Gėlės ir papuošalai atlieka svarbų vaidmenį santuokos ceremonijoje, kuri yra ypatinga proga bet kuriai merginai. Svarbu, kaip ji jaučiasi, taip pat svarbu, kaip ji atrodo. Mehndi menas pagerina jos rankų ir kojų išvaizdą, o ją galima dar labiau patobulinti naudojant gėlėtus papuošalus aplink rankas, kad papuoštų mehndi.

gėlių papuošalai mehndi

Be to, net būsimos nuotakos sesuo ar jos pusbroliai gali norėti papuošti savo mehndi gėlių papuošalais ant delnų arba kaip „baju bandh“. Net patys gėlių papuošalai puikiai tinka bet kokioms progoms, tokioms kaip vestuvės, haldi, kūdikių dušas, karwa chauth. Gėlių papuošalus taip pat lengva pasigaminti patiems arba netgi galite pasigaminti iš profesionalų ir stilistų.

Gražių gėlių papuošalai „Mehandi“ dizainui su vaizdais:

Žemiau yra geriausi gėlių papuošalai mehndi dizainui su nuotraukomis, kurios jus labai pradžiugins grožiu.

1. „Jasmin“ gėlių papuošalai „Mehndi“ dizainui:

„Jasmin Flower Jewellery Mehndi Design“

Jazminų gėlės gali būti naudojamos povui sukurti, pavyzdžiui, papuošalams laikyti ant delnų. Šios apyrankės taip pat gali būti pagamintos iš šviežių gėlių, kad paryškintų rankas. Tai taip pat pabrėžia Mehndi. Turėdami tokius papuošalus kaip gėlės, turėtumėte vengti dėvėti kitus papuošalus, nes jie pavogs gėlių išvaizdą.

2. Chrizantemos gėlių papuošalai Mehandi dizainui:

Chrizantemos šviežių gėlių papuošalai Mehndi

Gali būti sukurta net maža puokštė su šviežiais ramunėliais ar chrizantemomis. Norėdami pabrėžti šią puokštę, galite pasirinkti įvairių spalvų karoliukus ar net perlus. Dabar suriškite tai kaip dirželį ant riešo arba tiesiog kaip išleistuvių korsažą.

3. Raudonų rožių gėlių papuošalai Mehendi dizainui:

Raudoni rožės gėlių papuošalai Mehndi

Raudonos rožės visada yra visų mėgstamiausios, ypač vestuvėms, išskyrus visas kitas progas, nes jos yra meilės simbolis. Subtilius rožių pumpurus galite paversti žiedais, kad papuoštų tas mehndi rankas.

4. Mišrūs gėlių papuošalai Mehndi dizainui:

Mišrių gėlių Mehndi gėlių papuošalai

Naudokite baltas chrizantemas su raudonais rožių pumpurais, kad subtiliai susipintų, naudodami virvelėmis perlus ir pasidarykite apyrankę. Tai padės dievinti mehndi ant riešo. Tokio tipo papuošalus iš mehndi gėlių galite dėvėti bet kokiomis progomis ar vestuvių vakarėliais.

5. Plaukų „Chotlis“ papuošalai „Mehandi“:

Plaukų Chotlis Mehndi papuošalų gėlės

Kita gėlių papuošalų tendencija yra auskarai ir plaukų šukuosenos. Plaukų chotlis gali būti papildytas jazminų ir rožių žiedais. Jei neturite ilgų plaukų, galite naudoti priauginimus, kad gražūs plaukai būtų priderinti prie šviežių gėlių. Net jei rišate bandelę, galite pasirinkti gajras, kad pabrėžtumėte visą išvaizdą.

6. Orchidėjų gėlių papuošalai Mehendi dizainui:

Orchidėjų gėlių papuošalai „Mehndi“ dizainui

Gėlių papuošalai mehndi puikiai tinka net haldi funkcijai vestuvių sezono metu. Orchidėjų naudojimas pagerina gėlių papuošalų išvaizdą, taip pat išryškina būsimą nuotaką, suteikdama jai gražią ir žavingą išvaizdą. Juos labai lengva pasigaminti patiems namuose.

7. Aukso gėlių papuošalai Mehndi:

Aukso gėlių papuošalai Mehndi dizainui

Šie gražūs šviežių gėlių papuošalai, skirti mehndi, puikiai tinka maangtikai ir tęsiasi iki bandelės lygio. Taip pat auskarai buvo pagaminti iš to paties gėlių rašto. Jums tikrai nereikia aukso ar deimantų, jei tik gėlės gali suteikti jums tokią natūralią ir žavingą išvaizdą.

8. Maangtika stiliaus gėlių papuošalai Mehandi dizainui:

„Maangtika“ stiliaus gėlių papuošalai, skirti „Mehndi“ dizainui

Šis aukso ir raudonų gėlių papuošalų mehndi dizainas vėl puikiai dera su tradiciniais drabužiais. „Maangtika“ puokštę rankoje pagerina visą išvaizdą.

9. Klasikinės išvaizdos gėlių papuošalai Mehndi:

Klasikinės išvaizdos gėlių papuošalai, skirti „Mehndi“ dizainui

Tai išvaizda, kurią galima pabrėžti naudojant „Mehndi“. Pilnas gėlių papuošalų drabužis- maangtika, auskarai, apyrankė, bajubandh, kamarbandh.

Juvelyriniai dirbiniai „Mehndi“ su šviežiomis gėlėmis moterims atrodo patraukliai vestuvėms ir kitoms funkcijoms. Pasirinkę geriausią iš naujausių mūsų juvelyrinių dirbinių „mehndi“ dizaino, galite savo mylimiesiems pasirodyti skirtingu stiliumi..