„Cowl Neck“ megztiniai yra kabančio kaklo stiliaus, siauri ar platūs. Jame rodomas meniškas apykaklės kūrinys, išdėstytas funkciniu būdu, kad jis taptų fantastiškesnis. Megztinis su gaubtu kaklu pasižymi patrauklia kokybe, kad suteiktų maksimalią įmanomą išvaizdą ir atrodytų nuostabiai.

Geriausi megztiniai su gaubtu kaklu su vaizdais:

Išbandykite šiuos 9 geriausius megztinius su gaubtu kaklu,

1. Apvyniokite juodą džemperį su gaubtu:

Apvyniokite megztinį su gaubtu kaklu

Tai juodas megztinis, apipavidalinantis stilių. Jis turi ilgas rankoves su aukštu kaklu, susietas su mygtuko linija kaklo pusėje. Skydelyje pritvirtinti du dideli rudi mygtukai, pabrėžiantys nuostabų veiksnį. Dėvėkite tokio tipo megztinį baltos spalvos kelnėmis ar antblauzdžiais.

2. „Crossover Cowl Neck“ megztinis:

Džemperis „Coverover Cowl Neck“

Šis džemperis su tamsiai žalios spalvos dizainu. Megztinis yra asimetriško ilgio, kertančio abi puses viena ant kitos. Prie atitinkamos skrybėlės pritvirtintas megztinis, suspaudžiamas juodomis virvelėmis. Ši yra garsi tarp kolegijų besimokančių merginų, jaunimas mėgsta išbandyti tokio tipo madą megztinių kolekcijose.

3. Fringe White Cowl Neck megztinis:

Megztinis „Fringe Cowl Neck“

Šis baltas megztinis turi vieną pečių modelį. Jis vyksta įstrižoje pusėje su sulankstytu audiniu iš kaklo ir apačios, pritvirtintas sriegio papuošimu. Šis funky kaklo megztinis turi ilgas rankoves. Įsigykite tokio tipo madingą ir patrauklų megztinį, kad sužavėtumėte savo brangųjį.

4. Kabelis megztas gaubtas kaklo megztinis:

Kabelis megztas gaubtas kaklo megztinis

Šis moteriškas megztinis su gaubtu yra suprojektuotas iš siūlų, austas siūlais. Jis yra šiek tiek trumpas, su plačiomis apykaklėmis, tinkamai išdėstytomis, kad būtų gaubtas kaklo raštas. Megztinis gražiai pagamintas siūlais.

5. Megztinis su nėrinių gaubtu kaklu:

Megztinis su nėrinių gaubtu kaklu

Tai megztinis su kreminiu kaklu, pagamintas iš nėrinių medžiagos. Viršus ir rankovės suprojektuoti mažais gražiais dizainais. Apačioje pritvirtinta viena nėrinių kraštinė, o po ja – gėlėtas darbas, perdedantis megztinį. Šį megztinį lengva dėvėti ir jis yra patogus kasdieniam dėvėjimui su kitais drabužiais.

6. Megztinis su ilgais gaubtais:

Megztinis su ilgu kaklu su kaklu

Tai ilgo dydžio suknelė ir atrodo kaip tunika. Megztinis yra visiškai paprastas ir paprastas. Ant liemens yra pusės rankovės su plačiu diržu. Megztinis yra prigludęs prie kūno ir suporuotas su tamsiais antblauzdžiais.

7. Atviras megztinis be rankovių

Atidarytas megztinis su gaubtu kaklu

Tai seksualus stiliaus megztinis be rankovių. Visa nugara yra atvira su plačiu kaklo modeliu, apipjaustytu per skydą. Užuot apsaugojęs nuo šalčio, šis megztinis suteiks jums labai sprogstantį ir drąsų įvaizdį. Išbandykite tai, kad sužavėtumėte savo mylimąjį; jis tikrai pasakys jums geriausią komentarą apie tokio tipo aprangą.

8. Funky Cowl Neck megztinis:

Funky megztinis su gaubtu kaklu

Šis kašmyro džemperis su kakliniu kaklu yra funky stiliaus su dviem spalvų atspalviais. Abiejose pusėse yra balta plati kreivės linija, prasidedanti nuo rankovių. Po rankovėmis yra tiesios linijos darbas. Priekyje yra du megztinio dizaino žingsniai.

9. „Khaki Cowl“ didelio dydžio kaklo megztinis:

Megztinis su chaki spalvos „Cowl Neck“ megztiniu

Tai negabaritinis megztinis, ilgo ilgio suporuotas su dideliais batais. Megztinis turi pūstas ir plačias rankoves. Megztinio apačioje abiejose pusėse yra kvadratinio pjūvio juoda dalis, pridedanti kontrastingą pobūdį.

Daugiau nei apsisaugoti nuo šalčio, džemperiai su kaklo kaklu yra populiaresni dėl savo stilingos išvaizdos. Jie yra labai žavingi ir sukuria tikimybę tarp visų. Negalima atsispirti sau to neturėti.