Khaleeji Mehndi Tasarımları görünüşte çok sevimli. Kadınların ellerinde ve ayaklarında harika duruyor. En yeni Khaleeji mehndi tasarımları da temiz, temiz ve çekici. Bu, tasarımlar arasında bir boşluk içerir. El ve ayak tamamen mehndi ile dolmaz. Mehndi tasarımını geliştirmek için kasıtlı olarak boş alan var. khaleeji kına tasarımı, bayanların ellerini ve ayaklarını süsleyen bir sanat şeklidir..

Khaleeji Mehndi Tasarımları

10 Çekici Khaleeji Mehndi Tasarımları:

Düğünler için Khaleeji Mehndi tasarımlarına bakalım..

1. Maseera’dan Çiçekli Khaleeji Mehendi Tasarımı:

Maseera'dan Çiçekli Khaleeji Mehendi TasarımıSanatçı: maseramehndi

Bu çiçekli bir şekilde gerçekten güzel khaleeji mehndi. Çiçek tasarımında iyi bir yaratıcılık dokunuşu var. Backhand tasarımıdır. Tasarım arasında biraz boşluk olmasına rağmen, parlıyor. Bu tasarım elde yeni görünecek.

2. Khaleeji Mehendi Tasarımı:

Khaleeji Mehendi TasarımlarıSanatçı: maseramehndi

Bu gerçekten güzel bir Khaleeji kına mehndi tasarımı. Tasarım o kadar büyüleyici ki. Parmaklar mehndi tasarımlarıyla çok güzel bir şekilde dekore edilmiştir. Bilekte süslü çiçek deseni yapılmıştır. Bayanlar bu tasarımı görünce büyülenecek.

3. Ayak için Khaleeji Mehndi:

Ayak için Khaleeji Mehndi Tasarımı

Bu tasarım yürüyerek yapılır ve mor renkli taşlarla süslenir. Parmakların yanında, yapılmış harika bir dakika tasarımı var. Mor taş, siyah kına tasarımıyla parlıyor. Bu taşlar kalıcı değildir. Bir akşam için yararlı olabilir.

4. Şık Khaleeji Mehndi Tasarımı:

Şık Khaleeji Mehndi TasarımıSanatçı: minashenna

Bu, en son khaleeji mehndi tasarımının zarif bir tasarımıdır. Bu, bayanların kalbini çalmak için çok çekici bir şekilde yaratılmıştır. Bu tasarımı sevmeyecek bekar kadın bulmak zor. Tasarım şık ve modaya uygun modaya uygun.

5. Süslü Khaleeji Mehndi:

En İyi Khaleeji Mehndi Tasarımları

Bu çok düşünceli bir şekilde yaratılmıştır. Diğerleri gibi burada da tasarımlar arasında boşluklar var. Ancak boşluklar o kadar doğru yapılmış ki tasarım birbirinden ayrılmıyor. Fantezi ile, akıllı bir tasarımdır.

6. Göz Alıcı Khaleeji Mehandi Tasarımı:

Göz Alıcı Khaleeji Mehandi TasarımıSanatçı: chaahath_mehandi

Bu mehndi tasarımı bir Gelin için mükemmel olabilir. Gelin havası vermek için çok ince bir tasarım yapılmıştır. Modern görünüm, mehndi’nin güzelliğini detaylandırmak için tipik kontrol desenine verilir. Şu anda popüler bir stili temsil ediyor.

7. Son Khaleeji Mehndi Tasarımı:

Son Khaleeji Mehndi TasarımıSanatçı: maseramehndi

Bu en son khaleeji mehndi tasarımıdır. Bu tasarım nadir bulunur. Kına ile sadece basit astarlar ve küçük çiçekler yapılır ve muhteşem bir tasarım ortaya çıkar. Bu tasarımı bir kez deneyin ve bu tasarım için birçok övgü alacaksınız..

8. Bileklik Tarzı Khaleeji Mehndi Tasarımı:

Bileklik Tarzı Khaleeji Mehndi Tasarım

Bu tasarımda bileğe kına ile yapılan yeni bir tasarım bulunmaktadır. Bilekliğin kendisini takmış gibisiniz. Bayanlar sadece Altın Bilezik gibi sevecekler. Bu khaleeji kına tasarımı, görünüm ve temiz tasarım açısından basittir.

9. Kalpli Khaleeji Mehandi Tasarımı:

Kalpli Khaleeji Mehandi TasarımıSanatçı: kına_by_pamshi

Bu çiçeklerle güzel bir tasarım, mükemmel bir mehndi tasarımı. Bu açık hava için iyi olabilir. Güzel bir çiçek şekli yapılır ve dış tarafta yaprak ve çiçeklerden oluşan küçük bir tasarım vardır. Büyüleyici bir tasarımdır.

10. Khaleeji Mehndi Gül Tasarımı:

Khaleeji Mehndi Gül Tasarımı

Bu mehndide gül çiçeği ile çok güzel bir kapak yapılmıştır. Bu yeni khaleeji mehndi tasarımı, kızların dikkatini çekecek. Ortada çiçek ve yaprak deseni bulunmaktadır. Genç kızlar bu tasarıma bayılacak.

genel bakış:

khaleeji mehndi Körfez Bölgesi’nde daha popüler. Bayanlar Körfez’de mehndi düşkünüdür. Mehndi olmadan hiçbir bayanın elini bulamazsınız. Mehndi tasarımında her zaman yeni bir şeyler vardır. Khaleeji Mehndi gerçekten çekici ve bayanların dikkatini çekiyor. Bu tasarımda her zaman yeni bir çeşitlilik vardır. Günümüzde, Hintli bayanlar arasında da daha popüler hale geliyor..