Mehandi yra natūralus dažiklis, pagamintas iš chna augalų krūmo lapų. Tai natūralus rankų ir kojų dažiklis, ir šis mehandi menas dabar paplitęs visame pasaulyje. Vakaruose ji yra žinoma kaip laikina tatuiruotė ir yra labai populiari.

Tatuiruočių pramonė staiga pakilo dėl šių laikinų tatuiruočių, vadinamų mehandi. Paprastai žmogus yra įpratęs vestuvėse, festivaliuose ir kitomis progomis matyti pilną, didelį ir prabangų mehandi dizainą. Tačiau yra kitokia lyga mažuose mehandi dizainuose, kurie dabar yra labai populiarūs. Tai paprasti ir prašmatnūs mehndi dizainai, dėl kurių rankos atrodo gražiai. Tai nereikalauja daug laiko, neatrodo netvarkingai, tačiau turi reikiamą rankų ar kojų spalvų užuominą.

Maži „Mehndi“ dizainai 2020 m

Madingi ir gražūs maži „Mehendi“ dizainai 2021 m. Su nuotraukomis:

Pažvelkime į 15 geriausių mažų mehendi dizainų progoms.

1. Aptvertos gėlės Mažas Mehndi dizainas rankoms:

maži mehandi dizainai

Jei „mehandi“ dizaino programa yra visai nauja, jie dažniausiai nori iš pradžių išbandyti mažus dizainus – tai puikus dizainas su gėlėmis ir tvoromis ant piršto galiuko. Šis dizainas tinka visiems; nepriklausomai nuo jų amžiaus. Šie dizainai nėra užgriozdinti ir juos galima išbandyti namuose, o galinėje rankos pusėje jis atrodys gražiai.

2. Mehndi dizainas mažoms rankoms:

Geriausia geometrija

Tai yra vienas iš paprastų mehandi dizaino pradedantiesiems; daugumai jų visuomet patogu naudoti geometrines figūras ir taškus taikant dizainą. Šis dizainas turi neįprastą raštą ant pirštų, todėl esmė yra geometrinės formos, o delnas liko tuščias, kad ranka atrodytų paprastesnė ir nepakartojama.

3. Mažas, bet pilnas:

Mažas, bet pilnas

Galima visiškai pamilti šią mažą, paprastą klasiką. Šis arabiškas chna dizainas yra paremtas tradiciniu stiliumi. Gėlių ir paisleys modeliai ir „mehndi“ naudojami motyvai iš esmės yra labai paprasti, taip pat suteikia elegantišką išvaizdą, o pirštai yra padengti mažu gėlių mehndi dizainu.

4. Madingi maži „Mehandi“ dizainai rankoms:

Madinga, tačiau tradicinė

Šis dizainas labai skiriasi nuo kitų mehandi dizainų; jis duotas gėlių ir lapų raštais, prasidėjusiais nuo rodomojo piršto ir ištemptais iki riešo, o likusieji pirštai – gėlę ir taškelius. Šis mažas mehndi dizainas puikiai tiks žmonėms, kurie nori būti madingi ir tikrai gali išbandyti šį mehndi dizainą.

5. Maži Mehendi dizainai rankoms:

Klastingas ir etninis

Šis apvalus mažas „mehndi“ dizainas atrodo sudėtingas su apskrito rato simboliais, tačiau suteikia nuostabią rankų išvaizdą. Šis mažas dizainas su apskrito sudėtingumo motyvu gali būti uždėtas ant delno arba ant nugaros, užpildant pirštų dangtelius, suteikia etninio mehandi meno. Tai padaryti labai paprasta ir tinka kiekvienai progai.

6. Maži Mehendi modeliai nugaros rankai:

Grandinės įtraukimo dizainas

Galima neabejoti, kad pavogti širdis su šia grandine, apimančia mehandi dizainą ant nugaros, su apskrito gėlių raštu centre. Šis dizainas bus gražus sužadėtuvių ceremonijai, centrinis dizainas, nors ir labai įmantrus, neatrodo labai užgriozdintas. Grandinė eina per bevardį pirštą su gražia gėle ant galo.

7. Spiraliniai maži Mehndi modeliai kojoms:

Spiralinis dizainas kojoms

Tai įkvepiantis arabiškas spiralinis mehndi dizainas, sujungtas su mažais taškeliais ir yra madingas pėdų modelis, pagrįstas pasirinkimu; tai galima ištempti virš kulkšnies. Spiralinis raštas atrodo minimalistinis, tačiau suteikia gražų prisilietimą prie kojų, kuris puikiai tiks bet kokiai progai.

8. Mehndi dizainas mažoms rankoms:

Toms mažoms rankytėms

Net vaikai ir mergaitės mėgsta puikuotis mehandi. Šis paprastas mehandi dizainas yra dviejų gėlių, sudarytų iš kelių lapų ir išlenkto stiebo, derinys. Gėlės yra Dievo kūriniai, turintys savo grožį ir taip pat skirti vaizduoti džiaugsmą ir laimę. Tai atrodys gražiai ant mažų rankų.

9. Gėlės kojoms:

Gėlės kojoms

Tai paprastas, bet elegantiškas mehndi dizainas kojoms; gėlės yra subalansuotos lapais ir karoliukų grandinėmis. Pirmajam pirštui suteikiama gėlė, pritvirtinta linijomis, o likusiems pirštams – paprastas lapų rašto dizainas. Šis „mehandi“ dizainas bus tinkamas žmonėms, kurie mėgsta būti paprasti ir patrauklūs.

10. Tobula simetrija:

Tobula simetrija

Šis paprastas mehandi dizainas taip pat gali būti naudojamas kaip laikina tatuiruotė, jis suteikė labai sudėtingą dizainą su apskrito gėlių menu, o gėlė buvo paryškinta kreivėmis ir ovalo formos raštu. Taikyti taškeliai suteikia visapusišką išvaizdą dizainui. Šį meną galima net išbandyti ant peties.

11. Tik nykštis:

Tiesiog nykštis

Šis dizainas ypač tinka žmonėms, norintiems paryškinti tik nykštį, šis mehandi yra visiškai sukurtas derinant paisley ir taškus, sumaišant keletą gėlių raštų. Tai puikiai tinka pradedantiesiems, kurie norėtų išmokti mehandi, gali pradėti nuo mažų dizainų, o ne pasirinkti vieną kartą didesnį.

12. Akmenys ir blizgučių dizainas:

Akmenų ir blizgučių dizainas

Šiais laikais akmenų ir blizgučių naudojimas mehandi dizainuose tapo tendencija; šis gėlių ir lapų raštas su akmenimis suteikia naujai išvaizdai įprastą chną ir dar geriau išryškina mažus dizainus. Šiuolaikinės nuotakos gali tiesiog atrodyti nepriekaištingai, derindamos nuotakos aprangą ir derantį akmenį kartu su blizgučiais.

13. Gražus mažas Mehndi dizainas kojoms:

Kojų gražinimas

Tai unikalus mehandi dizainas kojoms, tiesiog pavogė visų širdis. Kojos dekoruotos naudojant prabangų dizainą. Retai ant kojų tepami du skirtingi mehndi dizainai. Šis dizainas gali būti kuo paprastesnis, naudojant tik gėles, lapus, linijinius raštus, taškus ir pan., Suteikiant nedidelį motyvą.

14. Maži „Mehndi“ pirštų modeliai:

Žiedinis pirštas Mehandi

Tai pavyzdys, kai galima puikuotis mažais mehandi piešiniais; tik šis vieno piršto mehandi dizainas geriausiai atrodo ant bevardžio piršto. Nuotaka gali naudoti šį unikalų dizainą sužadėtuvių ceremonijai. Šis dizainas buvo atliktas naudojant širdies simbolį, ovalo formos ir paryškintas keliais taškais.

15. Rodyklė ir nykščio pirštas:

Tik rodyklė ir nykštys

Galima tiesiog pažvelgti į šį unikalų mažų ir paprastų mehandi dizainą. Tai sudėtingas lango stiklo modelis, jungiantis nykštį ir rodomąjį pirštą rankoje. Šis dizainas puikiai tinka sangeetui ar sužadėtuvių ceremonijai, kurioje turi dalyvauti draugai.

Visi šie dizainai buvo pasirinkti iš įvairių „mehandi“ dizaino variantų. Šie maži mehndi dizainai puikiai tinka bet kokiai progai ir kuriuos gali išbandyti pradedantieji. Šie maži dizainai turi padaryti visas moteris gražesnes, nepriklausomai nuo progos. Eik į priekį ir išbandyk šiuos nuostabius mažus mehandi dizainus ir jais puikuojasi.