Manoma, kad Mehndi yra gyvybiškai svarbi ir neatskiriama bet kokių Indijos vestuvių dalis. Sudėtingai suprojektuoti modeliai gali skirtis nuo tradicinio dizaino iki geometrinių figūrų ir abstrakčių modelių. Apvalūs mehndi piešiniai gali būti įspūdingi, kai piešiniai atliekami ne tik ant delnų, bet ir piešiami ant viršutinių rankų, pėdų ir blauzdų. Apskrito ar apskritimo formos „mehndi“ piešiniuose ant rankų ir kojų nupiešti į mandalą panašūs apskritimai. Jie taip pat vadinami apyrankės stiliaus mehndi. Kašmyro „mehndi“ piešiniuose ant delnų ir pirštų galiukų nupiešti apskritimai. Tada šie apskritimai užpildyti įmantriu dizainu ir atrodo fantastiškai.

Apvalūs „Mehndi“ dizainai su nuotraukomis

Kas yra mandala? Tiesioginė žodžio Mandala reikšmė reiškia apskritimą. Sakoma, kad senovės induistų raštuose mandalos vaizduojamos kaip kūrybiškumo laikotarpis ir gilesnio ryšio tarp savęs ir visos visatos simbolis. Apskritus dizainus galima užpildyti paprasta spalva arba jie gali būti smulkiai detalūs, o tai gali užtrukti valandas. Šio tipo „mehndi“ dizainai yra pagaminti taip, kad apvalus apskritimas atrodytų įspūdingas. Šis minimalistinio stiliaus dizainas kilęs iš šokių formų, tokių kaip „Bharatanatyam“, iki to, ką Bengalijos nuotakos naudoja „Alta“ rankoms ir kojoms papuošti. Tai paprasti paprasti taškai, nupiešti ant rankų ir pirštų.

Apvalus Mehndi dizainas rankoms:

Čia yra 25 geriausi apvalūs mehndi dizainai, kuriuos galite išbandyti bet kokiam vakarėliui, festivaliui ar vestuvėms.

1. Apvalios gėlės Mehndi dizainas:

Apvalių gėlių Mehndi dizainas

Mandalas arba apskritimo mehndi dizainas susideda iš gėlių raštų, prasidedančių mažu patamsėjusiu apskritimu, užpildytu keliais žiedlapiais. Kraštai puošti gerai išdėstytomis spiralėmis, kurios užbaigia žiedlapių išvaizdą. Galite nupiešti vieną gėlę, kad dizainas būtų paprastas, arba galite padaryti daugiau gėlių, kad dizainas atrodytų įmantresnis. Dizainą galima padaryti didesnį ir dekoratyvesnį, pridedant prie jo daugiau gėlių.

 • Dizaino specifikacija: Gėlių dizainas leidžia atrodyti paprastai ir sudėtingai, pridedant spiralių.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Šis mehndi gali būti naudojamas šventėms ir santuokoms.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai jis dedamas ant galinės rankos pusės.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Galite nešioti pirštų žiedus, kad pirštai būtų gražesni, taip pat ant rankos nupieštas mehndi.

2. Tradiciniai apvalūs „Mehndi“ dizainai:

Tradiciniai apvalūs „Mehndi“ dizainai

Tai tradicinis apvalus mehndi dizainas su gėle apskritime ir daugiau gėlių, besiribojančių su tuo apskritimu. Tamsėjant aplink gėlę, gėlė ir apskritimai su taškeliais yra ryškesni. Dizainas yra pakankamai didelis, kad padengtų didžiąją rankos dalį ir nereikalauja papildomo dizaino aplink jį.

 • Dizaino specifikacija: Gėlė centre su spalvomis aplink ją atrodo labai gražiai, nors ir yra paprasto dizaino.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Galima naudoti šventėms.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai jis dedamas ant rankos galo, nes jis dengia didžiąją rankos dalį.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Paprasti pirštų žiedai padarys šį dizainą net labai gražų.

3. Stilingas apskritas Mehndi modelis:

Stilingas apskritas Mehndi modelis

Šio tipo dekoratyviniai apvalūs mehndi dizainai su geometriniais motyvais šiais laikais yra labai madingi. Šiuos drabužius galite dėvėti beveik bet kurioje šventėje. Jie taip pat nupiešti blizgučiais ar spalvotais kūgiais. Jie yra labai populiarūs ir gali būti profesionaliai atliekami grožio salonuose. Galite naudoti cirkonius, kad juos išdėstytumėte ant modelių. Tai vienas iš geriausių apvalių mehndi dizainų jaunoms merginoms.

 • Dizaino specifikacija: Mandala ant delno su riešą kaip rankogalį puošiančiu dizainu atrodo labai madingai.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Galima naudoti vakarėliams, socialinėms funkcijoms.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai jis dedamas ant delno.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Jie gali būti derinami su salwar kostiumais ir lehenga.

4. Retkarčiais gėlių Mehndi modelis:

Retkarčiais gėlių Mehndi modelis

Šis apskritimo mehndi dizainas turi motyvus su gėlių atspaudais ir yra vienas iš paprastų dizainų, kuriuos galima derinti su geometrinėmis figūromis. Jie taip pat yra gana populiarūs ir gali būti padaryti su lipdukais. Kalnų krištolas gali būti įstrigęs ant dizaino blizgučiais ir klijais. Yra parduotuvių, kuriose parduodami tokio tipo priedai, kuriuos žmogus gali nusipirkti ir panaudoti dizainui pagražinti. Be to, taip pat yra įvairių spalvų kūgių.

 • Dizaino specifikacija: Mandalos dizainas ant delno su geometrinėmis figūromis ir jį supančiais gėlių motyvais. Riešą puošiantis dizainas taip pat yra labai paprastas, todėl jis atrodo gražiai ant subtilių riešų.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Jaunos merginos gali naudoti šventėms.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai yra uždėtas ant delno ir riešo.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Jie gali būti derinami su salwar kostiumais.

5. Spalvotas apvalus Mehndi dizainas:

Spalvotas apvalus Mehndi dizainas

Kaip ir kiti apvalūs mehndi dizainai, apvalūs mandalos dizainai taip pat gali būti spalvoti. Raudonos ir juodos spalvos dizainas atrodo geriausiai, nes dėl kontrasto jie atrodo akį traukiantys. Raudonos/juodos spalvos derinys atrodo labai patraukliai ir patraukliai akiai.

 • Dizaino specifikacija: Raudonos ir juodos spalvos mandalos dizainas leidžia spalvoms išryškėti, o aplink – sudėtingas dizainas. Šis dizainas idealiai tinka jaunoms merginoms. Tą patį meno kūrinį galima padaryti ir ant riešų.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Galima naudoti šventėms.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai jis dedamas ant delno ir riešų.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Spalvos yra tokios ryškios, kad joms nereikia jokių papildomų ornamentų.

6. Gražus apskritas Mehndi dizainas:

Gražus apskritas „Mehndi“ dizainas

Šis gražus apvalus mehndi dizainas būtų vienas su keliais koncentriniais apskritimais, kuriuose yra daugybė skirtingų modelių. Stori taškai ir spiralės veikia kaip papildomi elementai, kurie užbaigia dizainą. Rėmas kartu su pirštais ir riešu padidina vaizdo grožį. Šis dizainas idealiai tinka sužadėtuvių funkcijai ar žiedų mainų ceremonijai.

 • Dizaino specifikacija: Tai asimetriškas dizainas su koncentriškais apskritimais aplink jį su atitinkamais meno kūriniais ant riešų ir pirštų galiukų. Spiralės papildo dizaino grožį.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Galima naudoti sužadėtuvių vakarėliui.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai jis dedamas ant rankų ir riešų užpakalinės dalies, ir būtų akivaizdžiai labai patrauklus uždėjus žiedą.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Dizainas yra toks gražus, kad vienas žiedas ir įmantrus dizainas teisingai papildytų vienas kitą, todėl visa proga būtų ypatinga.

7. Dekoratyviniai pėdų motyvai:

Dekoratyviniai pėdų motyvai

Šis apskritimo mehndi dizainas atrodo labai tradicinis. Tai daroma pagal labai dekoratyvų modelį. Jie gali būti dėvimi įvairiomis progomis. Juos taip pat galima dėvėti vakarėliams. Šis dizainas iš pirmo žvilgsnio atrodo labai paprastas, tačiau dėl meno kūrinių su kilpomis ir kreivėmis jis atrodo labai sudėtingas.

 • Dizaino specifikacija: Visas „mehndi“ dizainas yra koncepcija, apimanti kilpas ir mažą mandalą joje bei tris mažas mandalas aplink ją.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Socialinės funkcijos geriausiai tinka šiam gražiam mehndi dizainui mergaitėms.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai jis dedamas ant kojų.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Nereikia dėvėti kulkšnies, kad pagerbtumėte dizaino grožį, nes pats dizainas primena kulkšnį ant kojų.

8. Elegantiškas apvalus Mehndi dizainas rankoms:

Elegantiškas apvalus Mehndi dizainas rankoms

Šis apvalus „mehndi“ dizainas susideda iš apskrito žiedo su mažais žiedlapiais, pakaitomis su lapais, todėl jis atrodo labai elegantiškas ir rafinuotas. Aplink jį galite pridėti susuktą grandinėlę, kad ji atrodytų kaip puikus papuošalas ant rankos. Smailūs kraštai aplink išorinius kraštus neleidžia apskritimui atrodyti lygiai, tačiau suteikia jam apvalią išvaizdą.

 • Dizaino specifikacija: Šis mehndi savaime atrodo kaip ornamentas.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Tinka vakarėliams ir festivaliams.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai dedamas ant rankos užpakalinės dalies.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Šiam dizainui nereikia jokių ornamentų, nes jis atrodo paprastas ir didingas.

9. Paprasti spalvoti apvalūs „Mehndi“ dizainai rankoms:

Paprasti spalvoti apvalūs „Mehndi“ dizainai rankoms

Paprastas apvalus mehndi dizainas su storu apskritimu centre ir žiedlapiais, todėl jis atrodo puikiai. Piešti dizainą nėra sunku. Dizaino paprastumas ir storos tamsios spalvos linijos daro jį patrauklesnį. Galite pridėti mažų formų ir linijų prie pirštų, kad dizainas atrodytų simetriškesnis ir išsamesnis. Šiuos dizainus moterys gali naudoti mažų religinių renginių metu, kai įprasta dėvėti mehndi.

 • Dizaino specifikacija: Dėl dizaino paprastumo jis tampa ypatingesnis, ir tai lengva padaryti visiems.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Tinka namuose atliekamoms religinėms funkcijoms.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai dedamas ant delno.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Šiam dizainui nereikia jokių ornamentų, nes jis atrodo paprastas ir tobulas.

10. Apvalios pėdos Mehndi dizainas:

Apvalios pėdos Mehndi dizainas

Apvalus mehndi dizainas kojai yra gana panašus į ranką. Didelė apskritimo forma, papuošta sudėtingomis detalėmis ir raštais, leidžia jūsų kojai atrodyti įspūdingai. Dizainas suteikia pėdai grožio ir grakštumo.

 • Dizaino specifikacija: Šis mehndi puikiai tinka pėdai. Sudėtingas dizainas suteikia pėdai grožio ir žavesio.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Tinka vestuvėms ir šventėms.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo ant kojos.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Šis dizainas nereikalauja jokių ornamentų, kad jis atrodytų gerai, derinkite jį su avalyne, kuri neslepia mehndi.

11. Tradicinis Mehndi meno kūrinys su apskritimais:

Tradicinis Mehndi meno kūrinys su apskritimais

Tai dar vienas madingas apvalus mehndi dizaino modelis, kurį galima lengvai išbandyti. Asmuo taip pat gali pamatyti dizainą ir tai padaryti. Šiomis dienomis yra lipdukų, kuriuos galima klijuoti vandeniu. Taip pat galite naudoti keletą kitų kitų modelių mango motyvų, kuriuos galima sujungti su šiuo Radžastano mehndi modeliu. Tai galite padaryti naudodami įvairių tipų kūgius ir pjaudami antgalius pagal konstrukcijai reikalingų linijų storį ar plonumą..

 • Dizaino specifikacija: Šią „mehndi“ išvaizdą lengva padaryti per simetrišką spiralę, o kilpos atrodo sudėtingos ir įmantrios.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Tinka vestuvėms, vakarėliams ir šventėms.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai dedamas ant rankos užpakalinės dalies ir pirštų galiukų.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Šis dizainas atrodo toks didingas ir apima didžiąją rankos nugarą bei riešą ir jam nereikia jokių pirštų žiedų.

12. Apvali henna su riešo motyvais:

Apvali henna su riešo motyvais

Tai labai tradiciniai apskritimo mehndi dizainai, ir jūs galite sukurti variantų su gėlių motyvų tipais. Jie gali būti panašūs į tinklelį ir gali būti dėvimi bet kokiomis tradicinėmis progomis. Jie taip pat atliekami naudojant kitus centralizuotus modelius ir gali būti atliekami delno viršuje. Taip pat galite klijuoti cirkonius ir kitus blizgučius, kad pridėtumėte šio dizaino grožio.

 • Dizaino specifikacija: Šis „mehndi“ dizainas yra labai paprastas ir lengvai atliekamas. Mandala suformuota su gėle centre, kurią supa kilpos ir spiralės.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Tinka vestuvėms, vakarėliams ir šventėms.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai dedamas ant rankos užpakalinės dalies.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Šiam dizainui nereikia jokių ornamentų, nes dizainas atrodo gerai.

13. Tradicinis apskritas Mehendi menas:

Tradicinis apskritas Mehendi menas

Apvalus mehndi dizainas su motyvų darbais šiais laikais yra gana populiarus. Jie gali būti derinami su bet kokios formos salwar kostiumais ar ghagra ir cholis. Jei norite, tokio tipo stilius galima piešti naudojant kitus Radžastano arba gudžarati mehndi modelius.

 • Dizaino specifikacija: Šis mehndi atrodo nuostabiai, kai mandala dengia didžiąją rankos dalį. Pirštų piešiniai suteikia mandalai grožio, kuris yra paprastas. Linijos yra išlenktos ir užtemdytos, kad atrodytų meniškai. Tą patį galima pasakyti apie dizainą, besitęsiantį nuo mandalos iki riešo.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Tinka vestuvėms ir šventėms.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai dedamas ant rankos užpakalinės dalies.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Sunkūs žiedai su akmenimis suteikia įspūdingą šio dizaino išvaizdą.

14. Madingas apskritas henna menas:

Madingas apskritas chna menas

Tai dar vienas madingas apskritimo mehndi dizainas. Jie gali būti derinami su bet kokio tipo drabužiais. Taip pat galite nešioti kundano apyrankes, kad tai gerai atitiktų. Pirštų dizainas atrodo labai sudėtingas. Jei jūsų laukia proga ar įvykis, tai gali padaryti profesionalas. Prie šio dizaino taip pat galima pridėti blizgučių. Taip pat galite pamatyti lipdukų dizainą ir tada sujungti juos su kitais pandžabų ar kitų formų mehndi modeliais.

 • Dizaino specifikacija: Šis mehndi atrodo nuostabiai nuo pirštų galiukų iki riešų.
 • Tinka kokiam renginiui ar festivaliui: Tinka vestuvėms ir festivaliams.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai dedamas ant delno.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Šis dizainas gali būti suderintas su kundan apyrankėmis ir pirštų žiedais.

15. Gražus juodas apvalus Mehndi dizainas:

Gražus juodas apvalus „Mehndi“ dizainas

Apvalus mehndi dizainas su daugybe apskritimų, užpildytų skirtingu modeliu, suteikia bendrą gražią išvaizdą. Dizaino centre yra gėlė su apskritimais. Išorinis kraštas turi spiralę, kuri prideda dizaino meninio grožio.

 • Dizaino specifikacija: Šio mehndi mandala atrodo tokia graži, kad ją nuneša pati.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Tinka vestuvėms, vakarėliams ir šventėms.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai dedamas ant rankos užpakalinės dalies.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Šis dizainas nereikalauja jokių ornamentų ir gali būti derinamas su etniniu drabužiu.

16. Tradicinis apvalus henna darbas:

Tradicinis apvalus henna darbas

Jei žmogus nori gėlių motyvų, tokio tipo motyvus galima lengvai padaryti. Tai taip pat labai kūrybingi ir lengvai sportuojami bet kokio tipo šeimos progoms. Juos taip pat galima dėvėti kolegijoje. Taip pat galite juos išplėsti tiek, kiek jums patogu sportuoti. Kai kuriuos iš šių apvalių „mehndi“ dizainų galima pratęsti iki alkūnių. Tokio tipo abstrakčius ir apyrankių mados dizainus galite kurti apskritimo mehndi dizainu bet kokio tipo vakarėliams.

 • Dizaino specifikacija: Šis šio „mehndi“ grožis slypi jo paprastume.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Tinka vestuvėms, vakarėliams ir šventėms.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai dedamas ant rankos užpakalinės dalies.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Šiam dizainui nereikia jokių ornamentų ir jis gali būti lengvai sujungtas su anarkali kostiumais ir lehenga.

17. Parengti apskritimo Mehndi dizainą:

Sukurkite „Circle Mehndi“ dizainą

Apvalūs „mehndi“ dizainai gali būti sudėtingi ir įmantrūs, pridedant daug įmantrių ratų ir juos supančių modelių. Dėl plonų ir storų apskritų linijų su kilpomis ir spiralėmis dizainas atrodo sudėtingas. Jis atrodo labai dekoratyvus ir tikrai labai gražus. Šį dizainą geriausiai atlieka specialistas.

 • Dizaino specifikacija: Šis mehndi savaime atrodo kaip ornamentas.
 • Tinka kokiam renginiui ar festivaliui: Tinka vestuvėms ir festivaliams.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai dedamas ant delno.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Šiam dizainui nereikia jokių ornamentų, nes jis atrodo nuostabiai.

18. Dekoratyvinis apvalus henna dizainas:

Dekoratyvinis apvalus henna dizainas

Šio tipo apskritimo mehndi dizainas yra gana populiarus. Asmuo gali lengvai juos dėvėti vakarėliams ar šeimos susibūrimams. Šiems dizainams taip pat gali būti naudojama tamsios spalvos lapų pasta, kad ji atrodytų patrauklesnė. Šie dizainai gali būti atliekami ant rankų lyties, linkusios iki alkūnių.

 • Dizaino specifikacija: Šį mehndi taip pat galima padaryti naudojant Radžastano ar Marwari meno kūrinius.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Tinka šeimos šventėms, vakarėliams, vestuvėms ir festivaliams.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo padedamas ant rankos, gali būti nupieštas nuo pirštų galiukų iki alkūnės.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Jie gali būti derinami su bet kokio tipo tradiciniais drabužiais, tokiais kaip salwar ar lehengas.

19. Kūrybinių motyvų darbas su apskritimais:

Kūrybinis motyvas su ratais

Šis apvalus „mehndi“ dizainas buvo sukurtas taip, kad atrodytų gana tradiciškai ir taip pat gali būti dėvimas visoms progoms. Jie taip pat atliekami naudojant kitokio tipo motyvų darbus. Šis dizainas taip pat gali būti atliekamas madingai ir gali būti dėvimas koledže. Prie jų galima naudoti blizgučius ir akmenis. Šie dizainai gali būti geometrinių formų ir gali būti atliekami iki viršutinių rankų.

 • Dizaino specifikacija: Šį mehndi galima padaryti taip, kad jis atrodytų madingai.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Tinka šeimos šventėms ir vakarėliams.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai dedamas ant rankos užpakalinės dalies.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Jie gali būti derinami su bet kokio tipo tradiciniais salvarais ar etniniais drabužiais. Taip pat galite dėvėti tokio tipo apyrankes.

20. Mehndi apvalus dizainas su pumpurais:

„Mehndi“ apvalus dizainas su pumpurais

Gėlių dizainas dažniausiai naudojamas daugelyje apskritimo mehndi dizaino. Jie ne tik daro dizainą labai gražų, bet ir turi gilesnę prasmę. Pumpurai paprastai reiškia kažko naujo pradžią. Nors paprastai mes matome visiškai žydinčias gėles mehndi dizaine, pumpurus taip pat galima meniškai nupiešti, kad būtų suformuoti gražūs raštai. Jie gali būti meniškai nupiešti, siekiant interpretuoti vaisingumą ir augimą.

 • Dizaino specifikacija: Šį „mehndi“ galima padaryti pridedant gėlių ir pumpurų, kad būtų sudarytas sudėtingas ir paprastas dizainas.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Tinka jaunavedžiams ir netrukus būsimoms mamoms.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai dedamas ant rankų.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Dizainas su gėlėmis yra toks gražus, kad jį galima priderinti prie žiedų ir akmeninių apyrankių.

21. „Circle Mehndi“ dizainas su „Lotus“:

„Circle Mehndi Design“ su „Lotus“

Tai neįprastas apskritimo mehndi dizainas su lotosu, o ne įprastais gėlių motyvais, kuriuos matome. Tamsus atspalvis aplink lotosą daro jį įspūdingą, pridedant dizaino grožio. Lotosas reiškia kelias dorybes, tokias kaip grožis, tyrumas ir malonė. Tai neįprastas dizainas, kuris nėra matomas per dažnai, nes mes paprastai matome gėlių motyvus, geometrinius piešinius, kilpas ir spirales, išdėstytas simetriškai. Budizme lotosas taip pat simbolizuoja nušvitimą ir dvasinį pabudimą.

 • Dizaino specifikacija: Nors tai nėra tobulas apvalus dizainas su apibrėžtu apskritimu; tai tamsus atspalvis aplink lotosą, kuris suteikia mandalos efektą.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Tinka vakarėliams ir vestuvėms.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo ant nugaros.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Idealiu atveju šis dizainas turėtų būti derinamas su žemo kirpimo palaidinukėmis ar drabužiais, kur viršutinė nugaros dalis atskleidžia puikų dizainą.

22. Mehndi apvalus dizainas su povu:

„Mehndi“ apvalus dizainas su povu

Šis gražus apvalus mehndi dizainas yra kažkas labai skirtingo nuo įprastų mehndi dizaino, kuris atliekamas naudojant apvalius apskritimus. Šis unikalus dizainas turi povą mandalos centre. Dizainas yra labai paprastas – koncentriniai apskritimai aplink pagrindinį apskritimą. Net dizainas, atliktas ant povo kūno, yra labai paprastas ir simetriškas. Povas yra išskirtinis paukštis, simbolizuojantis grožį.

 • Dizaino specifikacija: Tai unikalus dizainas su povu, kylančiu iš mandalos centro.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Tinka vakarėliams ir namų funkcijoms.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo padedamas ant rankos dilbio, nes jam reikia daugiau vietos.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Šiam dizainui nereikia jokių apyrankių, nes tai paslėptų dizaino grožį. Pirštų žiedai gali būti priderinti prie šio dizaino, kad atrodytų gražiau.

23. Apvalus Mehndi dizainas su žuvimi:

Apvalus Mehndi dizainas su žuvimi

Žuvys, naudojamos apvaliame „mehndi“ dizaine, svyruoja nuo paprastų modelių iki įmantraus dizaino. Žuvys paprastai simbolizuoja moters akių formos grožį. Tai yra labiausiai paplitusi žuvies priskyrimo reikšmė. Taip pat yra keletas kitų reikšmių, pavyzdžiui, žuvis taip pat turėtų simbolizuoti vaisingumą, sėkmę ir kūrybiškumą.

 • Dizaino specifikacija: Tai dizainas, kuriame matote žuvies piešinį rankos gale, kylantį iš mandalos, aplink kurią yra gėlių raštas ir tęsiasi iki riešo, kur ant rankogalio nupiešti paprasti raštai.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Tinka namų renginiams ir šventėms.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai dedamas ant rankos ir riešo užpakalinės dalies.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Šiam dizainui nereikia jokių ornamentų ir jis atrodo gražiai.

24. Karva Chauth apvalios formos Mehndi dizainas:

Karva Chauth apvalios formos Mehndi dizainas

Tai paprastas apvalus mehndi dizainas arba apvalus „Tikki mehndi“ dizainas, kurį pradedantiesiems gali lengvai padaryti „KarvaChauth“. Įprasta, kad mehndi taiko ištekėjusios moterys kaip sėkmės simbolis. Moterys šią dieną pasninkauja dėl savo vyrų gerovės ir sulaužo pasninką, kai kartu su vyru pamato mėnulį. Mehndi naudojami įvairūs modeliai – nuo gėlių dizaino iki geometrinių raštų.

 • Dizaino specifikacija: Šis dizainas yra paprastas, su dideliu apskritimu, apsuptu kelių mažesnių apskritimų, ir keturiais gėlių pavidalo piešiniais, apsuptais lapų raštų.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Tinka tokioms funkcijoms kaip Karva Chauth.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai dedamas ant rankos ir riešo užpakalinės dalies.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Galima nešioti apyrankes ir pirštų žiedus, nes tai yra palanki funkcija ištekėjusioms moterims.

25. Vestuvių „Mehndi Round“ dizainas:

Vestuvių Mehndi apvalus dizainas

Labai dažnai Mehendi ceremoniją švenčia nuotakos šeima. Šis ritualas yra įprastas, ir dabar tai yra siautulinga tendencija, kurią pastebi dauguma žmonių. Šioje ceremonijoje nuotakos rankose ir kojose taikomi apvalūs arba apskritimo formos mehndi piešiniai, gražūs ir įmantrūs, paprastai padedami profesionalo.

 • Dizaino specifikacija: Šis dizainas yra sudėtingas ir apima daug meno kūrinių, kaip ir nuotakai prieš vestuves.
 • Tinka kokiai funkcijai ar festivaliui: Vestuvės.
 • Dizaino vietos: Šis dizainas geriausiai atrodo, kai dedamas ant delno ir riešo.
 • Papuošalai ar apranga, prie kurių galite priderinti: Stiprūs papuošalai su apyrankėmis ir pirštų žiedais gali būti dėvimi, kad padidintų grožį, ir gali būti derinami su sunkiomis brokatinėmis lehengomis ar gausiai išsiuvinėtais salvarais.

Papildomi patarimai apie apvalius ar apskritimus „Mehndi“ dizainus:

 • Tyrimai: Prieš pasirinkdami apvalų ar apskritimo formos mehndi dizainą, gerai ištirkite internete.
 • Reikšmė: Kai kurie apvalios arba apskritimo formos „mehndi“ dizainai gali turėti skirtingas reikšmes, pavyzdžiui, palanku juos dėvėti jaunavedžiams nuotakoms, arba tai yra dizainas netrukus būsimoms motinoms. Prieš pasirinkdami įsitikinkite, kad suprantate kiekvieno dizaino prasmę.
 • Profesionalios paslaugos: Visada yra saugiau pasitelkti profesionalų jūsų „mehndi“ dizainui, ypač jei tai skirta jūsų ypatingai dienai, kad išvengtumėte nepagrįstų nesėkmių.
 • Kokybė: Mehndi kokybė yra labai svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti. Atlikite porą testų, kad patikrintumėte mehndi kokybę ir išvengtumėte alergijos.
 • Rankos forma: Pasirinkite dizainą, kuris padėtų rankoms atrodyti gražiai, jei jos plačios, rinkitės lapuotus piešinius, o jei jos yra plonos ir ilgos, rinkitės kvadratus ir geometrinius piešinius.

Mandala yra apskritimas be pradžios ir pabaigos, panašus į visatą, kuri taip pat manoma neturinti pabaigos. Sanskrito kalboje žodis mandala reiškia viską, kas yra apvali ar apskrito formos. Naudodamiesi savo kūrybiškumu, mes galime piešti išskirtinius šių apskritimų dizainus, į kuriuos gali būti malonu žiūrėti arba jie gali turėti tam tikrą simbolinę reikšmę. Tikimės, kad jums patiko mūsų straipsnis, kuriame išsamiai aprašyti apvalūs mandalų dizainai, ir tikiuosi, kad jis patenkino jūsų siekį idealiai pasirinkti apvalų ar apskritimo dizainą.