Azijos šalyse merginos ir moterys puošia rankas ir kojas mehndi bet kokia ypatinga ar palanki proga, ypač vestuvėse. Mehndi, dažnai vadinamas henna, reiškia gražią progą ir sukuria mielą šypseną veide, kai sukurta ant rankų. Mehndi nėra labai populiarus bengalų kultūroje, tačiau dėl Šiaurės ir Vakarų Indijos įtakos tapo tendencija taikyti mehndi ir savo bendruomenėje.

Bengali Mehndi dizainas vestuvėms

Naujausi ir lengvi bengalų „Mehndi“ dizainai rankoms su vaizdais:

Pažvelkime į bengalų mehndi dizainą, kuris taikomas tiek rankoms, tiek kojoms.

1. Povo stiliaus bengalų Mehandi dizainas:

Povo stiliaus bengalų Mehandi dizainas

Kaip povas yra žinomas kaip gražus paukštis ir atrodo išskirtinai, kai jis naudojamas kaip mehndi ant delnų. Povo plunksnos, dekoruotos mažais pusiau apskritimais ir taškeliais, ištiestais ant rankų, labai dailiai ir gražiai išryškina šį dizainą ir daug kartų pagerina delnų išvaizdą..

2. Vestuvių bengalų Mehndi dizainas:

Vestuvių bengalų Mehndi dizainas

Šio tipo vestuvių bengalų mehndi dizainas atrodo išskirtinis ir įkvėptas senovinių šventyklų raižinių. Ant rankų užpakalinės didelės gėlės sukurtos su mažomis linijomis ir kreivėmis. Mango lapai, suprojektuoti kartu su gėle, daro visą nuotakos dizainą labai patrauklų ir daro nuotaką ypatingą iš kitų.

3. Mielas bengalų Mehndi dizainas su vynuogių tema:

Mielas bengalų Mehndi dizainas su vynmedžio tema

Šio tipo bengalų chna dizainas atrodo labai mielas, kai ant delnų uždeda jaunas merginas. Miela penkių žiedlapių gėlė, suprojektuota ant delno, o likusioji delnas užpildytas kreivėmis ir mažomis linijomis. Taikoma ant pirštų vynmedžio tema, todėl ji atrodo unikali ir nuostabi.

4. „Shaded Floral Bengali Mehndi“ dizainas:

Šešėliniai gėlių bengalų Mehndi dizainai

Bengalų mehndi gėlių dizainas yra labai paplitęs ir populiarus, nes jis panašus į gėlę, gražiai atrodantis dangiškai. Gėlių dizainas paprastai yra pasviręs ant rankos, o galva yra būdinga nuo subtilaus riešo iki piršto ir atrodo labai madingai.

5. Arabų stiliaus „Heavy Look Bengali Mehndi“ dizainas:

Arabų stiliaus sunkios išvaizdos bengalų Mehndi dizainas

„Mehndi“ dizainą įkvėpė Arabijos šalys. Šio tipo merginos mėgsta taikyti, nes suteikia joms madingą ir patrauklią išvaizdą. Ant rankų gražios ir įmantrios mažos linijos ir kreivės sukurtos su vynmedžių raštu ant pirštų, todėl atrodo išskirtinio dizaino.

6. Tradicinis bengalų mehendi dizainas kojoms:

Tradicinis bengalų Mehndi dizainas kojoms

Tradiciškai bengalų kultūroje merginos ant kojų ir rankų taip pat taiko giliai raudonos spalvos „alta“. Senais laikais jis tepamas ant pėdų kraštų kartu su dideliu apskritimu pėdų centre. Dabar kuriama daug gražių dizainų, tokių kaip gėlių, vynmedžių raštai ar mango lapai, ir tai suteikia jums tipišką ir tradicinę bengalų išvaizdą.

7. Paprastas bengalų Mehndi dizainas:

Paprastas bengalų Mehndi dizainas

Šio tipo „mehndi“ dizainus labai paprasta pritaikyti, tačiau jie puikiai atrodo dekoruoti ant delnų. Maži mango lapai kartu su lapais sukurti taip, kad suteiktų jaunoms merginoms gražią ir žavingą išvaizdą.

8. Visos rankos bengalų Mehndi dizainas:

Visos rankos bengalų Mehndi dizainas

Tai nuostabus mehndi dizainas, kuriame abi rankos užpildytos įmantriomis ir plonomis linijomis ir kreivėmis. Šio tipo dizainas vadinamas visa ranka, o abi rankos dekoruotos nuostabiu ir ryškiu dizainu ir gražiai dengia delnus ir pirštą. Tai yra geriausias bengalų mehndi dizainas bet kokiomis progomis.

9. Apskrito modelio bengalų Mehndi dizainas:

Apskrito modelio bengalų Mehndi dizainas

Daugelis jaunų merginų mėgsta kitaip ir stilingai formuoti mehndi. Taigi toks apskrito modelio dizainas jiems galėtų būti puikus pasirinkimas, nes taip pat suteikia jiems šaunų, tačiau tradicinį vaizdą.

10. Veidrodinis vaizdas Bengalijos Mehndi dizainas:

Veidrodinis vaizdas Bengalijos Mehndi dizainas

Bengalijos merginos ir moterys taip pat mėgsta ir puošia tokio tipo veidrodinio vaizdo mehndi dizainą. Mielas klausymas yra sukurtas ten, kur viena ranka yra pusė vaizdo, o kitoje delne – kita pusė. Taigi, kai prisijungsite, bus parodytas gražus dizainas ir suteiks jums ir jūsų delnams dangišką išvaizdą.

Dabar rankų ir kojų puošimas chna populiarėja dėl įmantraus ir pasakiško dizaino ir suteikia moteriai naują išvaizdą bei žavią asmenybę. Bet kokia proga kiekviena moteris puošiasi, kad pritaikytų mehndi ir gautų tokią gražią ir gražią išvaizdą. Nors „mehndi“ tam tikromis dienomis išnyksta, tačiau moterys ir merginos labai maloniai jį taiko ant rankų ir kojų.