Megztiniai suteikia jums komfortą ir jaukumą žiemos mėnesiais. Jie puikiai tinka tiek namuose, tiek lauke. Įvairūs megztinių modeliai yra geras pasirinkimas. Galite turėti įvairių spalvų ir atspalvių megztinius. Taip pat rasite įvairiaspalvių siūlų, skirtų megztiniams, kurie yra kelių spalvų. Pilki megztiniai yra universalus drabužis, kurį galima dėvėti tiek oficialiai, tiek kasdienai. Pilka spalva tinka tiek vyrams, tiek moterims. Pilki tonai gali būti šviesūs arba tamsūs.

Geriausi pilki megztiniai su vaizdais:

Iš šio sąrašo galite pasirinkti geriausią pilką megztinį, kurio norėtumėte,

1. Megztinis su vėžliu:

Megztinis su vėžliu

Megztiniai iš vėžlio kaklo yra nuostabi žiemos apranga, kuri jums labai šilta ir jauki. Šis pilkas megztinis iš vėžlio kaklo modelio yra tinkamas vyrams ar moterims. Šoniniai megztinio šoniniai plyšiai taip pat yra stiliaus teiginys. Šiam grioveliui galite pasirinkti storą vilną arba ploną vilną.

2. Augalinis megztinis:

Augalinis megztinis

Moterys pastebės, kad šis apkarpytas megztinis yra puikus jų drabužių spintos priedas. Pilkas megztinis moterims yra trumpas megztinis su briaunotu dygsniu. Megztinio V kaklas taip pat yra puiki idėja. Šio megztinio rankovės yra ypač ilgos, jas taip pat galima suvynioti.

3. Kabelinis megztinis:

Kabelis megztinis

Pasirinkite šį ilgą pilką megztinį iš kabelinio trikotažo, kuris atrodo stambus ir stilingas. Šį ilgą pilką megztinį galite įsigyti ir su apvaliu kaklu. Kabelis megztas dygsnis yra klasikinis mezgimo siūlas ir čia tai daroma visame megztinyje. Tai suteikia megztiniui ilgio.

4. Negabaritinis megztinis:

Negabaritinis megztinis

Išbandykite šį negabaritinį pilką V formos kaklo megztinį su briaunotu raštu. Šio didelio dydžio pilko megztinio laisvos rankovės yra kietos, nes suteikia pakankamai vietos judėti. Megztinis yra atsitiktinis drabužis, kuris puikiai tinka bet kokiam apatiniam drabužiui. Prie šių galite dėvėti aptemptus džinsus ar kelnes ar net pakabinti laisvus ilgus sijonus.

5. megztinis megztinis:

Kardiganinis megztinis

Pasirinkite šį itin elegantišką pilką megztinį su atviru priekiniu dizainu. Megztinį megztinį galima dėvėti ir oficialiai. Tai gatvės išmanusis dizainas, kuris puikiai tinka bet kokio amžiaus žmonėms. Priekyje atidarytas pilkas megztinis megztinis turi kišenes priekyje. Ilga apykaklė taip pat atrodo gana stilinga.

6. Megztinė suknelė:

Megztinė suknelė

Čia yra šviesiai pilka megztinė suknelė, kuri yra įmantri ir žavinga. Šią suknelę galite dėvėti tokią, kokia ji yra, ir nereikia turėti jokių priedų. Šios suknelės kaklas yra puikus ir didelis. Suknelės rankovės prigludusios.

7. Megztinė liemenė:

Megztinis Liemenė

Tamsiai pilka megztinė liemenė vyrams yra geras pasirinkimas, nes ją galima lengvai dėvėti prie bet kokio drabužio. Tamsiai pilka spalva tinka visiems vyrams ir yra labai formali. Galite juos suporuoti su šviesiais marškinių atspalviais ir juose atrodyti stilingai.

8. Chunky Rey megztinis:

Stambus Rey megztinis

Tvirta vilna yra puikus būdas pasiekti storą megztinį. Šis tankus pilkas megztinis puikiai tinka dėvėti kasdien. Megztinis gali būti pagamintas ir per didelio dizaino. Tvirta vilna yra puikus būdas gauti jaukų ir šiltą megztinį.

9. Megztinis perlų megztinis:

Megztas perlų megztinis

Visada galite įsigyti seksualiai atrodantį megztinį su perlais, kad atrodytų išgalvotas. Šis puikus pilkas megztinis yra susiuvamas perlų karoliukais. Dėl karoliukų šis megztinis puikiai tinka ir vakarėliams. Perlai šiam megztiniui suteikia puikų prisilietimą ir paverčia jį nuo paprasto iki puošnaus.

Pilki megztiniai yra įvairių stilių, tokių kaip griovelis, V kaklas ar net apvalus kaklas. Jie gali būti ilgi arba trumpi arba taip pat gali būti paversti suknele. Pasirinkite spalvas nuo šviesių iki tamsių ir dėvėkite kontrastingus dugnus.