Angoros megztinius sudaro Angoros triušių plaukai. Tai yra priežastis, kodėl ji sukurta raukiniais. Angoros megztinis tapo mėgstamiausias dėl savo amžino įvaizdžio ir kokybės, kuri naudojama jo struktūrai. Švelnumas, kurį suteikia angoros megztinis, yra nepamirštamas. Jis apibrėžia šio megztinio nustatyto lygio standartą.

Geriausi Angoros megztiniai su vaizdais:

Įsigykite savo klasikinius angoros megztinius, išvardytus žemiau iš 9 geriausių veislių,

1. Pilnas rankovių baltas angoros megztinis:

Pilnas Seeve Angoros megztinis

Tai baltas megztinis, demonstruojantis baltos spalvos grynumą. Tai apvalus kaklas su visomis rankovėmis su marškinėliais. Ant balto megztinio siūbuoja balti siūlai, kurie atrodo nuostabiai.

2. „Vintage Pink Angora“ megztinis:

Senovinis Angoros megztinis

Šis rožinis megztinis apstatytas kaklo raštu. Jis trumpomis rankovėmis su trumpo dydžio megztiniu. Uždaryti apvalų kaklą siuvinėjimo darbai su baltais perlais. Šis megztinis sulaukia daugumos mėgstamiausių beveik iš visų damų.

3. „Angora Crop“ megztinis:

„Angora Crop“ megztinis

Tai žalios spalvos angoros vilnos megztinis. Šis megztinis yra plataus kaklo stiliaus ir ilgomis rankovėmis. Jis dėvimas su džinsiniais šortais, kurie atrodo pasakiškai ir viliojančiai. Megztinis megztas gerai, tarp jų yra trumpos skylės.

4. Neaiškus Angoros megztinis:

Apytikslis Angoros megztinis

Šis moteriškas angorinis megztinis turi daugiaspalvį ir daugybę dizainų viename megztinyje. Jis turi juodą aukštą kaklą ir apatinę juodą kraštinę. Atrodo, kad skirtingų dydžių atspausdinti kūriniai yra sujungti, kad susidarytų vienas megztinis.

5. Spausdintas Angoros megztinis:

Spausdintas Angoros megztinis

Šis oranžinis megztinis yra ilgo dydžio kaip viršuje. Jis suteiks tinkamą prigludimą prie kūno ir parodys tobulą kūno figūrą. Ant kaklo ir rankovės yra balti ir mėlyni dizainai, kurie atrodo nuostabiai. Jei šį žiemos sezoną planuojate įsigyti atspausdintą megztinį, tai būtinai išbandykite.

6. Megztinis su aukštu kaklu Angoros:

Megztinis su aukštu kaklu Angoros

Tai visiškai juodas angoros megztinis paprastu režimu. Šis megztinis su aukštu kaklu yra visiškai nepagražintas, bet vis tiek kupinas jėgų. Tai suteikia aukščiausios kokybės audinį, naudojamą tobulam megztinio dizainui. Šis juodas megztinis atrodo padorus. Išbandykite šį megztinį su mėlynais džinsais ar kelnėmis.

7. Dekoratyvinis Angoros megztinis:

Dekoratyvinis Angoros megztinis

Šis Angoros triušio megztinis atrodo prabangiai. Jis turi labai plačias ir plačias apykakles, dekoruotas lapų spauda. Priekyje yra tik vienas didelis mygtukas, o žemiau jis yra atsegtas. Jis turi labai minkštą audinį, kurį patogu nešioti.

8. Storas Angoros megztinis:

Storas Angoros megztinis

Šis megztinis yra nuostabus su daug atviru kaklu. Apykaklės yra tokios plačios, kad yra sulankstytos. Jis taip pat yra daug laisvas, suteikiantis savininkui ramybės jausmą. Atrodo, kad apykaklės buvo nešiotos dideliu ornamentuotu karoliu. Šio tipo megztiniai atrodo stori, tačiau labai patogūs ir lengvai naudojami jūsų retkarčiais.

9. Nuostabus Angoros megztinis:

Nuostabus Angoros megztinis

Tai angorinis megztinis megztinis, visiškai pritvirtintas prie maivymų. Priekyje yra tiesi sagų linija su dangteliu ant nugaros. Šis raukinys, panašus į megztinį, suteikia fantastišką išvaizdą. Ši patraukli megztinio kokybė patraukli kiekvieno širdžiai. Jei esate nedidelio ūgio, tai suteikia klasikinę išvaizdą jūsų išvykoms.

Angoros megztinių negalima lyginti su jokiais kitais megztiniais. Jausmas, kurį jis sukels nešiojant galvą, negali būti apibrėžtas jokiu žodžiu. Tai tiesiog svaigina mintis. Kai jį dėvėsite, nejausite noro jį pašalinti.