Jaipur’daki Mehendi Sanatçısı, güzel mehendi tasarımlarını mükemmel bir şekilde oyabilecek en yaratıcı tasarımcıları getiriyor. Jaipuri mehandi geleneğin ayrılmaz bir parçası haline geldi. Hiç kimse Mehandi’siz bir Hintli gelin hayal edemez.

Mehandi töreni önceki günlerle karşılaştırıldığında çok ünlü oldu. Hatta bazı aileler, Jaipur’da deneyimli ve profesyonel bir Mehndi sanatçısı ile mehendi işlevi için özel bir fotoğraf çekimi bile yapacak..

Favori mehandi tasarımlarıyla elleri süslemekten asla uzak değildir. Hala Adorable Jaipur Mehndi tasarımlarını hayal edenler için, Jaipur’daki adresleri ile en çok listelenen mehndi tasarımcıları burada..

Jaipur'daki Mehndi Sanatçıları

Jaipur’daki En Önde Gelen 9 Mehndi Tasarımcısı:

1. Rakesh – Mehndi Sanatçısı:

Rakesh - Mehndi Sanatçısı

Sayısız gelin Jaipuri mehandi sanatı arasında, Rakesh Mehendi özel bir tanınırlığa sahiptir. Ünlü Gopalpura’da yer alan profesyonel ve tutkulu bir mehendi tasarımcısıdır. Müşterilerine ilk önceliği veriyor ve şimdiye kadarki en iyi hizmeti vermeyi tercih edecek, ayrıca birçok gelinlik modeli de sunuyor..

Adres: Gopalpura Buypass, Riddhi-Siddhi Yolu yakınında, Gopalpura, Jaipur, Rajasthan 302018

2. Reena – Mehndi Tasarımcısı:

Reena - Mehndi Tasarımcısı

Reena kusursuz düğün mehendi sanatı yapıyor ve Rajasthan eyaletinde önde gelen mehandi tasarımcılarından biri. Reena aranan bir mehndi sanatçısıdır ve becerisi geleneksel mehndi tasarımları ile tanınır. Özelleştirilmiş Jaipuri gelin mehndi tasarımları için çok popüler.

Adres: 97, Himmat Nagar, Gopalpura, Tonk Yolu, Jaipur-302018

3. Anıl – Jaipuri Mehndi Eller İçin Tasarımlar:

Anıl - Jaipuri Mehndi Eller İçin Tasarımlar

Anıl, Malviya Nagar’da yerleşiktir ve on yıldan fazla mehndi tasarımlarında deneyime sahiptir, Jaipur’daki ünlü mehndi sanatçılarından biridir. Bir sanatçı olarak yeteneklerini uygularlar ve buna göre öne çıkan gelin mehandilerini uygularlar. En yeni mehandi tasarımlarıyla uygun fiyatlı paketler sunuyorlar.

Adres: Crystal Court, Malviya Nagar, Jaipur-302017, Pizza Hut Karşısı.

4. SK Mehandi Tasarımları:

SK Mehandi Tasarımları

SK Mehandi Art, yaratıcı becerileri ve yılların tecrübesi ile benzersiz desenler sunar. Herkesin ayağa kalkıp gelin mehndi tasarımını fark etmesini sağlayacaklar. Tipik bohra stilini ve diğer bölgesel mehendi tasarımlarını içeren birçok gelin paketi stili sunarlar..

Adres: Bağlantı Yolu, MI Yolu, Bapu Bazar, Jaipur – 302141

5. Shalu Mehandi Sanatçısı:

Shalu Mehandi Sanatçı

Shalu, Jaipur’da ikamet eden profesyonel ve tutkulu bir mehandi tasarımcısıdır. Geleneksel gelin tasarımları, çağdaş desenler veya Hint tasarımlarından dilediğinizi seçebilirsiniz; eseriyle eli güzelleştirecek. Tüm beklentileri karşılıyorlar ve hayal gücünü ellere ve ayaklara oyuyorlar..

Adres: No. H39, Sodala, Jaipur – 302019

6. Hema – Mehndi Tasarımcısı:

Hema Mehndi Sanatı

Hema, kişiye özel tasarımları ile tanınmaktadır. Çiçek ve yaprak yapmaya inanmıyor. Onun için Mehandi, gelinin duygu ve düşüncelerini ifade etmenin bir yoludur. Bu yaklaşan düğün sezonu için yaratıcı ve benzersiz tasarım arayan biri varsa, Hema jaipur’daki en iyi mehndi sanatçısı olacak..

Adres: No. 8, Durgapura, Jaipur – 302018

7. Bheemraj – Mehandi Sanatı:

Bheemraj - Mehandi Sanatı

Bheemraj bir Jaipuri mehndi tasarımcısıdır ve kişiselleştirilmiş tasarımlarıyla tanınır. Eller ve bacaklar için yüksek sınıf mehendi tasarımlarıyla uygun fiyatlı paketler sunuyorlar. Düğünlerde ve festivallerde bir profesyonelin mehndi töreni için orada olması gerekir, kesinlikle denemeye değer.

Adres: Bağlantı Yolu, Saraogi Konağı Yakını, Jaipur: 302003

8. Rajendra – Mehandi Sanatçısı:

Rajendra Mehandi Sanatı

Rajendra, Jaipur’da bir gelin mehndi sanatçısıdır. Sadece bir gelinin nasıl bir tasarım ve tema aradığı, geri kalanının Rajendra ve ekibi tarafından halledileceğini açıklamanız gerekiyor. Herkesin tasarım için iltifat etmeye başlayacağı olağanüstü mehendi tasarımları sağlayacaklar..

Adres: Güneş ve Ay Kompleksi, Soni Hastanesi, Sikar Yolu, Jaipur: 302039

9. Komal – Mehandi Sanatçısı:

Komal - Mehandi Sanatçısı

Tüm sanatçılar arasında Komal, Jaipur’da Mehandi tasarımları söz konusu olduğunda kendi özel tanınırlığına sahiptir. Tasarımları, kitaplara atıfta bulunmadan çeşitli hayal gücüyle sezgisel olarak ortaya çıkıyor. Komal, düğünler ve diğer festivaller için özel ek hizmetler sunuyor.

Adres: Arsa No 9, Alankar Mahila Kız Koleji Karşısı, Jaipur: 302021

Çözüm:

Hiçbir Hint düğünü mehandi olmadan tamamlanmış sayılmaz. Rajasthan’da da çok ünlü. Tüm profesyonel sanatçılar özel jaipuri mehandi tasarımları sunar ve egzotik mehandi tasarımlarının üzerinde sanat kesinlikle herkesin ayağa kalkmasını ve gelinin dikkatini çekmesini sağlar..