Mehandi, Orta Doğu, Hindistan ve Afrika’nın bazı bölgelerinde binlerce yıldır uygulanan eski bir vücut sanatı biçimidir. Mehndi genellikle bir kadın olarak görülür, kına tozu ile yapılan macunların vücudun farklı bölgelerine farklı tasarımlarla uygulanması yoluyla cilde tasarım uygulama sanatıdır..

Mehendi, kına bitkisinin toz haline getirilmiş, kurutulmuş yapraklarından yapılan bir macunla elleri, ayakları veya vücudu tasarlamanın geleneksel sanatıdır. Genellikle kiraz kırmızısı ila kahverengi renktedir, ancak bu, kalan zamana ve bir dizi başka faktöre göre değişebilir. Ayrıca parıltılı, beyaz heena, renkli kına vb. gibi bazı farklı mehndi türlerine sahiptir..

mehndi tasarım videoları

Genellikle insanlar, kullanıma hazır ve tasarımı kolaylaştıran hazır Kına külahları satın alırlar. Bu günlerde herhangi bir fırsat için akla gelen ilk şey Mehndi. Kraliyet ve çekicilik bir dokunuş katacak. Mehandi uygulanırken tasarlananların çoğu görsellerle anıldı. Farklı yerlerden Mehndi tasarımları kendine has bir çekiciliğe sahiptir..

TOP 9 En Yeni ve Olağanüstü Mehandi Tasarım Videoları:

Mehndi tasarlamanın herkesin kolay ve hızlı bir şekilde öğrenmesini sağlayan birçok video var..

1. Arapça Mehndi Tasarım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=4dQ4iEH3d0A

Bu video, adım adım Arapça mehandi tasarımının iptal ile nasıl yapılacağını gösterecektir. Tasarım, sade çiçeklerle birlikte gelir ve yaprak, arada bir gölge verir. öğrenmesi kolay.

2. Tavus Kuşu Mehandi Tasarım Videosu:

Bu Geleneksel Mehandi Tasarımı, bir tavus kuşu tasarımı için sevk edilebilir. Bu, kolun orta kısmına kadar uzanır. Bu güzel ve karmaşık tasarım, nişan gibi durumlar için kullanılabilir..

3. Gujarati Mehendi Tasarım Videosu:

Bu klasik mehndi sanat tasarımı Fas’tan esinlenmiştir ve karmaşık ve çağdaştır. Çok ağır Gujarati tasarımıdır. Anahat çok ince hazırlanmış ve temiz.

4. Dairesel Mehndi Video Tasarımları:

Bu, Mehandi tasarımının hoş ama basit ve kolay olanlarından biridir. Dairelere ve spirallere dayalı geleneksel ve çağdaş tasarımların bir karışımı. Bu, videoya atıfta bulunarak tasarlanabilir.

5. Hint Mehandi Tasarım Videosu:

Bu cömert bir tasarıma sahip bir Hint mehandi. Çok karmaşıktır ve boşluklar, tasarımı tamamen mükemmel kılan ve ele sevimli bir görünüm veren hassasiyetle doldurulur.

6. Gelin Mehdi Tasarım Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=h0fXUhIznH8

Bu mehendi sanatı, gelinlerin daha çekici görünmelerini sağlamak içindir. Çiçekler ve tavus kuşu kullanılmış ve boşluklar karmaşık tasarımla doldurulmuş özel bir sanatla çekici bir görünüm kazandırmıştır..

7. Aztek Şık Mehendi Video Tasarımları:

Bu çağdaş ve şık bir mehndi tasarımıdır ve herkese uygun olacaktır. Bu tasarım orta parmağın ucundan başlar ve yanında çiçek desenleri bulunan bileğe kadar uzanır..

8. Eller için En Son Mehandi Video Tasarımı:

Bu en son Arap tarzı mehndi tasarımı, birçok kişinin seçimidir. Elin bir tarafında yapılan bu mehandi tasarımı daha çekici ve olağanüstü.

9. Marwadi Mehendi Tasarım Videosu:

Bu, basit ve kolay bir tasarıma sahip tam bir arka el Mehdi. Çiçek hatlarının kullanımı ve tasarıma göre düz vuruşlarla doldurulması mükemmel bir şekilde yapılır. Mehendi tasarımını vurgular.

Yukarıdaki tüm basit mehndi tasarım videoları adım adım herkesin kolay ve hızlı bir şekilde öğrenmesini sağlayacaktır. Artık mehndi eğitim sınıflarına katılmanız gerekmiyor, bu videolarla öğrenmek sadece basit.