Iš daugelio mehndi dizaino stilių ir variantų vienas ypatingas stilius, į kurį atkreipė daugelio moterų dėmesį, yra „Khafif mehndi“ dizainas. Arabiškas žodis Khafif reiškia sudėtingą. Šie „mehndi“ dizainai daugiau dėmesio skiria detalėms ir detalėms, padarytoms motyvų viduje. Modeliai yra pagaminti tiksliai, todėl šio stiliaus „mehndi“ dizainas yra idealus pasirinkimas sužadėtuvėms ar nuotakos „mehndi“ dizainui.

khafif mehndi dizainas

Norint sukurti tobulumą kuriant „Khafif mehndi“ dizainą, būtina pasitelkti profesionalo pagalbą, nes detalėms reikia patirties. Šis „mehndi“ stilius gali būti taikomas rankų ir kojų priekyje ir gale. Yra moterų, kurios pasirenka šį dizaino stilių taikyti tik pirštams. Pažvelkime į kai kuriuos unikaliausius ir naujausius „Khafeef mehndi“ dizainus.

Gražūs „Khafif Mehndi“ dizainai vestuvėms:

Peržiūrėkime naujausius „Khafif Mehndi“ dizainus, kuriais galite papuošti rankas ir suteikti daugiau grožio savo aprangai,

1. Raštuotas Khafif Mehandi dizainas:

Raštuotas „Khafif Mehandi“ dizainas

Įkvėptas gėlių raštų, šis khafif mehndi dizainas perkelia detales į visiškai naują lygį. Dizainas yra labai sudėtingas ir su puikiu „Mehandi“ menininku niekada negalima suklysti su šiuo super hitu. Taip pat galite pritaikyti šį dizainą ant rankų užpakalinės dalies, kad gautumėte panašią išvaizdą.

 • Tinka kuriai funkcijai: Šis dizainas tinka vestuvėms ir sužadėtuvėms.
 • Suporuoti su: Derinkite prie sunkių tradicinių drabužių.

2. Geometrinis „Khafif Mehendi“ dizainas:

Geometriniai „Khafif Mehendi“ dizainai

Šis visiškai simetriškas ir gražiai įmantrus geometrinis „Khafif mehndi“ dizainas yra tik gryna magija rankose. Traškių deimantų formų serija visiškai kompensuoja delno dizainą. Tada prie jų pirštais prisijungia daugybė puikių vynuogių piešinių. Dizainas užbaigtas užbaigtu vynmedžiu su gėle ant riešo. Dizainą galima atkurti ant kojų ir delno užpakalinės dalies. Dizaino detalės yra labai patrauklios ir gražios.

 • Tinka kuriai funkcijai: Tinka vakarėliams ir šventėms.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais drabužiais.

3. Apskritimo formos Khafif Mehandi dizainas:

Apskritimo formos „Khafif Mehandi“ dizainas

Įspūdingas šio „Mehandi“ dizaino dalykas yra tai, kaip naudojama erdvė rankoje. Apskritas raštas su žiedlapiais, kurių pabaigoje yra detalių, atrodo pilnas, tačiau yra labai išdėstytas, todėl neatrodo labai sunkus ar išsamus. Dizainas dar papildytas pirštais su gėlių žiedlapiais. Taip pat galite sukurti kitokį gėlių stilių ar mandalą kaip pagrindinį elementą. Dizainas yra minimalistinis, bet labai gražus ir gerai išdėstytas.

 • Kuriai funkcijai tinka: Tinka festivaliams ar retkarčiais.
 • Suporuoti su: Derinkite su bet kokia vakarietiška ar tradicine apranga.

4. gudžarati Khafeef Mehandi dizainas:

Gudžarati Khafeef Mehandi dizainas

Žinomi dėl savo unikalaus dizaino, šie khafif dizainai yra įkvėpti Gudžarato valstijos, Indijos. Jie yra puošnūs ir naudoja labai abstrakčius ir šiuolaikinius modelius, todėl šie dizainai atrodo švieži. Motyvus pabrėžia ryškūs ploni tarpai tarp jų. Taigi modeliai išsiskiria ir atrodo gražiai ant rankų. Dizainas su panašiomis detalėmis taip pat gali būti pritaikytas ant galinės rankų pusės.

 • Tinka kuriai funkcijai: Tinka sužadėtuvėms ar vestuvėms.
 • Suporuoti su: Derinkite prie sunkių tradicinių drabužių arba indo-vakarietiškų.

5. Veidrodiniai „Khafeef Mehndi“ dizainai:

Veidrodiniai „Khafeef Mehndi“ dizainai

Kaip rodo žodis, „Mehandi“ dizainas yra veidrodinis vaizdas kiekvienoje rankoje. Dizainas ir modelis yra vienodi abiejose rankose, todėl kiekviena yra veidrodinė. Sudėtingos detalės yra išmatuotos ir atitinkamai pagamintos toje pačioje vienodoje dizaino apdailoje. Simetrija ir nuostabus konteksto ir erdvių naudojimas yra raktas, pabrėžiantis šį dizainą. Panašaus stiliaus „mehndi“ dizainą galite pritaikyti ir delnų gale.

 • Tinka kuriai funkcijai: Tinka šventėms ar šeimos šventėms.
 • Suporuoti su: Derinkite prie indo vakarietiškų ar tradicinių drabužių.

6. „Khafif“ dizaino detalės:

„Khafif“ dizaino detalės

Šiame detaliame „Mehandi“ dizaine akį patraukia du dalykai. Tai labai aukšto lygio detalės „Mehandi“, todėl gražiai atrodo ant rankų. Dizainas yra toks sudėtingas, koks tik gali būti, ir gali būti puikus vestuvių mehndi modelis. Kitas dalykas yra dizaino blizgesys ir blizgesys, kuris yra labai aiškus ir ryškus, tačiau su smulkiausiomis detalėmis. Galima pridėti motyvų, tokių kaip būgnai, dramblys, svastika ar kiti, kad šis dizainas atrodytų palankiau.

 • Tinka kuriai funkcijai: Tinka vestuvėms ar neseniai ištekėjusioms moterims.
 • Suporuoti su: Derinkite su tradiciniais drabužiais, tokiais kaip saree ir lehenga choli.

7. Šiuolaikiniai, tačiau tradiciniai „Khafif Mehandi“ dizainai:

Tradicinis Khafif Mehandi

Puikus tradicinio, tačiau šiuolaikiško derinys yra šis įmantrus khafif mehandi dizainas. Dėl centrinio dizaino simetrijos, taip pat į adatas panašių pirštų tikslumo, tai yra visiškai nuostabus išsamus khafif Mehandi dizainas. Tai mandalos įkvėptas dizainas. Taip pat galite pritaikyti šį dizainą ant kojų ar delno, papildomai detaliai.

 • Tinka kuriai funkcijai: Tinka tiek šventėms, tiek vakarėliams.
 • Suporuoti su: Derinkite prie vakarietiškų ar tradicinių drabužių.

8. Povas įkvėptas Khafif dizainas:

Povas įkvėpė „Khafif“ dizainą

Vienas iš sudėtingiausių dizainų yra gražaus povo su subtiliu darbu centre. Dizainas gali būti per visas rankas arba gali būti išdėstytas atskirai, taip išryškinant povo motyvus. Šis dizainas yra nuostabus khafif mados išskirtinio mehndi pavyzdys. Taikykite šį dizainą savo rankų gale artimo šeimos draugo ar giminaičio vestuvėms.

 • Tinka kuriai funkcijai: Tinka vakarėliams ir šeimos funkcijoms.
 • Suporuoti su: Derinkite prie indo-vakarietiškų ar tradicinių drabužių.

9. Maroko Khafif Mehandi dizainas:

Maroko „Khafif Mehandi“ dizainas

„Khafif mehandi“ dizainas yra įvairių dizainų, stilių, formų ir modelių. Maroko plytelės, modelis yra labai išsamus, su mažomis gėlėmis ir plačiai naudojamomis linijomis. Dizainas yra gerai išdėstytas, o vienas žvilgsnis į rankas labai patinka akims. Panašus dizaino stilius taip pat gali būti taikomas delnams ir kojoms.

 • Tinka kuriai funkcijai: Tinka draugiškiems vakarėliams ir šeimos šventėms.
 • Suporuoti su: Derinkite prie vakarietiškų ar tradicinių drabužių.

10. Gėlių Khafif dizainas kojoms:

„Khafif mehndi“ dizainas kojoms

Šie nuostabūs gėlių khafifo dizainai kojose puikiai tinka nuotakai jos ypatingą dieną. Šis dizainas turi gražias gėles, veikiančias ant kojos asimetriškais raštais ir detalėmis su žvaigždutėmis. Be to, dizainą užbaigia nedideli gėlių vynmedžiai, tinkamai pasiskirstę po visas kojas. Šis dizainas, pritaikytas ant kojų, taip pat gali būti taikomas delno gale.

 • Tinka kuriai funkcijai: Šis dizainas tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ar šventėms.
 • Suporuoti su: Derinkite prie indo-vakarietiškų ar tradicinių drabužių.

11. „Back Hand Khafif Design Magnificence“:

„Back Hand Khafif Design Magnificence“

Puikios kreivės, maži gėlių motyvai ir tikslus abiejų rankų dizainas yra šio „khafif“ dizaino mehandi akcentai. Detalės visose rankose, pirštuose ir rieše yra tiesiog kvapą gniaužiančios. Galite atkurti šį dizainą naudodami gėles ar kitus panašių kreivių modelius, kad gautumėte kitokį vaizdą.

 • Tinka kuriai funkcijai: Tinka sužadėtuvėms ir šeimos funkcijoms.
 • Suporuoti su: Derinkite prie tradicinių ar indo-vakarietiškų drabužių ir kai kurių stambių papuošalų.

12. Tik pirštai „Khafif Designs“:

Tik pirštai „Khafif“ dizainas

Kaip rodo pavadinimas, jis yra sudėtingai suprojektuotas tik ant pirštų, visiškai juos uždengiančių. Gėlių motyvai, tekstūros, raštai, linijos, taškeliai ir tt gali būti naudojami austi šią magiją ant pirštų. Šią „Mehandi“ išvaizdą galima sportuoti ir vakarietiškais drabužiais. Chna dažyti pirštai atrodo gražiai. Šį sudėtingą dizainą taip pat galite pritaikyti priekinėje pirštų pusėje.

 • Tinka kuriai funkcijai: Tinka vakarėliams ar festivaliams.
 • Suporuoti su: Derinkite prie gražios apyrankės kartu su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

13. Magiški gėlių „Khafif“ dizainai:

Magiški gėlių „Khafif“ dizainai

Šis gėlių khafif mehndi dizainas yra minimalistinis, tačiau suteikia bendrą vaizdą, išsamiai apibūdindamas gėles ir kitus gėlių dizainus. Gėlės skleidžiamos nuo riešo iki delno, naudojant kreives, sujungiančias jas su mažu apskrito motyvo pirštų galiukais. Šį „mehndi“ dizainą galima atkurti naudojant įvairių stilių gėles, taip pat užtepti ant delno ir kojų..

 • Tinka kuriai funkcijai: Tinka vakarėliui ar šeimos šventei.
 • Suporuoti su: Suporuokite su mėgstamu salwar kameez arba kurta.

14. „Khafif“ dizainas ant nugaros:

„Khafif“ dizainas ant nugaros

Gėlė buvo naudojama kaip pagrindinis elementas, kurio vynmedžiai išsiskleidžia, o jų pabaigoje yra daugiau mažų gėlių su taškais ir lapais. Tai puikiai tinka su supjaustytomis palaidinėmis ir giliomis kaklo viršūnėmis. Šiam dizainui taip pat galite naudoti išsamesnį gėlių stilių arba sukurti mažesnę rankų versiją.

 • Tinka kuriai funkcijai: Tinka sužadėtuvėms, vakarėliams ar šeimos funkcijoms.
 • Suporuoti su: Derinkite su kaklo vėriniu ir giliai iškirpta kaklo palaidine arba kameez.

15. Tinklinio ir juostinio modelio „Khafif“ dizainas:

Tinklinio ir juostinio modelio „Khafif“ dizainas

Delne yra apibrėžta tinklelio detalė su keturiais gėlių taškeliais, sudarančiais gėles visame tinklelyje. Tai sudaro viršutinę delno dalį. Šone prie riešo yra pusiau apskrito juostos raštas su piešiniais. Pirštai taip pat turi tinklelį ir juostos modelį, užbaigiantį dizainą. Sukurkite šį dizainą delnų gale, kad gautumėte intymesnių funkcijų ir įvykių.

 • Tinka kuriai funkcijai: Tinka sužadėtuvių ceremonijoms ir festivaliams.
 • Suporuoti su: Derinkite su apranga su rankovėmis ar tradicine apranga.

Papildomi „Khafif Mehndi“ dizaino patarimai:

 • Dabar, kai gavome įkvėpimo apie „Khafif mehndi“ dizainą, kad sužinotume apie kai kuriuos patarimus ir gudrybes, kad jūsų mehndi atrodytų geriausiai,
 • Atlikite keletą tyrimų internete, kad surastumėte jums tinkamiausią dizainą.
 • Nevenkite eksperimentuoti su dizainu ir pridėti savo prisilietimą.
 • Jei jums nelabai sekasi valdyti mehndi kūgį, kreipkitės pagalbos į profesionalą, nes tai užtikrins, kad jūsų dizainas atrodys tobulai.
 • Ant džiovintų mehndi naudokite kalkių ir cukraus mišinį, nes tai padės mehndi ilgiau išlikti ant rankų, o tai netiesiogiai padės pasiekti tamsesnę dėmę.
 • Venkite naudoti cheminius mehndi kūgius, nes tai gali sukelti reakciją į jūsų sveiką odą.

Apžvalga:

Internete ir kituose šaltiniuose galima rasti įvairių stilių ir tipų „mehndi“ dizaino, tačiau dizainas yra per sunkus arba per paprastas. Štai tada jums gelbsti „Khafif mehndi“ dizainai. Dizainas tinka festivaliams ir šeimos funkcijoms, nes jie yra visiškai išsamūs ir gali būti pritaikyti bet kuriai pageidaujamai kūno daliai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasinaudoti smulkiu antgalio kūgiu ir šiek tiek praktikos, kad lengvai pasiektumėte norimo mehndi dizaino sudėtingumą.