„Mehndi“ yra meno forma, įvairiais būdais šlovinanti moters išvaizdą. „Mehndi“ arba „henna“ taikoma nuo dešimtmečių ir yra specialiai taikoma visoms šventėms, vestuvėms ar palankioms progoms, kad atspindėtų laimę.

Mehandi laikomas šventu ir tyru ir yra labai populiarus šiaurinėje Indijoje, Radžastane ir tt dėl ​​gretimos teritorijos ir šios įtakos, Ahmedabadas įkvėpė ir iš čia kilę daug puikių ir nuostabių mehendi menininkų. Jie taiko nuostabius ir nuostabius mehndi kiekvienai progai ir suteikia daugiau spalvų moterų rankoms.

Pagrindiniai Mehndi menininkai Ahmedabade

Populiarūs Mehndi menininkai Ahmedabadas su kainomis:

Pažvelkime į 10 geriausių „Mehndi“ dizainerių Ahmedabade.

1. „Zakiya Professional Bridal Mehndi“ menininkas:

„Zakiya“ profesionali vestuvių mehndi menininkė

Zakiya ir komanda pritaikys puikius mehendi dizainus bet kokiai progai, pavyzdžiui, vestuvėms ar bet kokiai funkcijai. Už nuostabų dizainą jis buvo apdovanotas kaip geriausias „Profesionalus Mehndi menininkas“, kurį sukūrė „Ahmedabad Mirror, Times of India“. Jo mokestis prasideda nuo Rs 3, 500 per metus už skirtingo tipo mehandi dizainą.

 • Interneto svetainė: @ZakiyaMenhdiArt seka jį veido knygoje.
 • Kontaktiniai duomenys: +(91) -8866056584.
 • Adresas: Moti Makeriwad kolonija, pagalbos kelias Ahmedabadas-380001.

2. Chetan Panchal Mehndi menininkai Ahmedabade:

Chetan Panchal menininkas Ahmedabade

Chetan Panchal turi patirties vestuvinio figūrinio dizaino srityje, o jo dizainas yra tiesiog nuostabus. Jis naudoja aukštos kokybės trigubo filtro mehendi miltelius ir aliejų, o jo pakuotė prasideda nuo 6000 rublių. Jis yra pasirengęs keliauti į kitas Gudžarato, Maharaštros ir net Radžastano vietas, kad pritaikytų mehandi.

 • Interneto svetainė: @ChetanPanchalMehndiArtist seka jį veido knygoje.
 • Kontaktiniai duomenys: +(91) -9825269374.

3. Famina Mehndi atlikėja Ahmedabade:

Famina Mehndi menininkė Ahmedabade

„Famina“ ir jos komanda atliks gražų ir įmantrų mehendi dizainą visoms funkcijoms, tokioms kaip vestuvės, namų apšildymas ir pan.. Jie išmano tokius dizainus kaip nuotakos figūra mehandi, arabų, spalvų ir zardosi mehendi bei daugelis kitų. Jie priima grynuosius pinigus už savo paslaugas ir prasideda nuo 2500 Rs.

 • Elektroninio pašto ID: [email protected]
 • Kontaktiniai duomenys: +(91) -9737300668, 9924754379.
 • Adresas: Shahpur, Ahmedabadas.

4. „Karishmas Creation Ahmedabad“:

Karishmas kūrimas Ahmedabade

Karishma yra gerai profesionali mehndi menininkė Ahmedabade, ji ir jos komanda specializuojasi vaizdinių mehandi, Indo vakarų Mehendi, tradicinių mehendi dizainų, tatuiruočių dizaino ir nuotakos mehandi srityse. Jie ima 250 rublių už ranką, o jų žiūrėjimo diapazonas bet kokiai progai yra 8000 rublių.

 • Interneto svetainė: www.karishmascreations.in/
 • Kontaktiniai duomenys: +(91) -9375183651.
 • Adresas: „Maruti 4 Flats“, „Pratapkunj Society“, Vasna Ahmedabad-380001.

5. Dharshan Mehndi menininkas:

Menininkas Dharshanas Mehndi

Dharshanas yra vienas geriausių ir nuostabiausių mehendi menininkų, turintis neribotas idėjas ir jis pritaikys mehandi labai skirtingai ir patraukliai. Jis taiko visas mehandi dizaino formas ir turi patirties, ypač kurdamas nuotakos mehndi dizainą, taip pat yra puikus rangoli menininkas.

 • Interneto svetainė: www.darshanart.com/
 • Kontaktiniai duomenys: +(91) -9998726113.

6. Veeris ir Vinodas Mehndi Menininkas:

Veeris ir Vinodas Mehndi Menininkas

Tiek Veeris, tiek Vinodas yra apmokyti ir yra profesionalūs mehndi menininkai, turintys vazos patirties projektuojant mehendi. Jie turi daug kitų paslaugų, įskaitant grožio salonus, ponios grožio salonus, Zardosi Mehandi menininkus, vestuvių mehendi menininkus, grožio SPA moterims, Ajurvedos grožio salonus.

 • Interneto svetainė: www.mehandi.com
 • Kontaktiniai duomenys: +(91) -8980065047.
 • Adresas: Pirmas aukštas, „Iscon Circle“, Sarkhej Gandinagar greitkelis Ahmedabadas-380055.

7. Vestuvių Mehndi menininkas Ahmedabade:

Vestuvių Mehndi menininkas Ahmedabade

Menininkas garsėja tuo, kad gražius mehndi pritaikė nuotakoms ir bet kokiomis kitomis progomis. Jie puikiai išmano vakarietiškus ir tradicinius mehndi dizainus. Jie taiko gražius rankų ir kojų motyvus ir už paslaugas priima tik grynuosius pinigus. Kitos detalės yra tokios:

 • Kontaktiniai duomenys: +(91) -9510128788.
 • Adresas: Parduotuvė Nr. 5, Pirmas aukštas, „Prince Prabhat Shopping“, „Jamalpur Ahmedabad-380001“.

8. Soniya – geriausias Mehndi dizaineris Ahmedabade:

Soniya Mehndi menininkė Ahmedabade

Soniya yra gerai profesionali mehndi, taip pat tatuiruočių dizainerė, turinti 18 metų patirtį mehendi ir tatuiruočių projektavimo srityje. Ji mieliau taiko kitokio tipo spalvingą nuotakos mehndi dizainą, taip pat daro nuotakos makiažą. Jos paketas prasideda nuo 3500 rublių.

 • Interneto svetainė: www.flickr.com/

9. „Bindu Shah Creative Mehndi“ Ahmedabade:

„Bindu Shah“ kūrybinis „Mehndi“ Ahmedabade

Bindu Shah mehandi menas yra labai unikalus iš kitų, ji stengiasi išlaikyti senus tradicinius dizainus. Ji netgi rengia daugelį mehendi menininkų ir taiko įvairius mehndi dizainus, tokius kaip nuotakos, tradiciniai, šešėliai, jardoshi ir kt. Ji turi daug patenkintų klientų ir keliauja į kitas šalis lankyti savo klientų.

 • Interneto svetainė: www.bindushah.com
 • Kontaktiniai duomenys: +(91) -9824443821.
 • Adresas: 11 B Surya Nagar Society, Atmajyoti Ashram Road, Ellora Park, Vadodra-390023.

10. „Sensimonial Touch“ geriausias „Mehndi“ atlikėjas Ahmedabade:

Geriausias Mehndi menininkas Ahmedabade

Čia ateina vienas aistringas menininkas, įsimylėjęs chną ir galintis pritaikyti kitokią mehandi dizaino formą. Jo kompetencija yra ta, kad jis taiko temomis pagrįstą mehndi dizainą ir laimėjo tarptautinio henna meno užbaigimo apdovanojimą. Jis surengė regionines išmintingas chnos dirbtuves, kuriose mokosi, taip pat moko įvairių chna menų.

Visi aukščiau paminėti profesionalūs mehndi menininkai Ahmedabade yra geriausi rinkoje su naujausiomis ir unikaliomis idėjomis, tiesiog reikia jiems pasakyti, kokio tipo mehandi dizaino moterys ieško. Jie suteiks išskirtinį mehendi dizainą rankoms ir kojoms, kuriuos visi tiesiog užburs. Daugiau nelaukite kitų progų; Gaukite madingus ir tradicinius mehandi dizainus, kuriuos atliko šie profesionalūs mehndi menininkai.