Pandžabų moterys yra žinomos dėl savo nepaprasto grožio, malonės ir viliojančio žavesio, jei prie rankų prideda mehendi dizaino, tai suteikia joms elegantiškesnę išvaizdą. Punjabi funkcijose šie meno kūriniai gali būti matomi ant rankų, kojų ir kitų kūno dalių, o tai moterims suteikia tradicinę išvaizdą.

Paprastai yra įvairių dekoratyvinių modelių. Jie taip pat dažnai ištiesiami iki alkūnių, o kartais-iki riešų ar net pečių, panašių į tinklelį.

Geriausia Punjabi Mehndi dizaino kolekcija

20 naujausių Punjabi Mehndi dizaino vaizdų:

Čia pažvelkite į mūsų naujausius pandžabų mehndi dizainus su geriausiomis nuotraukomis. Pasirinkite savo mylimąjį ir padarykite savo rankas gražesnes visoms progoms 2021 m.

1. Gėlių Mehndi dizainas nugarai:

Gėlių Mehndi dizainas nugarai

Pandžabų namų ūkiai daro mehandi daugeliui savo šeimos progų; šis dizainas yra padengtas gėlių ir lapų raštu kartu su taškeliais, o gėlių viduje jam suteikiamas atspalvis. Šio tipo dizainas bus geras su tradiciniu padažu su gilia kaklo suknele.

2. Tradicinis Punjabi Mehndi dizainas:

Tradiciniai Punjabi Mehndi dizainai

Tai tradicinis mehendi dizaino Punjabi su motyvais ir tamsios spalvos chna; Tokio tipo dizainą galima padaryti bet kuriai vakarėliui ar progai. Šis mehendi dizainas bus tinkamas su „Anarkali“ kostiumais ir lehengas ir gali būti padengtas tamsios spalvos nagų laku, kad rankos atrodytų gražiai.

3. Mehandi Punjabi namų ūkiams:

punjabi mehndi dizaino kolekcija

Atrodo, kad gėlių dizainas niekada neišeina iš mados; novatoriški būdai, kuriais gėlės yra išgraviruojamos į ranką, yra pasakiški. Arabiški gėlių piešiniai su mango raštu yra tiesiog gražūs, o likusią dalį puošia viena didelė gėlė, kurios viduje yra šešėlis.

4. Gėlių Punjabi Henna dizainas:

Gėlių Punjabi Henna dizainas

Tai paprastas gėlių gėlių motyvas, skirtas jūsų merginos vakarėliui išbandyti šiuos paprastus stilingų mehndi kūrinių tipus. Šis dizainas puikiai tinka kiekvienai progai – nuo atsitiktinio vakarėlio iki prabangios santuokos. Tai kitoks dizainas, paliekant tuščią vietą delno viduryje.

5. Punjabi Henna menas:

punjabi mehndi projektuoja rankas

Tai sunkus dizainas ant abiejų rankų, ištemptų iki alkūnės. Jis sumaišytas su keliais apskritimais, gėlėmis ir visais pirštais suteikiamas didelis dizainas. Šio tipo Punjabi mehndi dizainai nori kreiptis dėl garsių festivalių ir progų.

6. Povas Punjabi Mehndi dizainas rankoms:

Povas Punjabi Mehndi dizainas rankoms

Šis povas mehendi dizainas yra populiariausias dizainas, turintis taškų motyvus, tinklelio ir grandinėlės kūrinius, kurie yra gana populiarūs daugeliui rankų naudojamų tradicijų. Kalnų krištolo blizgučiai ir kūno klijai gali būti naudojami kuriant stilingesnę ir madingesnę dizaino išvaizdą.

7. „Mehndi“ dizainai progoms:

„Mehndi“ dizainai progoms

Punjabi mehndi dizainas yra unikalus ir garsina Pendžabo kultūrą ir paveldą; Šis dizainas apima tinklinį „Mehandi“ modelį. Šio tipo Punjabi mehndi dizainai taip pat yra gana populiarūs tradicinėms progoms ir vestuvių vakarėliams.

8. Spalvotas Mehndi Punjabi:

naujausias pandžabų mehndi dizainas

Tai dar vienas paprastas ir spalvingas mehendi dizainas, tuo tarpu taikant šį mehendi dizainą suteikiama stilinga išvaizda. Punjabi mehndi dizainas yra sudėtingas ir sunkus dizainas, jis turi minimalistinį ir elegantišką derinį, kuris yra galingas šio dizaino derinys.

9. Širdies henna dizainas:

Širdies henna dizainas

Atrodo, kad širdies mehendi dizainas niekada neišeina iš mados. Naujoviškas dizainas; kuriame širdys graviruojamos prie rankos – pasakiška. Dekoratyviniai tradiciniai formatai gali būti derinami su kitais mango motyvais ir taip pat gali būti ištempti iki alkūnių arba iki pečių ar viršutinių rankų.

10. Povas Mehandi rankoms:

Povas Mehandi rankoms

Povas yra vienas labai populiarus motyvas, pastebėtas daugelyje nuotakos henna mehendi dizaino. Sudėtingi povo modeliai reikalauja kvalifikuotų rankų ir nėra skirti pradedantiesiems, tačiau mažai praktikuojantis, juos bus lengva pritaikyti namuose, o dizainą galima paryškinti naudojant keletą blizgučių.

11. Blizgantys henna modeliai kojoms:

punjabi mehndi dizainas kojoms

„Glitter Punjabi Mehandi“ yra viena iš naujų praktikų šiandien, kuri tampa populiari ir reikalaujanti. Jis atrodo puošniai nei kitas „Mehendi“ dizainas; žmonės, kurie nori daugiau dėmesio kitiems, gali lengvai panaudoti šias žėrinčias spalvas ir blizgučius pagal tradicinį dizainą.

12. Tamsus henna dizainas:

mehandi dizaino punjabi

„Paisley“ modelio mehendi dizainas gali atrodyti neįtikėtinai sudėtingas, tačiau iš tikrųjų tai yra piešimo projektas, tinkantis beveik bet kokiam lygiui. Tai gražus ir vestuvinis mehndi dizainas rankoms ir kojoms, o ne paisley raštas, gali būti naudojamas gėlių ir lapų modelis pagal jų pasirinkimą.

13. Kojos Mehandi dizainas:

Kojos Mehandi dizainas

Šio tipo pilnos kojos chna dizainas atrodo tikrai puikiai, kai yra per daug juodos spalvos, o raudonos žvilgančios spindesys gali suteikti dizainui daugiau žavesio. Dizainas yra gana sudėtingas ir sudėtingas. Tai gali būti su bet kokiu gėlių motyvu ar geometriniu raštu, kad jis atrodytų elegantiškiau.

14. Gėlių ir Paisleys Henna modelis:

Gėlių ir Paisleys henna modelis

Tai paprastas, bet stilingas mehendi dizainas ant rankos galo, ištemptas iki bevardžio piršto; visi kiti pirštai suteikė paprastą dizainą su mažais taškeliais, linijomis ir paisomis. Gėlių ir pailių viduryje buvo naudojami taškai, skirti pabrėžti dizainą.

15. Paprastas Punjabi Mehndi dizainas:

Paprastas Punjabi Mehndi dizainas

Tai lengvas ir pradedančiųjų Punjabi Mehandi dizainas; tai galima išbandyti įvairiais sunkiais modeliais bet kokiomis progomis. Jis turi spiralinį ir lapų raštą su linijomis, paliestomis nykščiu, rodomuoju ir bevardžiu pirštu, yra sunkus, o kiti – paprasto dizaino.

16. Apvalus Mehndi dizainas:

Apvalus Mehndi dizainas

Šis apskritas „Mehendi“ dizainas patiks žmonėms, kurie nemėgsta užpildyti rankų mehendi, norėtų uždėti šį dizainą ant rankos. Šiame dizaine yra daug apskritimų, o šiam dizainui paryškinti skirti taškai taip pat gali būti uždėti ant delno.

17. Nuotaka & Jaunikio pandžabo Mehndi dizaino visos rankos:

Nuotaka & amp; Jaunikio pandžabo Mehndi dizainas visomis rankomis

Tai Punjabi nuotakos mehndi dizainas rankoms. Dulha ir Dulhan remiasi šiuo dizainu, kuris pats pasakoja apie vestuvių dieną, kuri yra madingas dizainas dabartinėje rinkoje. Mehendi menininkas specialiai išdrožia šio dizaino jaunikio inicialą, kurį jis turi sužinoti iš šio dizaino.

18. Lapų modelio Mehndi dizainas:

Lapai Raštas Mehndi dizainas

Tai labai subtilus lapų dizainas, padarytas viršutinėje rankos pusėje, tai nuostabus dizainas, kuris gali tapti bet kurios funkcijos traukos centru. Lapai yra pagaminti su storu mehendi, kad atrodytų elegantiškiau iš poilsio minučių modelio.

19. Karva Chauth Mehndi dizainas:

Karva Chauth Mehndi dizainas

Pandžabo mieste Karva Chauth yra laikoma didžiuliu festivaliu moterims, kurios, taikydamos mehendi, pagražės kaip nuotaka. Šis ypatingas dizainas sukurtas su apskritimais ant abiejų rankų, kurie atrodo kaip mėnulis; tai pagerins moterų išvaizdą.

20. Veidrodinis darbas Punjabi Mehndi projektuoja rankas:

Veidrodinis darbas Punjabi Mehndi kuria rankas

Tai kažkas unikalaus mehendi; tarp dizaino yra daug mažų ir didelių akmenų. Tai naujausias menininko Pandžabi mehndi dizainas, kurį sukūrė menininkas, norėdamas įgauti įprastų įprastų dizainų skonį. Akmenys su raudonomis „Mehandi“ detalėmis atspindi dizaino madingumą.

Aukščiau yra naujausia Punjabi mehndi dizaino kolekcija, kuri yra labiau unikali iš kitų valstijų mehendi dizaino, ir jie turi autentiškus mehndi dizainus kiekvienam festivaliui. Pandžabų dizainas yra per daug nuostabus, o tai rodo konkrečias pandžabų kultūras, o pandžabų merginos protingai gražiai tepasi Mehandi.