Mehandi yra senovės kūno meno forma, kuri tūkstančius metų buvo praktikuojama Artimuosiuose Rytuose, Indijoje ir kai kuriose Afrikos dalyse. Į „Mehndi“ dažnai žiūrima kaip į moterį, tai yra piešinių piešimo ant odos menas, tepant pastas, pagamintas iš chna miltelių, skirtingose ​​kūno dalyse..

„Mehendi“ yra tradicinis rankų, kojų ar kūno piešimo menas pasta, pagaminta iš miltelių pavidalo džiovintų chna augalo lapų. Paprastai jis yra nuo vyšnios raudonos iki rudos spalvos, tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo likusio laiko ir daugelio kitų veiksnių. Jame taip pat yra įvairių tipų mehndi, tokių kaip blizgučiai, balta heena, spalvota chna ir kt.

mehndi dizaino vaizdo įrašai

Paprastai žmonės perka paruoštus naudoti Henna kūgius, kurie palengvina dizainą. Šiomis dienomis pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra Mehndi. Tai suteiks karališkumo ir žavesio. Taikant mehandi, dauguma sukurtų buvo nukreipti vaizdais. „Mehndi“ dizainai iš skirtingų vietų turi savo unikalų žavesį.

9 naujausių ir išskirtinių „Mehandi“ dizaino vaizdo įrašų:

Yra daug vaizdo įrašų, kuriuose aprašoma, kaip kurti „mehndi“, todėl visi mokosi lengvai ir greitai.

1. Arabų Mehndi dizaino vaizdo įrašas:

https://www.youtube.com/watch?v=4dQ4iEH3d0A

Šiame vaizdo įraše žingsnis po žingsnio bus paaiškinta, kaip padaryti arabišką mehandi dizainą atšaukus. Dizainas yra su paprastomis gėlėmis, o lapai suteikia atspalvį tarp jų. Tai lengva išmokti.

2. „Peacock Mehandi“ dizaino vaizdo įrašas:

Šis tradicinis „Mehandi“ dizainas gali būti nurodytas kaip povas. Tai tęsiasi iki vidurinės rankos dalies. Šis gražus ir sudėtingas dizainas gali būti naudojamas tokioms progoms kaip sužadėtuvės.

3. Gudžaratų Mehendi dizaino vaizdo įrašas:

Šis klasikinis mehndi meno dizainas yra įkvėptas Maroko ir yra sudėtingas bei šiuolaikiškas. Tai labai sunkus gudžarati dizainas. Kontūras yra labai dailiai sukurtas ir tvarkingas.

4. Apskrito Mehndi vaizdo įrašų dizainas:

Tai vienas iš gražių, tačiau paprastų ir lengvai „Mehandi“ dizainų. Tradicinių ir šiuolaikinių dizaino derinys, pagrįstas apskritimais ir spiralėmis. Tai galima sukurti žiūrint vaizdo įrašą.

5. Indijos Mehandi dizaino vaizdo įrašas:

Tai Indijos mehandi su prabangiu dizainu. Tai labai sudėtinga, o spragos užpildytos tiksliai, todėl dizainas yra visiškai tobulas ir suteikia žavingą išvaizdą rankai

6. Nuotakos Mehendi dizaino vaizdo įrašas:

https://www.youtube.com/watch?v=h0fXUhIznH8

Šis mehendi menas skirtas nuotakoms, kad jos atrodytų žaviau. Naudojamos gėlės ir povas, o spragos užpildytos įmantriu dizainu ir specifiniu menu suteikia patrauklią išvaizdą.

7. Actekų stilingas „Mehendi“ vaizdo dizainas:

Tai šiuolaikiškas ir stilingas mehndi dizainas ir tiks visiems. Šis dizainas prasideda nuo vidurinio piršto galiuko ir tęsiasi iki riešo su gėlių piešiniais šalia jo.

8. Naujausias „Mehandi“ vaizdo dizainas rankoms:

Šis naujausias arabiško stiliaus mehndi dizainas yra daugelio pasirinkimas. Šis mehandi dizainas, pagamintas vienoje rankos pusėje, yra patrauklesnis ir išskirtinis.

9. Marwadi Mehendi dizaino vaizdo įrašas:

Tai „Mehendi“ su visa nugara ranka, turinti paprastą ir lengvą dizainą. Naudojant gėlių kontūrus ir užpildytus tiesiais potėpiais pagal dizainą, padaryta puikiai. Tai pabrėžia Mehendi dizainą.

Visi aukščiau išvardyti paprasti „mehndi“ dizaino vaizdo įrašai žingsnis po žingsnio privers visus lengvai ir greitai mokytis. Dabar nereikia prisijungti prie mehndi mokymo užsiėmimų, tiesiog lengva išmokti naudojant šiuos vaizdo įrašus.