Akmens dygliuoti „mehndi“ dizainai dabar yra populiarūs dėl naujausios mados pasaulio tendencijos. Merginos ar moterys mėgsta išbandyti tokio tipo akmens dygliuotus mehndi bet kokiems vestuvių renginiams ar ceremonijoms. Moterų mehndi makiažo kolekcijoje yra tas, kuris vaidina svarbų vaidmenį, moterys negali jaustis užbaigusios savo makiažo be mehndi. Spalvingi akmenys, kurie gali būti naudojami kuriant dizainą, puikiai pakeičia senus paprastus dizainus.

akmens dygliuotas mehndi dizainas

Naujausi ir patrauklūs akmens dygliuoti „Mehndi“ dizainai su vaizdais:

Turime pažvelgti į 9 geriausius mehndi dizainus su akmenimis.

1. Visas rankos akmens dygliuotas dizainas:

Visas rankos akmuo su dygliuotu dizainu

Vienas iš naujausių mehndi dizaino stilių yra akmeninis dygliuotas mehndi dizainas ant rankos. Dėl to ranka atrodo tikrai gražiai ir elegantiškai. Čia naudojami akmenys yra nuo mažų iki didelių. Tai užtrunka šiek tiek daugiau laiko kuriant, tačiau vestuvių dieną nuotaka atrodo labai gražiai. Išbandykite ir deimanto formos akmenis.

2. Rankų akmens dygliuotas dizainas:

Rankų akmenų dizainas

Čia yra dar viena puiki galimybė išbandyti. Paprastas „mehndi“ dizainas sukurtas naudojant akmenis. Rožių pumpurų dizainas turi mažus raudonus akmenis, kurie yra įstrigę, kad atrodytų gražiai. Tai patraukia žiūrovų dėmesį vakarėliuose ar ceremonijoje.

3. Šoninės rankos Mehndi dizainas:

Šoninės rankos Mehndi dizainas

Išbandykite šį gražų subtilų mehndi dizainą, kai vaizdas daromas tik rankos šone iki piršto galiuko. Tai atrodo labai gražiai ir subtiliai. Akmenys dizainui suteikia žavesio. Tos merginos, kurios mėgsta vairuoti savo dviratį, tada šis „mehndi“ bus jūsų, jis patraukia dėmesį vairuojant dviratį.

4. Akmens Mehndi dizainas kojoms:

Akmens Mehndi dizainas kojoms

Padarykite savo kojas nuostabias ir stulbinančias naudodami šiuos akmens mehndi dizainus. Rasite daug paprastų ir spalvingų modelių. Dizainas apima akmenis, kurie gali būti balti, mėlyni arba raudoni.

5. Akmens Mehndi dizainas nugarai:

Akmens Mehndi dizainas nugarai

Čia yra puikus būdas demonstruoti mehndi dizainą akmenimis. Nugara yra padengta mehndi dizainu, kuris vėliau tampa patrauklesnis pridedant mažų spalvingų akmenų. Išbandykite šį dizainą kitai progai ir sukrėsite vakarėlį.

6. Blizgučiai ir akmens dizainas:

Blizgučiai ir akmens dizainas

Blizgučiai ir akmenys yra kitas žingsnis į mehndi dizainą, kuris atrodo labai šauniai. Blizgučių spalva paprastai priklauso nuo aprangos, kurią žmogus vilkės, spalvos. Taigi jūs turite tokių variantų kaip raudona, mėlyna ir žalia, kuriuos galima papildyti akmenimis.

7. „Finger Mehndi“ dizainai:

„Finger Mehndi“ dizainai

Nuostabūs pirštų „mehndi“ dizainai su akmenimis patraukia akį, padedant mažiems akmenims, kurie šviečia. Dizainai taikomi ant pirštų, o nagai gali būti dekoruoti spalvingais akmenimis. Išbandykite šį naują stilių ir pamatysite, kaip sukasi galvos.

8. Nuotakos akmuo su dygliuotu Mehndi:

Nuotakos akmuo dygliuotas Mehndi

Nuotaka yra svarbiausias žmogus ir ji turi būti apsirengusi. Taigi išbandykite šiuos šaunius nuotakos mehndi dizainus, kurie yra akmenimis. Dizainas turi daug sudėtingų detalių, o akmenų spalvos atitinka drabužius, kurie bus dėvimi didžiąją dieną.

9. Baltas Mehndi dizainas su akmeniu:

Baltas Mehndi dizainas su akmeniu

Naujausia mehndi dizaino tendencija yra baltos spalvos mehndi dizainas. Dizainas yra toks subtilus ir sudėtingas, kaip ir kiti „mehndi“ dizainai. Galite naudoti baltus akmenis, kad paryškintumėte dizainą, arba galite gauti spalvingų akmenų.

Šie piešiniai gali būti atliekami ant žmogaus rankų, delnų, kojų ir net pirštų. Drąsiai naudokitės „mehndi“ modeliais ant nugaros, kurie taip pat yra išmarginti akmenimis.