Herhangi bir Hint vesilesiyle mehendi, herhangi bir kadının makyajında ​​ve güzelliğinde en önemli unsur olarak kabul edilir. Mehendi sadece kadınların güzelliğini arttırmakla kalmayacak, aynı zamanda yeni evli ve hatta bekar kadınlara olan sevginin seviyesini de işaretleyecektir..

Yarışma İçin Basit Mehndi Tasarımları

2020’de Yarışma için Güzel ve En İyi Mehndi Tasarımları:

İşte kullanılabilecek ve çevredeki insanların övgülerini alacak yarışma için popüler ve en yeni mehndi tasarımları..

1. Tavus Kuşu Tarzı Mehendi Tasarımı:

Tavus Kuşu Tarzı Mehendi Tasarımı

Karadaki en renkli ve en güzel kuş olan tavus kuşu, günümüz mehandi tasarımlarına da damgasını vurmuştur. Güzellik, aşk ve çevikliğin maskotu olmak; tavus kuşu mehndi tasarımı doğada basittir ve kadınlar arasında en uygunudur. Mehdi yarışmasında tasarım unsuru olarak kullanılabilir..

2. Modern Gün Dandia Mehndi Tasarımı:

Günümüz Dandia Mehndi Tasarımı

Gelin mehndi için başka bir güzel, sevgi dolu ama karmaşık ve iç içe tasarım. Bu tasarımda gelin ve damat, bu kadar küçük bir alanda tüm neşe, aşk ve mutluluk sahnesini de görüntüleyen dandia oynarken sergileniyor..

3. Tekerlek Mehandi Tasarımı:

Tekerlek Mehndi Tasarımı

Şimdi bir gün, trend ve moda adına, en son mehndi tasarımları, geçmiş güzelliklerin hayal gücünü ve cazibesini beraberinde getiriyor. Bunların arasında bu çakra tasarımı da bunlardan biridir. Birçok mehandi yarışmasında en iyi seçimdir.

4. Çiçek Mehndi Tasarımı:

Mehndi Tasarım Çiçek Çifti

Bu çiçek tasarımı çifti, sadece daha az geniş olmakla kalmayıp aynı zamanda birçok genç kız tarafından beğenilen temiz ve şık bir görünüm veren rekabet için en son mehndi tasarımıdır.

5. Simetrik Mango Yaprağı Mehndi Tasarımı:

Simetrik Mango Yaprağı Mehndi Tasarımı

Mango yaprağı mehandi tasarımı çok müdahaleci değil, mehendi rekabeti için oldukça çekici ve kolay. Bu tasarımın her iki elinde simetrik mango yaprağı tasarımı vardır ve tasarımın ortasında detaylandırılmıştır. Mango tasarımının merkezi cazibesi, mehendi’nin tüm görünümünü dağıtmaz..

6. Modern Fas Fayansları Mehndi Tasarımı:

Modern Fas Fayansları Mehndi Tasarımı

Fas’ın moda motiflerinden son derece ilham alan çarpıcı ve en yeni mehandi tasarımı, bu mehendi tasarımı, tasarımında benzersiz olmasıyla öne çıkıyor ve sade ve modern olmasına rağmen dolgun bir görünüm veriyor. Herhangi bir mehandi yarışma tasarımında bu, birçok kişi tarafından tercih edilir..

7. Çağdaş Arap Mehndi Tarzı:

Çağdaş Arap Mehndi Tarzı

Arap geleneksel tasarımının basit, akıcı görünümünü tercih edenler için, bu mehendi tasarımı rakipler için kazanan unsur olarak düşünülebilir. Bu, Hindistan’daki birçok kadın tarafından tercih edilen basit ve hoş çiçek tasarımıdır..

8. Arapça Soyulmuş Mehendi Tasarımı:

Arapça Soyulmuş Mehendi Tasarımı

Mehndi yarışması için tercih edilebilecek en kolay ve basit kına tasarımı, Arapça çizgili tasarımdır. Bu tasarım, bir yandan zarafetle yerleştirilmiş Arapça soyulmuş desen içerir..

9. Ganesh Mehandi Tasarımı:

Ganesh Mehndi Tasarım

En çok ibadet edilen tanrı ganesh ji, çarpıcı bir görünüm veren mehndi tasarımında düzenlenmiştir. Bu, gelinin büyük gününde giymesi için en güzel ve kutsanmış tasarımdır..

10. Rajasthani Tarzı Dulha-Dulhan Mehndi Tasarımı:

Rajasthani Stili Dulha-Dulhan Mehndi Tasarımı

Bu rajasthan mehendi’nin zarif ve kraliyet dokunuşuna sahip olması, her iki tarafta da aralarındaki ilişkinin sevgisini ve güzelliğini sergileyen temel dulha dulhan temasını canlandırıyor..

Sadece yarışmayı kazanmak değil, aynı zamanda mehndi yarışma tasarımlarında hatırlanacak bir isme sahip olmak ve bu mehandi tasarımları arasından seçim yapmak için mükemmel bir seçimdir. Bu takipler o kadar karmaşıktı ki jüri üyeleri etkilenecek ve kazananları belirlemekte zorlanacak..