Onlarca yıl önce mehndi belirli bir tasarım ve desende el ve ayaklara uygulanıyordu, ancak şimdi mehndi bir kadın kişiliğine büyüleyici ve çekici bir görünüm kazandırmak için birçok desen ve tasarımda uygulanıyor. Bu tasarım bilezik tarzı mehndi tasarımları, bileğe yeni bir görünüm kazandırdığı ve kalabalıkta size farklı ve çarpıcı bir görünüm kazandırdığı için popülerlik kazanıyor. Birçok kız ve kadın bilezik takmak için süslüyor, ardından bilezik mehndi tasarımları bu eşsiz ve muhteşem görünümler için mükemmel bir seçim olabilir..

2020 Yılında Son Bilezik Mehndi Tasarımları

Düğünler İçin Farklı Bilezik Modelleri Mehndi Tasarımları:

Haydi bir göz atalım ve trenddeki şaşırtıcı ve canlı bileklik mehndi tasarımları.

1. Ay ve Yıldız Bileklik Mehndi Tasarımı:

Bilezik Mehndi Tasarımları

Hepimiz ay ve yıldızların sizi mutlu ettiği peri dünyasında yaşamak istiyoruz. Öyleyse neden bileğinizde tasarlamıyorsunuz ve her zaman enerji dolu olun. Bilezik mehndi tasarımı, bazı çiçek motifleri ile birlikte ay ve yıldızlara sahiptir, herkes tarafından sevilecek harika ve sevimli bir mehndi tasarımı.

2. Asma Desenli Bileklik Mehndi Tasarımı:

Asma Desenli Bileklik Mehndi Tasarım

Bu tür bir tasarım çok zarif görünüyor ve bileğe düzgün bir görünüm kazandırıyor. Bilekte asma deseni uzun bir tarzda tasarlanmış ve bilekte geniş üç astarlı mehndi tasarımı işlenmiştir. Yüzük parmağına bağlanan tasarımlar çok güzel görünmesini sağlıyor.

3. Yüzük Mehandi Tasarımlı Bilezik:

Yüzük Mehndi Tasarımlı Bilezik

Bileğinizi avucunuzun herhangi bir parmağına bağlayabileceğiniz bu tür tasarım, bu tür desen, yüzük mehndili bileklik olarak bilinir. Bileğin tasarımı antik tapınaklardan ve parmaklardan birine çizilmiş küçük noktalı zincir veya ipten esinlenerek muhteşem bir görünüm sağlar..

4. Şık Bilezik Mehndi Tasarımı:

Şık Bilezik Mehndi Tasarımı

Bu tür benzersiz ve çarpıcı mehndi bileklik tasarımı benzersiz ve şık görünüyor. Tasarım arasındaki küçük noktalar görünümü güzelleştirir ve küçük çizgiler ve kıvrımlar tasarımı daha karmaşık ve gösterişli hale getirir ve her gözü kendine çeker ve tüm dikkatleri üzerinize çeker. Ve seni özel hissettirmek.

5. Basit Bilezik Mehndi Tasarımları:

Basit Bilezik Mehndi Tasarımı

Bu tür basit ama zarif mehndi bilezik, her yaş grubundaki kadında çok akıllı görünüyor. Küçük sevimli mango yaprakları bilekten orta parmağa kadar tasarlanmıştır ve muhteşem bir tasarım görünmesini sağlayan dalga tasarımıyla doldurulur..

6. Tasarımcı Bilezik Mehndi Tasarımı:

Tasarımcı Bileklik Mehndi Tasarım

Son zamanlarda genç kızlar, benzersiz ve diğerlerinden farklı ve çarpıcı görünmelerini sağlayan bileklik mehndi tasarımları tasarlamak istiyorlar. Bu tür bant tarzı bileklik mehndi tasarımı, ellere yeni bir görünüm kazandırdığı için mükemmel bir seçimdir..

7. Son Bilezik Mehndi Tasarımı:

Son Bilezik Mehndi Tasarımı

Kişiliğinize daha fazla cazibe ve harika görünüm katan bu olağanüstü ve örnek bilezik mehndi tasarımı olarak. Bilekte tasarlanan motifler çapraz şekildedir ve bilekte tamamlandığında göz alıcı duracaktır..

8. Sevimli Kalp Şekli Bilezik Tasarımı:

Sevimli Kalp Şeklinde Bilezik Tasarımı

Kalbin tasarlanmasını kim istemez ki? İşte çok basit ama cızırtılı bir bileklik tasarımı, bilekte tasarlanmış küçük, sevimli bir çift kalpli, ona bağlı ipler. Size şık ve romantik bir görünüm kazandıran çok hoş bir mehndi tasarımı.

9. Çiçek Desenli Bileklik Mehndi Tasarımı:

Çiçek Desenli Bileklik Mehndi Tasarım

Çiçek tipi mehndi tasarımı, etrafındaki büyük çiçek motifleri ve yaprakları ile en görkemli tasarımlardan biridir. Bu tür mehndi çiçekli bileklikler çok şık ve çekici görünüyor ve her bileğe nefes kesici bir görünüm kazandırıyor..

10. Mücevher Tarzı Bileklik Mehndi Tasarımı:

Mücevher Tarzı Bileklik Mehndi Tasarım

Eskiden mücevherlerden bilezikler takılırdı, ancak şimdi tasarımcılar neredeyse mücevherlere benzeyen mehndi bilezikler tasarladılar. Bu tasarım görünümü geleneksel bir görünüm katar ve sonsuz kına tasarımları avuç içi görünümünü birçok kıvrımla gerginleştirir..

Mehndi bir tür geçici dövmedir ve zamanla söner, ancak ihtişamı ve şık görünümü nedeniyle dünya çapında takdir edilir ve süslenir. Bileziklerle mehndi tasarımları birçok varyasyon ve stil gelişti ve şimdi tepsiden herhangi birini seçebilir ve bileğinizi onunla süsleyebilirsiniz. Bilezik mehndi düğün, partiler ve herhangi bir hayırlı an gibi herhangi bir durumda herhangi bir aksama olmadan uygulanabilir. Size geleneksel ama içinde bir modernlik dokunuşu katar..