Kam nepatinka Mehendi ant rankų ir kojų? Negalima išreikšti tradicinės išvaizdos, grožio ir žavesio, susijusio su Mehendi laikymu rankose. Telugų kultūroje mes taip pat turime tradicinius „Gorintaku“ dizainus, kurie buvo madingi vyresnio amžiaus kartoms. „Gorintaku“ tradiciškai gaminamas iš chna lapų, susmulkintų ir tradiciškai gerai išmaišytų, kad suteptų tą ryškią natūralią raudoną spalvą.

„Gorintaku Paste“ dizainas

Šiems gorintaku dizainams vis dar teikiama pirmenybė festivalio ar ypatingų kultūrinių progų metu. Jie išryškina autentišką telugų išvaizdą, o kas nemėgsta retkarčiais atrodyti tradiciškai? Eikime visi kartu ir prisiminkime gorintaku dizaino modelio prisiminimus. Nuo visiško senovinio senovinio tradicinio dizaino iki šiuolaikinio, tačiau etninio įvaizdžio, mes visa tai apėmėme!

10 paprastų ir geriausių „Gorintaku“ dizaino paveikslėlių:

Populiariausi amžinai mėgstami ir gražūs „Gorintaku“ rankų dizainai yra tokie.

1. Paprastas apvalių taškų dizainas:

gorintaku chandamama mehndi dizaino

Tai yra pagrindiniai ir tradiciniai paprasti gorintaku dizainai telugų kultūroje. Dažnai tai pastebime savo vyresniojo rankose ir vargu ar užtrunka tai padaryti. Ar tai būtų tradiciniai renginiai ar festivaliai, ar šventyklos šventyklos; šis gorintaku yra idealus ir kultūringai atrodantis dizainas visoms amžiaus grupių moterims ir mergaitėms.

2. Ašaros lašas Gorintaku dizainas:

Ašarų lašas Gorintaku dizainas

Tai dar vienas tradicinis gorintaku dizainas, su kuriuo galbūt jau susidūrėte. Vietoj paprasto taškelio ir apvalios konstrukcijos turime keletą įmantrių puslankių ir konalo formos dizainų, kurie lengvai papildys išvaizdą ir stilių. Tačiau bendras gorintaku dizainas atrodo elementarus ir labai tradicinis. Tai idealiai tinka tiems, kuriems trūksta laiko ir per trumpą laiką turi įgyti pagrindinę kultūrinę išvaizdą. Ką manote apie šį?

3. Žvaigždžių formos Gorintaku dizainas:

gorintaku kuria vaizdus

Mums tai patinka tarp gorintaku dizaino vaizdų. Šis gražus henna Mehendi dizainas yra itin greitas ir lengvai prižiūrimas. Didelė žvaigždė su keliais taškeliais aplink erdves ir šalia pirštų gali užpildyti ranką ir delnus aukštyn ir pakelti išvaizdą bei atrodyti labai tradiciškai, tačiau patogiai. Jis gali labai tikti įvairioms progoms, ar tai būtų šventės, maldos ar vestuvės.

4. Tradicinis raudonasis telugų Gorintaku modelis:

Tradicinis raudonasis „Telugugorintaku“ modelis

Šį „aaku gorintaku“ dizainą vėl paprasta pritaikyti. Kai paruošite Mehendi ar chną savo vietoje, jums tereikia dantų krapštuko arba plonos lazdelės, kad pritaikytumėte kūginės ar trikampės formos piešinius šalia pirštų ir delnų. Tai labai sudėtingas ir gražus, tačiau klasikinis telugų populiarus gorintaku dizainas ir modelio stilius iki šiol. Ką manote apie šiuos telugų gorintaku mehndi dizainus??

5. Tradicinis ir senas „Gorintaku“ pagrindinis dizainas:

senas gorintaku dizainas

Tai yra vienas iš senovės gorintaku dizainų, populiarus tarp mūsų vyresniųjų ir senelių kartų. Tai padaryti nesudėtinga, ir viskas, ko jums reikia, yra namuose pagaminta chna ar gorintaku ir rankų pirštai, skirti apskritimams ir puslankiams. Gorintaku gėlių pagrindo išvaizda idealiai tinka tradiciniams susibūrimams ir namų renginiams.

6. Paprasta ir greita „Gorintaku“ idėja:

Paprasta ir greita „Gorintaku“ idėja

Čia yra kiti greiti ir paprasti dizainai su gorintaku. Šis apskritimas ir apvalios formos tradicinis mehndi ir gorintaku modelis yra labai paplitęs stilius telugų namų ūkiuose. Kitas raundas mažų taškelių ar pusapvalių apskritimų, esančių aplink spindulį, gali greitai suteikti tokį nuostabų ir gražų raštą. Tai dar vienas naujas, tačiau elementariai atrodantis dizainas.

7. Gorintaku dizainas su kūgiais:

gorintaku projektuoja rankas

Ar žinote, netgi galima išbandyti pagrindinius ir gražius mehndi dizainus, paimtus iš gorintaku medžio ir įdedant kūgį. Chna dizainą palyginti lengva išbandyti. Pridėkite mehndi kūgiu ir nupieškite šią paprastą apvalią formą su apskritimais ir lapų raštais, kad gautumėte panašią išvaizdą. Tai yra vienas iš mūsų mėgstamiausių gorintaku kūgio dizaino šiuo metu.

8. Gėlių ir lapų Gorintaku dizaino modelis:

Gėlių ir lapų Gorintaku dizaino modelis

Tai nėra visiškai telugų tradicinis chna dizainas; tačiau tai yra šiuolaikinis stilius ir modelis, neatsižvelgiant į tradicinės išvaizdos originalumą. Šie gorintaku lapų dizainai su gėlių kompozicijomis yra gana mieli ir gražūs ir šiuo metu yra vieni mylimiausių. Tai padaryti yra gana paprasta, o triukas yra nupiešti šį dizainą pirštų atspaudais! Argi ne šaunu?!

9. Paprastas gėlių Gorintaku modelis:

Gorintaku projektuoja modelį

Tai dar paprastesnis gorintaku mehndi dizainas gėlių raštuose ir dizaine. Išimkite chną ir pabandykite ant abiejų rankų nupiešti lapų formos gėlių kompoziciją kūgio ar plonų lazdelių ar dantų krapštukų pagalba. Užpildykite tarpus tarp jų, ir jums bus gerai eiti. Tai netgi malonu išbandyti kasdien ir vis tiek atrodyti gerai.

10. Šviesus Mehndi modelis:

geriausi gorintaku dizainai

Galiausiai, tai vėlgi yra vienas iš mūsų svarbiausių ir populiariausių gorintaku paprastų rankų dizaino. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai iš pradžių padaryti nedidelį raundą ir pabandyti aplinkui uždėti taškus plonomis lazdelėmis ar dantų krapštukais. Ištraukite kelis taškų sluoksnius ir likusius laikykite savo vietoje. Padarykite tą patį šalia pirštų galiukų, ir viskas! Ar ne lengva ir tradiciška?

Galutinės mintys:

Šie tradiciniai gorintaku telugų dizainai ir modeliai yra gana populiarūs namų ūkiuose. Ar tai būtų šventė, ar paprasta proga; jie yra plačiai pastebėti. Nors pagrindinis ir modernus mehndi šiuo metu perima tendenciją, vis tiek malonu išbandyti senus gerus dizainus ir atrodyti tradiciškai. Ką manai apie juos? Praneškite mums ir savo mintis! Mums patinka išgirsti jus.