Kelebek Mehndi Tasarımlarıkaynak

Kelebek, mehndi tasarımında iyi temsil edilebilen büyük pullu kanatlarla güzel görünüyor. Kelebek mehndi tasarımı sevimli bir görünüm verir. Dövme tasarımı olarak yüksek talep görmektedir. Bu tür dövmeler ve tasarımlar oldukça yeni bir trend olarak kabul ediliyor. Diğer yapılara kıyasla çok şehvetli ve zariftir..

Büyüleyici Kelebek Mehndi Tasarımları:

Renkli kelebek mehndi tasarımları ve desenleri mevcut trendlerdir. Burada size 2021’de denemeniz gereken en yeni kelebek mehndi tasarımlarını sunuyoruz..

1. El İçin Kelebek Mehandi Tasarımı:

El İçin Kelebek Mehandi Tasarımıkaynak

İnsanlar, eldeki renkli mehndi tasarımlarını çok iyi tanıyor. Ancak zamanın değişmesiyle birlikte kelebek gibi kına tasarımları da trend oldu. Bir kelebek, bu tasarıma ağır bir spiral desenle ilham veriyor. Karmaşık vuruşlar ve yoğun şekilde işlenmiş tasarım, elin arkasını süslemek için idealdir..

2. Bilekte Kelebek Mehndi Tasarımları:

Bilekte Kelebek Mehndi Tasarımlarıkaynak

Bilekte yapılan tasarımlar bu günlerde daha moda hale geliyor. Geleneksel olarak, kına sadece eller içindi. Dövme konusunda tutkulu kişiler için bu, isteğe göre geçici olarak bilek veya ayak bileği üzerinde yapılabilir..

3. Ayak Bileği İçin Kelebek Mehendi Tasarımı:

Ayak Bileği İçin Kelebek Mehendi Tasarımıkaynak

Bu, kalpleri ayakları üzerinde olan özel bir kelebek tasarımıdır. Kısa, bilek boyu kıyafetler giymeyi tercih edenler bu tasarımı tercih edebilirler. Tasarımı ortaya çıkaracak ve ayaklara çekici bir görünüm kazandıracaktır..

4. Boyun için Kelebek Mehndi Sanatı:

Boyun için Kelebek Mehndi Sanatı

Herkes daha şık olmayı tercih ederdi. Boyunda kalın bir vuruş ile siyah bir mehndi kullanılarak sade ve zarif bir kelebek hareketi yapıldı. Bu tasarım topuz saç ve derin boyunlu bir elbise ile gidecek. Üstelik yapısı çok sade ve sevimli. Bunu yapmak birkaç dakika sürmez.

5. Siyah Renkli Kelebek Mehndi Tasarımları:

Siyah Renkli Kelebek Mehndi Tasarımları

Herkes bu kusursuz kombinasyonu deneyebilir. Cesur bir anahat ve daha ince satır içi olan iki büyük güzel kelebek verildi. Bu, kıyafetlere uygun farklı bir renkle de denenebilir. Tek kelebek isteğe göre kalça veya kolda da kullanılabilir. Bu tasarım evde birkaç dakika içinde yapılabilir..

6. Mavi Renk Kelebek Kına Tasarımı:

Mavi Renk Kelebek Kına Tasarımı

Dövme severler, kına tasarımlarının artık renkli olduğunu duyunca daha çok heyecanlanacaklar. Herkesin kıyafetlerine uygun bir renk tasarımı seçme kapsamı vardır. Bu, siyah ve benekli beyaz noktalardan oluşan kalın bir kenar verilen mavi renkli kına kelebeği tasarımıdır. Bu eli güzel bir şey.

7. Büyüleyici Mehndi Kelebek Tasarımları:

Büyüleyici Mehndi Kelebek Tasarımlarıkaynak

Eldeki daha büyük kelebek mehndi tasarımlarıyla gitmek yerine, iki büyük pullu kanatlı Kelebeklere içeride spiral bir desen verildi ve ana hat için kalın bir kalın vuruş verildi. Bu basit ve şık kına tasarımı, özel günlerin yanı sıra özel günler için de mükemmel olacaktır..

8. Basit Gelin Kelebek Mehndi Tasarımı:

Basit Gelin Kelebek Mehndi Tasarımıkaynak

Birçok kişi, elin arkasına bir kelebek ile basit bir görünüm veren ve elin geri kalanı çiçeklerle kaplı bir tasarımı tercih etmek isteyecektir. Bu kelebek tasarımı herkes için göz alıcı olacak.

9. Arapça Kelebek Mehendi Desenleri:

Arapça Kelebek Mehendi Desenleri

Bu tasarım diğer tasarımlardan biraz farklı. Koyu siyah renk ile kalın bir dış hat vermiş ve içi hafif gölgelendirilmiştir. Sevimli görünmesi için kelebeğin yanına iki çiçek verildi. Sade olmayı tercih edenler bu tasarımı deneyebilir, güzel bir görünüm verecektir..

genel bakış:

Yukarıdaki güzel kelebek mehndi tasarımları, seçime ve duruma göre denenebilir. Seçilen kıyafetlerle birlikte şık bir görünüm kazandıracaktır. Şık bir kelebek mehndi tasarımı olmadan eksik bir görünüm sağlayabilir. Ayrıca, bu tasarımlar çok karmaşık ve en trend tasarımlardır..