Mehndi yra esminė Indijos kultūros dalis, ji naudojama kaip dekoravimo gaminiai ir yra labai sudėtingas rankų, kojų ir kitų kūno dalių gražinimo ir puoselėjimo būdas. Per šventes ar santuokas moterys tepa mehendi ant delno, suteikdamos joms nepakartojamą spindesį ir nuostabią išvaizdą.

ginklų mehndi dizainas

„Mehandi Designs“ sudaro lotosas, drambliai ir povai bei daugybė kitų dizaino motyvų. Jie neskausmingi, sveiki ir puikus būdas parodyti kūno meną. Yra didžiulė „Mehandi“ dizaino galerija, nors išrinkti geriausią gali būti tikrai sunku. Taigi, mes įtraukėme keletą puikių „mehendi“ dizainų, kad visi būtų patogūs ir naudingi. Čia yra 15 naujausių ginklų „mehandi 2020“ dizaino kartu su vaizdais.

Geriausi ginklų „Mehandi“ dizainai:

1. Patrauklios visos rankos Mehndi dizainas:

Patrauklios visos rankos Mehndi dizainas

Ar kada pagalvojote apie dizainą, kuris atrodo toks kūrybingas ir stilingas, kad visi žmonės žiūri į „mehndi“ tatuiruotę? Šis patrauklus rankų chna dizainas turi tiek daug spalvų ir raštų, kurie privalo atrodyti moteriškai, gražiai ir patraukliai. Jame yra akmenų ir blizgučių, kad dizainas taptų elegantiškesnis.

2. Blizgantis rankos Mehendi dizainas:

Blizgantis rankos Mehendi dizainas

Šis žvilgantis „Mehendi“ dizainas ant rankos atrodo drąsus, spalvingas, aštrus ir labai patrauklus, o tai suteikia tatuiruotės išvaizdą. Didžioji dalis yra ta, kad taikant šį mehandi dizainą nebus skausmo. Blizgučių spalvų derinys gali būti pakeistas, atsižvelgiant į atitinkamus drabužius, kurie bus patrauklesni.

3. „Bridal Mehndi Designs Full Arms“:

Nuotakos Mehndi kuria visas ginklas

Tikimasi, kad nuotaka vestuvių dieną atrodys gražesnė. Jos buvimas yra įspūdingas, o jos draugai, šeima, įskaitant jaunikį, nori, kad ji atrodytų geriausiai. Šis Mehendi dizainas leis jai atrodyti nepakartojamai ir nuostabiai; Daugelis norėtų gėlių ir lapų modelio, nes jis yra mėgstamas daugelio moterų.

4. Arabų rankos Mehandi dizainas:

Arabų rankos Mehandi dizainas

Mehendi taikymo menas atsirado arabų kalba maždaug prieš 5000 ar daugiau metų. Arabų Mehndi dizainas atrodo gražiai, nuostabiai ir patraukliai. Gerai suformuota gėlė kartu su įmantriu povo dizainu ir taškuotais raštais suteikia šiam chna menui žavesio ir patrauklumo.

5. Povas Mehndi rankos dizainas:

Povas Mehndi rankos dizainas

Povas yra nacionalinis Indijos paukštis. Jis yra gražus, elegantiškas ir turi geriausias kojas pasaulyje. Šokantis povas su ilgomis plunksnomis buvo papuoštas įmantriu dizainu ir su spiraliniu raštu – tai labai unikalios mintys ir šis mehendi dizainas suteikia rankoms sunkią ir įspūdingą išvaizdą.

6. Paprastas rankos Mehndi dizainas:

Paprastas rankos Mehndi dizainas

Norint, kad „Mehendi“ tatuiruotė atrodytų gerai, nebūtina visada ieškoti turtingo ar sunkaus dizaino. Paprasti mehandi raštai suteiks elegantišką rankų išvaizdą, jis turi gėlių, širdies formos ir paisleys modelį, kuris prasideda nuo rodomojo piršto ir ištemptas iki dilbio, suteiks meninę išvaizdą.

7. Gėlių rankos Mehndi dizainas:

Gėlių rankos Mehndi dizainas

Gėlių rankos mehendi dizainas atrodo gražiai, elegantiškai ir moteriškai. Tai suteikė labai paprastą mehandi dizainą su rožių gėlių ir lapų raštu. Tai yra populiariausias mehandi dizainas, kurį taiko daugelis moterų ir kuris vis labiau populiarėja kiekvieną dieną.

8. Stilingas gražus rankos Mehndi dizainas:

Stilingas gražios rankos Mehndi dizainas

Tai yra vienas iš stilingų rankų mehandi dizaino, kurį sudaro gėlių ir linijų raštas. Nė vienas dizainas neliečia kito tokio tipo chna meno bus patrauklesnis ant peties. Tai galima padaryti atskirai arba su atitinkamu dizainu ant delno.

9. „Full Arm Mehndi“ dizainas:

Visas rankos Mehndi dizainas

Visos rankos mehendi dizainas yra tikrai spalvingas ir unikalus, šis dizainas atrodys pritrenkiantis visiems. Nuo dizaino pradžios iki rodomojo piršto buvo naudojamas vienas raštas. Jie apakins odą ir padarys išvaizdą įspūdingą ir išskirtinį, gali būti naudojami skirtingi modeliai, priklausomai nuo jūsų paties pasirinkimo.

10. Plunksnų Mehndi ginklų dizainas:

plunksnų-mehndi-ginklų dizainas

Plunksnos yra naujas žingsnis tarp įprastų spaudinių ir gražių tatuiruočių. Būdingas rašytojo rašikliui, jis puikiai veikia tiek piešiant ant rankų, tiek ant kojų. Taip pat galite meistriškai įterpti jį į didesnį planą, pakeisdami jo formą ir komponentus, kad užpildytumėte plyšio sritį.

11. Lapų keteros Mehndi dizainas ginklams:

Lapų keteros Mehndi dizainas ginklams

Atsitiktinai atsitikus, kad jums reikia kažko pagrindinio ar kažko, kas yra šeimos piko, bado nukreipimo tatuiruotėje, šis mehendi dizainas ant rankų atrodo gražus ir pažangus, šis chna menas yra papildomai paprastas ir gali būti panaudotas į viršų nuo bet kokių plyšių su didesniu kontūru.

12. Gėlių raštas ginklams:

Gėlių raštas ginklams

Turtingas gėlių raštas, kurį labai paprasta interpretuoti tuo metu, kai mehendi nudažo odą giliu kaštonų ar espreso kavos atspalviu, atrodo, kad žiedas praktiškai atsibunda visa savo didybe. Jis prasidėjo nuo pagrindinio apskritimo, užpildyto mehndi, ir buvo pagamintas naudojant skirtingus modelius.

13. Rose Arm Mehndi Designs Arabic:

„Rose Arm Mehndi“ projektuoja arabų kalbą

„Mehandi“ ginklų dizainas, kaip arabiškas, buvo neribotai keičiamas. Mehendi apdirbimas prasidėjo rankomis, o paskui – kojomis. Jį sudaro rožių gėlės ir žiedlapiai, kurie suteikia šešėlį viduje, o karoliukų grandinė pratęsiama iki visiško dizaino. Žmonės, kurie mėgsta taikyti gėlių, gali teikti pirmenybę šiam menui.

14. Išplėstinė vestuvių rankos Mehndi dizainas:

išplėstos nuotakos rankos-mehndi dizainas

Moterų rankos atrodo ekstremaliai, kai yra apkrautos gluminančiais kontūrais, šis gėlių ir sunkus mehendi dizainas ant rankų atrodo elegantiškai, sudėtingai suprojektuotas naudojant tinklelį, paisles, gėlių ir lapų raštą. Šis visos rankos nuotakos mehndi dizainas atrodo gražiai ir daro nuotaką gražesnę.

15. „Lotus Mehndi“ dizainas rankoms:

„Lotus Mehndi“ dizainas rankoms

Tai vienas iš paprastų, bet elegantiškų mehandi piešinių ant rankos, į kurį įeina lotosas, išeinantis iš vandens su lapais ir stiebais. Menininkas labai troško, kad suteiktų ypatingą dizaino išvaizdą; tai yra vienas iš naujausių ir unikalių mehandi dizaino, kuriam nereikia jokių papuošalų.

Mehandi dizainas yra tipiškas modelis tarp pelėsių paauglių jaunų moterų ir moterų dabartinėmis aplinkybėmis. Nesvarbu, ar tai būtų vestuvės, ar koks bebūtų daug žadantis įvykis, šių pilnų rankų mehndi užbaigimas ant rankos yra laikomas dangaus ženklu visoje Indijoje. Šios nuostabios protu nesuvokiamos temos neabejotinai atrodo įspūdingai, kai nuostabiai ant delno nupiešia profesionalus Mehendi menininkas. Moterys iš tikrųjų mėgsta rinkti įvairius „Mehendi“ kontūrus ir susitarti dėl dizaino taip, kad siektų kiekvieno linksmo ir švento įvykio jų gyvenime.