Megztiniai būna įvairių stilių ir spalvų. Turtleneck yra vienas iš tokių klasikinio stiliaus, kurį dėvi daugelis. Suvyniota apykaklė gali būti pagaminta iš storos arba įprastos vilnos ir vis tiek duoda geriausius rezultatus.

Stilingi moteriškų megztinių su vėžliais dizainas su vaizdais:

Išbandykite šiuos nuostabius megztinius iš apykaklės, išvardytus čia,

1. Stambus vėžlys megztinis:

Stambus vėžlio kaklo megztinis

Čia yra stulbinantis megztinis, pagamintas iš storos vilnos. Megztinis turi briaunotą mezgimo siūlę, kuri puikiai tinka su stambia vilna. Ilgos megztinio rankovės taip pat laisvai priglunda. Čia vėžlys yra platus ir susuktas.

2. Kabelis megztas vėžlys megztinis:

Kabelis megztas vėžlys megztinis

Išbandykite šį akinančiai pilką moterišką megztinį ir atrodykite jame seksualiai. Megztinis turi klasikinį megztą siūlą priekyje ir paprastas rankoves. Dėl šoninio plyšio megztinis atrodo tikrai prašmatniai. Čia vėžlys yra platus ir laisvas, todėl yra labai storas.

3. Tvirtas juodas megztinis su vėžliu:

Tvirtas megztinis su vėžliu

Šį juodą megztinį galite pasirinkti kaip megztinį. Šis prigludęs megztinis puikiai tinka norint parodyti savo vingius. Tai puikiai dera su džinsais ir sijonais. Galite rinktis iš įvairių spalvų šiems aptemptiems megztiniams. Juoda visada yra mėgstamiausia.

4. Kašmyro baltas megztinis:

Kašmyro megztinis su vėžliu

Kašmyras yra nuostabi vilna, kuri puikiai tinka megztiniams. Jie kilę iš Indijos Kašmyro regiono ir yra minkšti. Baltas megztinis iš kašmyro vilnos yra prabangus ir puikiai tinka bet kuriuo metu. Tai leidžia atrodyti turtingai ir rafinuotai. Šis baltas megztinis puikiai dera prie bet kokio apatinio drabužio.

5. Megztinė su vėžliu:

Megztinė su megztine kakleliu

Turėti gražią megztinę be rankovių – puiki idėja. Ši ilga megztinio formos suknelė puikiai tinka tokia, kokia yra. Galite apsirengti aksesuarais ir padaryti tai paprasta. Ši megztinė suknelė yra puikus būdas sušilti ir tuo pat metu atrodyti stilingai.

6. Džemperis su briaunotu vėžliu:

Džemperis su briaunotu vėžliu

Išbandykite klasikinį megztinio modelį, nes tai niekada neišeina iš mados. Šis briaunotas megztinis turi gražų dygsnį, kuris suteikia jam ilgą nuimamą išvaizdą. Džemperis taip pat yra jaukus megztinis. Tai padeda sušilti žiemos dienomis ir naktimis.

7. Negabaritinis megztinis su vėžliu:

Negabaritinis megztinis su vėžliu

Čia yra puikiai atrodantis per didelis pilkas megztinis, kuris atrodo sklandžiai. Čia esanti apykaklė turi briaunotus kraštus ir yra laisvesnė nei standartinė apykaklė. Dėl to megztinis atrodo gana stilingas ir rafinuotas.

8. Platus šonkaulių žalias megztinis:

Megztinis su plačiu šonkaulių vėžliu

Tai stulbinantis žalios spalvos moteriškas megztinis su plačiu šonkauliu. Šį megztinį galite įsigyti iš niežtinčios vilnos, kad galėtumėte jį dėvėti ilgiau. Megztinis yra prigludęs, todėl puikiai tinka, jei jis neniežtina. Taip figūrą apsikabinusį megztinį galite dėvėti ir visą dieną.

9. Neaiškus oranžinis vėžlys megztinis:

Apytikslis megztinis su vėžliu

Pasirinkite puikų rankomis megztą neryškų vilnonį oranžinį megztinį kaip parodos kamštį. Šis rankomis megztas megztinis pagamintas iš grynos vilnos, kuri suteiks šilumą ir jaukumą. Oranžinė vilnos spalva yra labai ryški, ir jūs tikrai atrodysite nuostabiai. Prie visiško išvaizdos derinkite jį prie mėlynų džinsų.

Megztiniai su vėžliu kaklu yra puikus būdas atrodyti stilingai, taip pat išlaikyti šilumą ir komfortą. Tai klasikinis stilius, kurį naudoja vyrai ir moterys. Megztiniai gali būti pagaminti iš briaunuoto dygsnio arba kabelio megztinio dygsnio. Storos vilnos arba plonos vilnos megztiniai iš apykaklės puikiai atrodo.