„Mehndi“ yra ne kas kita, kaip paprastos chna tatuiruotės. Juodasis mehndi yra specialus chna ir kitų cheminių medžiagų mišinys, kuris suteikia tamsesnę spalvą nei raudona ruda. Tai geriausia naudoti vestuvėse ir kitose tokiose funkcijose. Juodi mehndi dizainai gali būti sudėtingi ir paprasti arba įmantrūs ir dekoratyvūs. Tamsesnė spalva suteikia dizainui aiškesnį vaizdą, todėl tatuiruotė tampa ryškesnė ir gražesnė. Daugelyje „mehndi“ dizainų yra gėlių raštai, abstraktūs dizainai ir kai kuriais atvejais ir gyvūnų modeliai! Čia yra penkiolika geriausių juodų mehndi dizainų su nuotraukomis, kurios daro jūsų gyvenimą spalvingesnį.

Juodieji „Mehndi“ dizainai

Geriausi „Black Mehndi“ dizainai:

1. Parengti „Black Mehndi“ dizainą:

Sudaryti juodos spalvos „Mehndi“ dizainą

Šie dizainai yra tipiški arabiški ir azijietiški mehendi dizainai su apyrankėmis, gėlėmis ir spiralėmis, apimančiomis visą ilgį nuo delno iki alkūnės. Šie dizainai turi daug sudėtingų detalių, todėl jie atrodo sudėtingi ir kvapą gniaužiantys. Pirštų galai užpildyti juoda spalva, suteikiančia tam tikrą ribą visam išdėstymui.

2. Povas Juodasis Mehandi dizainas rankoms:

Povas Juodas Mehandi dizainas rankoms

Tam tikri mehndi kuria sportinių gyvūnų veidus. Šios gyvūnų formos taip pat turi tradicinę išvaizdą. Jų kūnai, kaip ir visos kitos dizaino formos, yra kupini sudėtingų detalių! Povas yra labiausiai paplitęs tarp šių dizainų. Juos galima atskirti pagal jų galvas, kurios jas atskiria nuo likusio modelio.

3. Gražūs gėlių juodos spalvos „Mehandi“ dizainai:

Gražūs gėlių juodos spalvos „Mehandi“ dizainai

Įprasti arabiški ir rytiniai mehendi dizainai visada turi gėlių modelius kartu su tam tikromis kitomis detalėmis. Tačiau savo gėlėms galite suteikti ne tokią tradicinę ir modernesnę išvaizdą. Galite turėti abstrakčias gėles su lapais ir nieko kito, einančio per delną ir visą rankos ilgį. Juoda mehndi spalva išsiskiria šviesesniu jūsų odos tonu ir daro dizainą ryškesnį.

4. Gražios dilbio juodos Mehndi konstrukcijos:

Dilbio juodos spalvos „Mehndi“ dizainas

Dauguma mehandi modelių tęsiasi nuo delno iki alkūnės. Taigi visas jūsų dilbis yra padengtas mažomis juodomis gėlėmis ir spiralėmis. Kryžminės linijos ir kitos geometrinės figūros taip pat retkarčiais parodo galvas.

5. Elegantiškas juodas Mehandi dizainas:

Elegantiškas juodas „Mehandi“ dizainas

Kai kurie žmonės, nusibodę dėl pernelyg didelio gėlių naudojimo, tampa novatoriški ir kuria savo mehndi tatuiruotes tik geometrinėmis formomis, pavyzdžiui, deimantais. Galite užpildyti visą erdvę proporcingomis deimantų formomis ir tada užpildyti šias formas kitais raštais. Taip pat galite tiesiog užpildyti alternatyvius deimantus juodos spalvos mehndi.

6. Paprasti juodi Mehendi dizainai:

Paprasti juodi „Mehendi“ dizainai

Lengvi mehandi dizainai, kuriuose nėra daug fanfarų, ir tik kelios kreivės ir linijos išilgai pirštų, delno vidurys ir galbūt gėlė ant nugaros taip pat atrodo gerai. Tai užima mažiau laiko ir atskleidžia daugiau jūsų odos.

7. Raštuotas juodas Mehndi dizainas:

Raštuotas juodas Mehndi dizainas

Abstraktūs modeliai su povo veidais, kelios apskritimų ir trikampių juostos bei kitos geometrinės figūros taip pat yra puikus „mehndi“ dizainas. Jie atrodo mažiau įmantrūs, nors jiems visiškai netrūksta subtilumų. Didesnės formos suteikia jiems mažiau dekoratyvumo.

8. Pėdų juodas Mehendi dizainas:

Pėdų juodos spalvos Mehendi dizainas

„Mehndi“ tatuiruotės yra dėvimos ne tik ant delnų ir dilbių, bet ir ant kojų. Paprastos juodos gėlės, einančios aplink kulkšnį, atrodo gražiai ir moteriškai. Šie juodi mehndi dizainai yra plačiai naudojami daugelyje Azijos šalių, kur mehndi yra svarbi jų kultūros dalis.

9. „Smart Black Mehendi“ dizainas:

„Smart Black Mehendi“ dizainas

Nors į bendruosius rankų darbo „mehndi“ dizainus įeina rytietiško stiliaus gėlių raštai, kurie paprastai atrodo tradiciškai, „mehndi“ dizainai taip pat gali sportuoti geometrines figūras ir modelius, kurie atrodo protingesni. Tokie dizainai atrodo abstrakčiai ir įdomiai. Juos renkasi jaunimas, nes jie yra modernesni.

10. Nuotakos juoda Mehndi:

Nuotakos juoda Mehndi

Šis silpnas dizainas turi nuotakos ir jaunikio glėbį abiejose rankose, o tai atspindi trumpą vestuvių įvykį su Indijos muzikantu ir nuotakos bei jaunikio artimaisiais, šokančiais iš laimės, kad vestuvių renginys taptų laimingesnis. Vestuvinius juodos spalvos „mehndi“ dizainus rankoms dažniausiai piešia profesionalai, imantys tam tikrą sumą, kuri yra didžiulė nei bet kuris kitas dizaino modelis.

11. Pirštų dizainas juodame Mehndi:

Pirštų dizainas juodos spalvos Mehndi

Tai arabiškas juodos spalvos mehndi dizainas, pagamintas iš juodo mehndi kūgio, ty jis gali būti įtrauktas į juodos kontūro mehndi dizainą, jo kontūras nupieštas naudojant juodą kūgį ir erdves, užpildytas įprastu mehndi kūgiu. Šis mehndi greitai patraukia dėmesį dėl juodų kontūrų, palyginti su kitais mehndi.

12. Visos rankos Mehndi:

Visos rankos Mehndi

Tai visos rankos juodo kūgio mehndi dizainas, ty jis apima visą ranką nuo rankos iki pirštų. Tai arabiškas juodos spalvos mehndi dizainas, sujungtas nuo pradžios iki pabaigos, nuo rankos iki piršto. Juodieji arabiški „mehndi“ dizainai yra greičiausiai užbaigiami, nes jie neapima visos rankos, tačiau atrodo gražiai ir gali būti padaryti per kelias minutes.

13. Mažas Mehndi dizainas:

Mažas Mehndi dizainas

Tai smulkmeniškas dizainas, nupieštas ant nugaros rankos pusės. Tai gražus dizainas, padalintas į dvi puses ir sujungtas su pirštu, naudojant keletą pagrindinių formų, tačiau išdėstytas labai gražiai. Šis dizainas taip pat atrodo kaip rankų papuošalas, jungiantis riešą ir pirštus. Maži mehndi dizainai yra smulkiai nupiešti dizainai, kuriems reikia didžiulės koncentracijos.

14. Vyrų Mehndi dizainas:

Vyrų „Mehndi“ dizainai

Šis „mehndi“ dizainas tinka vyrams, kuriems patinka piešti mehndi ant rankos. Šis dizainas dažniausiai yra liaudies menas, tai paprastas mehndi, nupieštas formomis, įskaitant trikampio rodyklės linijas ir taškus. Formos, sujungtos ir sudarančios dizainą, gali būti nupieštos ant rankos ir riešo. Vyrų juodos spalvos mehndi dizainas taip pat pagamintas iš pagrindinių formų ir yra kūrybingas.

15. Vaikai Mehndi dizainas:

Vaikų Mehndi dizainas

Vaikas, kuris turi labai mažą delną ir nori papuošti savo rankas mehndi piešiniais, šis mehndi tinka iš jų, nes yra paprastas dizainas, pagamintas iš įvairių formų ir užpildytas viduje. Tai netgi padeda asmeniui, norinčiam piešti mehndi ant vaikų delno, nes jie nesėdės stabiliai, todėl dizainas nebus paveiktas, nes jis nepriklauso ir sujungia tik paprastos formos dizainą. Vaiko mehndi dizainas taip pat yra paprastas, kuris atrodo gražiai ant mažų rankų.

Be to, mehndi yra paruoštas iš natūraliai prieinamų mehndi lapų ir eukalipto aliejaus mišinio, net jei jis kvepia. „mehndi“ piešimas yra gražus menas, o Indijoje „mehndi“ piešinys yra laimės simbolis ir dažniausiai daromas laimingiausiu atveju, įskaitant vestuves, festivalius ir tt Kai išdžiūvęs „Mehndi“ įgauna gražią raudoną arba oranžinę spalvą. Nuotaka erzinama, kad jei jos mehndi pasidaro labai raudona, tai reiškia, kad jos jaunikis myli ją iki mėnulio ir atgal manė, kad tikroji mehndi spalva paimama priklausomai nuo kūno viduje esančios šilumos. „Mehndi“ dizainas yra kūrybiškumo dalis, kuo kūrybiškesnis esate, tuo unikalesnis ir gražesnis yra „mehndi“.

Šiomis dienomis taip pat daroma tatuiruotė „mehndi“, apimanti mėgstamo animacinio filmo personažą ar bet kokią paukščio tatuiruotę.

Šie juodi mehndi dizainai yra suskirstyti į skirtingus tipus. Kiekvienam žmogui tai skiriasi, pavyzdžiui, visos rankos, padengtos mehndi, o kai kurie yra patenkinti arabišku raštu, o kai kurie – tik su didžiuliu tašku ant rankos, bet taip su vardu mehndi ant rankų.