Birçok trend zamanla gelir ve gider, bazıları sonsuza kadar sürer. Mehndi bunlardan biridir; bu eğilim zamanla gelişmeye devam ediyor ve sadece doğu ülkeleriyle sınırlı değil. Bu Mehendi tasarımları batı kültürü tarafından bile takdir edilmektedir. Güzel koku ve görünüm temel özelliklerdir, ayrıca kalıcı değildir. Böylece tüm bayanlar, duruma göre tasarımları değiştirmeye devam edebilirler..

2020'de Denenecek En Yeni Batı Mehndi Tasarımları

Eller İçin En Güzel 10 Batı Mehndi Tasarımı:

İşte tüm kıyafetlerinizle birlikte kullanabileceğiniz en iyi batı mehndi tasarımları.

1. Arapça Batı Mehandi:

Arapça Batı Mehndi

Mehendi sadece Hindistan ile sınırlı değildir; Batı Asya ülkeleri Arap olarak bilinir. Düz yama desenidir ve dekoratif bir dış hat ile oldukça yoğundur ve bilekte çok fazla değil, çoğunlukla avuç içine uygulanması tercih edilir. Bu tasarım desenleri omuzlarda bile uygulanabiliyor, bu nedenle batı kıyafetleriyle iyi gidiyor..

2. Hint Batı Mehndi Tasarımları:

Hint Batı Mehndi

Hint Mehandi tasarımları biraz karmaşıktır. Karakterleri, tavus kuşları, çiçekleri ve karmaşık tasarıma sahip çok sayıda eğrisi var. Karmaşık bir tasarımdır, arada fazla boşluk bırakmaz. Bu tip tasarım kıyafetlere göre uygulanabilir..

3. Hint-Arap Batı Mehandi Tasarımları:

Hint-Arap Batı Mehndi

Hint-Arap Mehendi, Hint ve Arap Kına stilinin birleşimidir. Tavus kuşu ve çiçek desenli Hint sanatının karmaşık eğrileri ile Arapça tabanına sahiptir. Bu tasarım, bir düğün için iyi bir seçenek olacak, her iki elde de doldurulmuş olarak tamamlandı..

4. Pakistan Best Western Mehndi Tasarımı:

Pakistan Best Western Mehndi Tasarımı

Pakistan mehndi tasarımında dengeli çiçek, geometrik ve desenli unsurlar bulunur. Pakistan ve Arapça Mehendi’nin bir birleşimidir. Geometrik tasarımlar mükemmel bir şekilde yapılacak, bu da ellere çekici bir görünüm kazandıracak..

5. Basit Batı Mehndi Tasarımı:

Basit Batı Mehndi Tasarımı

Mehndi uygulamak evde kendi başınıza yapmak biraz karmaşık olabilir, ancak basit Mehandi tasarımları hızlı ve uygulanması kolaydır. Mücevher tasarımı olarak bilinen bu tasarım türü bir kolye ve boncuklu zincire sahiptir, bu basit ve zarif sanatlar için duracaktır..

6. Dövme Batı Mehndi:

Dövme Batı Mehndi

Mehendi, avuç içlerine, ellere, kollara, omuza ve sırta uygulanabilen geçici bir dövmedir. Kına tozu, doğal bir ürün olan mehndi hazırlamak için kullanılacaktır; Böylece alerji endişesi olmadan vücudun her yerinde kullanılabilir..

7. Faslı Batı Mehndi:

Fas Batı Mehndi

Fas mehendi orta doğudan geliyor. Bu tür mehndi geometrik desen tasarımına sahiptir. renk herhangi bir çiçek ve eğriye sahip olmayacak ve bu geometrik desenler çok şık ve zarif, bu da benzersiz olacak..

8. Glitter Batı Kına Tasarımları:

Parıltılı Batı Mehndi

Hepimizin hayatında biraz parlamaya ihtiyacı var. Bu mehndi tarzı tasarımda pırıltılara sahiptir. Bordürlerinde çoğunlukla desenler ve simlerle dolu Arap deseni vardır ve durumlar için çok uygun görünecek, bu su ile kolayca yıkanabilir..

9. Mughlai Batı Mehandi:

Mughlai Batı Mehndi

Mughlai mehndi detaylı, ince ve zarif bir tasarımdır. Burada her eğri ve nokta kalındır ve aynı zamanda en eski eğilimdir. Bu tür tasarım gelinler için mükemmel olacaktır. Küçük ellerde güzel görünür ve hem Hint hem de batı kıyafetleriyle olağanüstü bir görünüm verir..

10. Çok renkli Batı Mehndi:

Çok renkli Batı Mehndi

Çok renkli Mehandi, gençlerin çok seveceği bir diğer yeni trend. Bu tasarımlar, uyumlu kıyafetlerle uygulanabilecek farklı renklerle doldurulur. Bu renkler, parıltılı rengin mehndi kombinasyonu ile oldukça iyi ve benzersizdir ve Çoklu renklerde en iyi batı mehendi tasarımıdır..

Hindistan’da dans, tatlılar, çiçekler ve mehendi olmadan hiçbir işlev tamamlanmaz. Enfes tasarımlarla ifade edilen duyguların derinliğini gösterir. Mehandi, Hint işlevleriyle sınırlı değildir ve ilgiye göre her zaman uygulanabilir; İş yerinde bile iyi görünen basit tasarımlar var. Bu yeni batı mehndi tasarım trendleri tüm kıyafetler ve görünümlerle gidebilir.