„Mehndi“ dizainai dažnai atrodo įmantresni ir gražesni, pridedant šiek tiek atspalvio. Kartais šešėlinis „mehndi“ dizainas atliekamas skirtinga spalva, siekiant padidinti dizaino patrauklumą. Menininkų naudojami šešėliavimo būdai per pastaruosius kelerius metus labai išsivystė. Šiandienos menininkai naudoja naujus kūrybinius metodus, kad dizainas atrodytų dar geriau! Pats šešėlis yra lengvai padaromas, tačiau menininkas turi būti pakankamai kūrybingas, kad suprastų, kiek šešėlių reikia panaudoti. Čia yra 15 geriausių atspalvių „mehndi“ dizaino su nuotraukomis.

Geriausi šešėliai „Mehndi“ su vaizdais

Nuostabūs šešėliai „Mehndi Designs 2020“:

1. Gėlių motyvo atspalvio Mehndi dizainas:

tamsinti mehndi dizainai

Gražus užtemdytas mehndi dizainas rankoms su ryškiais gėlių motyvais. Tokį mehandi dizainą yra gana lengva padaryti, todėl daugelis pasirenka. Gėlės yra paprastos su lapais ir kitais elementais, kurie juos lydi, kad užbaigtų dizainą. Šešėlis atliekamas pridedant keletą įvairaus storio linijų, taip pat tarp jų paliktus tarpus. Mehandi kūgiai velkami visiškai neatleidžiant daug chnos, kad būtų pasiekti itin ploni tamsesnių linijų kraštai. Kai tik suprasite, šią techniką tikrai lengva įvaldyti.

2. Gražūs šešėliai „Mehndi“ dizainai rankoms:

Gražus tamsintas mehndi dizainas

Gražus šešėlinis mehendi dizainas yra tas, kurio delne yra įmantriai dekoruota juosta ir dvi gerai nuspalvintos gėlės abiejose jo pusėse. Dideli gėlių žiedlapiai padeda išryškinti šešėlį. Šešėlis padidina žiedlapių gylį, todėl atrodo gražiau. Naudojant įvairaus storio linijas, lapai ir kiti dizaino elementai taip pat yra nuspalvinti.

3. Spalvoti šešėliai Mehndi dizainai rankoms:

Spalvoti atspalvių mehndi dizainai

„Mehendi“ dizainas kartais gali būti nuspalvintas blizgučiais ar kitomis spalvomis. Dėl to dizainas tampa ryškesnis ir patrauklesnis. Spalvų naudojimas turi būti protingas ir turi būti proto naudoti tobulus derinius. Nors tobuli atspalvių deriniai daro dizainą patrauklesnį, pernelyg šokiruojančių atspalvių naudojimas gali padaryti dizainą prabangų ir šiek tiek gaivų.

4. Arabų atspalvio Mehendi dizainas:

Arabų atspalvių mehndi dizainas

Arabiški mehendi dizainai rankoms su plonu šešėliniu fonu ir storomis gėlių rašto linijomis atrodo puikiai! Storos linijos daro gėles ryškesnes, o fone esantis atspalvis padeda dizainui suteikti daugiau gylio. Šio tipo dizainas yra patrauklesnis, kai atliekamas šešėliavimas.

5. Naujausi Shaded Mehndi dizainai:

Šešėlinis gėlių mehndi dizainas

Daugelyje atspalvių „mehndi“ dizaino yra gėlių, kurios labiausiai tinka atspalviui. Abstraktūs modeliai ir geometrinės figūros nereikalauja šešėlio, kad padidintų jo gylį. Kita vertus, gėlės atrodo geriau su šešėliais, todėl jie atrodo tikroviškesni. Graži gėlė, pakankamai didelė šešėliavimui, atrodys puikiai ir papuoš jūsų ranką.

6. Įmantriai užtemdyti „Mehndi“ dizainai visoms rankoms:

Įmantriai užtemdyti mehndi dizainai

Šešėliniai „mehndi“ dizainai visai rankai neturi būti paprasti ir paprasti su vienomis ar dviem trimis didelėmis gėlėmis. Šie dizainai gali būti sudėtingi naudojant kelis modelius ir formas. Gėlių atspalvis modeliuose tik suteikia ranką, kad dizainas taptų įmantresnis ir dekoratyvesnis.

7. Vienos spalvos atspalvio Mehendi dizainas:

Vienos spalvos atspalvio mehndi dizainas

„Mehandi“ dizainas su gėlėmis, lapais, spiralėmis ir kitais tokiais išskirtiniais raštais atrodo dar geriau, kai dizainas yra susipynęs su kitos spalvos atspalviu. Dėl spalvos mehandi tampa labiau pastebimas ir gražus. Blizgučiai taip pat gali būti padaryti tokiais modeliais, nes tai suteikia žavingą išvaizdą rankai.

8. Shaded Shadi Mehndi dizainas:

Užtemdyti mehndi dizainai vestuvėms

Šešėliniai „shadi mehndi“ dizainai yra sudėtingesni nei tie, kurie naudojami kitiems renginiams. Mehendi laikomas palankiu Indijos kultūrai, todėl yra svarbi daugelio Indijos vestuvių dalis. Vestuvių mehndi dizainas yra sudėtingas ir labai papuoštas. Jie daro rankas gražesnes ir puikiai dera su brangiais papuošalais.

9. Lapinis storas šešėlis Mehandi dizainas:

Lapinis storas šešėlinis Mehandi dizainas

„Mehendi’s“ jūsų rankos atrodo nuostabiai. Yra daug atspalvių „mehndi“ dizaino rankoms, tačiau šis lapinis storas tamsus dizainas yra puikus. Šis dizainas turi lapų dizaino eilutes, einančias iš kairės į dešinę. Kiekvieno lapo vidinė erdvė yra užtemdyta, todėl jis atrodo storesnis. Šio tipo mehandi dizainą galima pritaikyti bet kokiuose festivaliuose.

10. „Back Hand Shaded Mehandi“ dizainai:

Nugaros rankų šešėliai „Mehandi“

Paprastai, kai kalbama apie mehendi, mes geriau tepame ant rankos priekio, o galinė pusė lieka tuščia. Jei norite parodyti savo gražius mehandi dizainus, turėtumėte jį pritaikyti ant nugaros. Čia yra naujausias užtemdytas mehandi dizainas nugarai. Šis dizainas primena tatuiruotę. Jei esate tatuiruočių mėgėjas ir nenorite jausti skausmo, šis dizainas jums tinka.

11. Sujungtas rankų atspalvio Mehndi dizainas:

Sujungtas rankų atspalvio „Mehndi“ dizainas

Taip pat keičiasi ir mūsų drabužių stilius keičiantis naujiems, taip pat ir mehandi dizainui. Dabar yra daugybė mehendi dizainų, kuriuos galima pritaikyti įvairiomis progomis. Užtemdyti mehndi dizainai yra madingi ir atrodo gražiai. Ši konstrukcija, viena vertus, turi veidrodinį vaizdą, kita vertus, taigi, viena vertus, dizainas yra baigtas, kita vertus. Šis sujungtas rankomis užtemdytas mehendi yra kūrybingas ir unikalus dizainas.

12. „Tikka Style Shaded Mehandi“ dizainas:

„Tikka Style Shaded Mehandi“ dizainas

Nors tikka stilius yra vienas iš seniausių mehandi dizaino stilių, tačiau vis dar yra tendencija. Šis tikka stiliaus tamsintas mehendi turi labai sudėtingą vidinį dizainą, kuris atrodo nuostabiai. Šešėlis atliekamas labai tvarkingai, kad nesimaišytų. Paprastai pirštų viršūnės yra padengtos chna, o ant delno palikta erdvė užpildyta labai mažais piešiniais. Kartais tas pats dizainas, pagamintas tikka viduje, yra pagamintas ant pirštų.

13. Raudono atspalvio Mehndi dizainas:

Raudono atspalvio Mehndi dizainas

Raudona spalva yra mėgstamiausia iš visų. Šis šešėlinis mehndi dizaino arabas turi raudoną atspalvį. Jis turi sūkurinę struktūrą, o kiekviena žiedlapių dalis yra nuspalvinta raudonai. Nors šešėliai taip pat gali būti atliekami naudojant juodą spalvą, tačiau tai daro mehandi nuobodu, o raudona spalva suteikia džiaugsmingą išvaizdą ir padidina mehendi grožį.

14. Storas kraštinis Mehndi atspalvio dizainas:

Storas kraštinis Mehndi atspalvio dizainas

Jaunuoliams dažniausiai patinka šešėlinis arabiškas mehendi dizainas rankoms. Užtepus mehendi ant rankos, tarp piešinių bus tarpas, kurį galima užpildyti tokio tipo šešėliais. Dėl storo krašto dizaino kiekvienas menas yra atskirtas nuo kitų dizainų. Yra storų kraštų pranašumas, t. Y. Jei per klaidą linijos padaromos kreivos, jas galima sutirštinti.

15. Paprastas šešėlinis „Mehndi“ dizainas delnui:

Paprastas šešėlinis „Mehndi“ dizainas delnui

Jaunos merginos ir moterys tepa mehendi iki alkūnių, o tai atrodo gražiai, tačiau vaikams ir biuro darbuotojams tai neatrodo gerai. Jie turėtų būti apriboti iki delno ar bent iki riešo. Šis lengvai užtemdytas mehendi dizainas yra tokio tipo ir gali būti šiek tiek prailgintas, o tai suteikia rankai tinkamą išvaizdą.

Mehandi yra natūralus štampas, naudojamas ant rankų ir kojų. Jie nekenkia odai; iš tikrųjų jie suteikia aušinimo efektą. Mehendi taiko tiek jauni, tiek seni. Yra daug mehendi dizaino, dėl kurių jūsų rankos atrodo gražiai. Užtemdyti mehendi dizainai nėra panašūs į įprastus mehandi dizainus; jie suteikia užburiančią išvaizdą ir bet kuriuo atveju traukia akį.