nuotakos mehndi dizainas

Nėra merginos, kuri nemėgtų mehendi. Kas sako, kad negalime derinti tradicijos su šiuolaikišku prisilietimu? Indijos kultūroje aplink mehendi yra sudėtinga funkcija, kur nuotaka ir jos gentis linksminasi ir mėgaujasi prisiminimais. Kai viskas vyksta per vestuves, svarbu pasirinkti tinkamą nuotakos mehendi dizainą, atsižvelgiant į nuotakos pageidavimus.

Kai kurios nuotakos renkasi paprastus dizainus, tačiau kai kurios renkasi įmantrius dizainus. Pristatome jums daugybę vestuvinių mehendi dizainų, kuriuos nuotakos gali papuošti savo ypatingai dienai.

70 geriausių vestuvių „Mehendi“ dizaino 2021 m.

Šis straipsnis suteikia jums žvilgsnį į išskirtinį nuotakos mehendi dizainą, kuris svyruoja nuo paprasto iki sudėtingo, atsižvelgiant į asmeninį nuotakos pasirinkimą.

1. Tradicinis Indijos vestuvių visos rankos Mehndi dizainas:

Tradicinis Indijos vestuvių visos rankos Mehndi dizainas

Jei savo D dienai ieškote tradicinio mehendi dizaino, šis modelis yra puikus pasirinkimas. Ženklai ant abiejų rankų yra ne tik elegantiškai nupiešti, bet ir gražiai atspindi vienas kitą. Įvairūs rankos motyvai suteikia šiuolaikiškumo tradiciniam dizainui ir daro jį išskirtinį.

2. Kojų Mehndi vestuvių dizainas su dramblių raštais:

Kojos Mehndi vestuvių dizainas su dramblių raštais

Žirgai yra įprastas vaizdas daugelyje tradicinių vestuvių, tačiau karališkosios vestuvės yra neišsamios be dramblių! Nors yra daug tradicijas atspindinčių dizainų, šis dramblio raštas su plonais lapų motyvais ne tik užpildo visą jūsų koją, bet ir suteikia grožio nuotakos įvaizdžiui. Variantą galite sukurti pridėję skirtingus, o ne panašius dizainus.

3. Gražus vestuvių Mehndi dizainas rankos gale:

Gražus vestuvinis Mehndi dizainas rankos gale

Nuotakos mehendi yra neišsami, neužpildžius užpakalinės rankos pusės. Nereikia dizaino panašumo į priekinę ir galinę rankų dalis. Ši konstrukcija kirto linijas su taškais centre ir gražiai suderino lapų motyvus. Jis apima didžiąją rankos dalį, nuo pirštų iki srities virš riešo, todėl tai yra vienas geriausių nuotakos variantų.

4. Dramblio ir palankino Dulhano Mehndi dizainas:

Dramblio ir palankino Dulhano Mehndi dizainas

Indijos vestuvėse tradicija turi didelę reikšmę, ir šis dizainas puikiai atspindi tas palankias tradicijas. Viena vertus, dramblys nešioja jaunikį, o nuotaka – palankinėje. Šis dizainas taip pat turi subtilių lapų užuominų, pridedančių natūralų planą. Grožio prideda lordas Ganeša ir drąsus povas.

5. Dulhano Mehndi rankų ir kojų modeliai:

„Dulhan Mehndi“ rankų ir kojų dizainai

Individualizuoto mehendi dizaino kūrimas tapo įprastu reiškiniu tarp šiuolaikinių nuotakų. Viena ranka turi nuotakos motyvą, laukiantį susituokti, o kita ranka – nuotakos ir jaunikio motyvus po to, kai jis buvo prispaustas. Kojos mehendi dizaino kryžminės linijos paryškintos mielais mažais taškeliais. Šis dizainas užpildo nuotakos rankas ir kojas, todėl ji yra jos ypatingos dienos akcentas.

6. Išraiškingas naujausias „Dulhan Mehndi“ dizainas:

Išraiškingas naujausias „Dulhan Mehndi“ dizainas

Šis nuotakos mehendi dizainas vaizduoja paukščių svarbą išreiškiant meilę ir įsipareigojimą. „Ius t“ turi gražų povą ant delno su įmantriomis detalėmis aplink, o dvi nuostabios papūgos ant riešo sukuria išskirtinį santuokos jausmą. Šių paukščių aplinka alsuoja unikaliais raštais, kurie pabrėžia dizaino grožį.

7. Geriausi dramblių nuotakos Mehendi dizainai:

Geriausi dramblių nuotakos „Mehendi“ dizainai

Jei savo ypatingą dieną planuojate ant rankų ar kojų gauti dramblio raštą, šis modelis gali būti labai naudingas. Kartu su unikalių gėlių ar lapų motyvų rinkiniu šis dramblio raštas ne tik susilieja, bet ir daro nuotaką gražiai išsiskiriančią. Dizainai, kuriuose yra dramblių, tampa gana populiarūs tarp nuotakų, nes jie suteikia karališką išvaizdą.

8. Sudėtingi vestuvių „Mehndi“ dizainai visai rankai:

Sudėtingi vestuvių „Mehndi“ dizainai pilnai rankai

Nuotakos visada ieško mehendi dizaino, kuris tęsiasi nuo pirštų galiukų iki alkūnių, ir šis dizainas tinka. Kitas šio dizaino ypatumas yra tas, kad jis turi palankių objektų, tokių kaip Kalash ir daugelis kitų dalykų, naudojamų vestuvių ceremonijoje, suteikdami jam ypatingą reikšmę. Gėlių ir povų motyvai papildo grožį elegantiškai.

9. Patrauklūs vestuviniai „Mehendi“ dizainai su gėlių motyvais:

Patrauklūs vestuviniai „Mehendi“ dizainai su gėlių motyvais

Jei esate gėlių ir lapų motyvų gerbėjas, šis nuotakos mehendi dizainas gali būti puikus pasirinkimas. Gražios gėlės ant pirštų laikomos puošniais kryžminiais vynmedžiais, susietais su įmantriu planu ant rankų iki alkūnių. Šis dizainas įgauna romantiškumo esmę su tradicionalizmu.

10. Puikiai sinchronizuotas vestuvių Dulhano Mehndi dizainas:

Puikiai sinchronizuotas vestuvių „Dulhan Mehndi“ dizainas

Jei savo ypatingai dienai ieškote indo-vakarietiško nuotakos mehendi dizaino, šis modelis yra tinkamas pasirinkimas. Tradiciniai modeliai su mažais lapų ir gėlių motyvais užpildo ranką ir suteikia nuotakai autentišką išvaizdą. Turėdami šį dizainą ant rankų, galite stilingai pademonstruoti savo rankas.

11. Paprasti vestuviniai „Mehndi“ dizainai:

Paprasti vestuviniai „Mehndi“ dizainai

Šis dizainas yra puikus kaimiško ir paprasto dizaino pavyzdys, kuris atrodo išskirtinai tiek nuotakos, tiek jaunikio rankose. Jame yra motyvų derinys nuo gėlių, kryžminių linijų iki tiesių linijų, todėl tai yra pasiekiamas modelis visiems. Pasirinkite šį dizainą, jei nesate įmantraus ir prašmatnaus dizaino gerbėjas.

12. Unikalus vestuvių Mehendi dizainas:

Unikalus vestuvių Mehendi dizainas

Mehendi buvo daugelio palankių progų dalis, nes tai reiškia džiaugsmą ir linksmybes. Šis mehendi dizainas reiškia kūdikio dušo ar lopšio ceremonijos įvykį, todėl jis tampa dar įsimintinesnis. Pridėjus kūdikio vardą ir kai kuriuos jo naudojamus dalykus, jis taps tinkamu atvaizdu.

13. Simetriškos Mehndi dizaino vestuvių rankos:

Simetriškos „Mehndi“ dizaino vestuvių rankos

Simetrija yra raktas ieškant veidrodinio nuotakos mehendi dizaino. Kaip rodo pavadinimas, abiejų rankų modelis atrodo gana panašus, įskaitant kiekvieną smulkmeną. Nors jums atrodo, kad patyręs mehendi menininkas yra šiek tiek sunkiai pasiekiamas, jūs galite gauti šį dizainą ir puikuotis rankomis estetiškai.

14. Įspūdingas naujas „Dulhan Mehndi“ dizainas:

Nuostabus naujas „Dulhan Mehndi“ dizainas

Jei ieškote savo mėgstamos įžymybės išbandyto nuotakos mehendi dizaino, šis dizainas gali būti puikus pasirinkimas. Šis dizainas parodo jūsų pačių rankų grožį sudėtingais raštais ir kryžminėmis linijomis. Šis dizainas yra ne tik išskirtinis, bet ir visose šiose vestuvių nuotraukose.

15. „Lotus Motif“ naujausi vestuvių „Mehndi“ dizainai:

Naujausi „Lotus Motif“ nuotakos „Mehndi“ dizainai

Tai dar vienas tradicinių vestuvių mehendi dizaino pavyzdys su lotoso ir lapų motyvais centre. Kitas unikalus šio dizaino vaizdas yra kryžminės linijos, kurios išsiskiria žvaigždžių raštais, laikančiais juos sąnariuose. Šį dizainą taip pat galite pasiimti bet kuriai ypatingai progai.

16. Elegantiškas „Dulhan Simple Mehndi“ dizainas:

Elegantiškas „Dulhan“ paprastas „Mehndi“ dizainas

Jei ieškote elegancijos ir paprastumo viename nuotakos mehendi dizaine, šis modelis yra tinkamas pasirinkimas. Deimantiniai raštai su mažu taškeliu centre yra užpildyti abiejų rankų delnuose gėlių motyvais vienoje rankų pusėje, grakščiai pagražinant dizainą. Prie rankų taip pat pridedami nuotakos ir jaunikio inicialai, suteikiantys dizainui asmeniškumo.

17. Stulbinantys vestuvių „Mehndi“ dizainai:

Stulbinantys vestuvių „Mehndi“ dizainai

Jei esate lotoso gėlių gerbėjas ir norite parodyti jų reikšmę savo nuotakos mehendi, pasirinkite šį dizainą. Lotoso žiedų motyvai dedami per ranką ir delno šone, todėl jie išsiskiria. Kita jūsų rankos sritis užpildyta unikaliais raštais, kurie puošia ekskursijos ranką ir dar labiau pagražina dizainą.

18. Keistas ir supaprastintas Mehendi dizainas:

Keistas ir supaprastintas „Mehendi“ dizainas

Jei esate dviejų skirtingų mehendi dizainų įpylimo į vieną gerbėjas, šis indo-arabiškas dizainas yra puikus pasirinkimas. Tradiciniai Radžastano jhumkai geriausiai tinka šiam dizainui, šiek tiek panašūs į arabiškus modelius. Šis dizainas nuotakai gali atrodyti pernelyg paprastas, tačiau kai kurie renkasi šias struktūras, o ne prašmatnias.

19. Nuotakos Mehendi dizainas su lapuotais gamtos motyvais:

Nuotakos Mehendi dizainas su lapuotais gamtos motyvais

Gėlių dizainas dešimtmečius buvo neatskiriama nuotakos mehendi dizaino dalis. Gražios gėlės ir lapų vynmedžių motyvai suteikia elegancijos ir atrodo stilingai kiekvienai nuotakai. Galite užpildyti pirštus mehendi arba palikti vietos ryškiam nagų lakui. Pirštai užpildyti apskritimais, kurie nepalieka jokios atviros vietos ant rankų.

20. Populiarus Dulha Dulhan Mehendi dizainas:

Populiarus Dulha Dulhan Mehendi dizainas

Dulha Dulhan mehendi dizainas populiarėja tarp šiuolaikinių nuotakų, mėgstančių įmantrius dizainus. Šios nuotakos rankose yra tradicinių nuotakos ir jaunikio motyvų, užpildytų gėlių ir daugybe kitų madingų motyvų, kurie pakelia šio dizaino grožį į kitą lygį. Jau seniai tradicija, kad nuotakos savo ypatingą dieną ant kojų užsideda chna piešinių.

21. Radžastano Mehandi dizainas vestuvių progoms:

Radžastano nuotakos mehndi dizainas

Radžastano mehndi dizainai apima unikalius modelius ir motyvus, todėl sudėtingas dizainas padaro ranką pilną. Tokie dizainai labiau pageidaujami vestuvių metu. Tokie dizainai yra labai subtilūs ir puikiai tinka nuotakos mehndi. Tai yra vienas iš paprastų stilisto ar profesionalių vestuvių „mehndi“ dizainų, o nuotaka paprastai renkasi šį unikalų dizainą.

 • Proga: Tai geras nuotakos mehndi dizainas ir gana elegantiškas bei stilingas.
 • Paskirties vieta: Dėvėkite šį dizainą tik ant visų rankų ir delnų, kad atrodytumėte elegantiškai.
 • Tinkami drabužiai: Nešiokite gražias apyrankes ir žiedą prie šio stiliaus ir derinkite su etniniais drabužiais.
 • Geriausi juvelyriniai dirbiniai: Plačios apyrankės su latkanais tai puikiai atrodo.

22. Mielas gėlių Mehandi dizainas santuokai:

Mehndi dizainas santuokai

Tradiciniai gėlių ir lapų motyvai visada yra mėgstami nuotakų. Naudojant unikalius dizainus ant pirštų, mehndi dizainas atrodo gaivesnis ir žavesnis. Toks išsamus mehndi dizainas, kuriame sienos laikomos tamsesnės, priverčia nuotaką atkreipti daugelio dėmesį. Šį „mehndi“ vestuvių dizainą mėgsta visi ir jis taip pat yra gana meniškas.

 • Proga: Išbandykite šį stilių vestuvių renginiuose ir net nuotakos draugams.
 • Tinkama vieta: Padėkite tai ant delnų ar nugaros, kad gerai atrodytumėte.
 • Tinkami drabužiai: Vestuvių mehndi renginio metu dėvėkite saree ar lehengas ir laikykite gražias apyrankes, kad gerai atrodytumėte.
 • Geriausi papuošalai: Daugelis apyrankių ir didelių pirštų žiedų papuoš šį mehndi dizainą.

23. Visos rankos vestuvių Mehendi dizainas:

Visos rankos vestuvių „Mehendi“ dizainas

Visos rankos „Mehendi“ dizainas su labai trumpomis detalėmis puikiai atrodo ir priekinėje rankos dalyje. Gražiai nulakuoti nagai daro ranką gražesnę. Gėlių ir kitus motyvus galima paryškinti ir juos nustelbiant. Toks sunkus nuotakos dizainas taip pat tinka ir kitoms progoms, be vestuvių.

 • Proga: Tai puikus vestuvių dizainas nuotakos seseriai ar artimiems draugams.
 • Tinkama vieta: Išbandykite šį dizaino užpildą iš abiejų rankų pusių, kad atrodytumėte puikiai.
 • Tinkami drabužiai: Šis „mehndi“ vestuvių dizainas tinka net ir be jokių priedų, tačiau dėvėkite tradicinį saree sunkųjį su gražiais auskarais, kad jis būtų elegantiškas.
 • Geriausi papuošalai: Plačios apyrankės su dideliais latkanais ir dideli figūriniai žiedai puikiai atrodo.

24. Apskrito gėlių Mehandi dizainas nuotakoms:

Gėlių Mehandi dizainas nuotakoms

Ankstesniais laikais, kai dizainas buvo toks populiarus, moterys paprasčiausiai formavo apvalius apskritus motyvus arba gamino gėles, išdėstytas tiksliai delno centre. Centro dizainas yra sujungtas su pirštų piešiniais, naudojant mažus apskritus motyvus, gėles arba tiesiog naudojant taškus. Apskritas motyvas yra labai elegantiškas ir rafinuotas ir neleidžia dizainui susimaišyti. Kadangi šios nuotakos mehndi dizaino nuotraukos yra gana paprastos, tačiau labai elegantiškos ir meniškos.

 • Tinkama proga: Nuotakos tėvai ar draugai gali pabandyti išlaikyti šį meninį dizainą, kuris yra gana dešinė.
 • Tinkama vieta: Pabandykite tai uždėti tik ant delnų, kad atrodytumėte puikiai.
 • Geriausi papuošalai: Tam geriausiai tinka pavieniai Kada arba stiklo apyrankės.

25. Paprasti vestuviniai „Mehandi“ dizainai:

Paprasti vestuviniai „Mehandi“ dizainai

Nuotakos taip pat gali pasirinkti paprastus „Mehendi“ dizainus su įdomiais modeliais, tokiais kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje. Dizainas yra labai unikalus dėl vienpusio stiliaus, kuris tampa tankesnis naudojant daugybę mažų taškelių ir gėlių. Tai yra vienas iš mūsų mėgstamiausių ir geriausių vestuvių mehndi dizainų draugams ir šeimai. Nuotakos tėvai taip pat gali dėvėti tai, kad atrodytų paprastai, bet saldžiai.

 • Proga: Tai geras vestuvių dizainas nuotakos tėvams.
 • Paskirties vieta: Padėkite tai ant priekinės rankų pusės, kad atrodytumėte puikiai.
 • Tinkami drabužiai: Suporuokite jį su žavinga saree ir pridėkite auksinių aksesuarų, kad gerai atrodytų jūsų rankose.
 • Geriausi juvelyriniai dirbiniai: Tam geriausiai tinka apyrankė ir „Single Kada“.

26. Nuotakos Mehndi dizainas pėdoms:

Vestuvių „Mehndi“ modeliai pėdoms

Kai kurios nuotakos mėgsta dėvėti paprastą dizainą ant pėdos, nes jas sunku išlaikyti ilgiau, tačiau dauguma nuotakų renkasi sunkius pėdų „mehndi“ dizainus, nes tai daro pėdą gražesnę. Prieš tepdami šį nuotakos mehndi ant kojų, gerai atlikite pedikiūro pirštus ir vaškuotas kojas. Šis naujas nuotakos mehndi yra gana pripildytas įmantrių raštų ir tinka tik šviesiai odai.

 • Tinkama proga: Nuotakos vestuvės gali būti gera proga išbandyti šį dizainą. Ji atrodys visiškai elegantiška ir graži, taip pat pagerins jos kojas.
 • Tinkama vieta: Kojos yra gera vieta išbandyti šį mehndi dizainą.
 • Geriausi papuošalai: Sidabrinės ir auksinės kulkšnys puikiai puošia šį pėdų dizainą.

27. Gražūs vestuvių „Mehndi“ dizainai progoms:

Gražūs vestuvių „Mehndi“ dizainai

Šis pusiau sunkus mehndi dizainas puikiai tinka bet kokioms šeimos funkcijoms ar progoms. Dizainas daugiausia pagamintas iš visų dydžių ir formų lapų ir kelių apskritų smulkių detalių. Storos austi raštai su daugybe taškų ir šešėlių ant piršto atrodo gražiai. Išbandykite šį naujausią „mehndi“ dizainą tiems, kurie mėgsta gamtą ir gamta paremtus dizainus.

 • Proga: Nuotaka gali išbandyti šį dizainą savo vestuvių sužadėtuvėms.
 • Paskirties vieta: Priekinė arba galinė rankų dalis yra puiki vieta išbandyti šį dizainą.
 • Tinkami drabužiai: Dėvėkite gražius sunkius apyrankes ar apyrankę, kad čia gerai atrodytumėte su tinkamais grandioziniais drabužiais.
 • Geriausi papuošalai: Apyrankė su derančiais karoliais ir auskarais sukuria nuostabią tradicinę išvaizdą.

28. Juodos ir raudonos nuotakos Mehandi dizainas:

Juodos ir raudonos nuotakos Mehandi dizainas

Juoda ir raudona mehndi yra kitos vestuvių mehndi rūšys, kurios gerai kontrastuoja su oda. Toks mehndi gali būti naudojamas papuošti visas rankas. Raudonos spalvos mehndi paprastai naudojami motyvams ir gėlėms užpildyti, o juodos spalvos mehndi-apvadui. Šie Indijos nuotakos Mehndi dizainai yra tinkami moterims, kurios mėgsta akinančius ir girgždančius natūralius stilius, kurie yra sunkūs kūnui.

 • Proga: Nuotaka gali išbandyti šį dizainą savo priėmimo išvaizdai.
 • Tinkama vieta: Priekinė arba galinė rankų dalis yra tobula šio dizaino vieta.
 • Tinkami drabužiai: Dėvėkite šviesius ir žemės spalvos drabužius, kurie tinka šiam dizainui.
 • Geriausi papuošalai: Apyrankė puikiai tinka prie šio mehndi dizaino.

29. Naujausias vestuvių Mehndi dizainas:

Naujausias vestuvių Mehndi dizainas

Labai sudėtingas dizainas ir dideli tarpai tarp modelių daro „mehndi“ dizainą turtingesnį. Dizainas yra pratęstas link alkūnės su dideliu įmantriu dizainu, kuris užbaigia dizainą. Taip pat svarbu, kad mehndi dizainas būtų gerai sinchronizuotas tarpusavyje; priekinės ir galinės rankenos dizainas neturėtų būti identiškas, nors turėtų papildyti vienas kitą.

 • Tinkama proga: Bet kuris nuotakos draugas gali pabandyti dėvėti šį dizainą draugo vestuvėms.
 • Tinkama vieta: Tai gerai tik padėjus rankas priekyje arba gale.
 • Geriausi papuošalai: žiedas ant dešiniojo rodomojo piršto bus tinkamas.

30. Nuostabūs vestuviniai „Mehandi“ dizainai visoms rankoms:

Vestuvių „Mehandi“ dizainas visoms rankoms

Gėlių ar apvalios nuotakos „mehndi“ dizaino rankose nuostabiai atrodo bet kokio dydžio. Gėlės yra pagamintos tarp įmantraus dizaino, o su tamsiu kontūru gėlės atrodo intensyvesnės. Tai yra vienas iš meniškų ir intensyvių gražių vestuvinių mehndi dizainų, užpildytas įvairiais raštais ir detalėmis. Tie, kurie mėgsta užpildyti visas rankas mehndi, gali tai išbandyti.

 • Proga: Kitų vestuvės yra puiki proga išlaikyti šį mehndi dizainą.
 • Paskirties vieta: Padėkite tai ant rankų priekinės ir galinės pusės, nepalikdami nė vienos pusės.
 • Tinkami drabužiai: Prie tradicinių drabužių dėvėkite gražias apyrankes ir žiedą.
 • Geriausi papuošalai: Plačios apyrankės su latkanais puikiai atrodo.

31. Paprastas Mehndi dizainas nuotakoms:

Mehndi dizainas nuotakoms

Paprastas „mehndi“ dizainas, gerai sutvarkytas arba sutvarkytas su kitomis medžiagomis, tokiomis kaip gėlės ar papuošalai, suteikia nuotakai puikią išvaizdą kitoms vestuvių funkcijoms. Pirštų galiukai yra švarūs, kad pagrindinis dėmesys būtų skiriamas papuošalams, tokiems kaip žiedai, apyrankės ir pan. Šie nuotakos mehndi modeliai labiau tinka pietų Indijos vestuvių stiliui.

 • Proga: Dėvėkite šį mehndi savo vestuvėms, jei turite gerą šventyklos vestuvių stilių.
 • Tinkama vieta: Tai turėtų būti dedama ant rankų, kad atrodytų elegantiška.
 • Tinkami drabužiai: Dėvėkite tradicinį saree ir šio dizaino apyrankes.
 • Geriausi juvelyriniai dirbiniai: plačios apyrankės, apyrankės ir žiedai.

32. „Big Flowers Mehandi“ dizainas nuotakoms:

Gėlės Mehandi dizainas nuotakoms

„Mehndi“ taip pat galima tepti ant pėdos iki kulkšnies dalies. Didžiosios gėlės yra geriausias vestuvių dizainas ir atrodo kontrastingiau su kryžminėmis linijomis. Tai yra vienas iš paprastų vestuvinių mehndi dizainų, kuriuos gali padaryti ir mūsų draugai. Tos nuotakos, norinčios išbandyti ką nors naujo ir netikėtai, gali išbandyti šį stilių.

 • Proga: Vestuvės yra geriausias laikas išbandyti šiuos mehndi modelius.
 • Paskirties vieta: Dėvėkite tai ant kojų ir rankų, nepraleisdami nė vienos.
 • Tinkami priedai: Nepamirškite šio dizaino laikyti apyrankių ir kulkšnių.
 • Geriausi juvelyriniai dirbiniai: Apyrankė su derančiais karoliais ir auskarais sukuria nuostabią tradicinę išvaizdą.

33. Povas vestuvių Mehandi dizainas:

Povas vestuvių Mehandi dizainas

Daugelis menininkų pradėjo kurti dizainą, kuris atrodytų užbaigtas, kai abi rankos yra sujungtos. Kaip ir žemiau pateiktame paveikslėlyje, dizainas atrodo gražiai ir prasmingai, kai abu delnai yra sujungti vienas šalia kito. Šios nuotakos dizaino metu buvo naudojami įvairaus dydžio žiedlapiai, o ant jų buvo smulkiai aprašyta. Daugelyje religijų pirmoji jaunikio vardo abėcėlė yra paslėpta dizaine.

 • Tinkama proga: Nuotaka gali išbandyti šį mehndi dizainą savo sužadėtuvėms ar roka laikui.
 • Tinkama vieta: Dėvėkite tai ant delno ir priekinės rankos tik tada kitose pusėse.
 • Geriausi papuošalai: Plačios apyrankės su latkanais puikiai atrodo.

34. Šaunus kojos povas Mehndi dizainas:

Kojos Povas Mehndi dizainas

Skirtingų motyvų sujungimas viename dizaine taip pat atrodo puikiai, tačiau jie turėtų būti gerai išdėstyti, nes naudojant tiek daug modelių ir motyvų viename dizaine, dizainas dažnai gali atrodyti per daug. Pabandykite padaryti piešinius išorinėse kūno pusėse, kur būtų galima puikiausiai atrodyti, kitaip nei aukščiau esančiame paveikslėlyje, kur pagrindinis dizainas yra vidinėje kojos pusėje.

 • Proga: Dėvėkite tai vestuvėms ar sužadėtuvėms, kad atrodytumėte elegantiškai ir gražiai.
 • Tinkama vieta: Tai gerai būti dedama ant nuotakos kojų.
 • Tinkami drabužiai: Dėvėkite „lehengas“ ar „saree“ su geromis kulkšnimis šio kojų „mehndi“ dizaino.
 • Geriausi juvelyriniai dirbiniai: Apyrankė su derančiais karoliais ir auskarais sukuria nuostabią tradicinę išvaizdą.

35. „Om Bridal Mehndi“ dizainas:

„Om Bridal Mehndi“ dizainas

Mehndi ant priekinės rankos atrodo jausmingesnis, kai jie papildomi gražiais elementais. Tiesiog paprasti žiedai ir apyrankės, „mehndi“ dizainas puikiai tinka nuotakos įvaizdžiui užbaigti. Pirštų galiukai buvo visiškai padengti mehndi, kuris vėliau suteikia tamsų atspalvį, padedantį paryškinti pirštus.

 • Proga: Jei lankotės kito vestuvėse, tai jums yra geriausi mehndi modeliai.
 • Paskirties vieta: Padėkite tai tik ant pakaušio.
 • Tinkami drabužiai: Dėvėkite paprastą saree ir gražius priedus, kad užpildytumėte šio dizaino rankas.
 • Geriausi papuošalai: plačios apyrankės, apyrankės ir žiedai.

36. Parengti vestuvių Mehndi dizainą rankoms ir kojoms:

Vestuvių Mehndi dizainas rankoms ir kojoms

Daugeliui merginų patinka įmantrūs „mehndi“ dizainai savo vestuvėms, o kai kurioms patinka paprasti, tačiau ilgi dizainai, dengiantys rankas iki rankų ir kelių. Gėlių dizainas su keliais dideliais apskrito motyvais papildo dizainą. Šie gražūs nuotakos mehndi dizainai neužpildo visų rankų ar kojų, o eina įstrižai, todėl atrodo gana elegantiškai.

 • Proga: Išbandykite šį dizainą savo sužadėtuvėms ar vestuvių tvirtinimo ceremonijai.
 • Paskirties vieta: Laikykite šį dizainą ant kojų ir visų rankų/rankų, kad atrodytumėte gražiai.
 • Tinkami drabužiai: Dėvėkite bet kokius tradicinius drabužius. Negalima praleisti apyrankių ir kulkšnių.
 • Geriausi juvelyriniai dirbiniai: plačios apyrankės, apyrankės, pingeliai ir žiedai.

37. Gudžaratų vestuvių Mehndi dizainas:

Gudžaratų vestuvių Mehndi dizainas

Rinkdamiesi intensyvius dizainus, paprašykite menininko patamsinti kelių didelių motyvų, ypač gėlių, ribas. Tamsinant sienas leidžia mehendi sukurti skirtumą tarp dviejų modelių. Sudėtingas ar intensyvus dizainas daugiausia atliekamas delno dalyje, o likusi ranka paprastai užpildyta langeliais arba kryžminėmis linijomis. Nepamirškite visiškai užpildyti pirštų galiukų, kad jūsų rankos atrodytų gražesnės.

 • Tinkama proga: Išbandykite šį dizainą tik kitų vestuvių renginiams.
 • Tinkama vieta: Tiek priekinės, tiek galinės rankos puikiai tinka šiems dizainams.
 • Geriausi papuošalai: Plačios apyrankės su latkanais puikiai atrodo.

38. Juodasis Mehndi nuotakų rankoms:

Juodas Mehndi nuotakoms rankoms

Dėl juodos spalvos mehndi nuotakos rankos atrodo puošnesnės nei tradicinės rudos spalvos mehndi, be to, dizainas tampa ryškus ir gražus. Šiais laikais „mehndi“ menininkas naudoja juodą mehndi, kad brėžtų kontūrus tradiciniame rudame mehndi. Juodasis mehndi padeda padaryti paprasčiausią dizainą elegantišką ir gražų.

 • Proga: Jei tai yra tradicinė paprasta ceremonija, tuomet galite dėvėti šį dizainą draugo vestuvėms.
 • Tinkama vieta: Padėkite juos ant delnų, kad gautumėte tobulą stilių ir išraišką.
 • Tinkami drabužiai: Dėvėkite tik tokio dizaino sarees nei kitus drabužius.
 • Geriausi papuošalai: Apyrankė puikiai tinka prie šio mehndi dizaino.

39. „Smart Bridal Mehandi“ dizainas jūsų rankoms ir kojoms:

Išmanusis vestuvių Mehandi dizainas

Jei nesate patenkintas įmantriu ir intensyviu pėdų dizainu, galite pasirinkti dizainą, kuris tik dengia pirštus ir šiek tiek virš jo dalies. Tiesiog parodyta, kaip parodyta paveikslėlyje, dėvėkite dideles tradicines kulkšnis, kad pakeltumėte kojas. Šis nuotakos mehndi modelis yra vienas iš labiausiai pageidaujamų, atsižvelgiant į tai, kad gana paprasta ateiti tik ant kojų.

 • Proga: Dėvėkite tai savo sužadėtuvių ceremonijai, kad atrodytumėte nuostabiai.
 • Paskirties vieta: Įdėkite šį stilių į kojas tik šalia pirštų.
 • Tinkami drabužiai: „Lehengas“ puikiai tinka čia su gražiomis sunkiomis kulkšnimis.
 • Geriausi papuošalai: Payels su plačiais ghungroos ir pirštų žiedais.

40. Tamsiai rudos spalvos Mehndi dizainas santuokai:

Tamsiai rudos spalvos Mehndi dizainas

Paprasti dizainai atrodo labai gražūs ir žavūs, kai tampa tamsiai rudos spalvos. Tokie gilūs spalvų atspalviai daro nuotaką teisingesnę, net jei tai daroma paprastai. Kuo tamsesnė spalva, tuo gražiau nuotaka atrodo savo didžiąją dieną. Auksiniai papuošalai taip pat padidina nuotakos žavesio koeficientą.

 • Tinkama proga: Bet koks nuotakos renginys tinka tik šiam stiliui tik kitų santuokoms.
 • Tinkama vieta: Padėkite tai tik ant rankų ir delnų.
 • Geriausi papuošalai: Kadas su mažais ginklais, apyrankėmis ir žiedais.

41. Arabų stiliaus povas Mehndi puikiai tinka nuotakoms:

Povas Mehndi Dizainas nuotakai

Toks stipriai suprojektuotas mehndi puikiai tinka nuotakoms, kurios mėgsta išlaikyti paprastą, tačiau tradicinį dizainą. Povas yra ant ankstyviausių paukščių, kurie buvo įtraukti į mehndi dizainą ant rankų ir kojų. Tai gana lengvas nuotakos mehndi dizainas bet kurios šeimos nario vestuvėms, kai visiškai neturite laiko.

 • Proga: Kitų vestuvių atveju galite lengvai dėvėti šį dizainą.
 • Paskirties vieta: Padėkite juos ant delnų, kad visiškai padidintumėte grožį į kitą lygį.
 • Tinkami drabužiai: Čia tinka bet kokie tradiciniai drabužiai.
 • Geriausi juvelyriniai dirbiniai: Payels su plačiais ghungroos ir pirštų žiedais.

42. Riešo ilgio vestuvių Mehndi dizainas:

Riešo ilgio vestuvių „Mehndi“ dizainai

Riešo ilgio mehndi taip pat yra labai madinga šiais laikais, nes juos lengviau išlaikyti ir jie atrodo vienodai gražūs. Išlaikius tarpus tarp dizaino ir užtemdžius kelias dalis, dizainas pagerėja. Tokie dizainai apibrėžia menininko kūrybiškumą, sumaišydami paprastas dalis su labai smulkiais detaliais darbais. Pirštai yra paprasti su didesniais motyvais, o delno dalis užpildyta keliomis dalimis.

 • Proga: Išbandykite šį dizainą savo draugų ar sesers sužadėtuvių ceremonijai.
 • Tinkama vieta: Padėkite juos prieš savo rankas, kad jie atrodytų drąsiai ir puošniai.
 • Tinkami priedai: Dėvėkite tai su gražiu, sunkiu žiedu, dekoruotu ant pirštų.
 • Geriausi juvelyriniai dirbiniai: Apyrankė puikiai tinka prie šio mehndi dizaino.

43. Populiarus „Peacock Mehandi“ dizainas vestuvių rankoms:

Povas Mehandi dizainas vestuvių rankoms

Povas mehndi dizainas yra labai populiarus nuotakos rankoms ir kojoms. Mehndi dizaino atveju visas povas nėra nupieštas. Kad dizainas taptų dieviškesnis, naudojami tik keli povai, tokie kaip motyvai ar pusė povų. Tai yra vienas geidžiamiausių šiuolaikinių vestuvių mehndi dizainų, jei norite tai išbandyti arabišku ar paprastu stiliumi. Jis tinka visoms rankoms, bet sustoja pusiaukelėje.

 • Proga: Jei tai jūsų pačios vestuvės ir norite, kad tai būtų paprasta, galite tai nešioti pačiai ceremonijai!.
 • Tinkama vieta: pabandykite šį dizainą uždėti ant rankų tik priekinėje pusėje.
 • Tinkami drabužiai: Dėvėkite tai su gražia saree ar lehengas, kad atrodytumėte elegantiškai.
 • Geriausi papuošalai: Apyrankė su derančiais karoliais ir auskarais sukuria nuostabią tradicinę išvaizdą.

44. Dideli apvalūs vestuviniai Mehandi modeliai:

Apvalūs vestuviniai Mehandi raštai

Norėdami gauti trumpą ir mielą „mehndi“ dizainą, pasirinkite apvalius arba apskrito dizaino motyvus. Paprašykite savo menininkų nupiešti didelius apskritimus ir papuošti juos žiedlapiais, lapais, linijomis ar taškais. Tokie dizainai puikiai tinka sužadėtuvėms ir vestuvių nakčiai, nes pirštai yra švarūs ir dekoruojami žiedais, kurie taip pat suteikia švelnumo..

 • Tinkama proga: Tai geras elegantiškas mehndi dėvėjimo stilius kitų vestuvėms.
 • Tinkama vieta: Užpakalinės rankos puikiai tinka šiam stiliui.
 • Geriausi papuošalai: plačios apyrankės, apyrankės ir žiedai.

45. Maroon Bridal Mehandi vestuvių aprangai:

Maroon Bridal Mehandi vestuvėms

Raudona arba kaštoninė yra labiausiai pageidaujama vestuvių aprangos spalva. Raudonos spalvos mehndi su juodais kontūrais taip pat tinka tokioms progoms, kai nuotaka turėtų vilkėti raudoną ar kaštoninę suknelę. Raudona spalva mehndi geriausiai atrodo su gėlėmis ir, vengiant apskritų motyvų, išbandykite ir kvadratus. Su smulkiais detaliais ir spalvingais priedais jie taip pat atrodo gražiai.

 • Proga: Dėvėkite tai nuotakos vestuvių ceremonijos dienos renginyje, nes ji yra gana graži ir elegantiška.
 • Tinkama vieta: Užpakalinės rankos yra puiki vieta šiam nuostabiam mehndi nuotakos modeliui.
 • Tinkami drabužiai: Tai tinka tik su lehengais. Dėvėkite gražius aksesuarus, kaip parodyta paveikslėlyje, kad atrodytumėte elegantiškai.
 • Geriausi papuošalai: Apyrankė puikiai tinka prie šio mehndi dizaino.

46. ​​Pakistano vestuvių Mehndi dizainas rankoms:

Pakistano vestuvių Mehndi dizainas

Pirštai taip pat yra svarbūs kuriant mehndi. Tiesiog suprojektuodamas pirštus ir delno dalį, mehndi atrodo daug moderniau ir madingiau. Dizainas atidėtas mažiausiai raštų, o šiam gražiam mehndi užbaigti buvo naudojami visų dydžių gėlių motyvai. Tačiau šis vestuvių mehndi dizainas yra gerai sumaišytos gėlės ir meniniai modeliai ir puikiai tinka tiems, kurie turi teisingesnį rankų toną. Užtepkite netikrus nagus, kad žvilgtumėte toliau.

 • Tinkama proga: Dėvėkite šį dizaino stilių bet kuriai savo draugo vestuvėms.
 • Geriausia vieta: Užpakalinė rankų dalis yra tam tinkama vieta.
 • Tinkami drabužiai/aksesuarai: Gražios apyrankės ir apyrankės tam tikrai tiktų.
 • Geriausi papuošalai: Apyrankė su derančiais karoliais ir auskarais sukuria nuostabią tradicinę išvaizdą.

47. Pilnas gėlių Mehandi dizainas nuotakoms:

Gėlių Mehandi dizainas nuotakoms

Užbaigti gėlių „Mehandi“ dizainą su keliomis tamsiomis kraštinėmis ir spragomis dizainas atrodo labai madingas ir stilingas. Pynimai yra gražiai naudojami norint papuošti mehndi dizainą. Toks dizainas tinka tiek šiuolaikinėms, tiek tradicinėms nuotakoms. Tai yra vienas populiariausių Indijos vestuvių „mehndi“ dizainų, besitęsiančių iki rankų, ir vienas iš šių lapų modelių.

 • Tinkama proga: Dėvėkite tai bet kokiems kitų vestuvių renginiams.
 • Geriausia vieta: Priekinė arba galinė rankų dalis puikiai tinka šiam dizainui.
 • Geriausi papuošalai: Payels su plačiais ghungroos ir pirštų žiedais.

48. Radžastanas / Marwari Bridal Mehendi dizainas:

Marwari vestuvių Mehendi dizainas

Į Radžastano ar „Marwari“ dizainą įeina nuotakos ir jaunikio paveikslėlis su mehndi dizainu. Tokie dizainai yra tikrai unikalūs, nes jie naudoja visus skirtingus modelių ir motyvų tipus viename dizaine, tačiau sugeba atrodyti gražiai. Šie ypatingi nuotakos mehndi dizainai puikiai tinka moterims, kurios nenori užpildyto modelio, o unikalių gėlių.

 • Tinkama proga: Tai gerai dalyvauja kitų vestuvėse.
 • Geriausia vieta: Priekinės rankos ir delnai puikiai tinka šiam dizainui.
 • Tinkami drabužiai/aksesuarai: Aksesuarai atlieka svarbų vaidmenį, todėl puošiami apyrankėmis ir žiedais.
 • Geriausi papuošalai: Plačios apyrankės su dideliais latkanais ir dideli figūriniai žiedai puikiai atrodo.

49. Akmens vestuvių „Mehandi“ dizainas sužadėtuvių šalims:

Vestuvių „Mehandi“ sužadėtuvių dizainas

Paprastas riešo ilgio mehndi yra geriausias sužadėtuvių vakarėliams. Pirštai yra minimalūs, o tai leidžia sutelkti dėmesį į žiedus. Paprasti mehndi dizainai atrodo gražiai, kai jie yra pritaikyti pagal aprangą. Tos nuotakos, kurios nori paprastų vestuvių mehndi, gali išbandyti šį dizainą ir dar labiau jį pritaikyti dekoruodami cirkoniais ir aksesuarais.

 • Tinkama proga: Dėvėkite tai nuotakos sužadėtuvių metu.
 • Geriausia vieta: Užpakalinė rankų dalis yra geriausia šio dizaino vieta.
 • Geriausi papuošalai: Apyrankė puikiai tinka prie šio mehndi dizaino.

50. Nuotakos Mehndi dizainas ginklams į rankas:

Vestuvių Mehndi ginklų dizainas

Naudojant spalvingus akmenis, brangakmenius ir blizgučius, mehndi dizainas pakyla į kitą lygį. Puošdami mehndi dizainą spalvingais karoliukais, jis tampa patrauklesnis. Tiesiog įsitikinkite, kad jų per daug nedidinate, nes jie taip pat gali padaryti paprastą dizainą šiek tiek netvarkingą. Nors sakoma, kad nuotakos mehndi yra grynas, tačiau vis tiek reikėtų būti atsargiems dėl kelių dalykų.

 • Tinkama proga: Nuotakos gali visiškai pasigirti šia išvaizda vestuvių metu.
 • Geriausia vieta: Nešiokite tai ant rankos priekio ar nugaros, kaip norite, nes tinka abiem.
 • Tinkami drabužiai/aksesuarai: Tai gerai dera su tradicinėmis ilgomis suknelėmis ir lehenga.
 • Geriausi papuošalai: Apyrankė su derančiais karoliais ir auskarais sukuria nuostabią tradicinę išvaizdą.

51. Pandžabų vestuvių Mehndi dizainas:

Pandžabų vestuvių Mehndi dizainas

Šis ypatingas vestuvių mehndi dizainas atliks darbą, jei norite atrodyti gražiausiai, kokia kada nors buvote savo vestuvių dieną. Dizainas yra užpildytas mažais painiais raštais, taip pat taškais ir linijomis, dėl kurių dizainas atrodo visiškai kitoks nei iki šiol matytas dizainas. Jei dalyvaujate kieno nors vestuvėse ir skubate neturėti laiko kurti ilgus dizainus, galite tai išbandyti. Tai yra vienas iš geriausių nuotakos mehndi ten, ir Indijos nuotakos norėtų sportuoti šį dizainą.

 • Tinkama proga: Tai geriausia sportuoti per kitas vestuves.
 • Geriausia vieta: Priekiniai rankų delnai yra gera idėja sportuoti.
 • Tinkami drabužiai/aksesuarai: Pritaikykite žiedus ir suporuokite juos su saree, kad gerai atrodytumėte.
 • Geriausi papuošalai: Stiklo apyrankės, apyrankės ir žiedai.

52. Geriausias Indijos vestuvių Mehndi:

Geriausias Indijos vestuvių Mehndi

Ieškote nuotakos mehndi? Čia yra gražus nuotakos mehndi dizainas, kuris visiškai sužavės jūsų mintis. Negalima tiesiog pakankamai įvertinti šio dizaino grožio. Šio mehndi modeliai yra tokie viliojantys, kad kiekvienas įsimylės šį dizainą. Jis pasižymi gražiu raštu kartu su mažais taškuotais ir kryžminiais raštais. Šis vestuvių mehndi dizainas pilnoms rankoms neabejotinai yra vienas iš mūsų mėgstamiausių atvykstančių į pietų Indijos vestuves. Kultūra gerai atsispindi šiuose modeliuose.

 • Tinkama proga: Tai gerai dėvėti vestuvių dieną.
 • Geriausia vieta: Priekinė rankų delnų dalis yra gera šio dizaino vieta.
 • Tinkami drabužiai/aksesuarai: Dėvėkite tai su gražia tradicine saree.
 • Geriausi papuošalai: Gėlių apyrankės su dideliais žiedais.

53. Vestuvių Mehndi delnams ir dilbiams:

Nuotakos Mehndi delnams ir dilbiams

Čia matome, kad delnai ir dilbiai dekoruoti įmantriu dizainu. Netgi galiukas, jei pirštas pagražintas chna meno raštais, dėl kurių dizainas atrodo itin patrauklus. Kas nenorėtų dėvėti šio dizainerio mehndi savo vestuvių dieną? Dizainas tiks ir kitoms šeimos progoms.

 • Tinkama proga: Dėvėkite tai kitų vestuvėms ar panašioms progoms.
 • Geriausia vieta: Užpakalinė rankų dalis yra geriausia vieta sportuoti šiuo mehndi.
 • Tinkami drabužiai/aksesuarai: Šie vestuviniai mehndi dizainai rankoms tinka kitų vestuvėms, kai jie suporuojami su gražiu churidharu.
 • Geriausi papuošalai: Apyrankė puikiai tinka prie šio mehndi dizaino.

54. Mehndi dizainas visai rankai:

Mehndi dizainas visai rankai

Ar jums reikia nuotakos mehndi dizaino? Tada čia mes turime įspūdingą nuotakos mehndi, kuris padarys nuotakos dieną. Bet kuri moteris bus dieviška, kai tik papuoš ranką šiuo autentišku mehndi dizainu. Dizainas turi mažus ir tiesius modelius, kurie yra tokie patrauklūs, kad gali lengvai sužavėti bet ką.

 • Tinkama proga: Sportuokite šį dizainą savo draugo ar sesers vestuvių atveju.
 • Geriausia vieta: Užpakalinė dalis ar priekinė rankų dalis yra tinkama vieta sportuoti prie šio dizaino.
 • Geriausi juvelyriniai dirbiniai: Payels su plačiais ghungroos ir pirštų žiedais.

55. Traškus vestuvių „Mehndi“ dizainas vestuvėms:

Nuotakos Mehndi dizainas vestuvėms

Indijos vestuvės alsuoja šviesa, gėlėmis, spalvomis ir nuostabiu maistu. Mehndi yra svarbus ritualas Indijos vestuvėse. Čia matome, kad rankos yra gražiai dekoruotos nuostabiais „mehndi“ dizainais, kuriuose yra gėlių ir smulkių įmantrių kontūrų. Dizainas yra toks patrauklus, kad kiekvienas įsimylės šio dizaino grožį. Nuotakos mielai nešiotų šį nuostabų dizainą ant rankų. Kartu su delnais taip pat puošia riešas ir žastai. Gėlių dizainas tęsiasi prie rankų, todėl atrodo gana elegantiškai.

 • Tinkama proga: šis naujausias vestuvių mehndi dizainas rankoms tinka nuotakos sužadėtuvių ceremonijai ar rokai!.
 • Geriausia vieta: Priekinė rankų dalis ir delnai yra geriausia šio dizaino vieta.
 • Tinkami drabužiai/aksesuarai: Tai puikiai dera su gražiais apyrankėmis ir žiedu.
 • Geriausi papuošalai: Apyrankė puikiai tinka prie šio mehndi dizaino.

56. Geriausias kryžminis gėlių Mehndi dizainas:

Geriausias kryžminis gėlių Mehndi dizainas

Gėlių mehndi yra dažnas vaizdas Indijos vestuvėse. Nuotakos dažniausiai mėgsta nešioti gėlių raštą ant rankų. Čia rankos yra tankiai dekoruotos mehndi, o dėl sunkios ir gilios šio dizaino chna proporcijos atrodo taip nepakartojamai. Visai nelieka vietos, kai gėlių raštai ateina visur. Skirtingi modeliai ištempti iki delnų srities. Be vestuvių tikslų, šis mehndi taip pat naudojamas daugelyje kitų Indijos progų.

 • Tinkama proga: Moterys gali tai sportuoti savo sangeet ceremonijos metu.
 • Geriausia vieta: Rankų priekis yra puiki šio dizaino vieta.
 • Tinkami drabužiai/aksesuarai: Dėvėkite saree ar visą suknelę, kad atrodytumėte puikiai šiame dizaine.
 • Geriausi juvelyriniai dirbiniai: Sunkūs apyrankės su visa ranka su latkanais puikiai atrodo.

57. Indijos dievo Mehndi dizainas vestuvių funkcijoms:

Mehndi dizainas vestuvių funkcijoms

Šiame mehndi dizaine galime pamatyti šio dizaino Indijos dievų nuotraukas. Mehndi yra toks viliojantis, kad žmonės negalės pažvelgti į šį dizainą. Bet kuri graži nuotaka atrodys ypač gražiai, kai papuoš save šiuo „mehndi“ dizainu. Kairėje delne matome tradicinio Indijos karaliaus ir karalienės dizaino paveikslą. Šis vestuvių mehndi dizainas rankoms tinka nuotakoms, kurios yra religingos ir tiki gerais palaiminimais naujo gyvenimo pradžioje.

 • Tinkama proga: Nuotakos gali tai išbandyti vesdamos šventyklos stiliaus ceremoniją.
 • Geriausia vieta: Priekinė rankų dalis yra geriausia šio dizaino vieta.
 • Geriausi papuošalai: Payels su plačiais ghungroos ir pirštų žiedais.

58. „Indian Bridal Premium Mehndi“ ginklų ir kojų dizainas:

Indijos vestuvių „Premium Mehndi“ dizainas

Kas nenukris šio nuostabaus nuotakos mehndi dizaino, skirto tiek rankoms, tiek kojoms? Čia galime pamatyti kitokio tipo mehndi rašalo pritaikymą. Dizainas yra labai viliojantis ir suteikia galimybę sužavėti visus, kurie žiūri į šio dizaino grožį. Mehndi yra labai patrauklus ir juo gali sportuoti nuotaka ir pamergės. Tai sunkūs vestuviniai mehndi dizainai, užpildantys visas rankas ir kojas, ir puikiai tinka moterims, norinčioms labai sportuoti.

 • Tinkama proga: Moterys gali tai dėvėti tik per didžiąją vestuvių dieną.
 • Geriausia vieta: Šioje konstrukcijoje yra tiek rankų, tiek kojų padėtis.
 • Tinkami drabužiai/aksesuarai: Tai puikiai dera su paprastu tradiciniu drabužiu, nes dizainas yra gana sunkus.
 • Geriausi papuošalai: Sunkūs apyrankės rankomis su latkanais puikiai atrodo.

59. Meilės Mehndi dizainas vestuvių tikslais:

Meilės Mehndi dizainas vestuvių tikslais

Šis „Raja Rani“ arba „King Queen“ mehndi dizainas tikriausiai yra vienas iš populiariausių „mehndi“ dizaino vestuvių progoms. Bet kuri nuotaka norėtų, kad Radža pažvelgtų į savo vyrą. „Mehndi“ taip pat turi širdies formos dizainą, kuris bus matomas tik sujungus abi rankas. Kaip negalima tiesiog mylėti šio mehndi dizaino? Jame yra gražūs modeliai ir viliojantys modeliai, dėl kurių moterys dėvės šį mehndi.

 • Tinkama proga: nuotaka gali pavaizduoti šį dizainą, kuris myli meną ir gėlių dizainą savo didžiąją dieną.
 • Geriausia vieta: Dėvėkite tai priekyje ir gale, kad atrodytumėte stilingai.
 • Geriausi papuošalai: Plačios apyrankės su dideliais latkanais ir dideli figūriniai žiedai puikiai atrodo.

60. Storas juodas Mehndi nuotakoms:

Storas juodas Mehndi nuotakoms

Tai juodas arabiškas mehndi dizainas, kurį atlieka daugelis Indijos nuotakų. Tai populiarus dizainas tarp Indijos nuotakų, ir jie dažnai mėgsta sportuoti šiuo dizainu. Šis mehndi yra vienas geriausių visų laikų Indijos moterų mehndi. Dizainas turi unikalius modelius, dėl kurių šis mehndi atrodo toks patrauklus. Jūs negalite tiesiog ignoruoti šio juodo mehndi. Kol nepadarysite to ant rankų, apie šį dizainą galvosite visą parą.

 • Tinkama proga: Moterys gali tai dėvėti per priėmimo stiliaus vestuves.
 • Geriausia vieta: Priekinė rankų dalis yra geriausia šio stiliaus vieta.
 • Tinkami drabužiai/aksesuarai: Šie arabiški vestuviniai mehndi dizainai puikiai dera su lehengais.
 • Geriausi papuošalai: Payels su plačiais ghungroos ir pirštų žiedais.

61. Kreivas Mehndi dizainas riešams:

Kreivas Mehndi dizainas riešams

Tiesiog pažvelkite į šį dizainą. Tai visiškai padarys jūsų dieną. Pabudę ir pamatę šį mehndi dizainą ant rankų, jausitės gerai, nes dėvite šį dizainą. Tačiau vidiniai delnai dekoruoti kitokiu dizainu nei riešai. Raštai yra dilbiai, papuošti kitokiu dizainu, kuris pasižymi gražiais raštais. Pirštai taip pat dekoruoti kitu unikaliu modeliu, kuris anksčiau nebuvo rodomas šiame geriausių nuotakos mehndi dizaino sąraše.

 • Tinkama proga: Išbandykite šį dizainą, kad kitų vestuvių laikas atrodytų gražiai.
 • Geriausia vieta: Čia gerai išdėstytos rankos. Šis mehndi dažniausiai eina ant riešų, o delnai dekoruoti gėlių raštais.
 • Tinkami drabužiai/aksesuarai: Pabandykite tai nešioti su pridedamais pirštais su žiedais.
 • Geriausi papuošalai: Sunkūs apyrankės rankomis su latkanais puikiai atrodo.

62. Pakistano nuotakos Mehndi už pėdas:

Pakistano nuotakos Mehndi už pėdas

Šis Pakistano nuotakos mehndi geriausiai tiks kojoms. Indijos nuotakoms patinka sportinis mehndi dizainas ant kojų. Čia pirštai ir viršutinės pėdų dalys dekoruotos gražiais gėlių raštais. Mehndi yra toks viliojantis, kad kiekvienas norėtų nešioti šį dizainą ant kojų. Šie Pakistano nuotakos mehndi dizainai taip pat gali būti gerai apšviesti naudojant kuo daugiau cirkonio akmenų. Visas autentiškas kojas pagražino šis autentiškas mehndi dizainas.

 • Tinkama proga: Išbandykite šį dizainą nuotakos sužadėtuvių metu.
 • Geriausia vieta: Pirštai ir kojos yra tinkama šio dizaino vieta.
 • Tinkami drabužiai/aksesuarai: Pridėkite gražias kulkšnis, kad atrodytumėte puikiai.
 • Geriausi papuošalai: Apyrankė puikiai tinka prie šio mehndi dizaino.

63. Šiuolaikinis vestuvių Mehndi dizainas:

Modernus vestuvių Mehndi dizainas

Šis dizainas yra naujas rinkoje ir beveik kiekviena šalies nuotaka ieško menininkų, kurie padėtų jiems sportuoti būtent šį „mehndi“ dizainą. Į šį mehndi dizainą buvo įdėta daug sunkaus darbo, o tai aiškiai matyti iš šio dizaino grožio ir patrauklumo. Tai taip pat gali tikti henna nuotakos mehndi dizainui toms moterims, kurios mėgsta paprastumą ir mano, kad paprastumas yra puiki politika.

 • Tinkama proga: Moterys gali dėvėti šį stilių kitų vestuvių metu.
 • Geriausia vieta: Užpakalinė rankų dalis yra puiki vieta šiam dizainui.
 • Tinkami drabužiai/aksesuarai: Dėvėkite tai vilkėdami tradicinius drabužius, nes vestuvių dizainas yra gana lengvas.
 • Geriausi papuošalai: Sunkūs apyrankės rankomis su latkanais puikiai atrodo.

64. Ekscentriškas rudas Mehndi už pėdas:

Brownas Mehndi už pėdas

Tai gana paprastas mehndi dizainas, kuris puikiai atrodys ant kojų. Dizainas yra gana viliojantis, ir norėtųsi nešioti šį dizainą ant kojų. Mehndi buvo pagražintas mažais ir mielais raštais, pasklidusiais po kojas. Šie paprasti nuotakos mehndi dizainai yra tik meniški ir užpildyti tik modeliais. Galite jį pratęsti, jei jums tai patinka.

 • Tinkama proga: Tai taip pat gali būti bet kokia atsitiktinė proga.
 • Geriausia vieta: Padėkite šį dizainą ant kojų, kad čia atrodytumėte meniškai ir žvilgtelėtumėte į grožį.
 • Geriausi papuošalai: Payels su plačiais ghungroos ir pirštų žiedais.

65. Žavingas vestuvių Mehndi dizainas:

Žavingas vestuvių Mehndi dizainas

Šią konkrečią nuotakos mehndi moterys labai sportavo visoje šalyje. Radžastano nuotakos mehndi dizainas gali dar labiau pakelti stilių gana tradiciniu būdu. Moterys, kurios nemėgsta sportuoti šiuolaikiškai, bet siekia tradicinės išvaizdos, gali visiškai išbandyti šį dizainą.

 • Tinkama proga: Tai geras dizainas, kurį galima išbandyti vestuvių dieną.
 • Geriausia vieta: Priekinė ir galinė rankų dalys tinka šiam dizainui.
 • Tinkami drabužiai/aksesuarai: „Lehengas“ yra geriausias šio dizaino pasirinkimas.
 • Geriausi juvelyriniai dirbiniai: Sunkūs apyrankės su visa ranka su latkanais puikiai atrodo.

66. Šaunus Mehndi vestuvėms:

Mehndi vestuvėms

Šis vestuvių mehndi dizainas buvo laikomas vienu paprasčiausių ir lengviausių vestuvių mehndi dizaino nuotakoms. Tai lengva padaryti, taip pat galite tai padaryti patys. Jei skubate į savo draugo vestuves ir esate užsiėmę vestuvių užduotimis bei darbais, tai jums gali būti gerai. Tai padaryti paprasta ir nereikalauja pastangų bei laiko.

 • Tinkama proga: Kitų vestuvės yra gera proga išbandyti šį dizainą.
 • Geriausia vieta: Tai galite padaryti ant rankų, kad pridėtumėte spalvų ir dizaino.
 • Tinkami drabužiai/aksesuarai: Norint suderinti šį paprastą dizainą, reikalingas didelis ir sunkus tradicinis drabužis.
 • Geriausi juvelyriniai dirbiniai: žiedai ir gėlių apyrankės.

67. Gėlių ir įmantrus Mehndi dizainas rankoms:

Mehndi dizainas rankoms

Tai gana meniškas rankų dizainas. Šis nuotakos mehndi dizainas yra gražus, atsižvelgiant į gėlių ir lapų raštus aplink. Čia matome, kaip lapai pritvirtinami ir susieja gėlių dizainą nuo pakaušio iki rankų. Tai gana gražu ir visiems patinka toks natūralus dizainas.

 • Tinkama proga: Nuotakos gali išbandyti šį dizainą vestuvių ceremonijos dieną.
 • Geriausia vieta: Užpakalinė rankų dalis puikiai tinka šiam dizainui.
 • Tinkami drabužiai/aksesuarai: Dėvėkite tai su gražiu nagų laku ir pirštų žiedais, kad pridėtumėte elegancijos.
 • Geriausi papuošalai: Sunkūs mokėjimai su pirštų žiedais puikiai atrodo.

68. Ištemptas visas gėlių Mehndi dizainas:

Ištemptas gėlių Mehndi dizainas

Šį gėlių gražų nuotakos mehndi dizainą nėra lengva padaryti, atsižvelgiant į tokį sudėtingą detalumą. Yra įvairių gėlių ir lapų raštų formų. Jis tęsiasi iki visos rankos iki alkūnės, todėl jį myli nuotakos, mėgstančios turėti sunkų ir daug mehndi dizaino. Šiaurės Indijos vestuvės puikiai tinka išbandyti šį dizainą.

 • Tinkama proga: Dėvėkite šį mehndi savo vestuvių ceremonijoje, nes ji pilna grožio.
 • Geriausia vieta: Bet kokį šonų rankų išdėstymą gerai išbandyti.
 • Tinkami drabužiai/aksesuarai: Sunkios lehengos geriausiai tinka šiam dizainui.
 • Geriausi juvelyriniai dirbiniai: Payels su plačiais ghungroos ir pirštų žiedais.

69. Kojos „Mehndi Design Natural“:

Kojos Mehndi Design Natural

Tie, kurie nori nuspalvinti per daug ištemptas kojas, gali išbandyti šį dizainą. Čia matome, kad yra sudėtingų modelių, užpildytų nuo pirštų iki pirštų. Taip pat galima papuošti šį dizainą cirkoniais, jei jums patinka papildyti grožį ir eleganciją.

 • Tinkama proga: Tai geriausiai tinka vestuvių metu vestuvių dizainas.
 • Geriausia vieta: Kojos yra tinkama šio dizaino vieta.
 • Tinkami drabužiai/aksesuarai: Dėvėkite dailias kulkšnis, kad čia atrodytumėte puikiai ir stilingai.
 • Geriausi papuošalai: Plačios apyrankės su latkanais puikiai atrodo.

70. Pilnos kojos vestuvių Mehndi dizainas:

„Full Legs“ vestuvių „Mehndi“ dizainas

Dabar, jei norite užpildyti visas kojas iki viršaus su mehndi, tai yra geras pasirinkimas jums. Tai reikalauja daug kantrybės, nes yra keletas dizaino variantų, tokių kaip gėlės, lapai, spiraliniai modeliai ir linijos. Tačiau šis dizainas yra gana gražus ir elegantiškas ir tikrai pridės nuotakos švytėjimo.

 • Tinkama proga: Tai tikrai puikus vestuvių mehndi dizainas, kurį reikia išbandyti.
 • Geriausia vieta: Kojos yra tinkama vieta išbandyti šį nuotakos mehndi dizainą.
 • Geriausi papuošalai: Plačios apyrankės su dideliais latkanais ir dideli figūriniai žiedai puikiai atrodo.

Galutinės mintys:

Vestuviniai mehendi dizainai, apjungiantys tradicijų grožį ir modernų prisilietimą, reprezentuoja nuotaką, kuri gerbia ir seka jos kultūrą savitu būdu. Šis straipsnis labai palengvina jūsų pasirinkimo procesą, pristatydamas jums daugybę vestuvių mehendi dizaino variantų, kuriuos galite pasirinkti pagal savo skonį. Nepamirškite mums pranešti, kaip šis straipsnis padėjo jums pasirinkti!