Kašmyras yra puiki vilna, kilusi iš Indijos Kašmyro valstijos. Būtent iš Kašmyro ožkų jūs gaunate tokią nuostabiai minkštą vilną. Įvairių tipų ir stilių mes gauname kašmyro modelius megztinių kategorijoje.

Geriausi kašmyro megztiniai su vaizdais:

Čia mes išvardijome įvairių tipų kašmyro megztinius,

1. Polo kaklo kašmyro megztiniai:

Polo kaklo kašmyro megztiniai

Čia yra nuostabiai minkštas megztinis iš polo kaklo stiliaus. Megztinis su rankovėmis puikiai tinka žiemai, kad sušildytų. Polo kaklas suteikia jums visą apimtį aplink kaklą. Šis suvyniotas kaklo stilius gali būti atidarytas, kad apsaugotų jus iki smakro. Tai tikrai puikus pasirinkimas šaltoms dienoms.

2. Užriškite kašmyro megztinį:

Užriškite kašmyro megztinį

Stilingas megztinio modelis yra šis surišamas megztinis. Moteriškas kašmyro megztinis pagamintas madingai ir madingai, naudojant juosmenį juosmenyje. Šis megztinis yra perpjautas šonuose ir taip pat papildo šio megztinio žavesį. Puikiai tinka žiemai dėl vilnos. Ilgos rankovės suteikia šilumą ir jaukumą.

3. Kabelinis kašmyro megztinis:

Kabelis kašmyro megztinis

Štai kašmyro megztinis, kurį gali dėvėti vyrai, todėl atrodo gražiai. Šiame megztinyje naudojamas kabelio dygsnis yra klasikinis ir jį naudoja dauguma vyrų ir moterų megztinių. Tai stambus dygsnis ir tai suteikia megztiniui stambią išvaizdą. Kašmyro vilna yra tobula vilna šiam megztiniui.

4. Vaflinis megztinis:

Vafliniai megzti kašmyro megztiniai

Tamsus juodas kašmyro megztinis yra tai, ko jums reikia, kad sušiltumėte. Šis megztinis su vafliniu megztiniu yra puikus ir stilingas. Vaflių raštas atrodo kaip vaflis su įlenkimais. Juoda yra nuostabi vyriško megztinio spalva, o mažas pilkas kraštas daro skirtumą.

5. Ketvirtinis užtrauktukas:

Ketvirtinis užtrauktuko kašmyro megztinis

Išbandykite šį madingą baltą kašmyro megztinį, kuris yra stilingas ir prašmatnus. Megztinio viršuje esantis ketvirčio užtrauktukas gali būti atidarytas arba laikomas uždarytas. Pilnos megztinio rankovės puikiai tinka, kad jaustumėtės patogiai šaltomis dienomis. Užtrauktuko modelis visada yra puikus, nes jį lengva apsivilkti megztinį.

6. Megztinis su kaklu:

V kaklo kašmyro megztinis

Raudonas kašmyro megztinis visada yra galinga megztinio spalva. Megztinis su V formos kaklu yra dar viena klasika, kuriai labiau patinka dauguma žmonių. Tai puikiai tinka plius dydžio moterims ir vyrams. V kaklas taip pat patogus aplink kaklą. Išbandykite šiuos klasikinius megztinių modelius spalvomis, kuriomis išsiskiriate.

7. Kašmyro megztinis:

Kašmyro megztinis

Megztinis geriausiai tinka daugumai žmonių, kuriems nepatinka megztinio versija. Juos galima bet kada užsimauti ar nuimti be jokių kliūčių. Šis kašmyro megztinis yra atviras priekyje ir turi priekines kišenes. Dėl to tai yra gana praktiškas megztinis, užtikrinantis jūsų daiktų saugumą. Megztinį galima užsidėti ant bet kokios vidinių drabužių palaidinės.

8. Megztinis su varpelio rankovėmis:

„Bell Sleeve“ kašmyro megztinis

Išbandykite šį stilingą pilką kašmyro megztinį su varpelio rankovėmis. Rankovės daro šį megztinį spalvingu, nes jis yra gana madingas. Megztinį galite derinti su bet kokiu apatiniu drabužiu, pavyzdžiui, džinsais, kelnėmis ir pan. Pilka spalva, naudojama čia, yra tamsiai pilka. Taip pat galite pasirinkti šviesiai pilką ir bet kurią kitą jums patinkančią spalvą.

9. Kryžminis kašmyro megztinis:

Kryžminis nugaros kašmyro megztinis

Šis ryškus kryžminis kašmyro megztinis puikiai tinka madingoms ir prašmatnioms moterims. Ši maža detalė lemia šį megztinį. Spalvos, kurias galite pasirinkti, yra įvairios. Šiame modelyje puikiai atrodys ir tamsiai tamsus kašmyro megztinis arba rožinis kašmyro megztinis.

Kašmyras kaip medžiaga puikiai tinka megztiniams. Dėl šios nuostabios minkštos vilnos megztinis ar megztinis tampa šiltas ir jaukus. Galite pasirinkti iš tokių stilių kaip gaubto kaklas, polo kaklas, V kaklas ir kt.