yra pilkas. Panašiai ir iškirptė yra išklota plonu pilku kraštu. Briaunuotas megztinis turi šoninį plyšį kiekviename gale. Tai puikiai tinka dėvėti virš prigludusių viršūnių ir džinsų.

Negabaritinis megztinis yra šaunus drabužių spintos priedas, kuris kasdienį apsirengimą išryškina iki galo. Megztiniai yra pagaminti iš siūlių, tokių kaip kabelio mezgimas, briaunotas mezgimas ir kt. Galite turėti megztinius su V formos kaklu arba apykakle..