Beyaz kına, geleneksel kırmızı kına istemeyen Batı tarzı gelinler için olduğu kadar koyu ten tonları için de heyecan verici bir seçenek gibi görünüyor. Ancak, beyaz kına tam olarak nedir? Kına bitkisinin yaprağı, saçı, tırnakları ve cildi lekeleyen doğal bir kırmızı boya içerir..

Bu günlerin beyaz mehndi sanatları daha fazla popülerlik kazandı. Bu, sağlık nedenleriyle protez cihazları cilde tutturmak için kullanılan beyaz bir yapıştırıcıdır. Yapıştırıcı, kına macunu gibi cilde uygulanabilir ve bir haftaya kadar cilde yapışır..

Resimlerle En Popüler 9 Beyaz Kına Tasarımları:

Aşağıda kesinlikle denemeniz gereken en iyi 9 beyaz kına tasarımı yer almaktadır:

1. Modern Beyaz Kına Tasarımı:

Görüntülerle En İyi Beyaz Kına Tasarımları

Bu, sadece tasarımı vurgulamak için mavinin bir kombinasyonu ile Arap Tarzı Tasarıma sahip beyaz mehndi kınadır. Bu tasarımlar, başka herhangi bir aksesuar gerektirmeyen bazı batı tipi partiler için geçerli olabilir. Karışım kaliteliyse 1 haftaya kadar dayanır..

2. Eller İçin Basit Beyaz Kına Tasarımları:

beyaz kına tasarımları 2

Kolay beyaz mehendi tasarımları modaya uygun bir görünüm verir, bu kına amacı için özel olarak tasarlanmış yapıştırıcılar da kullanılabilir. Daha moda hale getirmek için tasarıma yapay elmaslar da yerleştirilebilir. Bir kadın ilham aldığında ve hayal gücüne sahip olduğunda, hiçbir şeyden güzellik yaratabilir..

3. Lotus Beyaz Kına Tasarımı:

beyaz kına tasarımları 3

Bu güzel beyaz desenli mehandi sanatı, düğün sezonu için veya geleneksel mehndi sanatından farklı bir şey isteyenler için harika olabilir. Avuç içlerinin iç kısımlarına girift motifler yapılabilmekte bu da alışılmış kırmızı renklerin dışında farklı bir görünüm kazandırmaktadır..

4. Geri El Beyaz Kına Tasarımları:

beyaz kına tasarımları 4

Daha koyu ten tonları, üzerlerinde kesinlikle harika göründükleri için beyaz kına tasarımları için gidebilir! Yukarıdaki resim Arap kına motifleri ile bunun için mükemmel bir örnek ve bu güzel kına tasarımı mutlaka denenmeli batı partileri için iyi olacak.

5. Elmas Şekli Beyaz Kına Tasarımı:

beyaz kına tasarımları 5

Bu beyaz mehndi tasarımı, daha çok, bir mücevher gibi görünmesi için örgü işleri ve boncuklu zincir uzantıları olan elmas şeklindeki bir bileziğe benziyor. Bu, başka aksesuar gerektirmeyen partiler ve diğer durumlar için iyi olabilir..

6. Soğuk Beyaz Kına Tasarımları:

beyaz kına tasarımları 6

Bu noktalı ve daire desenli normal bir çiçek tasarımıdır, bu tasarım özellikle elin arkası içindir ve beyaz Kına iyi bir konsepttir. Afrika ve moda endüstrisindeki insanlara yeni bir avantaj getiren.

7. Sürüngen Beyaz Kına Tasarımı:

Bu, bu kına tasarımını yeniden oluşturmak için farklı desenler ve renkler ile karıştırılabilir ve eşleştirilebilir. Bazı farklı renklerde simlerle birlikte kullanıldığında zarif bir görünüm verir. Bu, kınaya benzeyen desenlerde cilt üzerine boyanabilir, ancak beyaz kına cildi lekelemez..

8. Güzel Kına Tasarımları Beyaz:

Bu muhteşem çiçek tasarımı doğrusal bir desene sahiptir. Önkoldan başlar ve işaret parmağının tırnaklarına kadar uzanır ve yolundaki derinin çoğunu kaplar. Diğer parmaklar, merkezi deseni vurgulamak için herhangi bir tasarımdan tamamen arındırılmıştır. Bu tasarım düğünler ve durumlar için ideal olabilir.

9. Bacaklar İçin Çiçek Beyaz Kına Tasarımı:

Bacaklar için Beyaz Kına Sanatı, çiçek desenleri olduğunda daha da güzelleşir ve ortasında büyük bir nilüfer açan bu güzel mehandi tasarımı egzotiktir ve festival etkinlikleri için spor yapmak için mükemmeldir. Tasarımlı kontrast tırnak boyası, bacağa sevimli bir görünüm kazandırır.

Kına ayrıca vücudu lekelemek için kullanılan toz kına yaprağından yapılan bir macundur. Orijinal kına sadece kırmızı renkte gelir; beyaz kına orijinal kına değildir. Düğün veya başka bir durum için beyaz kına ile ilgilenen varsa, evde deneyen varsa hangi ürünlerin kullanılacağını sanatçıya sorduğunuzdan emin olun, güvenli tekniklere sadık kalın..