Žali megztiniai yra puikus būdas žiemos drabužiams suteikti spalvų. Žalia spalva yra universali ir apima šviesiai ir tamsiai žalią, alyvuogių žalią, mėtų žalią, smaragdo žalią, kalkių žalią ir tt Šie atspalviai puikiai tinka ir suteikia platų pasirinkimą drabužiams.

Geriausi žali megztiniai su vaizdais:

Išbandykite šiuos 9 geriausius žalius megztinius,

1. Piltuvo kaklo žalias megztinis:

Pilko kaklo žalias megztinis

Čia yra nuostabus megztinis, turintis piltuvo kaklą ir platų kraštą aplink rankoves. Šis piltuvo formos kaklas suteikia jums šilumos, kaip niekas kitas. Megztinis puikiai tinka tiek oficialiam, tiek kasdieniam drabužiui. Žalią megztinį galite rinktis prie džinsų ar kelnių.

2. Apkarpytas žalias megztinis:

Apkarpytas žalias megztinis

Pasirinkite šį apkarpytą žalią moterišką megztinį, kuris suteikia madingą išvaizdą. Megztinis puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui, nes sutrumpinta išvaizda taip pat turi mažai raukšlėtų kraštų. Žalia spalva ramina ir puikiai tinka žiemos dienoms. Šį megztinį galite dėvėti su bet kokiu apatiniu drabužiu. Apvalų kaklą su šiuo megztiniu taip pat lengva dėvėti.

3. Negabaritinis megztinis:

Negabaritinis megztinis

Išbandykite šį tamsiai žalią megztinį per didelio modelio. Laisvai prigludusios rankovės puikiai atrodo. Šį megztinį galite dėvėti su mėlynais džinsais ar net dėvėti baltą apatinę dalį. Spalvų derinys puikiai tinka ir geltonai. Pasirinkite tai dėvėti atsitiktinėms išvykoms, nes negabaritinis megztinis yra kasdienis drabužis.

4. Kabelis megztas megztinis:

Kabelis megztas megztinis

Čia yra puikus alyvuogių žalios spalvos megztinis, pridedamas prie kabelio megztos siūlės. Šis megztinis ant pečių yra nuostabus su šoniniais plyšiais. Išbandykite šį madingą megztinį kaip vakarėlio drabužį. Alyvuogių žalia spalva puikiai dera su visais deriniais. Jų galite gauti ir kitose mezgimo siūlėse.

5. Megztinis su kaklu:

Megztinis su kaklu

Šis madingas smaragdo žalios spalvos megztinis yra galios pareiškimas. Tai galite dėvėti oficialiomis progomis ir atrodyti apsirengę. Šis megztinis, suporuotas su aptemptu sijonu, bus tinkamas oficialiems susitikimams. V kaklas suteikia stilingą dizainą, o šonkaulių kaklas puikiai tinka žiemai.

6. megztinis megztinis:

Kardiganinis megztinis

Priekinis atviras žalios spalvos megztinis taip pat yra labai paklausus. Šį žalią megztinį galite dėvėti su bet kokiu apatiniu drabužiu. Paprastas megztinis puikiai tinka kaip oficialus drabužis. Paprastas megztinis šio megztinio dygsnis yra puikus pasirinkimas, nes jis neužgožia jūsų drabužio.

7. Be peties megztinis:

Iš peties megztinis

Prabangus miško žalias megztinis puikiai tinka, kad atrodytumėte žavingai. Šis megztinis nuo peties turi plačius briaunotus kraštus. Jie atrodo stilingai ir stilingai ir puikiai tinka prie džinsų ir laisvalaikio drabužių. Plonos prigludusios rankovės yra dar viena šio megztinio atrakcija.

8. Įtempiamas medvilninis megztinis:

Tamprus medvilninis megztinis

Atrodykite nuostabiai šiame mėtų žaliame megztinyje su varpelio rankovėmis. Megztinio rankovėmis jis išsiskiria. Galite pasirinkti šį megztinį su savo apranga, kad puikiai praleistumėte dieną. Spalva labai raminanti, todėl puikiai tinka dienos metu. Elastinga medvilnė yra nuostabi bet kokios formos ir dydžio.

9. Megztinis liemenė:

Megztinis Liemenė

Šviesiai žalios spalvos kašmyro megztinis vyrams yra puikus jų drabužių spintos priedas. Šis vyriškas megztinis yra puiki liemenė, puikiai atrodanti per marškinius su rankovėmis. Spalva atrodys daugumai vyrų. Megztinio liemenė turi V formos iškirptę, kuri yra tobula. Šį megztinį lengva dėvėti ir jį nuimti, todėl jis puikiai tinka ir švelnioms žiemoms.

Žalios spalvos megztiniai būna įvairių spalvų ir dizaino. Žalios spalvos V formos kaklas, megztinis ar net megztiniai nuo peties yra puikus pasirinkimas. Galite rinktis nuo alyvuogių žalios iki mėtų žalios spalvos.