Rankų ir kojų dažymas chna pasta arba Mehandi dažymas yra populiarus Indijoje, Pakistane ir daugelyje Arabijos bei Azijos šalių. Tai taip pat yra mūsų kultūros ir tradicijų dalis. Ponios puošiasi meniškais mehndi dizainais tokioms progoms kaip vestuvės, vakarėlis ar net dėvėti juos biure. Šiais laikais yra įvairių tipų mehndi, pavyzdžiui, raudona chna, juoda chna, Mehandi su akmenimis, papuošalai ir kt..

Dizaineris MehndiiMenininkas: Drashti Velani

Įvairūs spalvų atspalviai taip pat naudojami „Mehandi“ dizainui dekoruoti arba išlaikyti tradicinius. Rankos atrodo nuostabiai naudojant „mehndi“ dizainą, ir tai yra sparčiai besivystanti tendencija užsienio šalyse, pernelyg populiari kaip laikini tatuiruočių dizainai.

Tradicinis Dizaineris Mehndi dizainas:

Mes pažvelgsime į 15 geriausių dizainerių „mehndi“ rankų dizaino su nuotraukomis.

1. Vestuvių dizaineris Mehandi:

Vestuvių dizaineris MehandiMenininkas: Mehndibyhayat

Indijos vestuvėms būtina suprojektuoti visas rankas ir kojas su nuostabiu dizainerio mehndi dizainu ir raštais. Yra atskira Mehandi ceremonija kaip vestuvių tradicijos dalis. Šis nuotakos mehndi turi nuotakos ir jaunikio dizainą ant delnų ir sudėtingas dizainas visose rankose. Tai visiškai tradicinis Indijos nuotakos dizainas Šiaurės Indijoje. Nuostabios raudonos arba kaštoninės spalvos apyrankės, atitinkančios tamsią chna spalvą, nuotaka yra tobula visais atžvilgiais.

2. Geometrinis dizaineris Mehndi:

Geometrinis dizaineris Mehandi

Geometriniai dizainai turi specifinę simetriją ir ryškius raštus, kurie tikrai traukia akį ir yra gražūs. Šio geometrinio dizainerio Mehandi delnuose yra trikampiai ir deimantiniai raštai, kurie jį visiškai užpildo. Dizainai turi trikampius, taip pat apverstus trikampius su linijiniais raštais, kurie užbaigia geometrinį dizainą. Jos tokios gražios, kad šis geometrinis dizaineris Mehandi yra labai madingas, kaip ir vakarietiškas drabužis.

3. Tradicinis gėlių Mehndi dizainas:

Tradicinis gėlių Mehndi dizainasMenininkas: Akshi Gada

Ryškiausias dizainas yra tradicinis mažų gėlių mehndi dizainas. Dizaino išryškinimo būdas yra šio dizaino tarpai. Modelis ant nugaros turi sudėtingą dizainą. Tikslus šio dizaino grožis slypi pagrindiniame motyve centre. Riešas turi bajubandinį raštą kaip apyrankė. Be to, pirštai taip pat yra visiškai suprojektuoti su lapais.

4. Sudėtingas dizaineris Mehendi:

Sudėtingas dizaineris MehendiMenininkas: Akshi Gada

Labai daug dizainerio elementų turi šie visiškai ranka įmantrūs detalūs dizaineriai Mehendi. Dizainas sukurtas laikantis smulkiausių detalių, o dizainas ir darbas kalba patys už save. Dizainas gali turėti gėlių motyvus ir lapų motyvus su gražiais pratęsimais, užbaigiančiais mehndi dizainą. Tai puikiai tinka bet kuriai nuotakai dėl sudėtingo plataus „Mehandi“ dizaino.

5. Arabų stiliaus dizaineris Mehndi dizainas:

Arabų stiliaus dizaineris „Mehndi Designs“Menininkas: Drashti Velani

Stulbinantis yra šių gražių arabų dizainerių Mehandi dizaino žodis. Galima tiesiog nustebinti nuostabią meno formą. Arabų mehendi dizainas tapo toks populiarus, kad jiems teikiama pirmenybė dėl įvairaus dizaino ir skirtingų motyvų. Įvairūs gėlių, povų ir vynmedžių motyvai su daugybe taškų, linijų ir raštų užbaigia šį nuostabų mehndi dizainą.

6. Tradiciniai motyvų dizainai:

Dizaineris Henna DesignMenininkas: Prachi Doshi

Kaip rodo pavadinimas, dizainas atrodo tradiciškai. Naudotas dizainas, modelis ir „Swastik“. Sudėtingos detalės yra išmatuotos ir pagamintos vienodai vienodai ir simetriškai. Tai toks gražus ir kantrus meno kūrinys.

7. Radžastano dizaineris Mehandi:

Radžastano dizaineris MehandiMenininkas: Akshi Gada

Šis dizainas yra madingas tarp nuotakų. Tai labai sudėtinga ir užima daug laiko. Tačiau rezultatas yra vertas viso laiko ir pastangų, nes „Mehandi“ yra užburiančiai gražus. Šis dizainerio „mehndi“ dizainas gali būti toks, koks nuotaka nori atrodyti kaip tobula mergina savo ypatingą dieną.

8. Povo motyvų dizaineris Mehndi:

Povo motyvų dizaineris Mehndi

Povas yra gražiausias ir grakščiausias paukštis ir įkvėpė Mehandi menininkus visame pasaulyje. Tai taip pat labiausiai mėgstamas motyvas, nes dizainas gražiai paryškinamas ant delno. Povas įkvėpė mehndi ir tatuiruočių menininkus visame pasaulyje. Dizainas užbaigtas sudėtingais piešiniais, kad būtų užbaigtas centrinis motyvas. Tai vienas stulbinantis išskirtinis dizainas.

9. Apyrankės stiliaus dizaineris Mehndi dizainas:

Apyrankės stiliaus dizaineris Mehandi

Centrinis apskritas dizainas su įmantriu riešo dizainu apyrankės stiliumi yra šio dizaino akcentas. Tai vienas dizainerio mehndi, kuriuo galima puikuotis nepriklausomai nuo progos. Apyrankės stilius yra unikalus ir labai išskirtinis. Dėl papildomo riešų ir pirštų dizaino jis atrodo modernus, tačiau turi ir etninės kilmės. Šis stilius pastaruoju metu įgijo didelį populiarumą.

10. Turtingas gėlių dizaineris Mehendi:

Turtingas gėlių dizaineris MehendiŠaltinis: Juvy Mehndi

Tai vienas gražus turtingas mehndi dizainas ir tik dizainerio išvaizda ir pojūtis. Stulbinantys, sodrūs ir sunkūs, įmantrūs gėlių ir lapų motyvai visose rankose padaryti taip, kad neatrodytų netvarkingai, bet atrodytų nuostabiai gražiai. Modeliai pagaminti taip, kad juose būtų plonų ir storų linijų ir raštų mišinys. Ši nuotaka taip pat puikiai tinka nuotakai, kaip ir kitoms šventinėms progoms. Niekada negalima suklysti su gėliais mehndi raštais, padarytais tiek kantrybės ir įmantrumo.

11. Gražus dizaineris Mehndi dizainas:

Gražus dizaineris Mehndi dizainasMenininkas: Ushma Panchal

Tai vienas gražus „Mehandi“ dizainas, vaizduojantis labai mėgstamą modelį. Nuostabi gėlė yra kaip motyvas, bet yra visose rankose ir delnuose. Tai nėra įprasta Mehandi tema, bet pati savaime labai unikali.

12. Širdies formos dizaineris Mehandi:

Širdies formos dizaineris Mehandi

Kas nemėgsta širdies kaip Mehandi dizaino? Širdies formos „mehndi“ dizainai gražiai atrodo ant rankų, ant abiejų rankų nupieštos dvi pusės širdelės, todėl širdis yra tobulai simetriška. Tai neatrodo įdaryta ir iš tikrųjų atrodo labai tvarkinga. Šis konkretus dizainas turi daugybę širdžių, širdis yra širdies dizainas, tačiau turi puikią simetriją visoje rankoje, todėl šis dizainas yra ypač populiarus tarp moterų.

13. Skirtingai gražus dizaineris Mehndi:

Skirtingai gražus dizaineris Mehandi

Veidrodiniai atspindžio „mehndi“ dizainai yra madingi, tačiau visiškai skirtingi abiejų rankų „mehndi“ dizainai atrodo nuostabiai. Tai vienas dizaineris Mehandi moterims, norinčioms eksperimentuoti su dizainu ir mėgstančioms Mehandi. Viena ranka buvo sukurta iki šios rankos vidurio, o kita-tik riešui. Gražiai suprojektuotos abiejose rankose su puikiais dizainerio efektais atrodo puikiai. Tai atrodo nuostabiai ir turi savo žavesio.

14. Vardas dizaineris Mehendi:

Vardas dizaineris MehendiMenininkas: Akshi Gada

Gražūs modeliai, susipynę į vieną kelią, įspausti rankų priekyje, su gražiais įmantriais piešiniais ant pirštų, atrodo gražiai. Šie susipynę vieno kelio dizaineriai mehndi atrodo patraukliai ir tinka bet kokiai progai. Tai gali būti grynai abstraktus dizainas arba arabų tematikos dizainerio dizainas.

15. „Baby Shower Mehndi“ dizainas:

Kūdikių dušas „Mehndi“Menininkas: Priyanka

Tai kitokia „mehndi“ dizaino versija. Tai galima padaryti ant rankų. Tai gražus kūdikio ir mamos modelis. Tai nėra tiek daug įprasta, bet turi skirtingą dizainerio požiūrį į šiuolaikinius mehndi dizainus.

Apžvalga:

Mehndi dizainas yra specifinis tiek, kiek yra įvairių bruožų: nuotakos, šventinis, religinis, tradicinis, modernus, madingas, šiuolaikiškas ir tt dizaino ilgis rankose ir kojose. Išlaikyti tradicinį, tačiau modernų, šie dizainerių „mehndi“ dizainai išsiskiria.