Balta chna “atrodo kaip įdomus pasirinkimas tamsesniems odos tonams, taip pat vakarietiško stiliaus nuotakoms, kurios nenori tradicinės raudonos chnos. Bet kas tiksliai yra balta chna? Chna augalo lape yra natūralių raudonų dažų, dažančių plaukus, nagus ir odą.

Šių dienų baltieji mehndi menai įgijo didesnį populiarumą. Tai balti klijai, naudojami protezavimo prietaisams pritvirtinti prie odos dėl sveikatos. Klijai gali būti tepami ant odos kaip chna pasta ir prilips prie odos iki savaitės.

9 populiariausi balti henna modeliai su nuotraukomis:

Žemiau yra 9 geriausi baltos chna modeliai, kuriuos tikrai turėtumėte išbandyti:

1. Šiuolaikinis baltos henna dizainas:

Geriausi balti henna dizainai su vaizdais

Tai balta mehndi chna su arabiško stiliaus dizainu ir mėlynos spalvos deriniu, kad būtų paryškintas dizainas. Šie dizainai gali būti taikomi kai kuriems vakarietiškiems vakarėliams, kuriems nereikia jokių kitų priedų. Jei mišinys yra geros kokybės, jis truks iki 1 savaitės.

2. Paprasti balti henna modeliai rankoms:

baltos chna piešiniai 2

Lengvas baltas mehendi dizainas suteikia madingą išvaizdą, taip pat gali būti naudojami klijai, specialiai skirti šiai chnai. Kad jis taptų madingesnis, cirkonis taip pat gali būti dedamas ant dizaino. Kai moteris įkvepia ir turi vaizduotę, ji gali sukurti grožį iš nieko.

3. „Lotus White Henna“ dizainas:

baltos chna piešiniai 3

Šis gražus balto rašto mehandi menas gali būti puikus vestuvių sezonui arba tiems, kurie nori kažko kitokio nei tradicinis mehndi menas. Vidinėje delnų pusėje galima padaryti įmantrius motyvus, kurie suteikia kitokią išvaizdą nei įprasta raudona spalva.

4. Nugaros rankos balti henna modeliai:

baltos chna piešiniai 4

Tamsesni odos tonai gali būti baltos spalvos chna, nes jie atrodo nuostabiai! Aukščiau pateiktas paveikslėlis yra puikus pavyzdys su arabiškais chna motyvais, o šį gražų chna dizainą būtina išbandyti, jis bus naudingas vakarietiškiems vakarėliams.

5. Deimanto formos balta henna:

baltos chna piešiniai 5

Šis baltas „mehndi“ dizainas labiau panašus į apyrankę su deimanto forma su tinklelio darbais ir grandinėlėmis su karoliukais, kad atrodytų kaip papuošalas. Tai gali būti naudinga vakarėliams ir kitoms progoms, kurioms nereikia jokių kitų priedų.

6. Šauniai balti henna modeliai:

baltos chna piešiniai 6

Tai įprastas gėlių dizainas su taškeliais ir apskritimo raštu, šis dizainas yra ypač skirtas užpakalinei rankai, o balta henna yra gera koncepcija. Tai atneša naują pranašumą Afrikos žmonėms ir mados pramonei.

7. „Creeper White Henna“ dizainas:

Tai gali būti derinama su įvairiais raštais ir spalvomis, kad būtų sukurtas šis chna dizainas. Jis suteikia elegantišką išvaizdą, kai naudojamas su įvairių spalvų blizgučiais. Tai galima dažyti ant odos modeliais, kurie atrodo kaip chna, tačiau balta chna nesutepa odos.

8. Gražūs balti „Henna“ dizainai:

Šis nuostabus gėlių dizainas turi linijinį modelį. Jis prasideda tiesiai nuo dilbio ir tęsiasi iki rodomojo piršto nagų, padengdamas didžiąją dalį pakeliui esančios odos. Kiti pirštai paliekami visiškai be jokio dizaino, kad būtų paryškintas centrinis raštas. Šis dizainas gali būti idealus vestuvėms ir progoms.

9. Gėlių baltos henna dizainas kojoms:

Baltas „Henna Art“ kojoms tampa dar gražesnis, kai yra gėlių raštų, o šis gražus mehandi dizainas su didžiuliu lotosu, žydinčiu viduryje, yra egzotiškas ir puikiai tinka sportuoti šventinėmis progomis. Kontrastingi nagų dažai su dizainu suteikia žavingą išvaizdą kojai.

Henna taip pat yra pasta, pagaminta iš chna lapų miltelių, naudojama kūnui dažyti. Originali chna yra tik raudonos spalvos; balta chna nėra originali chna. Jei kas nors domisi balta chna vestuvėms ar kitoms progoms, būtinai paklauskite menininko, kokius produktus naudoti, jei kas nors bando namuose, laikykitės saugių metodų.