Pek çok insan, basit ama çarpıcı görünen mehndi koymayı sever. Tasarımdaki küçük detaylar, bütünün muhteşem görünmesini sağlar. Yani kefalet mehndi tasarımı, kızlar ve kadınlar için de mükemmel bir seçimdir. Bu tasarımların her birinin uygulanması kolaydır ve basit çizgiler ve eğrilere sahiptir..

Resimlerle Kefalet Mehndi Tasarımları

El ve Ayaklar İçin En Yeni ve Çekici Kefalet Mehndi Tasarımları:

Kefalet mehndi desenlerinin birkaç güzel koleksiyonuna bir göz atın.

1. Yan Kol Kefalet Mehndi Tasarımı:

Yan Kol Kefalet Mehndi Tasarımı

Mehndi tasarım sahnesindeki en son yan kol stilidir. Burada kefalet mehndi tasarımı sadece kolun başparmağın ucuna ve işaret parmağına kadar uzanan tarafına uygulanır. Tasarım basit ve hassastır. Bu özellikle genç kızlar tarafından sevilen.

2. Palm Kefalet Mehndi:

Palm Kefalet Mehndi

Bir gelin mehndi tasarımının karmaşık ve muhteşem olması gerekir. Bu gelin mehndi kefalet tasarımı çok basit ama muhteşem. Gelinin avuç içi, sonunda güzel bir görünüm veren kıvrımlar ve çizgilerle doludur. Mehndi’niz için basit ve akılda kalıcı bir görünüme sahipseniz, o zaman bu tasarım sizin olacaktır..

3. Merkezde Kefalet Tasarımı:

Merkezde Kefalet Tasarımı

Bu gerçekten basit mehndi kefalet tasarımını elinizin ortasına alın. Elin üst kısmı ve orta parmak tasarımla zarif bir şekilde dekore edilmiştir. Sim veya taş kullanımı ile tasarımınıza renk de katabilirsiniz. Ofise giden kadınlar, partilerin ofis işlevleri için de bu tasarımı tercih edebilirler..

4. Arap Kefalet Tasarımları:

Arapça Kefalet Tasarımları

Ellerin yapılabileceği bir başka havalı ve kolay mehndi kefalet tasarımı da Arap stilleridir. Bu tasarımlar çok basit ama narin ve güzel görünüyor. Arap tasarımının bu örneği, noktalar ve çizgilerle doludur. Bu tür bir tasarımı tasarlamak için uygun mehndi sanatçısına ihtiyacımız var, işe net bir şekilde dikkat etmemiz gerekiyor. Daha adil eller için gerçekten güzel bir görünüm verir.

5. Pakistan Kefalet Tasarımları:

Pakistan Kefalet Tasarımları

Mehndi tasarım kefalet stili için harika bir ilham kaynağı Pakistan versiyonudur. Bu muhteşem gül çiçeği teması tasarımı, yandan çarpıcı görünüyor. Yapraklar ve çiçekler karmaşık bir şekilde yapılır ancak çok basit görünür. Bu, arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza da gereken ilgiyi gösterir..

6. Bacak için Afrika Kefalet Tasarımları:

Bacak için Afrika Kefalet Tasarımları

Afrika mehndi tasarımları, kefalet mehndisinin bir başka harika örneğidir. Ayaklardaki tasarım çok sade ve zarif görünüyor. Basit mehndi kefalet tasarımında çizgiler ve rustik köy baskısı çok belirgindir..

7. Mango Motif Mehndi Tasarımı:

Mango Motif Mehndi Tasarımı

Kolay bir mehndi kefalet tasarımı, küçük bir çiçek ve bir mango motifi içerir. Mango tasarımı, iyi görünen eğrilere sahiptir, bu nedenle kefalet tasarımında seçilmiştir. Bu karmaşık tasarımları ayaklarınızda veya elinizde deneyin. Bu tasarımı diğer özel günlerde alın.

8. Tavus Kuşu Kefalet Mehndi:

tavus kuşu kefalet mehndi

Kefalet mehndi tasarımları 2020, tavus kuşu tasarımının kullanımında bir artış gördü. Tavus kuşu tasarımı, bir sembol veya gurur ve sevgi olduğu için Hindistan’da yaygın olarak kullanılmaktadır. Tavus kuşunun tüyleri en çok kol veya ayak üzerinde kullanılır..

9. Kızlar İçin Son Tasarımlar:

Kızlar için Son Tasarımlar

İşte kızlar için kefalet mehndi’deki en son tasarımlar. Bunlar parmakları ve yıpranmış yüzükleri de içerir. Böylece bu tasarım, takılması gereken yüzük için yer açar. Diğer parmakların etrafındaki karmaşık detaylar çok güzel.

Kefalet mehndi tasarımları kol, bacaklar ve hatta parmaklarda yapılabilir. Basit tasarımlar Pakistan, Pencap, Afrika ve hatta Arap ülkelerinden alınabilir..