„Diwali“ yra šviesos festivalis, ir jis gali būti ryškesnis naudojant grakščius „Mehandi“ dizainus. Šio festivalio metu visi norėtų puoštis tradiciniais drabužiais, mehndi suteiks papildomo žavesio bendram vaizdui. „Mehandi“ taikymo tikslas yra tik tas, kad jis pagražintų moterų kūnus.

Diwali Mehndi dizaino kolekcijos

Azijos šalys turi labai garsų paprotį puošti mehndi ant Diwali. Moterys mieliau taiko „Mehandi“ prieš pradėdamos bet kokius „Diwali“ ritualus, o „mehndi“ taikymas festivaliuose visada atneša sėkmės, sveikatos ir klestėjimo.

15 specialių „Diwali Mehndi“ dizainų:

Norite geriausių „Diwali“ mehndi dizainų? Čia rasite geriausius „Diwali mehndi“ dizaino paveikslėlius, skirtus papuošti rankas šiame ypatingame festivalyje.

1. Indijos Mehendi dizainas Diwali:

Indijos Mehendi dizainas Diwali

Indijos mehndi dizainas yra šiek tiek sudėtingas. Modeliai daugiausia su povu, gėlėmis ir unikaliomis kreivėmis. Šioje konstrukcijoje nėra daug vietos, nors tai priklauso nuo „Mehendi“ dizaino. Dauguma žmonių mėgsta ją taikyti progomis dėl savo stiliaus skirtumų.

2. Arabų stiliaus Mehndi dizainas Diwali:

Arabų stiliaus Mehndi dizainas Diwali

Šis „Mehandi“ modelis bus geras pasirinkimas šiam „Diwali“. Tamsiai juodos spalvos arabiški Mehendi žavingi kontūrai yra labai dekoratyvūs ir patrauklūs, riešas paryškintas apyrankės tipo raštu, taip pat šį dizainą labai lengva piešti. Ypač šis dizainas suteikia rankai nepakartojamą išvaizdą.

3. Paprastas Mehndi modelis Deepavali:

Paprastas Mehndi modelis Deepavali

Šis ypatingas modelis yra paprastas indiškas Mehendi. Šis užpakalinės rankos „mehndi“ dizainas visada gali būti vienas iš geriausių variantų tiems, kurie nori įsigyti tradicinių „Diwali“ „mehndi“ dizainų. Gėlių dizainas ant pirštų yra tiesiog tobulas.

4. Gėlių Mehndi dizainas rankoms:

Gėlių Mehndi dizainas rankoms

Dizainas yra mišri Indijos ir arabų stiliaus kultūra. Jis prasideda nuo didelio gėlių rašto prie pagrindo ir pasiekia riešą, visą ilgį sudėtingai padengdamas įvairiais raštais, tokiais kaip gėlių ir paisle. Šis modelis bus geriausias pasirinkimas, jei ieškote žavingo mehndi dizaino. 

5. Apskritas Mehandi menas festivaliui Diwali:

Apvalus „Mehandi“ menas festivaliui „Diwali“

Šis Mehendi stilius yra populiarus dėl savo paprastumo; riešas pagamintas kaip apskritas pavienis vienetas su daugiau ar mažiau tuščia centrine dalimi, padengtas tik išlenktomis gėlėmis ir šakomis. Pirštai padengti paisomis ir taškuotu raštu. Šis dizainas laikomas tradiciškiausiu ir madingiausiu.

6. Gėlių stiliaus Mehndi dizainas:

Gėlių stiliaus Mehndi dizainas

Šis dizainas turi tradicinį prisilietimą; jis puikiai derės prie bet kokio etninio drabužio dėl dizaino prašmatnumo. Jis turi gėlių vynmedžių dizainą, kuris buvo pratęstas nuo delno iki riešo; tai yra vienas iš geriausių šio festivalio dizainų, kad moterų rankos būtų ryškesnės.

7. Įvairiaspalvis Mehendi dizainas:

Įvairiaspalvis Mehendi dizainas

Ankstesnėmis dienomis „mehandi“ buvo galima įsigyti tik viena spalva, tačiau laikui bėgant jis išrado daugybę skirtingų spalvų. Viršutinėje dalyje esantis dizainas apima viršutinę rankos dalį ir visus pirštus. Daugelis moterų pritaria šiam dizainui, nes gali jį derinti su savo apranga.

8. Maroko stiliaus Diwali Mehndi modeliai:

Maroko stiliaus Diwali Mehndi modeliai

Šis dizainas iš esmės vadinamas marokietišku modeliu. Jis yra padengtas gėlių, ovalo ir apskritimo dizainu. Dizainai taip pat apima nago pagrindą, kuris užbaigia vidurinio piršto dizaino išvaizdą ir liečia modelį. Šis dizainas bus geriausias tradicinis dizainas.

9. „Glitter Mehndi“ dizainas „Diwali“:

„Glitter Mehndi“ dizainas „Diwali“

Šiame „Mehandi“ kontūrai yra pagaminti naudojant originalius „Mehendi“ gaminius, ir vienintelis dalykas leidžia keliose vietose specialiai naudoti blizgučius, kad jie atrodytų šviesesni. Šis stilius yra laikomas naujausia pastarųjų laikų mada, gali naudoti šį modelį su kitokiu spalvų deriniu su atitinkamais drabužiais, kad „Diwali“ taptų spalvingesnis.

Dar keli dizainai:

„Diwali Mehndi“ rankų dizainas

gėlė Diwali Mehndi dizainas

Povas Diwali Mehndi dizainas

palieka „Diwali Mehndi Designs“

nugaros ranka Diwali Mehndi Design

nugara pilna ranka Diwali Mehndi Design

Visa tai yra naujausi „Diwali“ mehndi dizainai, atrinkti visoms moterims, kad šis „Diwali“ būtų spalvingesnis naudojant šį chna meną. Šiam festivaliui ypač rūpinkitės rankomis ir kojomis ir derinkite su etnine apranga, dėl kurios visos moterys šiuo nuostabiu atveju atrodys įspūdingiau.