Nugaros rankos Mehndi dizainas

Puošni nuotaka, puikuojanti savo Mehendi, yra vienas iš geriausių kadrų, kuriuos gali rasti daugybė nuotraukų. Tačiau kadangi Mehendi yra gana paplitusi visose vestuvėse, unikalus dizainas vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį, kad nuotaka gražiai išsiskirtų dekoracijų jūroje. Galų gale, tai prasminga ir įsimintina nuotakos diena, todėl būtina turėti konkurencinę seriją, kad atrodytumėte geriausiai.

Pristatome jums geriausius ir naujausius įvairaus dydžio ir modelio „mehhandi“ modelius. Nesivaržydami, pereikime prie planų ir išsirinkime tai, kas jums daro didžiausią įspūdį.

25+ puošnūs nugaros rankų „Mehndi“ dizainai:

Šie atvirkštiniai „Mehndi“ dizainai neturi būti skirti tik nuotakai, bet galite išbandyti šiuos gražius modelius bet kuriai ypatingai progai – nuo festivalių iki svarbių šeimos funkcijų. Taigi pasipuikuokite savo gražiomis rankomis, papuošdami bet kurį iš žemiau paminėtų dizainų.

1. Meninis nugaros rankos Mehendi dizainas:

Meninis nugaros rankų mehendi dizainas

Gėlės, motyvai yra dažni deriniai, kuriuos galite rasti „backhand mehndi“ dizaino modeliuose. Galite rasti sudėtingų detalių, tokių kaip kryžminės linijos ant pirštų, pusiau apskritimai, užpildyti gražiais raštais. Pabaikite dizainą ryškiais ir puošniais nagų dažais, kurie pagerina plano grožį.

2. Deimantinės formos Mehendi dizainas ant nugaros rankos:

Mehendi dizainas ant nugaros

Šis dizainas yra paprastas, tačiau elegantiškas pasirinkimas žmonėms, kuriems nepatinka įmantrios kompozicijos rankose. Pirštai užpildyti įvairiais raštais, o centrinė rankos nugaros sritis yra deimanto formos, apsupta kreivų raštų. Kadangi svetainė aplink deimantą paliekama tuščia, dizainas atrodo įspūdingai.

3. Arabų nugaros rankų Mehndi dizainas:

Arabų nugaros rankų Mehndi dizainas

Pridėkite gaivų orą savo mehndi, pasirinkdami arabišką dizainą. Gražūs gėlių motyvai įstrižai sukuria patrauklų žvilgsnį į pakaušį. Kitas unikalus plano papildymas yra punktyrinė linija, kuri atrodo kaip mažas tinklas. Šis dizainas atrodo gražiai kiekvienai progai.

4. Juvelyriniai dirbiniai Modern Back Hand Mehndi Design:

Šiuolaikinis nugaros rankų Mehndi dizainas

Papuošalų modelis populiarėja ir yra vienas mėgstamiausių mehndi menininkų visame pasaulyje. Galite pasirinkti sudėtingus ar paprastus dizainus pagal savo pasirinkimą, kuris pakartoja įprastus moterų papuošalus. Šie dizainai yra tinkamiausi ir tinkami atgaliniam naudojimui.

5. „Arabic Fusion Back Hand Mehendi“ dizainas:

„Arabic Fusion Back Hand Mehendi“ dizainas

Tai dar vienas nugaros „mehndi“ dizainas, kuriame išskirtinai derinamas tiek arabiško, tiek indiško dizaino grožis. Įmantrios šio dizaino detalės atrodo gražiai, skelbimas dengia didžiąją rankos dalį, nepaliekant pirštų, išskyrus rodomąjį pirštą. Šis dizainas puikiai atrodo rankoje.

6. Išskirtinis „Mehndi Design Back Hand“:

„Mehndi Design Back Hand“

Jei norite įtraukti Indijos stiliaus mehndi dizainą, kuriame yra įmantrių ir išsamių modelių, šis atvirkštinis mehndi dizainas gali būti puikus pasirinkimas. Ši konstrukcija pakelia centro kelią ir ant pirštų, nes aplink ranką lieka laisvos vietos. Galite dar labiau padidinti, pridėdami ryškių nagų dažų.

7. Gėlių nugaros Mehendi dizainas:

Gėlių atgal Mehendi dizainas

Gėlių raštai daugelį dešimtmečių visada buvo esminė mehndi raštų dalis, ir šis modelis atrodo panašus į arabišką dizainą. Didelės rožės, padarytos rankos gale, turi tamsią išorinę liniją, užpildytą plonomis linijomis centre. Šis paprastas dizainas atrodo išskirtinis kiekvienai progai.

8. Pakistano nugaros rankos Mehendi dizaino modelis:

Pakistano nugaros rankos Mehendi dizainas

Sudėtingi modeliai ir stilius dažniausiai aptinkami Pakistano mehndi dizainuose, ir jūs galite juos įtraukti, jei esate tokio tipo gerbėjas. Skirtingai nuo daugelio kitų būdų, šis dizainas visiškai padengia pirštus išsamiais ir unikaliais dizainais. Kitas šio „mehndi“ dizaino unikalumas yra plačios apyrankės uždėjimas rankos gale.

9. Radžastano nugaros rankos Mehendi dizainas:

Radžastano nugaros rankos Mehendi dizainas

Gėlių motyvų ir juvelyrinių dirbinių derinys daro Rajasthani nugaros rankų mehndi dizainą unikalų. Šie dizainai yra išsamūs, įmantrūs ir taikomi nuotakų rankoms ir kojoms. Šis nuostabus dizainas gali užtrukti, kol jį naudosite rankos gale, tačiau dėvėtojui atrodo gražiai.

10. Paprastas nugaros rankos Mehendi dizainas:

Paprastas nugaros rankos „Mehendi“ dizainas

Jei ieškote paprasto, bet elegantiško dizaino rankai, šis modelis yra puikus pasirinkimas. Visą struktūrą sudaro vertikalios linijos kartu su taškais. Mažasis pirštas turi skersines linijas, o rodomasis pirštas turi gražius apskritimo raštus, o visi kiti pirštai lieka tušti. Tai daro dizainą išskirtinį ir išskirtinį.

11. Užpildymo rankos Mehendi dizainas:

Nugaros rankos Mehendi dizainas

Šis dizainas yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie nenorėtų palikti atviros erdvės rankų gale. Jame yra modelių derinys, kuris visiškai užpildo ranką ir sukuria išvaizdą, primenantį labirintą. Galite palikti nagus atvirus ir užpildyti juos akinančia nagų spalva.

12. „Eloberate Back Hand Mehendi“ dizainas:

„Eloberate Back Hand Mehendi“ dizainas

Įmantrūs nugaros rankų „mehndi“ dizainai yra gana populiarūs tarp nuotakų, ir kai juose yra tradicinių modelių, tokių kaip mandalos dizainas, tai pakyla. Šis mandala art mehndi dizainas atrodo įspūdingai tiek priekyje, tiek gale. Uždengus plotą aplink mandalą, planas dar labiau padidinamas.

13. Povas arabiškas Paskutinė nugaros ranka Mehndi:

Naujausias „Mehndi“ nugaros rankų dizainas

Indijos kultūroje povai yra karališkosios šeimos atstovai, taigi ir pažįstama figūra, kurią galite rasti chna piešiniuose. Povo motyvų derinys su kitais raštais sukuria šventinį įvaizdį nešiojančiojo rankoms. Galite arba planuoti planą, arba naudoti jį įstrižai pagal savo pasirinkimą.

14. Unikalus Mehndi nugaros rankų dizainas su lapų motyvais:

Nugaros rankų dizainas su lapų motyvais

Tai pusapvalis dizainas jūsų rankos gale, užpildytas motyvais, panašiais į plonus lapus ir ryžių grūdus. Šis dizainas yra užpildytas įmantriais ir gražiais raštais, kurie elegantiškai užpildo erdvę ir suteikia rankai įspūdingą išvaizdą. Šis dizainas yra puikus pasirinkimas, kad chna dizainas būtų modernus.

15. Mandala Stilingas Mehndi dizainas nugarai:

„Mehndi“ dizainai nugarai

Mandala menas yra vienas iš seniausių ir dažniausiai sutinkamų mehndi dizainų tarp visų amžiaus grupių moterų. Šis dizainas yra paprastas ir jo centre yra milžiniška mandala, paliekant aiškią erdvę aplink konstrukciją. Taip pat galite užpildyti sritį pagal savo pasirinkimą, jei esate įmantrūs ir išsamūs modeliai.

16. Stilingi nugaros rankos „Mehndi“ dizainai:

Stilingi nugaros rankų Mehndi dizainai

Tai dar vienas stilingas „chna“ užpakalinės rankos dizainas, apimantis tradicinę „mehndi“ svarbą, į ją įtraukiant mandalos meną. Galite pridėti modernų atspalvį, palikdami jį, kaip parodyta paveikslėlyje, arba pridėdami papildomų motyvų, kad sukurtumėte įmantrų modelį.

17. Atgalinės rankos arabiškas Mehndi dizainas:

Nugaros rankos arabiškas Mehndi dizainas

Jei esate arabiškų „mehndi“ dizainų gerbėjas su Indijos stiliaus sinteze, galite pasirinkti šį modelį negalvodami. Šis dizainas yra paprastas, tačiau turi unikalią eleganciją, todėl tai yra pasirinkimas žmonėms, kurie mėgsta paprastumą. Galite dar labiau pakelti dizainą, pridėdami išskirtinę nagų spalvą.

18. Gražus žiedas atgal ranka Mehndi:

Gražus žiedas atgal ranka Mehndi

Tai dar vienas papuošalų „mehndi“ dizaino pavyzdys, kuris yra mėgstamiausias chna menininkų pasirinkimas. Šie dizainai geriausiai tinka jūsų pakaušiui, nes jie skleidžia autentiškų papuošalų eleganciją. Apyrankė ir žiedo jungtis atrodo gražiai ir gali atrodyti kaip originalių papuošalų pakaitalas.

19. Sudėtingas vestuvių nugaros rankos Mehndi dizainas:

Nuotakos nugaros rankos Mehndi dizainas

Jei esate nuotaka, kuri savo ypatingai dienai ieško gražiausiai atrodančių rankų mehndi dizaino, tai gali būti puikus pasirinkimas. Centre esančią mandalą seka unikalūs ir įmantrūs raštai visoje rankoje. Galite pridėti skirtingų dizainų pagal savo pasirinkimą, sukurdami unikalią nuotakos išvaizdą.

20. Paprastas nugaros rankos Mehndi dizainas:

paprasti mehandi dizainai nugarai

Šie paprasti „Mehndi“ dizainai yra labai kūrybingi ir stilingi. Dėl mažų gėlių ir sudėtingų detalių mehndi dizainas atrodo pasakiškai. Šis išskirtinis nugaros „mehndi“ dizaino tipas yra nuostabus, kuris pasirodė su lapų ir gėlių formos raštais.

21. „Black Back Hand Mehndi“ dizainas:

mehendi dizainas nugarai

Juodos nugaros „mehndi“ dizainas buvo sukurtas moteriškai miniai. Jis skirtas tiems, kurie Mehndi tatuiruotes bando pirmą kartą. Šis mehndi dizainas su gėlių ir lapų raštu atrodo paprastas, malonus ir patrauklus kiekvienos odos.

22. Kvapą gniaužiantis nugaros „Mehndi“ dizainas:

Kvapą gniaužiantis nugaros „Mehndi“ dizainas

Turtingos juodos spalvos mehndi dizainas su gražiais raštais, sukurtas senuoju Mogolų stiliumi, atrodo šlovingai ir įspūdingai ant odos. Mehndi dizaino kraštas ir šešėliai, visiškai uždengiantys užpakalinę ranką, tiesiog užburia.

23. Piršto nugaros ranka Mehndi dizainas:

Piršto nugaros ranka Mehndi dizainas

Šis kontūras atrodo kaip puošmenos, kuriose žiedas yra sujungtas su pirštu. Pavyzdys yra labai įprastas su žydėjimo temomis ir rutulio darbais. Jis prasideda nuo vidurinio piršto abiejose rankose ir tęsiasi žemyn užpakaline ranka iki riešo.

24. Tradicinis nugaros rankų Mehndi dizainas:

Tradicinis nugaros rankų Mehndi dizainas

Šis „mehndi“ dizainas yra išskirtinai dabartinis kontrastas su įprastu „mehndi“ kontūru. Tai taip pat gali būti naudojama kaip chna tatuiruotė, netaikant mehndi ant delno. Mehndi menas vyksta pagal genčių bloko modelį, kuris nuolat teka per mažąjį pirštą.

25. Arabų nugaros rankos Mehndi dizainas:

Arabų nugaros rankų Mehndi dizainas

Tamsi mehndi buvo naudojama pakraščiams pagerinti ir įprasta papildyti visą kontūrą. Chna menas ant delno ir užpakalinės rankos praktiškai nesiskiria vienas nuo kito. Tarp dizaino paliekama pakankamai vietos, todėl jis atrodo itin chaotiškai.

26. Tatuiruotės stiliaus nugaros ranka Mehndi:

Tatuiruotės stiliaus nugaros ranka Mehndi

Šis dizainas yra vienas iš tobulų „mehndi“ dizainų ir suteikia rankoms nepaprastą išvaizdą. „Mehndi“ motyvas bus tradicinis su mažais gėlių ir lapų motyvais su karoliukais, kurie yra tinkamai atskirti, todėl kontūras patrauklus ir išryškėja.

Apžvalga:

Tai tikrai puikus pabaiga kai kurių geriausių „backhand mehndi“ dizainų sąrašui. Pasirinkite savo asmenybę ir skonį atitinkantį dizainą ir pasukite visas galvas ypatingą dieną. Nuo gėlių kompozicijų iki motyvų ir apyrankių dizaino mes pristatėme jums patrauklių variantų. Taigi pasirūpinkite pasirinktu šedevru, padedančiu sumaniai mehndi menininkui, ir pasipuikuokite savo nuostabiomis rankomis.