„Khaleeji Mehndi“ dizainas atrodo labai mielas. Tai nuostabiai atrodo moterų rankose ir kojose. Naujausi „Khaleeji mehndi“ dizainai taip pat yra tvarkingi, švarūs ir patrauklūs. Tai yra tarpas tarp dizaino. Rankos ir pėdos nėra visiškai užpildytos mehndi. Yra tuščia erdvė, skirta sąmoningai tobulinti mehndi dizainą. Khaleeji chna dizainas yra meno rūšis, puošianti moterų rankas ir kojas.

„Khaleeji Mehndi“ dizainai

10 patrauklių „Khaleeji Mehndi“ dizainų:

Pažvelkime į Khaleeji Mehndi vestuvių dizainą.

1. Maseera gėlių Khaleeji Mehendi dizainas:

Gėlių Khaleeji Mehendi dizainas „Maseera“Menininkas: maseeramehndi

Tai tikrai gražus khaleeji mehndi gėlių būdu. Gėlių dizainas pasižymi geru kūrybiškumu. Tai yra „backhand“ dizainas. Nors tarp dizaino yra tam tikras atotrūkis, jis šviečia. Šis dizainas atrodys naujas po ranka.

2. Khaleeji Mehendi dizainas:

„Khaleeji Mehendi“ dizainasMenininkas: maseeramehndi

Tai tikrai gražus Khaleeji henna mehndi dizainas. Dizainas toks žavus. Pirštai taip puošniai dekoruoti mehndi dizainu. Ant riešo sukurtas puošnus gėlių dizainas. Moterys liks sužavėtos matydamos šį dizainą.

3. „Khaleeji Mehndi for Foot“:

Khaleeji Mehndi dizainas kojoms

Šis dizainas atliekamas pėsčiomis ir dekoruotas violetinės spalvos akmenimis. Netoli pirštų yra atliktas nuostabus minutės dizainas. Violetinis akmuo šviečia juodos chna spalvos. Šie akmenys nėra nuolatiniai. Tai gali būti naudinga vakarui.

4. Stilingas „Khaleeji Mehndi“ dizainas:

Stilingas „Khaleeji Mehndi“ dizainasMenininkas: minashenna

Tai elegantiškas naujausio khaleeji mehndi dizaino dizainas. Tai taip patraukliai sukurta, kad išplėštų damų širdis. Sunku rasti vienišų moterų, kurioms nepatiktų šis dizainas. Dizainas stilingas ir madingas.

5. Fancy Khaleeji Mehndi:

Geriausi „Khaleeji Mehndi“ dizainai

Tai sukurta taip apgalvotai. Kaip ir kiti, čia taip pat yra spragų tarp dizaino. Tačiau spragos padarytos taip teisingai, kad dizainas nebūtų atskirtas. Išgalvotas, tai yra protingas dizainas.

6. Glamūrinis „Khaleeji Mehandi“ dizainas:

Glamūrinis „Khaleeji Mehandi“ dizainasMenininkas: chaahath_mehandi

Šis „mehndi“ dizainas gali puikiai tikti nuotakai. Buvo padaryta labai plona konstrukcija, suteikianti nuotakai prisilietimo. Šiuolaikiška išvaizda suteikiama tipiškam čekių modeliui, kad būtų išryškintas mehndi grožis. Tai reprezentuoja šiuo metu populiarų stilių.

7. Naujausias „Khaleeji Mehndi“ dizainas:

Naujausias „Khaleeji Mehndi“ dizainasMenininkas: maseeramehndi

Tai naujausias khaleeji mehndi dizainas. Šį dizainą galima rasti retai. Tiesiog paprasti pamušalai ir mažos gėlės daromos su chna ir gaunamas puikus dizainas. Išbandykite šį dizainą ir gausite daug komplimentų už šį dizainą.

8. Apyrankės stiliaus „Khaleeji Mehndi“ dizainas:

Apyrankės stiliaus „Khaleeji Mehndi“ dizainas

Šiame dizaine yra naujas dizainas, padarytas ant riešo su chna. Panašu, kad jūs nešiojote pačią apyrankę. Moterims tai patiks tik kaip auksinės apyrankės. Šis khaleeji chna dizainas yra paprastas ir švarus.

9. Khaleeji Mehandi dizainas su širdimis:

„Khaleeji Mehandi“ dizainas su širdimisMenininkas: henna_by_pamshi

Tai gražus dizainas su gėlėmis, puikus „mehndi“ dizainas. Tai gali būti naudinga lauke. Padaryta graži gėlių forma, o išorinėje pusėje yra minutės dizainas su lapais ir gėlėmis. Tai kerintis dizainas.

10. „Khaleeji Mehndi Rose“ dizainas:

Khaleeji Mehndi rožių dizainas

Labai gražus viršelis buvo padarytas su rožių gėle šiame mehndi. Šis naujas „khaleeji mehndi“ dizainas atitrauks merginų dėmesį. Viduryje yra gėlės ir lapų dizainas. Jaunoms merginoms patiks šis dizainas.

Apžvalga:

khaleeji mehndi yra populiaresnis Persijos įlankos rajone. Ponios mėgsta mehndi įlankoje. Be mehndi nerasite nė vienos ponios rankos. Mehndi dizaine visada yra kažkas naujo. Khaleeji Mehndi yra tikrai patraukli ir laiminti ponių dėmesį. Šiame dizaine visada yra nauja įvairovė. Šiais laikais jis tampa vis populiaresnis tarp Indijos moterų.