Mehendi yra svarbi Indijos kultūros dalis. Šios laikinos mehndi tatuiruotės yra taikomos moterims visoms progoms. Indijos vestuvės yra triukšmingi spalvingi šeimos susitikimai, kurie nebūtų baigti be tam tikrų dalykų-religinių ceremonijų, svečių vaišių ir, žinoma, gražūs mehandi dizainai, puošiantys nuotakos ir jos draugų rankas ir kojas. Garsiausias Indijos mehandi dizainas yra didelis taškas ar figūra delno viduryje, o pirštų galiukai yra visiškai nuspalvinti. „Mehandi“ yra senovės indų kūno menas, išrastas kaip šiuolaikinis mados aksesuaras.

2020 m. Galutinis „Marwari Mehndi“ rankų ir kojų dizainas:

Čia yra mūsų 15 naujausių „Marwari Mehndi“ dizaino vaizdų su švariu paaiškinimu. Iš savo sąrašo pasirinkite savo mėgstamiausią.

1. Paprastas „Marwari Mehandi“ dizainas:

marwari mehndi dizainas

Paprastas „mehndi“ dizaino „marwari“ yra paprastas, bet atrodo elegantiškai. Jie nėra per sunkūs ar perpildyti dekoratyviniu dizainu. Tai puikūs gėlių ir paisleys modeliai su tam tikromis linijomis! Dizainas neapima viso delno ir leidžia palikti šiek tiek vietos ant delno.

2. Meniniai Marwari Mehendi dizainai:

Meniniai Marwari Mehendi dizainai

Šie „Marwari mehandi“ dizainai turi gėlių, paisijų ir spiralinių raštų derinį. Juose nėra tiek daug gėlių ar kitų formų. Šis dizainas yra šiek tiek šiuolaikiškas ir sukurtas taip, kad sukurtų labai patrauklų vaizdinį efektą, tarpai tarp dizaino yra skirti pabrėžti modelio grožį.

3. Puikus Mehndi Marwari dizainas:

Puikus Mehndi Marwari dizainas

Kitas nuostabus ir naujausias mehendi dizainas turi gėlių ir lapų piešinį, taip pat turi ovalo formos užblokuotą dizainą. Stori kontūrai ir plonos linijos detalėms daro vaizdą ryškesnį ir patrauklesnį, o šiuolaikinis dizainas, sumaniai išnaudojantis spragas, sukuriantis stulbinantį meno kūrinį.

4. Paprasti elegantiški „Marwari Mehandi“ dizainai:

Paprasti elegantiški „Marwari Mehandi“ dizainai

Paprasta gėlė delno centre su įmantresniu raštu ant dilbio ir su gėlių bei taškuotais piešiniais ant visų pirštų davė tokią išvaizdą. Šios abstrakčios gėlės atrodo gražiai ant kiekvieno žmogaus rankų ir nesunku padaryti šį paprastą dizainą, kuris sugeba atrodyti puikiai.

5. Gražus Marwari Mehendi dizainas:

Gražus „Marwari Mehendi“ dizainas

Tai yra vienas iš unikalių ir elegantiškų mehendi dizaino, nors tai tikrai nėra pats sunkiausias ar daug laiko reikalaujantis dizainas šiame sąraše, tačiau jam reikia labai tvirtos rankos ir labai įdomios akies, kiekvieną kreivę ir lenkimą reikia pakartoti ranka, kad sukurtumėte dar lengvesnį dizainą su gėlių ir spiralės raštu.

6. Įžymūs „Marwari Mehandi“ dizainai:

Garsūs „Marwari Mehandi“ dizainai

Šio tipo naujausi „Marwari mehendi“ dizainai pasižymi storomis ir skirtingomis linijomis. Nors modelis turi daug sudėtingą detalių dizainą, nėra šešėlio ir visos linijos yra vienodo storio ir nuoseklumo. Pirštų galiukai suteikė mielą dizainą su taškuotu raštu, todėl bendras vaizdas tampa madingesnis.

7. Vestuvių Marwari Mehndi dizainas rankoms:

Vestuvių Marwari Mehndi dizainas rankoms

Šį sunkų mehendi dizainą dažniausiai dėvi nuotaka ir jaunikis bei jų artimi giminaičiai. Šie nauji „Marwari mehandi“ dizainai yra labai sudėtingi ir įmantrūs. Juose pavaizduotos tipiškos nuotakos ir jaunikio figūros su daugybe kitų vestuvėse esančių atributikos vaizdų; šis dizainas dengia kiekvieną odos centimetrą ir suteikia sodrią išvaizdą.

8. „Marwari Mehndi“ dizainai kojoms:

„Marwari Mehndi“ dizainas kojoms

Šis mehendi dizainas kojoms yra sustojimo ir žvilgsnio gabalas. Kojų grožis yra gerai apibrėžtas nuostabiame mehendi dizaine, kuris yra taip gerai apgalvotas. Pėdų Mehndi dizainas yra įmantrus ir juose yra sudėtingos detalės, o modeliai, sukurti kaip kulkšniai su tinkama nagų lako spalva, tik pabrėžia mehendi dizainą.

9. Blizgučiai Marwari Mehndi dizainas su akmenimis:

Marwari Mehndi dizainas su akmenimis

Šis mehandi dizainas yra tiesiog unikalus ir elegantiškas, jis derinamas su rožine spalva, o mehandi turi apskrito gėlių ir deimanto formos raštą. Rožiniai blizgučiai naudojami dizainui paryškinti, pirštų galiukai suteikė paprastą punktyrinį raštą. Blizgančių spalvų derinį galima keisti atsižvelgiant į atitinkamą aprangą.

10. Povo tema „Marwadi Design Mehndi“:

Povo tema „Marwadi Design Mehndi“

Povas yra vienas labai populiarus motyvas, pastebėtas daugelyje nuotakos chna mehndi dizaino. Sudėtingi povų modeliai reikalauja kvalifikuotų rankų ir nėra skirti pradedantiesiems, tačiau mažai praktikuojant gali būti sukurti gražūs povo mehandi dizainai. Du didingo dizaino povai, kuriuos galima pamatyti Radžastano karališkųjų rūmų sienose.

11. Marwari Mehndi kuria visas rankas:

Marwari Mehndi kuria visas rankas

Šis šiuolaikinis dizainas apima visą dilbį, o įmantriai suformuotas raštas daro ranką nuostabią; bet tarp jos gali būti matoma viena širdis ir kita, kita vertus, laikant kartu visos širdies formos širdis, ir tai yra pagrindinis šio „Marwari“ dizaino akcentas.

12. Gėlių tema „Marwari Mehndi Design“:

Gėlių tema „Marwari Mehndi Design“

Gėlių dizainas „Mehandi“ rankoje atrodo labai grakštus, o storos kraštinės yra ant gėlių. Šis dizainas yra labai paprastas nuotakai, tačiau atrodo sudėtingas. Tikrasis dizaino grožis slypi jo paprastume, nes Marwadi ponios Mehendi pristato beveik kiekviename festivalyje. Taigi tai gali būti geras „Mehandi“ pasirinkimas festivaliams.

13. „Kalash“ tema „Marwari Mehndi Design“:

„Kalash“ tema „Marwari Mehndi Design“

Šiame „Marwari Mehndi“ dizaine „Kalash“ yra užfiksuotas ant nuotakos rankų; tai unikalus ir retas dizainas. Gražus „Kalash“ piešiamas kartu su kitais piešiniais šoniniame darbe. Kalašas laikomas palankiu dalyku Indijos kultūroje. Taigi palaima piešti Kalašą ant nuotakos rankos.

14. Dekoratyvinis Marwari Mehndi dizainas:

Dekoratyvinis „Marwari Mehndi“ dizainas

Tai yra naujausias „Marwari Mehndi“ dizainas, kuris išraižytas sunkiu dizainu, naudojant aukso spalvos blizgučius ir veidrodį. Dizaino kontūrai buvo paryškinti aukso spalvos blizgučiais, o dizaino viduryje buvo pastatytas didelis veidrodis, kad jis atrodytų prabangiau ir sukeltų smalsumą visiems giliai pastebėti „Mehandi“ dizainą.

15. Radha Krišnos tema Marwari Mehndi dizainas:

Radha Krišnos tema „Marwari Mehndi Design“

Šis unikalus mehendi dizainas kupinas tradicinių elementų. Jame yra povo motyvai, taip pat nupieštas Viešpaties Radha Krišnos elementas. Naujo gyvenimo etapo pradžia su Radha Krišnos palaiminimais yra populiarus ritualas Indijos kultūroje, po kurio galima žengti į palaimingą vedybinį gyvenimą įtraukiant Radha Krišnos piešinį į nuotakos mehndi.

Išvada:

„Marwari Mehndi“ dizainai gimė Radžastane, Indijos mieste, kuriame visa reikšmė teikiama jos tradicijoms ir kultūroms. „Marwari mehndi“ dizaino knygos yra labai sunkios ir užpildo visą nuotakos ranką ir kojas. Radžastano ponios labai nori išsiaiškinti priežastį, dėl kurios reikia įdėti Mehendi, Karva Chauth yra labai garsi Radžastane. Jie turi ypatingą „Mehndi“ Karva Chauth ir tą dieną ruošiasi kaip nuotaka, „Marwari Mehndi“ dizainas yra labai elegantiškas ir parodo Radžastano kultūrą.