„Mehndi Designs For Teej“ festivalis

Mehndi yra privalomas dalykas teej metu. Ponios to tikrai nori. Labai svarbu, kad šiam festivaliui būtų palikta speciali teej mehndi dizaino kategorija. Moterys mėgsta dažyti rankas ir kojas chna ir praleisti valandas ją tepdamos. Todėl, norėdami padėti visoms šioms gražioms damoms tinkamai apsirengti, nepamirštant, koks svarbus joms yra jų mehndi, mes sugalvojome keletą naujausių „mehndi“ dizainų, kurie padės jums, moterims, susidurti su dilema, kurią pasirinkti. Jūs norėsite jų visų.

Kas yra Teej festivalis ir kada jis yra:

Šventės yra tos dienos, kurių mes, indai, laukiame. Ne todėl, kad turime laisvą dieną, bet dėl ​​to, kaip renkamės gražiai švęsti kiekvieną šventę. Teej yra vienas iš jų, vienintelis trūkumas yra tas, kad jis skirtas tik moterims. Teej sveikina musonus. Ji pirmiausia skirta deivei Parvathi ir jos sąjungai su lordu Šiva.

Tai laikas, kai moterys džiaugiasi labiausiai. Jie visi yra apsirengę ryškiais saree, chna spalvos rankomis, papuošalais, apyrankėmis ir pan., O šventę praleidžia šokdami, dainuodami, susitikdami su draugais ir apkalbėdami, gamindami skanėstus, o svarbiausia-melsdamiesi už savo vyro gerovę ir vaikai. Peržiūrėkime 10 geriausių naujausių „mehndi“ dizainų teej festivaliui.

Gražūs „Mehndi“ dizainai „Teej“ festivaliui:

1. Arabų stiliaus Mehndi dizainas Teej:

Arabų stiliaus Mehndi dizainas Teej

Tai gražus gėlių mehendi dizainas teej. Jis turi dideles gėles, lydimas mažų lapų, šakelių ir pumpurų. Geriausias šio dizaino aspektas yra tai, kad tai lengva ir galima padaryti per trumpą laiką. Mes tai sakome, nes tikimės, kad turite gerai piešti paprastas gėles.

2. Blizgus Teej Mehndi dizainas:

Blizgus Teej Mehndi dizainas

Norėdami užbaigti žavingą išvaizdą, turite pridėti blizgesio ir blizgesio. Taigi, tiems, kurie mėgsta žibėti naktį, mes taip pat turime mehndi dizaino su blizgučiais. Kai baigsite savo pagrindinį dizainą, turėsite užtepti blizgučius, kad užpildytumėte arba apibūdintumėte kai kuriuos savo „mehndi“ elementus. Geriau būtų naudoti daugiau nei vieną spalvą, tačiau nepamirškite, kad turite pasirūpinti spalvų deriniais. Atsižvelgiant į tai, kad jūs darote gėlių dizainą, turite gražių žvilgančių spalvų, kad užpildytumėte savo dizaino gėlių žiedlapius. Dėl to jūsų „mehndi“ atrodytų kitaip ir suteiktų pranašumą prieš kitus.

3. Akmens darbų Teej festivalis Mehndi:

Akmens darbų Teej festivalis Mehndi

Dėl akmens mūro moterys gali mirti. Galbūt matėte, kaip moterys šventiniam sezonui perka sunkias akmenines lehengas ir sarees. Jiems rūpi net smulkmenos, kurias turi juvelyriniai dirbiniai. Taigi, ar visi, kurie mėgsta Kundan darbą, ar ne, ar jums būtų malonu žinoti, kad net rankomis galima atlikti akmens dirbinius? Aukščiau pateiktas vaizdas yra mehndi dizaino su cirkoniais. Norėdami tai padaryti, užpildykite plotą, todėl norite akmens su blizgučiais, paimkite akmenį ar kundaną ir paspauskite ant blizgančios vietos taip, kad jis tilptų ir liktų.

4. Radžastano stiliaus Teej Mehndi:

Teej festivalio mehndi rankos

Tai Radžastano stiliaus mehndi dizaino įvaizdis. Radžastano dizainas vaizduoja jų kultūrą ir tradicijas. Radžastano veidai, povo dizainas ir kt. Yra keletas šių dizaino elementų. Šio dizaino grožis yra tas, kad jis visiškai padengia ranką be jokių tarpų. Todėl šiems dizainams atlikti reikia daug laiko, kantrybės ir puikių įgūdžių.

5. Lengvas Teej Special S formos Mehndi dizainas:

Lengvas Teej Special S formos Mehndi dizainas

Arabų dizainas yra mylimas dėl madingos ir stilingos išvaizdos. Skirtingai nuo ortodoksiško indiško stiliaus užpildyti visą ranką dizainu, šis „mehndi“ stilius vertina erdves ir spragas. Arabiškas dizainas neapima visos rankos ar delno. Jie prasideda nuo jūsų rodomojo piršto ir nusileidžia delnu, suteikdami S formos jūsų mehndi dizainui. Paprasta sritis, palikta, suteikia kontrastingą vaizdą.

6. Laisvų rankų Mehandi dizainas Teej:

Laisvų rankų Mehandi dizainas Teej

Laisvos rankos „mehndi“ dizainas skirtas tiems, kurie mėgsta aksesuarus. Tai labai paprasti dizainai, kuriuos galite piešti nereikalaudami mehndi menininko.

7. Povas veido Mehndi dizainas Teej:

Tradicinis „Mehndi Hands Teej“ festivalis

Povai yra nuostabūs. Iš prigimties jie yra vienas gražiausių kūrinių. Povai, įtraukti į mehendi dizainą, jį sustiprina tiek, kad jūs tiesiog negalite nustoti grožėtis savo rankomis.

8. Mandala Hand Teej Mehendi:

Mandala ranka Teej Mehendi

Dabar tai nuostabus dizainas, parodytas paveikslėlyje. Mes tai vadiname mandalų ir apyrankių deriniu. Apskritas dizainas, nupieštas rankos centre, yra mandala, o ant riešo – apyrankė. Šiam dizainui nereikės apyrankių, žiedų, apyrankių ir kt.

9. Specialus „Mehndi“ dėžutės dizainas „Teej“:

Visiškas „Teej Mehendi“ dizainas

Tai nauja tendencija, vadinama „boxed mehndi“ dizainu. Šis dizainas turi kvadratus, užpildytus modeliais, atsitiktinai nupieštais čia ir ten. Sutinkame, kad tai neatrodo patraukliai, bet kai tai padarysite, nesigailėsite.

10. Atsitiktinis laisvų rankų Teej Mehndi dizainas:

Atsitiktinis laisvų rankų „Teej Mehndi“ dizainas

Šis dizainas labiau tinka atsitiktiniam stiliui. Jei nesate labai išgalvotas žmogus ir norite, kad viskas būtų paprasta, tai jums geriausia. Tai neatrodo perdėta.

Teej Mehndi patarimai:

  • Po to, kai pašalinsite mehndi, keletą valandų venkite naudoti muilą ar bet kokias chemines medžiagas, kad gautumėte gerą dėmę.
  • Galite pasirinkti motyvą iš savo aprangos ir panaudoti jį savo „teej mehndi“ dizaine, kad suteiktumėte asmeninį prisilietimą.
  • Naudokite kalkių ir cukraus mišinį ant džiovintos chnos, kad ji liktų ant rankų kelias kitas valandas ir suteiks jums gerą dėmę.

Apžvalga:

Gerbdami moters meilę ir jausmus mehndi, mums pavyko pristatyti jums geriausius mehndi dizainus ir tai tik išimtinai teej. Taigi dabar jums nereikia vargti, kai internete naršote įvairius katalogus ar šimtus dizainų, ieškodami tobulo dizaino, tinkančio progai ar jūsų aprangai. Jums tereikia pereiti 10 geriausių dizainų ir jūs turite juos atkartoti arba pridėti šiek tiek savo kūrybiškumo.

Tikimės, kad mums pavyko atsikratyti vienos iš didžiausių festivalio įtampų, linkime jums labai laimingo ir spalvingo marškinėlių.

Rekomenduojami straipsniai:

  1. Specialūs „Mehndi“ dizainai mergaitėms
  2. Geriausi „Mehndi“ dizainai vaikams
  3. Naujausi „Full Hand Mehndi“ dizainai