Mehendi yra meno rūšis, kurią moterys dažniausiai tepa ant rankų ir kojų tradicinėmis progomis, pranešdamos apie pozityvumą ryškia tamsiai oranžine spalva. Nors Mehendi labiausiai linkęs į moteris, keičiantis laikams, vyriškų mehndi tendencija, ypač jaunikių mehndi, įgavo pagreitį. Nuotakos Mehendi tepa visą delną ir tai laikoma nuotakos makiažo dalimi. Vyrai pradėjo daryti tą patį, vadindami tai kaip jaunikis mehndi; jie tepami ne tik ant delnų, bet ir ant krūtinės bei rankų, o tai reiškia svarbiausios jų gyvenimo dienos vertę.

Mehndi dizainas vyrams2

Pasauliniai „Mehndi“ modeliai vyrams ar jaunikiui:

Didėjant mados tendencijoms ir „Mehandi“ yra viena iš jų, vyrai, kaip jaunikio mehndi dalis, gali rinktis iš daugybės mehndi dizainų.

Indijos stiliaus Mehendi dizainas:

Indijos stiliaus Mehendi dizainas

Indijos mehndi yra lengvas ir gražus, apipintas mandalomis. Pradedant nuo taško, esančio delno centre, besitęsiančio iki delno kraštų arba link riešo, mandalos – nuostabus rangoli tipo dizainas yra labai madingas!

Pakistano Mehendi dizainas:

Pakistano Mehendi dizainas

Pakistano mehndi dizainas geriausiai žinomas dėl savo tautybės, detalių ir išskirtinių modelių. Nors šis „mehndi“ taikymo procesas užima daug laiko, jis yra labiausiai ieškomas, ypač nuotakos ar jaunikio makiažo pakuotėje. Pakistano dizainas yra sudėtingos išvaizdos dizainas, tačiau yra tikrai elegantiškas, kai kalbama apie gražaus jaunikio rankas!

Arabų Mehndi dizainas:

Arabų Mehndi dizainas

Arabiški mehndi dizainai yra lengvi, išskirtiniai ir elegantiški! Nors šie dizainai sukasi apie gėlių, vynmedžių ir lapų grožio vaizdavimą, yra stilingų ir madingų! Pradedant vienu smūgiu į riešą, judant iki rodyklės ar viduriniojo piršto, arabiški „mehndi“ dizainai yra tiesiog nuostabūs jaunikiams, kurie mėgsta paprastą, bet stilingą mehndi ant rankų savo didelei dienai.

Egipto / Afrikos Mehendi dizainas:

Afrikos Mehendi dizainas

Egipto „mehndi“ dizainai žvelgia į mitologiją ir afrikietišką, kurią sudaro geometrinės formos, linijos ir taškai. Jie yra stilingi tiek vyrams, tiek moterims.

Gėlių stiliaus dizainas atrodo gerai, kai taikomas ant peties ar rankų, o ne ant delno. Mehendi vyrams galima tepti ant riešų, krūtinės, rankų, kaklo ir pečių; šios dalys traukia, o menas daro jas patrauklesnes.

Specialus jaunikis Mehendi ant rankų:

Jaunikis Mehendi ant rankų

Tatuiruotės dažniausiai būna nuolatinės ir labai sunku jas pašalinti iš odos. Kai jis buvo nubrėžtas labai didelis bet kurioje matomoje dalyje, liūdna, kad daugiau dizaino nebuvo galima išbandyti. Vietoj tatuiruočių galima naudoti „mehndi“, „Mehendi“ užgęsta po kelių dienų ir kiekvieną kartą galima pritaikyti naują dizainą.

rankų mehndi dizainas vyrams

Rankos taip pat yra gera vieta vyrams taikyti mehndi. Mehendi ant rankų atrodo įspūdingai. Kaip ir tatuiruotes, „Mehandi“ taip pat galima padaryti naudojant laisvų rankų dizainą. „Mehendi“ dizainai dažniausiai yra gėlių ir turi mergaitišką išvaizdą, tačiau tai nereiškia, kad negalima pritaikyti kitų dizaino formų. Paprašykite eksperto įsitraukti į jūsų batus ir nupiešti jums tinkantį, arba tiesiog pasakykite jam, kas jums patiktų kaip dizainas ant rankų.

apskritimo mehndi dizainas vyrams

Delnų dizainas gali būti paprastas ir lengvas arba išsamesnis, atsižvelgiant į asmenį. Paprastos mandalos centre ir keletas geometrinių piešinių ant pirštų puikiai tiks bet kuriam jaunikiui. Arba taip pat galite išbandyti šiek tiek įmantresnių dalykų, kad atrodytų tikrai gražiai.

Visiems vyrams Mehendi:

Vyras Mehendi meilužis

Jei esate jaunikio draugas ar brolis ir nenorėtumėte tradicinių mehndi delnų, bet norėtumėte dalyvauti mehendi ceremonijoje, čia yra keletas stilingų variantų.

Kartu su tatuiruotėmis tendencija tapo vyrų mehndi. Be to, žmonės, kurie nesiryžta pasidaryti tatuiruočių, nes dažniausiai jie yra negrįžtami, ir tai, kad jie neleidžia tam tikrų dalykų, pavyzdžiui, būti kraujo donorais ar tiesiog apribojimais pagal jų religiją, dabar laukia šios tendencijos, kad išsipildytų tatuiruočių troškimas. visiškai natūralus be jokio šalutinio poveikio ar odos sudirginimo ir truks ilgiau nei laikini tatuiruočių lipdukai. Šiandien rinkoje galima įsigyti įvairių rūšių chna arba mehndi su skirtingais eteriniais aliejais, tokiais kaip levandų, arbatmedžio aliejus, kajeputas, eukalipto ir gvazdikėlių aliejus..

Ant kaklo:

On the Neck mehndi dizainas vyrams

Mehendi ant kaklo yra vienas įtaigus dalykas, kai tai daroma vyrams. Žmonės greičiau pastebi tatuiruotę ar mehndi ant kaklo. Tai leidžia atrodyti madingai ir macho. Tai ne visada turi būti tradicinis dalykas, ir jūs galite tai padaryti kaip naujesnę tatuiruotę ir atlikti tai, ką visada rašėte. Tokiu būdu jūs iš tikrųjų galite pamatyti, kaip tai jums tinka, ir paskambinti, ar jums tikrai reikia nuolatinio dizaino tatuiruotės.

Ant kaklo galite turėti paprastų, bet gražių mandalų ar indiškų gėlių raštų. Taip pat galite turėti laisvo stiliaus dizainą, kurio meninis dizainas yra skirtingas. Saulės ar mėnulio ženklas ant pakaušio ar už ausies spenelio bus vėsus.

Ant krūtinės:

„On The Chest“ mehndi dizainas vyrams

Ant savo krūtinės galite nupiešti didesnį dizainą, išreiškiantį jūsų vidines mintis, skausmą, sėkmės kelią su vienu didžiuliu dizainu. Tai gali būti dizainas, kuris apibūdina jus ar kas nors jums brangiau. Dažniausiai jie gali būti nematomi. Tačiau vis tiek galite šiek tiek pasipuikuoti aplink krūtinę ir palikti keletą mygtukų, kad jūsų draugai galėtų matyti. Tai tikrai vienas karštas dalykas!

Ant nugaros:

„On The Back“ mehndi dizainas vyrams

Kaip ir krūtinė, nugaros dizainas taip pat atspindi jūsų aistrą, meilę ir neapykantą. Egipto mistiniai dizainai bus tinkamesni kuriant krūtinę ir nugarą. Čia galite padaryti tikrai didelius „mehndi“ dizainus ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl žmonės mėgsta rašalą gauti net ant kaklo. Tokiu būdu gausite pakankamai erdvės išbandyti pasirinktą dizainą ir išlaisvinti savyje kūrybiškumą.

Ant pečių:

Ant pečių mehndi dizainas vyrams

Vyrai yra palaiminti platesniu petimi. Taigi kodėl mes negalime jo naudoti meno kūriniams? Dizainas, kuris prasideda nuo jūsų ausies spenelio iki peties, tada jūsų ranka ir bicepsas suteiks jums vyrišką išvaizdą. Arabų dizainas gali būti naudojamas pečiams ir atrodys stilingai. Peržiūrėkite mūsų rekomenduojamą „mehndi“ dizainą jūsų petiui. Platūs pečiai tikrai yra palaima!

Vyrams, turintiems plačius pečius, apskritas dizainas su daugybe detalių puikiai tiks prie marškinių be rankovių. Jei planuojate atostogas paplūdimio mieste, tai atrodys madingai ir stilingai.

Štai keletas patarimų, kaip greitai pasirinkti:

  • Prieš tepdami chną, paruoškite odą šiltu vandeniu.
  • Tepkite eukalipto arba mėtų aliejų toje vietoje, kur ketinate tepti chną. Tai padeda atverti poras.
  • Įsitikinkite, kad kambarys yra erdvus, nes prakaitavimas gali sugadinti dizainą.
  • Visada turėkite aplinkui servetėlę ar šluostę, kad galėtumėte nuvalyti suklydę, bet nepamirškite, kad tai turėtų būti padaryta per minutę.
  • Baigę dizainą, medvilnės rutuliukų pagalba užtepkite citrinos sulčių ir cukraus mišinį. Prieš tepdami mišinį, įsitikinkite, kad chna išdžiūvo. Pakartokite procesą dar kartą.
  • Prieš išimdami, palaukite mažiausiai valandą. Chna turi visiškai išdžiūti.
  • Norėdami gauti tikslią tatuiruotę, naudokite juodą chną.
  • Kairysis yra labiau tinkamas taikyti „mehndi“, nes pats asmuo gali jį taikyti.

Galutinės mintys:

Šiandien jaunimas gali išbandyti ką nors kita. Tiesą sakant, šis mehndi yra naujas, stilingas ir madingas, tačiau turi ilgą istoriją. Jie yra prieinami, neturi šalutinio poveikio ar medicininių baimių. Šis jaunikis Mehandi tikrai bus virusinė tendencija internete. Daugelis jaunuolių jau pradėjo šią naują kultūrą savo vestuvėse.