Progos yra šventės metas, o visi nauji drabužiai ir aksesuarai nori atrodyti žavingai savaip. „Mehndi“ prisilietimas sustiprina moters grožį ir bet kuri proga be jos yra neišsami. Būna atvejų, kai skubate ir jums reikia skubiai atlikti mehendi. Tačiau mehendi sudėtingumas jums taip pat neleidžia.

Lengvas „Mehndi“ dizainas su vaizdais

Greitas ir lengvas „Mehndi“ dizainas su vaizdais:

Čia yra 15 geriausių greito chna dizaino sąrašų su nuotraukomis, kurios tuo pačiu metu yra gražios, lengvai sukuriamos ir tinka visų tipų funkcijoms.

1. Minimalistinis dizainas Mehendi:

Minimalistinis dizainas Mehendi

Tai susideda iš dizaino, kurį sudaro minimalistiniai dizainai. Jie užima mažiausiai laiko ir susideda iš minimalaus dizaino. Juos sudaro dizainai, turintys skirtingas kreives, taip pat tradiciniai ir modernūs tuo pačiu metu. Jie yra labai mėgstami tarp moterų įvairioms progoms. Unikaliausias veiksnys yra žiedas, esantis ant rodomojo piršto, kuris padidina dizaino grožį.

2. Paprasti Indijos dizainai Mehndi:

Paprasti Indijos dizainai Mehndi

Tiems iš jūsų, kurie nori turėti minimalistinį savo mehendi stiliaus dizainą, geriausia pasirinkti paprastą indišką dizainą. Jie susideda iš minimalistinio dizaino ir yra pagaminti labai greitai. Kadangi juose yra mažiau detalių, tai galima padaryti greitai. Šie dizainai tinka kiekvienai progai ir gali būti dėvimi įvairaus amžiaus moterims.

3. Greitas gėlių Mehandi dizainas:

Greitas Mehendi dizainas-gėlių Mehendi dizainas

Kitas mehendi dizaino tipas, kurį galima greitai sukurti, yra gėlių dizainas. Šiuose dizainuose yra mažiau sudėtingų modelių, todėl juos lengva padaryti. Tai, kad jį galima lengvai pagaminti, prisideda prie jo pasirengimo tai padaryti. Juos taip pat lengva sukurti, todėl jie įgijo populiarumą tarp moterų. Tie, kurie skuba ir nori tai padaryti greitai, gali pasirinkti šį dizainą.

4. Greiti zigzago Mehndi modeliai:

„Quick Mehendi Designs“-zigzago modeliai

Zigzago mehendi modeliai susideda iš zigzago struktūros. Juos sudaro įvairios linijos, einančios iš visur į visur. Šios linijos yra sukurtos labai nestruktūrizuotai ir yra labai įnoringos. Tai padaryti lengviau ir greičiau. Tai populiarėja tarp moterų, nes joms nereikia daug laiko, tačiau jos atrodo labai patraukliai.

5. Afrikos greiti „Mehandi“ dizainai:

Greitas Mehendi dizainas-Afrikos Mehendi dizainas

Kaip ir arabiški kolegos, šis mehendi dizainas taip pat yra labai populiarus tarp moterų. Jie susideda iš labai paprastų geometrijos formų, tokių kaip linijos, kvadratai ar taškai. Tarpas tarp eilučių yra ne mažesnis nei jo analogai. Kadangi jie susideda iš paprastų formų, tokių kaip linijos ir kvadratai, jie neužima daug laiko.

6. Maroko stiliaus lengvas Mehndi dizainas:

Greitas Mehendi dizainas-Maroko stiliaus Mehendi dizainas

Šis dizainas atkeliavo iš Artimųjų Rytų ir todėl labai skiriasi nuo jo analogų. Jie susideda iš geometrinių modelių, dėl kurių jie skiriasi nuo kitų. Tai dar viena dizaino rūšis, kuri yra labai mėgstama moterų, nes jas sudaro paprasti dizainai, kuriuos lengva padaryti. Tai taupo jūsų laiką ir tuo pačiu atrodo gražiai.

7. „Mehandi“ gėlių žiedlapis:

Greitas Mehendi dizainas-žiedlapių dizainas

Šis dizainas yra jo gėlių dizaino atitikmuo. Panašus į gėlių dizainą yra žiedlapių dizainas, kurį taip pat lengva padaryti. Juos sudaro įvairių rūšių žiedlapiai, kurie tuo pačiu metu atrodo gražiai. Jis tinka visų tipų progoms ir tinka bet kokio amžiaus žmonėms.

8. Keisti Mehendi dizainai:

Greiti „Mehendi“ dizainai- keistas Mehendi

Tradiciniai mehendi stiliai paprastai atliekami kantriai ir todėl užima daug laiko. Pereidami prie neįprastų mehendi dizaino, mes gauname daugybę unikalių dizaino variantų, kuriuos ne tik lengva padaryti, bet ir jie yra labai unikalūs. Laikui bėgant tai populiarėja, nes neužima daug laiko.

9. Įvairūs sūkuriai ir sūkuriai Mehendi modeliai:

Įvairūs sūkuriai ir sūkuriai Mehendi modeliai

Tradicinis mehendi būdas buvo sūkuriai ir sūkuriai. Sukurtas įvairus šių modelių asortimentas, suteikiantis vėsų išvaizdą dizainui. Jie gaminami naudojant įvairius lapų dizainus ir kelias kreives. Jie sudaro bet kokio mehendi dizaino pagrindą. Šių sūkurių ir sūkurių pagalba galima sukurti visą dizainą.

10. Paprasti arabiški dizainai Mehndi:

Greiti „Mehendi“ dizainai-paprasti arabiški dizainai

Nors tam tikrus arabiškus dizainus sudaro sudėtingi, daug laiko reikalaujantys dizainai, yra keletas paprastų arabiškų dizaino variantų, kuriuos galima lengvai padaryti. Šie dizainai sukurti naudojant stilingus modelius, kuriuos lengva padaryti tuo pat metu patrauklius. Šie dizainai yra labai patrauklūs ir unikalūs. Tai puikus dizainas pradedantiesiems, nes juos galima padaryti labai lengvai ir jiems nereikia profesionalių rankų.

11. „Bangle“ stiliaus greiti „Mehendi“ dizainai:

Greitas Mehendi dizainas-apyrankės stiliaus Mehendi dizainas

Šio tipo dizainas yra pagamintas kuriant apyrankes. Apvalus dizainas suteikia mehendi patrauklią išvaizdą ir daro jį patrauklų. Tai suteikia moteriai, nešiojančiai kelis apyrankes, išvaizdą. Šis dizainas yra indiškas, tačiau gali būti dėvimas keletą kartų, nes tinka visiems. Tai labai patraukli ir suteikia subtilią išvaizdą.

12. „Glitter Stones Mehandi Art“:

Greitas Mehendi dizainas-blizgučiai Mehendi

Blizgantis mehendi yra arabiško ir indiško stiliaus derinys. Jie paryškinti blizgučiais aplink paryškintas linijas. Tai suteikia akinantį efektą, tuo pat metu lengva padaryti.

13. Įvairių spalvų greitas Mehndi dizainas:

Greiti „Mehendi“ dizainai-įvairiaspalviai „Mehendi“ dizainai

Šie dizainai sukurti naudojant įvairias ryškias spalvas, kurios padidina jo grožį. Tai moderni mehendi dizaino forma ir įgijo didžiulį populiarumą tarp visų. Tiems iš jūsų, kurie nori neatsilikti nuo tendencijos, galite pritaikyti šį dizainą.

14. Tribal Block Mehandi dizainas:

Greitas Mehendi dizainas-genčių bloko dizainas

Šis dizainas yra modernus senų tradicinių dizainų posūkis. Jie atrodo sportiški ir madingi, todėl gali būti dėvimi bet kokiai progai. Juos taip pat lengva pagaminti, o tai neužima daug laiko.

15. Povas tamsus Mehendi dizainas:

Greitas Mehendi dizainas-Povas Mehendi dizainas

Šis dizainas susideda iš povo formos kreivių. Tai labai sena mehendi forma, kuri yra tradicinė. Juos lengva padaryti, tačiau jie atrodo patraukliai.

Išvada:

Turėdami įvairų dizainą, galite lengvai išsirinkti tobulą dizainą kitai progai. Taikykite geriausią „mehendi“ dizainą, kuris yra greitas ir lengvas ir tinka jums labiausiai.