Mehndi kına kitleri Hindistan’da son derece popülerdir ve müşterilere çeşitli ürünler sunan çok sayıda marka vardır. Her ürünün farklı sonuçları vardır. Dürüst olmak; hepsinde aşağı yukarı aynı tür içerik var.

Bu makale, Hindistan pazarında mevcut olan en iyi mehndi kına kitlerini sunacak, böylece cilde zarar vermekten başka hiçbir şey yapmayan kötü ürünler için değerli parayı boşa harcamanıza gerek kalmayacak..

Popüler Mehndi Kına Kitleri:

1. Toprak Kına Seti:

Mehndi Kına Kitleri

Toprak Kına Seti bir Geçici Dövme Setidir, güzel vücut sanatı geçici dövmeleri oluşturmak için gereken her şeyle birlikte gelir. Kına macunu yapmak için birinci sınıf kına tozu, Toprak Kına Solüsyonu ile karıştırılır. Bu macun, ince uçlu yumuşak plastik bir aplikatör şişesine aktarılır..

2. Shahnaz Husain Kına Değerli Bitki Karışımı Paketi:

Shahnaz Husain Kına Değerli Bitki

Bitkisel kınanın güçlü bir karışımı olan formülasyon, sevimli bir görünüm verdiği bilinen diğer değerli bitkilerle birlikte kına içerir. Güç paketi, cilde en az zararı sağlamak için bitkisel içeriklerden yapılmıştır..

3. Kına Şehri Dövme Seti:

Kına Şehri Dövme Seti

Bu, tüm doğal malzemelerle yapılır, kullanımı kolay geçici dövme seti olan gerçekçi bir dövme oluşturur. Gerçek olmadıklarını kimse bilmeyecek. Partinin hayatı ol; herhangi bir doğum günü partisine, bebek partisine, uykuya, sahilde bir güne veya başka herhangi bir kutlamaya daha fazla eğlence katın.

4. Kona Kına Vücut Sanatı Seti:

Kona Kına Vücut Sanatı Seti

Kona Kına Vücut Sanatı Seti, evde profesyonel kalitede kına yaratmak için gereken her şeyi içerir. Organik kına tozu içerir, karışıklık yoktur, her seferinde tutarlılığı koruyan mükemmel kına macunu. Mükemmel bir koyu renk verir ve 4 haftaya kadar dayanır..

5. Kına Kral Toz Kiti:

Kına Kral Toz Kiti

Kına kral tozu seti kullanıma hazır kına kitleri sunar, kına mehndi kitleri taze kına yaprakları ve bitkisel yağlardan oluşur. Bu siyah kına kitleri, kına dövme kitleri, kullanımı kolay ve cilt dostu toz mehendi içerir.

6. Jakarlı Kına Mehndi Seti:

Jakarlı Kına Mehndi Seti

Jakarlı Ürünler’den Uzakdoğu’nun egzotik kalıcı olmayan vücut sanatı! Geleneksel Mehendi eller ve ayaklar üzerine çizilir, ancak bunu her yerde de uygulayabilir. Kollarda (belki kol bandı olarak), bacaklarda, göbek deliği çevresinde, ensede veya herhangi bir yerde yeni tasarımlar yaratmaktan çekinmeyin..

7. Patanjali Bitkisel Mehndi Doğal Kına Tozu:

Patanjali Bitkisel Mehndi Doğal Kına Tozu

Neem, amla, methi tohumları gibi Ayurvedik bitkilerin bir ürünüdür. Bu en iyi kına kitlerinden biridir..

8. Khadi Doğal Bitkisel Doğal Kına:

Khadi Doğal Bitkisel Doğal Kına

Khadi Bitkisel Kına, Amla’nın bir kombinasyonudur. & Jatropha, doğal olarak detoksifiye edin. Bu kına mehndi kitleri, kaliteli mehndi sağlayan kurcalamaya dayanıklı malzeme ile paketlenmiştir. Tasarımlar günlerce kalıcıdır veya bebek yağı ile kolayca çıkarılabilir. Bu ürün cilde derin koyu bir gölge verir..

9. KAVERİ Bitkisel Kına Mehandi Külahları (12 adet):

KAVERİ Herbla Kına Külahları (12 Adet)

Bu mehandi konileri, kimyasal kullanılmadan %100 doğal Mehandi yaprakları ile birinci sınıftan hazırlanır. En kaliteli koni ambalajı 1 yıldan fazla raf ömrü sağlar. El ve ayaklarda dövme tasarlamak için yaygın olarak kullanılır..

Çözüm:

Bunlar, en iyi kına sanatı tasarımlarına sahip olacak en iyi mehndi kına kitlerinden bazılarıdır. Tüm bu ürünler en iyi markalardan seçilmiştir. Yukarıdaki ürünler dışında piyasada beyaz kına takımı, kına mürekkebi takımı ve kına sanat takımı gibi birkaç renk daha mevcuttur..