Bangalore en havalı yerlerden biri ve hem geleneksel hem de modern yaşamla tanınıyor, herhangi bir fırsat söz konusu olduğunda insanlar çok iyi giyinmeyi tercih ediyor ve modern ve geleneksel mehendi tasarımlarıyla el ve bacaklarına farklı bir görünüm kazandırmayı çok istiyor. Bangalore’de onlarca yıldan beri mehendi tasarımında vazo deneyimine sahip birçok eğitimli ve profesyonel mehendi sanatçısı var..

Bangalore'de Mehndi Sanatçıları

Bangalore’deki En İyi Mehndi Sanatçıları:

1. Raj Mehndi Tasarımları:

Bangalore'de Mehndi Sanatçıları

Raj, olağanüstü Mehandi tasarımlarıyla tanınır. Olağanüstü bir yeteneğe sahiptir ve Zardosi Mehndi’si ile ünlüdür. Mehdi tasarımlarının tüm farklı türlerini yapmakta mükemmel olan Bangalore’deki en ünlü sanatçılardan biridir. Ücretleri her iki el için de uygun olacak.

2. Nergis Stüdyo Sanatçıları Mehndi Tasarımları:

Nergis Stüdyo Mehndi Tasarımları

Düğünler söz konusu olduğunda Daffodils Studio bariz bir seçimdir. Mehdi tasarımlarında uzman ekipleri, doğru kına sanatını aramakta ustadır. Düğün günü kutlamaları için onları ayırtın; düğün öncesi ve sonrası fotoğraf çekimleri de yapıyorlar. Hayatın en güzel anı en güzel şekilde yakalansın.

3. Bangalore’deki Seema Gelin Mehndi Sanatçısı:

Bangalore'de Seema Gelin Mehndi Sanatçısı

Seema mehandi, Bangalore’deki en popüler tasarım merkezlerinden biri olarak kolayca geçer. Tüm durumlar için seçilebilecek benzersiz desenler mevcuttur ve bu, müşteri arasında bir hit olmasının ana nedenlerinden biridir. Zamanında hizmet, optimum maliyetle en iyi kaliteyi sağlamada en iyisidirler..

4. Bangalore’daki Pushpa Mehndi Tasarımcısı:

Bangalore'de Pushpa Mehndi Tasarımcısı

Pushpa mehendi desenleri, hem modern hem de ortodoks kına sanatının ölümcül bir kombinasyonu olduğu için tamamen yeni bir seviyedir. Zamanla, hizmetleri, partilerden nişan ve gelin Mehendi’ye kadar uzanan etkinlikler için birçok müşterinin aile albümlerine ulaştı. Müşterilere en iyi değeri sunarlar.

5. Prem – Bangalore’deki Ünlü Mehndi Sanatçısı:

Prem - Bangalore'deki Ünlü Mehndi Sanatçısı

İlginç adı müşterileri çekmek için yeterli olsa da, Zardosi yeteneği de aynı derecede dikkat çekici. Suçlamaları gayet makul ve Bangalore’da Mehandi için en çok tercih edilen gelin sanatçılarından biri. Ayrıca kalite, performans ve hizmet hakkında kontrol etmek için müşterilerle temasa geçecektir..

6. Bangalore’deki Nikhil Mehendi Tasarımcısı:

Bangalore'de Nikhil Mehendi Tasarımcısı

Güvenebilecek bir sanatçı varsa, verimli sanat eserini sürdürdüğü yer Nikhil ve mehendi tasarımlarıdır. Çiçek desenlerinden tavus kuşu tasarımlarına kadar herkes arasında kuşkusuz popüler bir mehendi sanatçısıdır; müvekkillerine dürüst ve doğrudan bir yaklaşımla özverili bir hizmet sunar..

7. Afsha Kohetur Mehndi Tasarımları:

Afsha Kohetur Mehndi Tasarımları

Afsha, müşteri yelpazesiyle tanınır ve hem üst sınıf insanlar hem de orta sınıf müşteriler için uygun fiyatlar onun müşterileridir. Her türlü mehandi tasarımını yapmak için özel eğitimli personelleri var. Gelin, Hint, Arap, kabile ve modern kına vücut sanatlarında uzmanlaşmıştır. Bangalore’da birinci sınıf bir gelin Mehendi sanatçısı olarak bilinmesine rağmen, her türlü tasarımda mükemmeldir..

8. Kadambari Mehndi Sanatçısı Bangalore:

Kadambari Mehndi Tasarımları

Kadambari, çantasında yirmi yılı aşkın deneyime sahip profesyonel bir kına sanatçısıdır, kendisi ve ekibi yenilikçi yöntemlere sahiptir ve geleneksel Bangalore Mehndi tasarımları söz konusu olduğunda denemekten asla korkmazlar. Hem kentsel hem de çağdaş stiller müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar.

9. Haripriya Sushmita Mehndi Tasarımları:

Haripriya Sushmita Mehndi Tasarımları

Haripriya, Zardosi divalarından biridir; ellerinde ve bacaklarında mükemmel bir sanat eseri yaratmak için kendisine güvenen müşterileri için benzersiz tasarımlar ortaya çıkaran bir gelinlik sanatçısıdır. Kına desenleri, yeteneğiyle birleştiğinde inanılmaz yaratıcılığı Bangalore’deki insanları şaşırtıyor ve böylece onu eski yerleşik sanatçılara yeni bir akran yapıyor..

Çözüm:

Bangalore, kalbi sıcak bir şehirdir. Buradaki her yaştan kadın Mehndi’yi sever, bu yüzden elleri ve ayakları olabildiğince mükemmel bir şekilde süslemek bir gelenektir. Bangalore’deki yukarıdaki tüm iyi mehendi sanatçıları, örnek yetenekleriyle müşterilerini büyüledi ve çalışmaları için kefil olacak büyük bir müşteri tabanına sahip ve hepsi Bangalore’de iyi eğitimli profesyonel mehndi sanatçıları.