Vienas iš gražiausių visų žinomų paukščių yra povas, mūsų nacionalinis paukštis. Jų intensyvių spalvų ir plunksnų modelių derinys žavi daugelį iš mūsų, kad galėtume dievinti visą dieną. Dėl šios priežasties povo dizainas yra labiau pageidaujamas ir populiarus pasirinkimas tarp daugelio galimų dizaino variantų. Modeliai ir, svarbiausia, pastangos aiškiai atsispindi po plovimo ir džiovinimo. Nors nėra konkrečių priežasčių, kodėl pasirinktas povas, geriausia spėti, kad dėl puikaus plunksnų demonstravimo ir vien tik paukščio grožio jis tampa populiarus pasirinkimas.

Povas Mehndi dizainas

Paprastas povas Mehndi dizainas:

Jei abejojate, pereikite prie povo mehndi dizaino! Mes žinome painiavą, kai turite nuspręsti dėl mehendi dizaino. Bet kas būtų, jei pasakytume, kad galėtumėte pakeisti tradicinius povo dizainus į kažką intensyvesnio? Pažvelkite į tai, ką galime pasiūlyti.

Čia yra 15 populiariausių „Mor mehndi“ rankų, kojų ir nugaros dizaino variantų, kuriuos galite pasirinkti ir išbandyti šį vestuvių sezoną.

1. Centrinis povas Mehndi dizainas:

Povas Mehndi dizainas

Jis ne veltui vadinamas centriniu povo Mehendi dizainu. Dizainas turi povą delne, kurio motyvai tęsiasi iki rankų. Sudėtingas dizainas su storais ir šviesiais mehndi atspalviais parodys geriausias pastangas. Be ypatingo dizaino, jis veikia tik kūrybiškumu ir yra malonumas akims. Jis buvo nupieštas juodu mehndi, todėl dizainas išsiskyrė. Dizainas idealiai tinka nuotakoms.

2. Paprastas povo dizainas ant kojų:

Povas Mehndi dizainas ant kojos

Čia yra dar vienas paprastas mehndi jūsų kojoms. Šis dizainas yra pernelyg paprastas ir lengvai pieštas. Naudojamas mehandis yra rudas, o paukštis yra pėdų centre, o motyvai nutolę nuo povo. Norėdami užbaigti išvaizdą, naudojamas suderinamas nagų lakas. Tiems, kurie ieško ko nors pernelyg paprasto ant kojų, čia yra vienas, kurį reikia išbandyti.

3. Priedo Mehendi dizainas:

Povas Mehndi dizainas

Šis pėdų aksesuarų dizainas įkvėptas atrodyti stilingai. Dizainas patenka ant kojų pusės, ant abiejų kojų. Dizainas yra gražus, mažas ir labai unikalus. Jis nupieštas naudojant juodą mehandi, o povas viršuje, o apačioje – motyvai. Kaip išbandyti tai savo kojoms?

4. Mažasis povas Mehndi dizainas:

Mažasis povas Mehndi dizainas

Šis yra tikrai paprastas ir mažas! Joje yra viena povo nuotrauka centre su rudu mehndi, be jokių motyvų. Jis turi būti mažas ir paprastas ir ta prasme tikrai madingas. Tai galite išbandyti rankoje ar net rankose.

5. Sudėtingas povas Mehndi dizainas:

Povas Mehndi dizainas

Įmantrus povas su išskleistais sparnais yra vienas iš greitų mehndi dizainų. Nors sudėtingos detalės papildo jo grožį, kuris žymi šio dizaino individualumą. Ilgas povas Mehandi dizainas ant nugaros atrodo gražiau ir įmantriau.

6. Nuotakos povas Mehndi dizainas:

Nuotakos povas Mehndi dizainas

Vestuvių mehndi dizainas paprastai yra labai sudėtingas, nes jame yra daug detalių. Geriau pasirinkti geriausius ir modernius nuotakos Mehendi dizainus, kurie tinka nuotakai. Šie „Peacock Mehendi“ dizainai yra nauja šio vestuvių sezono tendencija. Jie yra elegantiški ir gražūs, todėl kiekviena nuotaka atrodo geriausiai savo forma. Tradicinė ir nepakeičiama mūsų kultūros dalis, mehndi patyrė pokyčių jūrą.

7. Palm Circular Peacock Mehandi dizainas:

„Palm Peacock Mehndi“ dizainas

Mažas ir paprastas apskrito povo dizainas suteikia gražų žvilgsnį mažoms progoms. Apvali kreivė suteikia žavingą vaizdą su taškais viduje. Povų chna dizainas geriausiai tinka su apranga, atliekančia panašų apskritą darbą. Šis delno mehndi dizainas taip pat tinka nuotakoms, nes jis užpildo visą delną nuostabiu dizainu.

8. Centro Mehndi Povo dizainas:

Centras Mehndi Povas dizainas

Povas „Mehndi“, pastatytas centre, atrodo nuostabiai apsuptas įvairių kreivų ir lapų. Dizainas turi du povus, surištus į lapą, kuris vaizduoja nuotaką ir jaunikį. Taigi tai puikus nuotakos Mehndi dizainas. Dizainą taip pat galima pakeisti įdėjus povą ir žirnelį su juodai rudais atspalviais, kad dizaineris lehengas atrodytų žavingai..

9. Kreivos povo plunksnos Mehndi dizainas:

Povo plunksnos Mehndi dizainas

Povas Mehandi dizainas, pagamintas tik iš plunksnų, suteikia nuostabų vaizdą. Dizainas, pagamintas iš juodos spalvos „Mehndi“ ir šešėlių, suteikia nuostabų etninės aprangos vaizdą. Šis dizainas puikiai dera su auksiniais arba sidabriniais išlenktais rankų papuošalais, kurie suteikia nuostabų vaizdą vestuvėms. Prie to galima pridėti gėlių mehndi dizainą, kad dizainas būtų išplėstas iki dilbio.

10. Povas Mehndi ant rankos:

Povas Mehndi ant rankos

Mehndi dizaino povas suteikia žavingą žvilgsnį į ranką. Jis piešiamas ant rankos, tarsi povas sėdėtų ant medžio šakos. Kreivi plunksnos kontūrai papildo jos grožį. Plunksnos pieštos aiškia akimi centre, apsuptos smulkių linijų, todėl dizainas atrodo elegantiškas. Šis dizainas tinka visų tipų suknelėms ir bus visų laikų mėgstamiausias moterų chna dizainas.

11. Genčių povo plunksnų dizainas:

Genties povo plunksnų dizainas

Genčių „mehndi“ dizainas yra gana garsus tuo, kad turi stilingą išvaizdą, palyginti su madinga etnika ar madingu vakarietišku drabužiu. Panašiai genialus povas mehndi dizainas su paprastu plunksnų dizainu yra nuostabus nešiotis. Plunksna nešiojama ant užpakalinės rankos ilgio iki pirštų. Norėdami pridėti grožio, jis taip pat gali būti pagamintas iš spalvų ir akmenų. Genties povas taip pat gali būti suprojektuotas priekinėje rankos pusėje, kad būtų galima visiškai pamatyti povą.

12. Povo plunksnos henna dizainas:

Povas henna dizainas

Povo grožis slypi žavingose ​​plunksnose, kuriose yra skirtingų spalvų akių taškas. Povas pliaupia plunksnas lyjant ir šokant, grakščiai patraukdamas aplinkinių dėmesį. „Mehendi“ dizainai su povo plunksnomis puikiai atrodo. Šios plunksnos taip pat simbolizuoja Indijos dievą Viešpatį Krišną, kuri visada nešioja povo plunksną ant galvos.

13. Paprastas „Mehndi Peacock“ dizainas:

Paprastas „Mehndi Peacock“ dizainas

Paprastas povas mehndi dizainas rankoms yra nuostabus menas. Šiame „mehndi“ povo dizaine nėra per daug papildomų elementų, dėl kurių povas tampa akivaizdesnis. Taigi dizainas yra paprastas ir nėra labai griozdiškas.

14. Garbanotas povas Mehndi dizainas:

Povas Mehndi dizainas

Povai gali būti gaminami dviem būdais; arba su savo nuostabiomis plunksnomis, išskleistomis už jų, arba po plunksnomis. Jie gydomi akimis bet kuriuo iš būdų. Riestas povas turi išlenktą veidą ir kaklą, o jo kūnas yra tarsi milžiniškas ovalas, kuriame daug detalių.

15. Povas Mehndi dizainas ant nugaros:

Povas Mehndi dizainas

Mehandi povo henna su dviem ar trimis povais, gerai išdėstyta kartu kūno gale, atrodo nuostabiai. Dėl didelio paviršiaus dizainas gali būti padidintas ir netgi gali patekti į apatinę nugaros dalį. Povai su liemenėle su daugybe spiralių ir kreivių sukuria įmantrų ir sudėtingą dizainą.

Galutinės mintys:

Povai yra meilės simboliai, todėl jie plačiai naudojami vestuvių mehndi. Be meilės, jie taip pat simbolizuoja dvasingumą, viziją, karališkumą, įkvėpimą ir daug daugiau, kurie yra gana veiksmingi naujai gyvenimo pradžiai.